Esileht Pereelu ja suhted Kui tekivad kahtlused suhte toimimises…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui tekivad kahtlused suhte toimimises…

Postitas:

Oleme mehega koos olnud 5 aastat ja meil on 2 aastane tütar. Oleme alati üksteist hoidnud ja armastanud aga viimased pool aastat ei ole miski enam endine. Mees on nagu teine inimene, pidevalt halvas tujus, tujutu, ei näita huvi üles millegi vastu va töö. Kuskil me ei käi ja kui käin mõne idee välja, mida perena teha siis ta sellest just ei vaimustu, vahel läheb asjaga kaasa aga isegi siis kui teeme midagi perena on ta oma mõtetes kusagil mujal. Kas tegemist võib olla depressiooniga? Isa ta seda ei tunnista ja abi ei ole nõus otsima. Ainuke asi, mis teda hetkel huvitab on töö tegemine aga kõige muu vastu on ta huvi kaotanud. Lapsega tegeleb nendel hetkedel kui tal tuju pisutki parem, enamasti kodus olles vedeleb voodis ja vaatab mingeid filme. Perega läbi käia ei taha, teeb seda vaid äärmisel juhul. Ma tahan teda aidata aga ta ei taha rääkida ja ma tunnen kuidas ma olen ise sellise mehe kõrval õnnetu. Kuidas aidata inimest, kes ei taha, et teda aidataks? Tunnen, et kui ta abi ei otsi siis see suhe lihtsalt hääbub. Olen talle igati toeks aga ma ka lõputult ei jaksa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on tal armuke? Või pereelust siiber saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis ta ise ütleb selle olukorra kohta? väidab, et sul on luulud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal peab olema midagi muud mõttes, et tal perekonnaelust selline ükskõiksus. Olgu see siis teine naine , tervisemure või tööprobleem.
Niisama lihtsalt ei muutu inimene selliseks.
Ja kui ta ennast sul aidata ei lase, siis mingil hetkel pead sa mõtlema, kas soovid nii edasi minna. Loomulikult on igas suhtes probleeme, aga neid saab lahendada vaid siis kui mõlemad osapooled seda soovivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete kõigest 2 aastat tuttavad (loe: puhas seksiperiood), edasi olete 3/5 kooselust tegelenud titendusega. Sellistele tüdimustest tulenevatele probleemidele reageeriks, kui inimesed on koos olnud alates 15-20 aastat. Aga et juba mõne aasta pealt viskab kopa ette pereelust? Mis siis 20 aasta pärast? Mees ilmselgelt ei saa aru, mis loom see “pereelu” on ja kes sina veel selline oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tekivad kahtlused suhte toimimises…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.