Esileht Beebi ja mitmikud Kui tihti ja kui kaua 6-kuunr laps rinnal

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui tihti ja kui kaua 6-kuunr laps rinnal

Postitas:
Kägu

Endal peagi 6-kuuseks saav beebipoiss rinnal max 5 min ja rohkem huvitatud pole.

Päevauinakud 2-3× max 20-30min.

Lisatouduna olen hakanud harjutama putrudega 1-2tl päevas ning ka seda mitte iga päev.

Milline on teie samavanuse beebi päevamenüü?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisatoiduga alustas 5kuuselt. 6kuuselt hakkas saama kaks korda päevas korraga 100g ringis – püree lihaga ja puder. Rinda sõi kuus kuni kümme minutit korraga, kahte rinda kokku.

Kui su laps nii lühikest aega sööb, pakud liiga sageli. Proovi 2 tunnine paus jätte rinna andmiste vahele ja vaata kas isu paraneb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga laps sööb omas tempos. Mul on ka umb 5 min. Miks peaks kauem? Kaalu tuleb kenasti, laps on 6,5k ja 8+ kg.

Lisaga alustasime u 5k. Väga isukas laps ja kohe oskas välja ajamata süüa. Nüpd juba teen natuke tükilised toidud. Sööb keskmiselt 70-100g korraga. Annan 2x päevas. 7k saades tuleb 3. toidukorrana puder.

Minu jaoks väga kiire tempo. Neljas laps ja esimene, kellele päriselt püreed meeldivad, ülejäänud kolmega ma ainult unistasin sellistest kogustest…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 6-kuune tütar sööb rinnast päevasel ajal ka üldiselt max 5 minutit, öösel unisena võib ka pool tundi küljes rippuda.

Lisatoitu hakkasin tutvustama kuu aega tagasi. Peagi läheme kahele toidukorrale üle. Toitudest peamiselt köögiviljapüreed (porgand, kõrvits, maapirn), vähehaaval tutvustan putrusid. Laps ise tundis toidu vastu väga suurt huvi ja üldiselt sööb hästi.

Magamise osas teeb beebi 3 uinakut 0,5-2 tundi. Täna näiteks 40 min, 2 tundi, 30 min uinakud. Öösel paraku ärkab üsna tihti, vahel lausa iga 2 või vähem tunni tagant. Pole kindel, kas ärkab nälja või muu pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli kolmas laps selline, kes sõi 5 minti ja valmis. Kaalu- ja kasvukõverate puhul oli graafikust väljas, st üle normi. Seega söömisaja pikkuse järgi võtta ei saa.

Sellises vanuses laps magas mul 2 und päevas. Teisega tegin selle vea, et miskipärast panin teda veel 7-kuusena neljale unele ja imestasin, et laps magab maks 30-40 minutit. Ühe nädalaga läks kahele unele, mis olid nii 1,5 tundi pikad. Kolmandaga harjutasin kahele unele juba 5. kuu täitumisel ning see üleminek sujus hästi.

Lisatoidu osas võiks juba uusi maitseid proovida, aga üht maitset korraga ja nädala.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui tihti ja kui kaua 6-kuunr laps rinnal