Esileht Pereelu ja suhted Kui tihti ja mida teete suhtes olles eraldi?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kui tihti ja mida teete suhtes olles eraldi?

Postitas:

Abielus või koos elavad paarid ja eriti ilma lasteta paarid, kas te veedate oma mehest/naisest eraldi aega, mida te eraldi teete ja kui tihti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trennis käime eraldi. Lisaks katsun vähemalt pool päeva nädalavahetusel omaette aega tekitada. Kas siis käin linnas, sõbrannaga/õega/emaga kohtumas või organiseerin nii, et saan üksi kodus olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina töötan kodus (vaba ajakasutus), mees kontoris.
Kõik tööajal tehtud jalutuskäigud, kohvikuskäigud, kinos ja näitusel – eraldi.
Tööväliselt – trenn eraldi, sõbrannadega väljaskäigud ning vahel lühemad reisid eraldi.
Kinos võime vabalt eraldi käia.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trenn ja töö, muid asju teeme enamasti koos või vähemalt ühes ruumis viibides. Varem saime sõpradega ka eraldi kokku, aga kolimise tõttu näeme neid vaid siis, kui külla läheme ja seda teeme pika vahemaa tõttu koos.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mitte midagi. Kui välja arvata need harvad juhud kui sõbrannadega kohtun ja mehi pole kaasatud, aga enamasti on, sest mehed on ka sõbraks saanud omavahel ja soovivad kohtuda. Tööl käime eraldi ja kumbki oma koolitustel ja komandeeringutes. Muu aja veedame koos, sest mis mõte on muidu üldse koos elada. Tööl käime täiskohaga ja see tähendab juba niigi 8-10 tundi päevas mitte koos olemist. Ülejäänud ärkvelolekuaeg on ju ka tihti koristamine, kokkamine, aiandus, remonditööd mida teeme justkui koos olles, aga tegelikult ju ikkagi eraldi, kumbki oma asja. Veits imelik oleks minu jaoks siis äkki ka veel üksi näiteks kinno minna õhtul. Siis sellel päeval ma nagu päris koos ei olegi ju.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielus või koos elavad paarid ja eriti ilma lasteta paarid, kas te veedate oma mehest/naisest eraldi aega, mida te eraldi teete ja kui tihti?

Meie veedame väga palju aega koos, kuna ka näiteks tööle sõidame ühe autoga. Ka enamus sõpru on meil ühised ja minu sõbrannad on juba ka tema sõbrannad. Oleme suured võõrustajad ja enamik pidudest toimub niikuinii meil, seega oleme koos. Toidupoes käime praktiliselt alati koos. Suvepuhkustel – koos. Praegugi koos juba nädala pausideta, sest oleme puhkusel.

Eraldi on meil regulaarsed käigud täiesti olemas. Kaks korda kuus on mehel oma hobiga seotud õhtused kogunemised. Neil õhtutel käin ma restoranis üksi, vahel harva ka sõbrannaga, einestamas. Naudin neid õhtuid väga, tutvun Tallinna restoranimaastikuga. Juba koha valimise protsess on põnev.

Kord kuus käin mina oma hobi korras laupäevaks või pühapäevaks ära. Hommikul lähen, kl 20 paiku tulen. Mees sel ajal tavaliselt läheb kas kalale või seenele, mis parajasti hooajaks on.

Kolm korda aastas käin ma üksi Pärnus, Kuressaares, Pühajärvel spaas, tavaliselt 4 ööd. Mees tavaliselt tuleb mulle eelmisel õhtul enne lahkumist järele ja veedame siis viimase öö koos, õhtul jalutame, käime restoranis ja võtame kuskil baaris napsu.

Kaks korda aastas käin osturetkel, N-L tavaliselt, kas Londonis, Saksamaal või Hispaanias. Üksi, sest mehega šopata koos on nagu jahukotti enda järel vedada. Pehmelt öeldes ta ei naudi tundide kaupa poodlemist kaubamajades ja turgudel. Mina aga ei suuda rahulikult keskenduda isegi veini- või teevalikule (rääkimata kingadest või kotist), kui tean, et ta kuskil “täiesti rahulikult”, süütu usukannataja Jenoveva ilme näol, ootab. Temaga koos on muud reisid.

Kummalgi on 1-2 korda aastas üheööline komandeering ning üksteise suvepäevadel ja klassi ja kursuse kokkutulekutel me ka ei käi, kui ka pered on kutsutud, käime eraldi.

Mees käib jalka Eesti koondise mänge vaatamas oma sõbrannadega ülikooli päevilt, kui need mängud Eestis on. Pärast kuskil baaris või kellegi juures afterpartyl. No ja pisemaid eraldikäike tuleb muidugi ka ette, kuigi isegi toidupoes käime me 99% kordadest koos. Abielu üle 20 aasta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajan väga palju ilma elukaaslaseta olemise/käimise aega. Näiteks ei võta ma meest kunagi kaasa, kui sõidan oma isa juurde maale. Kinoskäigud on umbes 50/50. Teatris käin 90% kellegi teisega. Shopingul eranditult üksinda. Puhkusereisidel käin umbes 5 korda aastas, s.h. ühel korral saan mehega käidud (kannatatud) – jube vilets reisikaaslane.
Ennu Rattal käin eranditult sõbrannadega ja ilma meesteta.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pehmelt öeldes ta ei naudi tundide kaupa poodlemist kaubamajades ja turgudel. Mina aga ei suuda rahulikult keskenduda isegi veini- või teevalikule (rääkimata kingadest või kotist), kui tean, et ta kuskil “täiesti rahulikult”, süütu usukannataja Jenoveva ilme näol, ootab.

See on nii hästi kirjeldatud olukord, häbemata tuttav situatsioon ja ajas naerma küll. Hea on siis ainult see, et saab ostud tema kätte anda kuni järgmist poodi uurida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poes käime eraldi, sest minul käib see tegevus nagu möödaminnes, haaran käigu pealt asjad ning tean, mida vaja on, ei taha liigselt aega kulutada. Tema võib jällegi iga tootepakendi läbi lugeda ja pool tundi ühe suuruseid kartuleid valida, mul saab kannatus otsa.

Hobidega tegeleb ka kumbki eraldi. Kummagi hobid on hooajalised, temal rohkem sügis-talvisel perioodil ja minul rohkem suvel. Hobid on pigem ekstreemsed ka, pole minul tema omade vast u väga huvi ja temal minu omade vastu samuti. Seetõttu on meil ühiseid nädalavahetusi napilt, aga seda paremini kasutame ühist aega.

Pikematel reisidel käin enamasti ilma temata, kuna tal on paaniline lennuhirm.

Tihti ka kinos-teatris, sest alati teise poole töögraafik ei klapi. Jalutamas käin üksi peaaegu iga päev 1,5 tunnise tiiru, sest tema ei viitsiks, tavaliselt pole selleks ajaks veel kojugi jõudnud ning mulle meeldib seda aega kasutada podcastide kuulamiseks.

Üldiselt oleme ka sellel poolel, kes vajavad suhteliselt palju omaette aega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie teeme enamusi asju koos. Iga nädal 3x umbes 3h käib mees oma hobiga tegelemas ja mina sel ajal tavaliselt loen kodus, vaatan filmi, jalutan vms.
Poes käime koos, teatris koos, kinos koos, näitustel jne jne. Nädalavahetused veedame ka alati koos. Vahel teeme midagi kasuliku ja vahel puhkame koos.
Magama lähme ja ärkame ka alati koos. 🙂

Me oleme 4a koos olnud ka vaid nii, et on variant on tulevikus enam nii palju koos olla ei taha.

+1.5
-3.5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 16:36; 14.02 16:37; 16.02 01:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie teeme enamusi asju koos. Iga nädal 3x umbes 3h käib mees oma hobiga tegelemas ja mina sel ajal tavaliselt loen kodus, vaatan filmi, jalutan vms.

Poes käime koos, teatris koos, kinos koos, näitustel jne jne. Nädalavahetused veedame ka alati koos. Vahel teeme midagi kasuliku ja vahel puhkame koos.

Magama lähme ja ärkame ka alati koos. ????

Me oleme 4a koos olnud ka vaid nii, et on variant on tulevikus enam nii palju koos olla ei taha.

9x sõna “koos”. Natuke hakkas piinlik just 😀

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 16:36; 14.02 16:37; 16.02 01:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

9x sõna “koos”. Natuke hakkas piinlik just ????

Millegipärast kõlab see “natuke piinlik” pigem uhkeldamisena:)

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida aasta edasi, seda rohkem eraldi tegevusi. kohati lausa eraldi linnades, sest minu abi vajavad vanemad pöhja, abikaasa omad löuna-eestis. abistame neid kordamööda ja ühekaupa. ka koeraga jalutamas käime kordamööda.
koos käime vahel teatris, sugulaste sünnipäevadel, jagame ka ühist magamistuba ja autot.
abielus 23a
oluliselt rohkem päevast aega veedan hoopis koos meie täisealise lapsega, kuna meil on temaga ühine firma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie elame eraldi, aga oleme õnnelikus suhtes ja veedame palju aega koos. Meil on ühised hobid, kuid trenni teeme eraldi. Sõpradega käime väljas eraldi. Reisime koos, poodleme koos ja eraldi. Mulle meeldib, et saame ilma igasuguste probleemideta elada ja olla täpselt nii kuidas soovime. On nädalavahetusi kus me ei kohtu, redutame kumbgi oma kodudes sest ei jaksa suhelda. Oleme individualistid, kuid peame teineteisest väga lugu ning armastus on suur.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9x sõna “koos”. Natuke hakkas piinlik just ????

Millegipärast kõlab see “natuke piinlik” pigem uhkeldamisena:)

Ei olnud tõepoolest uhkeldamisena mõeldud.

Kiiruga sai kirja pandud ja ma annan endale aru üldiselt, et mõtteid saab veidi ladusamalt ka väljendada kui lihtsalt üht sõna tuhat korda korrutades.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 16:36; 14.02 16:37; 16.02 01:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tööajal peame sageli lahus olema, proovime vaba aega veeta nii paju koos kui võimalik. Kahel õhtul nädalas tegelen oma hobiga, see on minu enda aeg. Mehel samamoodi paar korda nädalas hobi, mida harrastab ilma minuta. Kõik muu aga võimalusel koos, meil klapib omavahel nii hästi, et ei ole ära tüdinenud. Koeraga igaõhtused jalutamised, nädalavahetustel lühemad matkad looduses, kino, teater, restoranid, reisid – kõik alati ühiselt. Ei ole üldse vajadust tingimata eraldi olla, vajame väga teineteise lähedust. Hobiga tegelen eraldi vaid seetõttu, et mehel pole sama asja jaoks annet. Oma hobisse on üritanud mees mind korduvalt kaasata, aga pelgan veidi, liiga ekstreemne.
Abielu ligi 20a.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie teeme enamikke asju eraldi, ainult külas käime koos ja kodus õhtul teleka ees oleme koos. Me oleme mõlemad sellised, kes vajavad palju omaette aega. Omaette tegeleme oma hobidega, teeme trenni jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksime eraldi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksime eraldi.

No lõppeks tuli ka õige vastus ära!
Täname.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme suht palju eraldi, trennid on erinevad ja tihti vaatame telekat eraldi – meil on erinev maitse. Magame ka eraldi tubades. Lisaks meeldib mul üksi sõita reedel maale, mees tuleb laupäeval järgi.
Samas koos käime reisimas, teatrites (mööda eestit), välja söömas.
Abielus 24 aastat, lapsed 22 ja 16.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tihti ja mida teete suhtes olles eraldi?