Esileht Ilu ja tervis Kui tihti külmutamas käia?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kui tihti külmutamas käia?

Postitas:
Kägu

Sõrmel on soolatüügas ja olen proovinud ise aastaid sellest apteegikraamiga ja lisaks ka vereurmarohuga jagu saada – pole õnnestunud.

Olen nüüd pool aastat käinud perearstikeskuses kord kuus külmutamas – ikka pole jagu saanud.

Külmutamist läbi viiv õde avaldas arvamust, et seda peaks tegelikult tegema tihemini kui kord kuus.

Ma kaldun ka seda arvama. Et see oleks vbl tõhusam. Sest umbes paar nädalat on see juurikas oimetu ja siis paari järgmise nädalaga kogub jälle jõudu ja siis ongi nagu nokk kinni ja saba lahti ja vastupidi. Olen küll vahepealsel ajal seda liivapaberiga lihvinud ja vastavat vedelikku peale pannud aga ikkagi kuu lõpuks on see juurikas end jälle kogunud…

No mida teha, et tast lõplikult lahti saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõrmel on soolatüügas ja olen proovinud ise aastaid sellest apteegikraamiga ja lisaks ka vereurmarohuga jagu saada – pole õnnestunud.

Olen nüüd pool aastat käinud perearstikeskuses kord kuus külmutamas – ikka pole jagu saanud.

Külmutamist läbi viiv õde avaldas arvamust, et seda peaks tegelikult tegema tihemini kui kord kuus.

Ma kaldun ka seda arvama. Et see oleks vbl tõhusam. Sest umbes paar nädalat on see juurikas oimetu ja siis paari järgmise nädalaga kogub jälle jõudu ja siis ongi nagu nokk kinni ja saba lahti ja vastupidi. Olen küll vahepealsel ajal seda liivapaberiga lihvinud ja vastavat vedelikku peale pannud aga ikkagi kuu lõpuks on see juurikas end jälle kogunud…

No mida teha, et tast lõplikult lahti saada?

Mine nahaarstile ometi kord. Külmutusprotseduur toimib hiljemalt teise korraga, vbl sul tõsisem mure.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline see perearstikeskuse külmutuskomplekt on – need apteegis käsimüügis olevad?

Võimalik, et arst ei oska ka kasutada – teeb liiga väikese külmutussutsaku. Soovitan ka nahaarsti. Endal pmts ühe korraga mõjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel oli näppudel üle kümne soolatüüka. Apteegikraami kõik proovisime ära. Külmutamas käisime ja ei aidanud see ka. Minu lapsel aitas toores kartul.Panin plaastriga ööseks. Suurt usku sellesse polnud aga mõtlesin siiski proovida. Muutus oli näha paari päevaga. Suuremad läksid pisut kauem ära, väiksemad kiiremini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei aita see külmutamine ka kõigil, oleme käinud nahaarstil külmutamas ca 5 korda, pigem tuleb neid juurde ja ükski ära kadunud ei ole! Neid teipi, kartulit, banaanikoori jms ei ole proovinud, vereurmarohuga kadusid ühel lapsel talla alt ära, aga terve suvi mässasime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin umbes 10 korda külmutamas, umbes iga 2-3 nädala tagant. Vahepeal leotasin soolvees ja näkitsesin tangidega mis sain. Paremaks küll ei läinud. Siis ostsin apteegist duofilm hapet ja hakkas veidike paremaks minema. Läksin arsti juurde ja ütlesin, et pangu nüüd korralikult ikka surakat peale. Sellest hetkest hakkas lõpuks päevapealt paremaks minema ja paari nädalaga kadus täielikult. Mulle tundus, et enne ta niisama sussutas seal midagi. Aitas alles siis, kui korralikult läbi külmutas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kui tihti külmutamas käia?