Esileht Pereelu ja suhted kui tihti seksite, pereinimesed

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 115 )

Teema: kui tihti seksite, pereinimesed

Postitas:
Kägu

Minul on näiteks selline mees, kes tõrjub. Olen proovinud tihti ise algatada, aga küll valutab pea, küll kõht, küll käratab, et tahab lihtsalt magada. Sellest on juba alaväärsuskompleks tekkinud. Ometi ei ole kole ega muidu eemaletõukav, tundub et mees on lihtsalt minust tüdinenud.

Nädalas ehk korra õnnestub “ära rääkida”. Ma tõsiselt arvan juba, et tal ongi armuke, aga see on juba teine teema.

Vanused 40+.

Hm. Sa vist pead ütlema talle, et kavatsed näiteks laupäeva õhtuti seksida iga nädal. Kui tahab osa võtta, siis võib ühineda, tema valik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elame visiitsuhet, mees 50+. Kokku saame nädalavahetustel ja neid ma niisama raisku ei lase. 2 korda nädalavahetuse jooksul vähemalt midagi toimub.
Nüüd on küll olnud paar nädalavahetust, mil ma olen olnud olude sunnil teises linnas. Seega halvematel aegadel 4 korda kuus, parematel 8-10 korda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

11 aastat koos. Meie omavaheline keemia on nii tugev, et sama sageli nagu tegime suhte alguses, teeme ka nüüd. Mänguasju ei vaja (ei taha ka), kehade sobivus ja tõmme on piisav motivaator. Kord ööpäevas kindlasti, vahel ka rohkem, kui võimaluse leiame.
Mõned aastad tagasi oli aeg, kus mees võttis antidepressante ja tekkisid erektsioonihäired. Siis mõned kuud oli meil voodielu harv ja ebakorrapärane. Hellitasime üksteist ikka, sellegipoolest, kuid minu jaoks on seks eelkõige üks korralik penetratsioon. Kõik muu asja juurde käiv (sõrmed, suu, vibraator ja muu) on tore, aga… midagi jääb puudu. Kehade kokkupuude, ühine rütm, ühine hingamine. Samas kuna meil tahet mõlemal oli, lihtsalt erektsioonist jäi vajaka, eks siis katsetasimegi erinevaid asju. Olen libestitele tugevalt allergiline, siis proovisime selle asemel oliivõli ja täitsa toimis. (Väga vabandan nii detailse info pärast.) Aga millalgi mees rääkis arstile mure ära, kirjutati üht-teist lisaks ja tuli välja, et lahendus oligi olemas. Ja naine oli jälle kodus rõõmus 🙂 Pärast ravikuuri lõppu oli mees taas tema ise. Õnneks. Sellised “vahepausid” õpetavad oma suhet ja voodielu paremini hindama.
Kusjuures ega meie igapäevasuhe polegi alati nii roosiline. Vahel ikka nääkleme ja oleme mitu tundi üksteise peale vihased. Aga õhtu lõpuks tõmbab omavaheline magnet meid jälle kokku.
Keemia on oluline. Eelmises abielus ma ei olnud iiagli nii hakkamas kui nüüd, ma ei tundnud end täiesti vabalt ja üleüldse oli seksi kvaliteet oluliselt madalam ja kord-paar nädalas oli enam kui küll. Siis ei saanud ma sellest aru, et seks võiks parem olla, sest ei osanud muud väga tahtagi, aga nüüd…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis variant see on kui mees tahab naisest vähem seksida, kas selliseid mehi tõesti olemas on, siiralt imestan?! Sorry, kui kedagi haavasin. Minu jaoks olematu asi, kui suhtes vajab naine mehest rohkem seksi, et siis mida, mingi nali. Mul pole elus olnud meest, kes tahtnuks minust vähem seksida.

Nüüd kus olen kaua aega ühe mehega koos elanud, ka siin on mees nagu mesinädala täkk valmis, kas või iga päev seksiks, aga mina ei taha enam nii tihti, vanadus hakkab peale tulema, kord kahe nädala tagant oleks ok minu jaoks. Aga me viiekümbised, ei kujuta ette, et 30-ndates mees oleks naisest väiksema vajadusega?! Mehel tõsine haigus kallal?

Põhjused miks mees naisega seksida ei taha:

+ naine on varem korduvalt meest eemale tõuganud

+ naine on seksis tuim ja osavõtmatu

+ naisel on pidevalt kusagilt valus

+ naisele ei meeldi midagi uut proovida

+ mehel on naisega kadunud intiimsus, julgus naist katsuda (naisele ei meeldi kui mees näpib) jne

+ naine ei flirdi oma mehega, ei ole oma mehele võrgutav

Nii et ikka ja alati ainult naine süüdi?
Mees oma tervise eest ei pea ise üldse hoolitsema või midagi?
Ma tean muid põhjuseid ka:
+ mehel on armuke
+ mehel on tervisehäired
+ mees on tegelikult kapihomo
+ mehel on vanusest tingitud testosteroonilangus (ei ole tingimata tervisehäire)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vastan 3.korruse naabri eest.
Keskmiselt 3x nädalas. Eile ca 40min jutti(tean, kuna niikaua kestis seriaali osa mida vaadata üritasin).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ise 35 ja mees 39. Kolm alla 10a last. Kord kuus heal juhul. Lapsed on meie isikliku aja tapnud lihtsalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Koos 16 aastat. Vanused 49 ja 57. Viimane laps 11 ( teised kodunt läinud).
Seksime 2-3 x nädalas. Reiside ja puhkuse ajal iga päev. Kümmet päeva ilma seksita ei kujuta ette. Ma arvan, et mu alluvad segaksid siis minu toidu sisse mürki 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

+ mehel on naisega kadunud intiimsus, julgus naist katsuda (naisele ei meeldi kui mees näpib) jne

Meil just nii ongi. Elukaaslane on minevikus mind niivõrd palju tõrjunud, et olen käega löönud ja ei üritagi enam läheneda talle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil just nii ongi. Elukaaslane on minevikus mind niivõrd palju tõrjunud, et olen käega löönud ja ei üritagi enam läheneda talle.

Põhjus miks ma meest tõrjun on:
+ mees kestab 2 minutit
+ mees ei viitsi ennast piisavalt tihti pesta
+ mees on ülekaaluliseks muutunud ja seega ebaatraktiivne
+ ta ei suuda mind kunagi orgasmini viia

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi seletaks lahti, mis on see omavaheline keemia, millest siin nii palju juttu on?
Kuidas aru saada, kas see on olemas? Kui ma tahan enda mehega seksida, kas see siis ongi keemia?
Kas kõik siin vastanud saaksid väita, et nende paarisuhtes on keemia olemas?

Mees ei taha- temal seda siis keemiat järelikult pole?
Mees leiab armukese, järelikult on see keemia temal kellegi teisega ja mul polegi midagi parata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tihti seksite, pereinimesed? Pärast seda, kui meist said pereinimesed, siis harva. Aastas 4-12 korda. Lapsed on meil just selliste vahedega, et kui üks hakkas omaette öö läbi magama, siis tuli järgmine. Päeval seda teha ei saa, õhtul tegeled lastega ja ööseks oleme mõlemad nii väsinud sellest, et ei taha mõeldagi selle peale. Pealegi on nad ju samas korteris kõrvaltoas, pesamuna samas toas ja vabalt ennast tunda nagunii ei saaks. Lapsed saaks küll kusagile viia aga kui tihti sa nad ikka kellegi juurde viid ja nii see toimubki heal juhul korra kuus. Siis kui paus venib mitme kuu pikkuseks, siis polegi enam kummalgi huvi seda teha ja nii need asjad lähevad.

Kui keegi väidab, et nendel on väikesed lapsed ja nad teevad seda iga päev, siis ma ei usu seda. Kuskohas või kuidas te seda teete? Või teete ainult kähkukaid? Minu arvates ennem olgu tegemata kui mingi ebasensuaalne kähkukas.

Kus kohas.. Lihtne vastus, seal kus võimalik. Väga sageli käime hommikuti koos duši all, lapsed üldjuhul 21-22 lähevad magama, õhtud on meil täiesti vabad. Meil ei ole see ka probleemiks, et laps magab samas toas oma voodis, kui vaja, saab asju ju ka vaikselt ja rahulikult aetud. On ka juhtunud, et hommikul kui lapsed aias, siis ise saame veel pool tunnikest kodus olla enne tööle minekut, või siis hoopiski lastest varem üles tõusta, kui ikka isu ja tahtmine on, siis ei ole aeg ja koht nii tähtis, võib-olla kui seks oleks tõesti kord kuus sündmus, siis oleks aega oodata ja planeerida, aga ausalt selline suhe sureks vist meie puhul kiirelt.
Vahest kui lapsed vanavanemate juurde viime ja ise kinno lähme ei ole ka probleemi peale kino minna spasse v hotelli, kui peale kino helistades saame vastuse, et lapsed magavad ja kõik ok, siis lähmegi võtame omale toa ja hommikuks oleme juba laste juures tagasi, tõsi küll, seda on juhtunud 3korda vaid, aga siiski igasugu võimalusi leidub ju. Kohtingutel ikka ju oma kaasadega käite? Asi siis kohtingut pikendada tunni-paari võrra.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui keegi väidab, et nendel on väikesed lapsed ja nad teevad seda iga päev, siis ma ei usu seda. Kuskohas või kuidas te seda teete? Või teete ainult kähkukaid? Minu arvates ennem olgu tegemata kui mingi ebasensuaalne kähkukas.

Väiksed lapsed ju ei sega. Õhtul paned voodisse, magavad oma toas ja jääb ju teile ka kahekesi olemise aega. Ja kähkukal pole tegelikult ka häda midagi, hea nö soojendus pärastiseks pikemaks seksiks. Kähkukaga saadud orgasimi võlu ongi see, et kiire füüsiline lõõgastus, võtab pinged kohe maha. Meil mõnikord lapsed vaatavad multikat, see aeg käime mehega koos duši all, lapsed ei pane tähelegi. Või sis pole meie õnneks kordagi kumbki laps tulnud vannitoa ukse taha, et midagi küsida. Ja kui õhtul selline kähkukas duši all tehtud, siis pärast voodis, kui lapsed magavad, saab ka pikemalt üksteisele pühenduda. Paneme lastetoa ukse kinni, olema kas elutoas või enda magamistoas, kohti ja aega ikka leiab. Minu arust on palju keerulisem, kui teismelised juba peres on, sest nad on kauem üleval ja panevad rohkem tähele vanemate omavahelist suhtlust, siis jäävad vannitoakähkukad laste ülevalolemise ajal ära muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas need inimesed, kes iga päev kord või paar seksivad, saaksid palun ajaliselt ka kirja panna, palju tunde neil nädalas umbes seksile kulub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

+ mees kestab 2 minutit

+ mees kipub lunima anaali (sellele füüsiliselt vihjama), kuigi teab, et ma ei taha ja valus on
+ mehel on halb hingeõhk
+ mees on igal õhtul alkoholi tarbinud (vt eelmine punkt)
+ mees on mind petnud ja ma ei ole sellest üle saanud
+ mees on mats – vahib ja kommenteerib minu juuresolekul võõraid ilusaid noori naisi
+ mees on mats – arvustab mu keha, kuigi ma ei saa seda muuta (arm kõhul, lõtvuvad rinnad, liiga väikesed rinnad, liiga õhukesed juuksed jne)
+ mees on mats – söök ei olegi veel valmis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

+ mees kestab 2 minutit

Miks siis mehel minna ei lase?

Las olla kellegagi, kellele see 2 minutit tundub kahe tunnina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

+ mees kestab 2 minutit

+ mees kipub lunima anaali (sellele füüsiliselt vihjama), kuigi teab, et ma ei taha ja valus on

+ mehel on halb hingeõhk

+ mees on mats – vahib ja kommenteerib minu juuresolekul võõraid ilusaid noori naisi

+ mees on mats – arvustab mu keha, kuigi ma ei saa seda muuta (arm kõhul, lõtvuvad rinnad, liiga väikesed rinnad, liiga õhukesed juuksed jne)

Miks te olete koos inimesega, kes teile vastumeelne on? Miks ometi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanused 38 ja 41, koos 13 aastat, lapsi 2. Viimased paar aastat praktiliselt ei seksi. Rasedused olid probleemsed ja imikute kõrvalt oli asja väga hõredalt. Ühel hetkel aga jõudsin äratundmisele et, 5 korda aastas, kuhu olime välja jõudnud ei ole kuidagi ok.
Võtsin teema arutlusele, aga vastus, mille sain oli tõeline külm duss, abikaasa arvates oli kõik hästi. Järgmise sammuna võtsin initsiatiivi täielikult enda peale, lootuses et süües kasvab isu. Aga jahm minul kasvas küll ja saime asja nii 2 korra peale nädalas, aga mees innukust üles ei näidanud. Pigem ikka kommenteerides, et kas jälle, alles tegime ju, ja ka muid minu jaoks rohkem solvavaid kommentaare.
Asi kulmineerus minu jaoks armukese leidmisega ja nii on meie elu pealtnäha stabiilselt paar aastat kulgenud. Kuna abikaasa on tubli lapsevanem ja muus osas sobime hästi, siis lahku minna ei tahaks, kuidas aga ülejäänud elu seksita üle elada pole siiani suutnud välja mõelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kummaline probleem naistel ikka. Naised ju tegelikult ei vaja seksi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise kritiseerisid eelnevalt müüte ja üldistamist.
Ei ole nii. Mõned (inimesed) vajavad rohkem, mõned vähem. Ole sa siis mees või naine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ise kritiseerisid eelnevalt müüte ja üldistamist.

Ei ole nii. Mõned (inimesed) vajavad rohkem, mõned vähem. Ole sa siis mees või naine.

Talle sobivad ainult need müüdid ja stereotüübid, mis tema kibestumist ja eelarvamuslikkust kinnitavad ning kalduvust vastikult käituda õigustavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas need inimesed, kes iga päev kord või paar seksivad, saaksid palun ajaliselt ka kirja panna, palju tunde neil nädalas umbes seksile kulub.

Ah, ole normaalne.
See ei ole nii lihtsasti mõõdetav. Esiteks pole sugugi lihtne eristada, millal seks algab ja millal lõpeb – hellitusi võib muu tegevuse vahele vaikselt jagada kogu päeva jooksul, ka vihjeid seksile (viisakad ja sobivaid) võib teha kogu päeva jooksul. Raske on ette kujutada õhtust seksi ilma hommikuse musita ja vahepealsete vestlusteta.
Otseselt vahekorras olemise aega mõõta on ka raske – ronin mehele otsa ja panen stopperi käima või? Aga millal ma selle kinni lükkan? Kas pärastine kaisus vedelemine ei käi aktsiooni juurde?
Ilmselt ma mõtleksin aja mõõtmise peale, kui ma poleks olukorraga rahul, jah. Kui olen rahul, siis pole mõõdetav aeg oluline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

+ mees kestab 2 minutit

Miks siis mehel minna ei lase?

Las olla kellegagi, kellele see 2 minutit tundub kahe tunnina.

Sest ta ei taha minna. Sest ta armastab mind ja meie lapsi. Sest muus osas ta ongi parim abikaasa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

+ mees kestab 2 minutit

+ mehel on halb hingeõhk

Enda puhul saab petmise asendada pettumusega

+ Pidev seljas elamine(ilma beidikenegi nahka paljastamata ei saa kodus ringi käia). Sõna otseses mõttes seljas aelemine, kui ma köögis süüa teen.

+ kaisus olla ei saa, sest KOHE aetakse käsi püksi
+ Rindu mudib liiga jõuliselt ja isegi valusalt(ja aru ei saa, miks see naisele ei meeldi- valus on ju!)
+Lakstab kanni suvalisel ajahetkel kodus
+ Mehel oli periood, kus ta ise hellust ei tahtnud, langes kokku selle ajaga kui rase olin. Ju on alateadvuses blokk ees sellest ajast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga hästi kirjeldatud, täpselt nagu meie probleemid. Ehkki siinsed kasutajad on kõvasti miinustanud. Kui naine ise pea kunagi ei algata ja mehe algatused enamasti tagasi tõrjutakse, siis tunnedki end nagu süüdlasena, et soovid nagu midagi sobimatut. Järjest tobedam on ka üritada, kui tead, et tõenäoliselt jälle miski põhjus on, miks ei saa.

Lisaks see, et valge keskealine mees peabki end justkui kõigis maailma hädades süüdi tundam – nii ajakirjandust vaadates igastahes tundub.

Nüüd vastus küsimusele: kord-kaks kuus, viimane paus on veel pikem olnud. Eneserahuldamise kordi on abielu jooksul olnud vist rohkem kui seksi abikaasaga.

mees

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga hästi kirjeldatud, täpselt nagu meie probleemid. Ehkki siinsed kasutajad on kõvasti miinustanud. Kui naine ise pea kunagi ei algata ja mehe algatused enamasti tagasi tõrjutakse, siis tunnedki end nagu süüdlasena, et soovid nagu midagi sobimatut. Järjest tobedam on ka üritada, kui tead, et tõenäoliselt jälle miski põhjus on, miks ei saa.

Lisaks see, et valge keskealine mees peabki end justkui kõigis maailma hädades süüdi tundam – nii ajakirjandust vaadates igastahes tundub.

Nüüd vastus küsimusele: kord-kaks kuus, viimane paus on veel pikem olnud. Eneserahuldamise kordi on abielu jooksul olnud vist rohkem kui seksi abikaasaga.

mees

Tuttav kirjeldas olukorda: “… her response is not tonight, how about tomorrow and tomorrow never comes…”

Please wait...
Postitas:
Kägu

viimati 12 aastat tagasi.Abikaasal vähk ja lihtsalt tekkis mingi tõrge kui nägid kuidas tal õhk otsa sai ja hingeldas .Paar aastat kasutasin “pihupille “abi ,aga siis kuidagi ei olnud seda ka enam vaja .(56 aastane meesterahvas.Ausalt, ei tunne ka mingit vajadust enam.)

Please wait...
Postitas:
Kägu

mees

Vaata, naise jaoks tähendab algatamine midagi muud kui käe püksi toppimine. Tee ise kodu korda, valmista süüa, kingi lilli, kutsu teatrisse…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata, naise jaoks tähendab algatamine midagi muud kui käe püksi toppimine. Tee ise kodu korda, valmista süüa, kingi lilli, kutsu teatrisse…

Koristamise ja söögitegemisega tegelengi rohkem mina. Lilli saab naine harva, see on tõsi. Teatriga on natike raskem, elukoha ja laste tõttu (vaja hoidjat). Muide ega teater tihtipeale ei loogi meeleolu romantiliseks õhtuks, võib minna pigem vastupidi.

mees

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pole küll küsimuse sihtrühm, aga vastaks sellele, et kuidas mees tõrjub. No tõesti, voodist maha ei lükka, aga: 1) hommikul kiirustab üles tõusma, kui tunneb, et minu poolt võib tekkida “seksioht”, 2) ei reageeri (on kui tuim ront), 3) kui tulebki kaasa (ja no silitamine ei tohiks ju ühelgi inimesel tükki küljest võtta), siis on see huvitu, 4) “kas oled juba valmis?”
Mingist sekspesust või seksikatest riietest minu mehe puhul tolku pole, teda riided ei huvita. Kuna ta ise ka ei tea, mis teda käima tõmbab, siis ongi nii, et seks toimub siis kui temal on huvi (mida on väga harva) ja muul ajal hellitan end ise.
Igasugune tõrjumine või huvipuudus, olgu tegemist mehe või naisega, on üsna haavav ning kes end ikka pikalt haavata tahab lasta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Koristamise ja söögitegemisega tegelengi rohkem mina. Lilli saab naine harva, see on tõsi. Teatriga on natike raskem, elukoha ja laste tõttu (vaja hoidjat). Muide ega teater tihtipeale ei loogi meeleolu romantiliseks õhtuks, võib minna pigem vastupidi.

mees

Teater oli lihtsalt näide. Kuna mehed on teistsugused, siis on neil raske mõista, et naistel ei teki seksisoov palja mehe nägemisest, vaid palju kaugemalt. Naine vajab romantikat.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 115 )

Esileht Pereelu ja suhted kui tihti seksite, pereinimesed