Esileht Pereelu ja suhted kui tihti seksite, pereinimesed

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 134 )

Teema: kui tihti seksite, pereinimesed

Postitas:

Mitte alati romantikat, aga tunnet, et ta on selle mehe jaoks eriline, et mees tahab talle meelepärane olla. Mõni tahab selleks lilli või loomaaeda, teine luulet, kolmas lumelükkamist… lähtuda tuleb konkreetsest naisest.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.01 09:32; 31.01 12:21; 12.02 19:56; 13.02 00:11; 07.05 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme 25 aastat abielus olnud, üks 50-aastane, teine 55.
Seksime umbes kord kuus, enamasti mõnel puhkepäeva hommikul enne voodist lahkumist ja mehe algatusel.
Mulle sobib, ma rohkem ei tahagi. Tegelikult ei tahaks ise üldse ja ega mulle väga meeldigi, aga ma vastu ka ei hakka.

Suviti, maal, tuleb rohkem ette. Siis ei juhtu see muidugi kunagi seoses koos voodis olemisega. Siis juhtub see hoopis aias või metsas või saunas ja täiesti spontaanselt.
Siis mulle justkui meeldib ka rohkem, ma isegi tunnen natuke midagi meeldivat ja kogu protsess on kiirem ka. Aga niipalju ka ei meeldi, et ise küsima läheks.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas teemaalgataja viitsib end nii kaugele ses teemas kerida, aga reaalsus on kord- kaks kuus. Oleme küll rääkinud, et kord nädalas oleks meile ideaalne, mina tahaks ehk 2x. Aga lapsed väiksed, kehvad magajad, suur töökoormus, majapidamine jne. No ei leia seda hetke, kui üks või teine ei kuku väsimusest ümber.
Jah, ühel päeval nad kolivad välja ja siis teeme kõik tasa! Seni elame- reisime koos nendega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

M40, hetero, lapsed 4, 9, 11. 20 aastat suhtes.
1x 2 nädala jooksul. Naine räägib, et soovib 3x nädalas, aga on liiga väsinud. Minu soov on sama, aga kahjuks reaalsus dikteerib oma. Läbikäigupunkt puudub eludes.
Üks ettevõtja, teine õpetaja. Mõlemad ärkame kell 7, lapsed magama 21.30, naine 22, mina 01.
Käopeksu ei soovi, sest mõlemad tõesti panustavad ellu oma aja ning energiaga. Ei vahi telekat tööpäeva lõppedes. Laste koolitöö, kodu korrashoid, õhtusöök ja ongi kell 21.
Vaatame diivani AK ära ning naine magab.
Nädalavahetused on paratamatu ämmad-äiad-laste spordivõistlused trall ning juba ongi päev tähega P ning kell 21.
Kas ja kuidas on võimalik olmest välja murda? Hetkel mõlemad minetame oma seksuaalsust.
Jah, puhkusereisid on vahvad ning tuletavad meelde häid aegu, aga neid on kord-paar aastas.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed 7,9,11. Seksime korra kuus. Mina tahaksin palju tihemini, aga mees on kogu aeg väsinud. Ja sellise aja leidmine, kus lapsed kõik magavad juba ja me ise veel üleval oleme, on ka päris keeruline. Ise 41, mees 47.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:52; 21.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

M40, hetero, lapsed 4, 9, 11. 20 aastat suhtes.

1x 2 nädala jooksul. Naine räägib, et soovib 3x nädalas, aga on liiga väsinud. Minu soov on sama, aga kahjuks reaalsus dikteerib oma. Läbikäigupunkt puudub eludes.

Üks ettevõtja, teine õpetaja. Mõlemad ärkame kell 7, lapsed magama 21.30, naine 22, mina 01.

Käopeksu ei soovi, sest mõlemad tõesti panustavad ellu oma aja ning energiaga. Ei vahi telekat tööpäeva lõppedes. Laste koolitöö, kodu korrashoid, õhtusöök ja ongi kell 21.

Vaatame diivani AK ära ning naine magab.

Nädalavahetused on paratamatu ämmad-äiad-laste spordivõistlused trall ning juba ongi päev tähega P ning kell 21.

Kas ja kuidas on võimalik olmest välja murda? Hetkel mõlemad minetame oma seksuaalsust.

Jah, puhkusereisid on vahvad ning tuletavad meelde häid aegu, aga neid on kord-paar aastas.

Mida sa vingud. 1-2x nädalas on täiesti normaalne kogus. Arvad, et kolme väikese lapse kõrvalt peaks nagu nirgid kaks korda päevas põrutama?

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.01 12:33; 29.01 13:24; 30.01 08:29; 01.02 11:30; 11.02 15:31; 12.02 15:24; 20.02 11:16; 07.03 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vahi telekat tööpäeva lõppedes. Laste koolitöö, kodu korrashoid, õhtusöök ja ongi kell 21.
Vaatame diivani AK ära ning naine magab.
Nädalavahetused on paratamatu ämmad-äiad-laste spordivõistlused trall ning juba ongi päev tähega P ning kell 21.
Kas ja kuidas on võimalik olmest välja murda? Hetkel mõlemad minetame oma seksuaalsust.

See on ka osa meie probleemist. Naine on öelnud, et tööpäevadel pigem mitte, õhtuks liiga väsinud ja tööasjad peas. Pühapäeva õhtu ka vaja enam-vähem koos lastega magama minna, tõuseme kõik enne seitset esmasp. Jäävad laupäevad. Need on enamasti ka nii tegemisi täis, et õhtuks oleme kutud. Ja mis tagaks, et just selleks õhtuks oleks romantiline meeleolu? Puhkepäevadel peatume ka tihti ämma juures ja seks välistatud, magab ta teisel pool seina ja ei tahaks “vahele jääda”.

Jääbki üle siis kiire nn partnerita seks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 16:54; 30.01 22:35; 01.02 11:39; 01.02 11:43; 11.02 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa vingud. 1-2x nädalas on täiesti normaalne kogus. Arvad, et kolme väikese lapse kõrvalt peaks nagu nirgid kaks korda päevas põrutama?

M40 kägu kirjutas, et 1 kord kahe nädala jooksul. Mitte kord-kaks nädalas.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 16:54; 30.01 22:35; 01.02 11:39; 01.02 11:43; 11.02 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsene vastus küsimusele on, et üks kord nädalas, laupäeval või pühapäeval.
Oleme üle 40 aasta abielus olnud ja selle aja jooksul oi kui palju erinevaid seksivariante üle elanud. Pean silmas et kui tihti, kes alustab, kuidas alustab jne. Juba mõned aastad on kokkulepe, lausa päevakavas sees, päevane kepp. Lapsed on suured ja oma elu peal, aega ja võimalusi on. Selles eas ei tule spontaalselt enam suurt midagi. Kui ikka on kellaaeg kirjas, küll siis liigaved mõtted sinnapoole, hakkame aga asjaga vaikselt pihta ja tulemus on iga kord garanteeritud. Mõnikord isegi mitu korda. Eks kasutame ka abivahendeid, on huvitavam. Tuleb tunnistada, et elu parimad aastad. Või siis peaaegu.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsene vastus küsimusele on, et üks kord nädalas, laupäeval või pühapäeval.

Oleme üle 40 aasta abielus olnud ja selle aja jooksul oi kui palju erinevaid seksivariante üle elanud. Pean silmas et kui tihti, kes alustab, kuidas alustab jne. Juba mõned aastad on kokkulepe, lausa päevakavas sees, päevane kepp. Lapsed on suured ja oma elu peal, aega ja võimalusi on. Selles eas ei tule spontaalselt enam suurt midagi. Kui ikka on kellaaeg kirjas, küll siis liigaved mõtted sinnapoole, hakkame aga asjaga vaikselt pihta ja tulemus on iga kord garanteeritud. Mõnikord isegi mitu korda. Eks kasutame ka abivahendeid, on huvitavam. Tuleb tunnistada, et elu parimad aastad. Või siis peaaegu.

Aga kui auto tee peal katki läheb, buss hilineb, poes on pikk järjekord vms ja aeg muudkui tiksub…siis tormab hilineja tuppa ja hõikab hingeldades ‘Palun vabandust, et ma tundi hilinesin’?

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 16:39; 07.02 20:10; 20.02 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui auto tee peal katki läheb, buss hilineb, poes on pikk järjekord vms ja aeg muudkui tiksub…siis tormab hilineja tuppa ja hõikab hingeldades ‘Palun vabandust, et ma tundi hilinesin’?

Ära ole nii tuim, mõtle ise, see oleks osa eelmängust, pikendus. Võta, kuidas tahad ju. Ja kui tahad teada, kuidas reaalselt nii saab, siis pead olema ühe inimesega 40 aastat abielus ja siis ka ei saa kogu tõde teada, sest teil on kindlasti teisiti.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 17:07; 08.02 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas teemaalgataja viitsib end nii kaugele ses teemas kerida, aga reaalsus on kord- kaks kuus. Oleme küll rääkinud, et kord nädalas oleks meile ideaalne, mina tahaks ehk 2x. Aga lapsed väiksed, kehvad magajad, suur töökoormus, majapidamine jne. No ei leia seda hetke, kui üks või teine ei kuku väsimusest ümber.

Jah, ühel päeval nad kolivad välja ja siis teeme kõik tasa! Seni elame- reisime koos nendega.

Mul üks 50+ töökaaslane just rääkis, et küll on ikka elu imelik: noorena oleks hirmsasti tahtnud seksida, aga kogu aeg oli aega vähe ja lapsed segasid; nüüd on lapsed välja kolinud ja aega küll – aga seksida enam ei taha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatame diivani AK ära ning naine magab.
Nädalavahetused on paratamatu ämmad-äiad-laste spordivõistlused trall ning juba ongi päev tähega P ning kell 21.

Oh, sõbrad!
Kaks soovitust – visake telekas välja või vähemalt tehke reegel, et õhtuti ei vaata – saate aega juurde. Teile võib tunduda, et seda aega on nii vähe… ent uskuge, see loeb. Eriti sellisel kellaajal sellisel põhjusel – lõõgastuseks telekat vaadata – see tapab seksuaalsust rohkem, kui oravaratas.
Uudiseid saate ju tööle sõites raadiost ka kuulata.

Teiseks, lapsed pole enam beebid, kas ämmad-äiad ei saaks neid vahel ilma teieta võõrustada? Tehke endale seda oma aega. Isegi kui saate seepeale seksisageduse ühele korrale nädalas on see siiski parem, kui kord kahe nädala tagant. Noorim neljane, temaga saab juba hakata aega vabastama enda jaoks.

Ah, ja kolmandaks ma soovitan vasektoomiat, vaevalt teil rohkem lapsi plaanis on ja see on kõige lihtsam, kindlam ja odavam viis tagada, et seksil pole selliseid tagajärgi, mis varsti jälle seksimisvõimalused ära nullivad. Muide, rasestumisvastastel hormoonpreparaatidel on sageli naistele seksiisu pärssiv mõju, aga kui ei pärsigi seksiisu, siis tervist mõjutab igal juhul, naise väsimus võib ka pisut sellest tulla. Aga teie koormuse juures on iga “pisut” oluline!

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.01 12:12; 29.01 12:16; 30.01 07:23; 30.01 07:29; 08.02 09:44; 11.02 13:54; 05.05 19:42; 07.05 07:29; 07.05 08:13; 07.05 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed 9,11,14,17. Tavapäraselt 4-5 korda nädalas. Üldiselt ei seksi päevade ajal, nii et mõnel nädalal vaid korra. Endiselt tugev keemia ja kõik toimib. Vanused mõlemal 40+.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 alla 10a last ja heal juhul kord kuus. Mõlemad 40. Kogu elu koosneb ainult töö-lasteaed-kool-toidupood-koju süüa tegema ja koristama marsruudil ja sekka olmemured ja kodu remont. Iga õhtu kukume (mina voodisse, mees teleka ette magama) kell 21-22 vahepeal ära.
Oleme mõlemad kurvad ja õnnetud ja mul endal hakkab rahuldamatusest mõistus ära lendama. Lahku ei näe ka mõtet minna, sest muus osas on abielu korras.
Lahendust ka ei näe kuskil, otsus lapsed saada tappis meie vahel kõik intiimse.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 alla 10a last ja heal juhul kord kuus. Mõlemad 40. Kogu elu koosneb ainult töö-lasteaed-kool-toidupood-koju süüa tegema ja koristama marsruudil ja sekka olmemured ja kodu remont. Iga õhtu kukume (mina voodisse, mees teleka ette magama) kell 21-22 vahepeal ära.

Oleme mõlemad kurvad ja õnnetud ja mul endal hakkab rahuldamatusest mõistus ära lendama. Lahku ei näe ka mõtet minna, sest muus osas on abielu korras.

Lahendust ka ei näe kuskil, otsus lapsed saada tappis meie vahel kõik intiimse.

Aga jällegi, siin saab midagi ära teha, ei ole nii, et üldse ei saa. Tuleb päevaplaan ümber korraldada – kui mõlemapoolne soov on olemas, siis on see tehtav.
Kui ühelt poolt soov puudub, siis muidugi mitte.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.01 12:12; 29.01 12:16; 30.01 07:23; 30.01 07:29; 08.02 09:44; 11.02 13:54; 05.05 19:42; 07.05 07:29; 07.05 08:13; 07.05 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 alla 10a last ja heal juhul kord kuus. Mõlemad 40. Kogu elu koosneb ainult töö-lasteaed-kool-toidupood-koju süüa tegema ja koristama marsruudil ja sekka olmemured ja kodu remont. Iga õhtu kukume (mina voodisse, mees teleka ette magama) kell 21-22 vahepeal ära.

Oleme mõlemad kurvad ja õnnetud ja mul endal hakkab rahuldamatusest mõistus ära lendama. Lahku ei näe ka mõtet minna, sest muus osas on abielu korras.

Lahendust ka ei näe kuskil, otsus lapsed saada tappis meie vahel kõik intiimse.

Aga jällegi, siin saab midagi ära teha, ei ole nii, et üldse ei saa. Tuleb päevaplaan ümber korraldada – kui mõlemapoolne soov on olemas, siis on see tehtav.

Kui ühelt poolt soov puudub, siis muidugi mitte.

Mis moodi kahel kontoriinimesel kes töötavad E-R 8-17ni see võiks käia? Olgu üteldud, et töö iseloom ei luba tööajast ära käia.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.01 12:33; 29.01 13:24; 30.01 08:29; 01.02 11:30; 11.02 15:31; 12.02 15:24; 20.02 11:16; 07.03 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

M61
Otsene vastus küsimusele on, et üks kord nädalas, laupäeval või pühapäeval.

Kadedaks teeb. Me 10 a nooremad ja mingi 2,5 kuud pole midagi olnud. Proovisin algatada aga naine lasi sellise seakisa lahti, et vist äratasime kõik naabrid üles. Ei saagi vist enam sellest seisust üle. Me ka väga ebavõrdne paar, kõik trumbid naise käes.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.01 16:54; 30.01 22:35; 01.02 11:39; 01.02 11:43; 11.02 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, millal järgmine liigaasta on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, millal järgmine liigaasta on?

2020

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.01 12:33; 29.01 13:24; 30.01 08:29; 01.02 11:30; 11.02 15:31; 12.02 15:24; 20.02 11:16; 07.03 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen 50, naine törtsu noorem. kui nüüd pihkulöömist seksiks nimetada, siis seksin 5x nädalas, naisega heal juhul 1x nädalas. kord kuus käin ka erootilises massaazis õnneliku lõpuga. paraku oma naine noo tõesti väga ei eruta ja kui ta nõudma hakkab, siis härmara tule valguses silmad kinni suudan lasta fantaasial piisavalt lennata, et hakkama saan ja naine rahul on. vahel olen mõelnud, et peaks naise noorema ja pringima vastu vahetama, aga kuna muidu saame hästi läbi, siis nagu pole piisavalt põhjust. kui mingi 30 kümpise vastu vahetaksin, siis sellel ju 10 aasta pärast kah tiss kortsus ja kann löntis…
jutt, et alla 40sel mehel sugutung on niivõrd langenud, et peab ravimeid seksimiseks võtma käib ulme rubriiki, imselt naine ei lihtsalt enam ei eruta enam meest ja mees kas tühjendab kotte mujal või nahistab pronot vahtides pihku, aga ega ta ju seda naisele ei tunnista…

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 17:16; 12.02 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jutt, et alla 40sel mehel sugutung on niivõrd langenud, et peab ravimeid seksimiseks võtma käib ulme rubriiki,

Meestearstid väidavad midagi muud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.01 09:32; 31.01 12:21; 12.02 19:56; 13.02 00:11; 07.05 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestearstid väidavad midagi muud.

meestearstid tegelevad ka selle probleemiga, kui oma naise peale ei tõuse, aga naabrinaise peale tõuseb. füsioloogiliselt pole sellel mehel midagi viga. kui tablett sees, siis võib ka põhurulli peale kõvaks minna…

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 17:16; 12.02 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 alla 10a last ja heal juhul kord kuus. Mõlemad 40. Kogu elu koosneb ainult töö-lasteaed-kool-toidupood-koju süüa tegema ja koristama marsruudil ja sekka olmemured ja kodu remont. Iga õhtu kukume (mina voodisse, mees teleka ette magama) kell 21-22 vahepeal ära.
Oleme mõlemad kurvad ja õnnetud ja mul endal hakkab rahuldamatusest mõistus ära lendama. Lahku ei näe ka mõtet minna, sest muus osas on abielu korras.
Lahendust ka ei näe kuskil, otsus lapsed saada tappis meie vahel kõik intiimse.

Hakkab silma, et siin teemas kurdavad neljakümnesed, kel mitu väikest last kodus. Tundub, et selle koha pealt vaadates on nooremas eas laste saamine õigustatud – no ei olnud probleemi, mis siis, et olmemured ja remont pooleli jne.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 23:15; 17.02 12:56; 02.03 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tablett sees, siis võib ka põhurulli peale kõvaks minna…

Ei lähe.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.01 09:32; 31.01 12:21; 12.02 19:56; 13.02 00:11; 07.05 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen 50, naine törtsu noorem. kui nüüd pihkulöömist seksiks nimetada, siis seksin 5x nädalas, naisega heal juhul 1x nädalas. kord kuus käin ka erootilises massaazis õnneliku lõpuga. paraku oma naine noo tõesti väga ei eruta ja kui ta nõudma hakkab, siis härmara tule valguses silmad kinni suudan lasta fantaasial piisavalt lennata, et hakkama saan ja naine rahul on. vahel olen mõelnud, et peaks naise noorema ja pringima vastu vahetama, aga kuna muidu saame hästi läbi, siis nagu pole piisavalt põhjust. kui mingi 30 kümpise vastu vahetaksin, siis sellel ju 10 aasta pärast kah tiss kortsus ja kann löntis…

jutt, et alla 40sel mehel sugutung on niivõrd langenud, et peab ravimeid seksimiseks võtma käib ulme rubriiki, imselt naine ei lihtsalt enam ei eruta enam meest ja mees kas tühjendab kotte mujal või nahistab pronot vahtides pihku, aga ega ta ju seda naisele ei tunnista…

Ja kindlasti jooksevad noored naised tormi 50a mehe peale…

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see seks kohustuseks muutub? Kas seda siis peab tegema kui ei taha? Või on see nii, et ainult üks ei taha?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 23:08; 13.02 22:32; 18.02 21:05; 19.02 19:42; 20.02 23:18; 26.02 00:43; 06.05 23:25; 07.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kas teemasse sobin, lapsi pole N 33 M 39. Koos 7a.
Viimastel aastatel oli kuid ilma seksita, mulle meeldis nii. Põhjusi oli mitmeid, stress, tihe graafik, mehel tegid AD tundetuks ja vänt ei läinud käima, korter külm, hommikul vaja koer õue viia ning peale seda muud tegemised jne. Mina olin plaastrite peal ning polnud isu. Mees ei ahvatlenud ka. Tema tahab pikalt lakkuda ja nühkida, mina ei viitsi ja füüsiliselt mu keha lülitub välja sellise uimerdamise peale. Lisaks häiris mind see, et ta ei suutnud sisse lõpetada. Erutav oleks olnud ühel ajal lõpetada. See sina mulle-mina sulle asi meenutas nagu pubekate seksi kes üritavad rasedusest hoiduda.
Praegu viibin pikalt töölähetusel, jätsin plaastrid ära. Isu on tõusnud, saan asjaga ise hakkama ja viimasel ajal mõtlen, et oleks teine mees (hetkel silmapiiril kedagi pole, noorusarmastus on küll südames aga mitte pildil), kelle vastu iha ja tugevad tunded on ja voodi tegudest sarnane ettekujutus siis seksiks küll tihedamini.
Aina selgemaks saab, et praeguse mehega pole mõtet edasi punnida. Tema isiksuses ka mitmeid häirivaid asju muidugi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 22:55; 21.02 00:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkab silma, et siin teemas kurdavad neljakümnesed, kel mitu väikest last kodus. Tundub, et selle koha pealt vaadates on nooremas eas laste saamine õigustatud – no ei olnud probleemi, mis siis, et olmemured ja remont pooleli jne.[/quote]

Ehm… Et väide on siis selline, et kui oleks lapsed nooremana teinud, siis oleks vanuses 40+ seksiga lood kohe paremad?? Äkki siiski lapsed ei puutu asjasse, vaid suhte pikkus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkab silma, et siin teemas kurdavad neljakümnesed, kel mitu väikest last kodus. Tundub, et selle koha pealt vaadates on nooremas eas laste saamine õigustatud – no ei olnud probleemi, mis siis, et olmemured ja remont pooleli jne.

Ehm… Et väide on siis selline, et kui oleks lapsed nooremana teinud, siis oleks vanuses 40+ seksiga lood kohe paremad?? Äkki siiski lapsed ei puutu asjasse, vaid suhte pikkus.[/quote]

Polnud siin mingit väidet, oli kommentaaride põhjal kujunenud arvamus. Aga jah, arvan küll, et kui 40+ ja lapsed juba suuremad, siis oleks seksiga lood paremad. Toodi ju korduvalt põhjuseks, et lapsed väiksed, aega pole, väsinud jne.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 23:15; 17.02 12:56; 02.03 11:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 134 )


Esileht Pereelu ja suhted kui tihti seksite, pereinimesed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.