Esileht Pereelu ja suhted kui tihti seksite, pereinimesed

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 134 )

Teema: kui tihti seksite, pereinimesed

Postitas:

See võib olla küll nii. Kui noorelt lapsed saada ja noorena see ikaldus üle elada, siis oled selleks ajaks veel piisavalt noor kui lapsed juba suured on. Kui sa saad 30ndates lapsed nagu ma sain ja aastaid enam suguelu pole olnud, siis selleks ajaks kui nad suured on, olen ise juba nii vana, et ei tahagi mingit aktiivset suguelu elada. Aga noh kui mulle oleks seda noorena keegi selgitanud, siis tõele näkku vaadates ma poleks neid varem vist teinud ikka. Nüüd tagantjärele mõteldes ega ma ei kujutagi ette, kuidas minu vanemad said seda teha kui me õdede vendadega väikesed olime aga nende asjade peale ei tulegi, et mõtelda kui ise sellises situatsioonis pole.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 23:08; 13.02 22:32; 18.02 21:05; 19.02 19:42; 20.02 23:18; 26.02 00:43; 06.05 23:25; 07.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mitu last on saadud siis on ju oma jagu seksitud ikka. Või on siin kõik tõesti need õnnelikud koos kes ühest korrast rasestuda suudavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea tähelepanek. Tõepoolest vähemalt minu kõik lapsed on tulnud kohe esimeste proovimistega.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 23:08; 13.02 22:32; 18.02 21:05; 19.02 19:42; 20.02 23:18; 26.02 00:43; 06.05 23:25; 07.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea tähelepanek. Tõepoolest vähemalt minu kõik lapsed on tulnud kohe esimeste proovimistega.

Mis see siia teemasse puutub, kui kiiresti sa rasedaks jäid?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.01 12:33; 29.01 13:24; 30.01 08:29; 01.02 11:30; 11.02 15:31; 12.02 15:24; 20.02 11:16; 07.03 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea tähelepanek. Tõepoolest vähemalt minu kõik lapsed on tulnud kohe esimeste proovimistega.

Ka minu kõik kolm last on tulnud esimese proovimisega, pmst on lape saamiseks vaja 1 minutit. Kas see on midagi kummalist? Ma mõtlesin, et normaalne. Miks siis kohe ‘õnnelik’?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 16:39; 07.02 20:10; 20.02 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea tähelepanek. Tõepoolest vähemalt minu kõik lapsed on tulnud kohe esimeste proovimistega.

Mis see siia teemasse puutub, kui kiiresti sa rasedaks jäid?

Kas otsid võimalusi, kuidas kellelegi “ära panna” või lugesid ainult viimast ehk siis minu postitust?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 23:08; 13.02 22:32; 18.02 21:05; 19.02 19:42; 20.02 23:18; 26.02 00:43; 06.05 23:25; 07.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea tähelepanek. Tõepoolest vähemalt minu kõik lapsed on tulnud kohe esimeste proovimistega.

Mis see siia teemasse puutub, kui kiiresti sa rasedaks jäid?

Kas otsid võimalusi, kuidas kellelegi “ära panna” või lugesid ainult viimast ehk siis minu postitust?

Ta tahab öelda, et on elus vaid 3x seksi teinud kuna jäi igal korral esimese raksuga rasedaks.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 22:55; 21.02 00:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mitu last on saadud siis on ju oma jagu seksitud ikka. Või on siin kõik tõesti need õnnelikud koos kes ühest korrast rasestuda suudavad

No tegelikult ei ole nii, meie seks on ikka väga harv olnud, aga kolm last on sellegipoolest. Lihtsalt, need, kes rasestuvad kiirelt, nendel ei ole laste arvu piiravaks faktoriks seksi sagedus. Meie näiteks saime kolm last kaheaastaste vahedega nii, et seksisime vaevu korra või kaks kuus. Nii, et paljulapselisuse järgi küll ei maksa arvata, et neil seal peres on seksiga küll kõik hästi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:52; 21.02 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra või kaks kuus ei ole väga harva. See on üsnagi tavaline 10+ aastat kestnud suhte puhul. Korra või kaks aastas on väga harva.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 23:08; 13.02 22:32; 18.02 21:05; 19.02 19:42; 20.02 23:18; 26.02 00:43; 06.05 23:25; 07.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No neid olekseid võiks ju lõputult õhku visata. Oleks nooremalt lapsed saanud, siis võibolla oleks mees selles ajaks, kui lapsed suured, omale hoopis uue ja noorema naise võtnud. Sest suured lapsed tekitavad tunde, et sa oled nüüd hirmus vana ja pead äti moodi käituma. Selle eest põgenevad mehed uude suhtesse ja saadakse uus titt.

Ja siis kurdetakse uues suhtes, et väike laps, väsimus, aega pole. 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.02 23:15; 17.02 12:56; 02.03 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured täiskasvanud lapsed üldiselt eeldavad, et nende vanemad küll enam ei seksi ja väkk isegi mõelda, et nad üksteist sellise pilguga vaadata võiks.

Tänapäeval võivad lapsed päris kaua vanemate juures elada, sest üürimine on kallis ja koolid kestavad kaua. Täiskasvanud laps aga oskab palju paremini tähele panna, mis vanemate magamistoas toimub, mis kolksatusi kostub ja see võib vanemate seksuaalsust ikka kõvasti pärssida.

Täiskasvanud ei vaeva oma pead sellega, kas teised inimesed sexivad või mitte. & kui papsi kolistamine & muti huilged magada ei lase, võib välja kolida. Ei ole ju ka noortel muretu nahistada, kui kõrvaltoas puhkab vanapaar.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured täiskasvanud lapsed üldiselt eeldavad, et nende vanemad küll enam ei seksi ja väkk isegi mõelda, et nad üksteist sellise pilguga vaadata võiks.

Tänapäeval võivad lapsed päris kaua vanemate juures elada, sest üürimine on kallis ja koolid kestavad kaua. Täiskasvanud laps aga oskab palju paremini tähele panna, mis vanemate magamistoas toimub, mis kolksatusi kostub ja see võib vanemate seksuaalsust ikka kõvasti pärssida.

Täiskasvanud ei vaeva oma pead sellega, kas teised inimesed sexivad või mitte. & kui papsi kolistamine & muti huilged magada ei lase, võib välja kolida. Ei ole ju ka noortel muretu nahistada, kui kõrvaltoas puhkab vanapaar.

Jah mis sa siin ikka vaevad, kui tegevus on selgelt kostev ja üheselt mõistetav. Kindlasti see häirib misiganes vanuses inimest, kui tegemist oma vanematega. Ja vanemad ise on häiritud, et täiskasvanud lapsed teises toas.

Väikelapse vanemad panevad lapse telku ette multikaid vaatama ja võivad muretult vannis mürada. Täiskasvanud lapse puhul välistatud.

Ja-jaa sina kindlasti oled meil see miss vabamaailm, kes kõigi silme ja kuuldekagusel valmis häälekalt nugistama. Sa siiski oled erand.

Ei ole erand. Väikelast ei taha ma šokeerida sellega, et vanemate seksimisele peale satub (multika vaatamine küll mingit rahulikku olemist ei garanteeri). Suuremate laste puhul vaadaku ise, kuidas hakkama saavad ja seda parem, kui aru saavad, et vanematel miskit tähsat pooleli, ega nad naljalt siis oma toast nina välja ei pista. Aga üldiselt eksivad suured lapsed vanemate magamistuppa märksa harvemini ära niikuinii. Samuti ei saa aru, miks täiskasvanud lapse kõrvalt pole võimalik vannitoas mürada? Sul ei käi vannitoa uks lukus või tõesti täiskasvanud lapsed trügivad teiega koos vanni/duši alla?

P.S. Mu 15-aastanegi pole nii rumal, nagu arvaks, et 40+ vanuses inimesed enam ei seksi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oots, võtame rahulikult & ratsionaalselt.

Kui ma pole raske vaimupuudega, siis siinpool 14. eluaastat peax mul selge olema, et mu vanemad on vähemalt kord elus olnud sexuaalvahekorras. Kui mul on õdesid või vendi, siis usutavasti lausa mitu korda.

Kui nad on vanematena yldjoontes hakkama saanud, siis ma armastan neid & soovin neile head. Kaasa arvatud jätkuvalt toimivat abikaasade vahelist suhet.

Kui nende suhtega kaasneb ilgem mydin kõrvaltoas & kisa helga-helga ich komme, lykkab teismeline klapid sygavamale kõrva & volyymi põhja. Veidi vanem laps kolib juba ise välja, lihtsalt selle pärast, et olla omaette oma kallimaga (või oma kamraadidega, või oma keemiaõpikuga).

Paljud inimesed saavad rahuldava sugueluga hakkama yldse nii, et kuulmisex või nägemisex peax ikka põhjalikult pingutama. Noh, kui välja arvata see öösel emmet otsiv pyxiteinud sõimeealine, aga hiljemalt algklasside ajax peax kinnisele uxele koputamine selge & voodimärgamine möödas olema.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oots, võtame rahulikult & ratsionaalselt.

Kui ma pole raske vaimupuudega, siis siinpool 14. eluaastat peax mul selge olema, et mu vanemad on vähemalt kord elus olnud sexuaalvahekorras. Kui mul on õdesid või vendi, siis usutavasti lausa mitu korda.

Kui nad on vanematena yldjoontes hakkama saanud, siis ma armastan neid & soovin neile head. Kaasa arvatud jätkuvalt toimivat abikaasade vahelist suhet.

Kui nende suhtega kaasneb ilgem mydin kõrvaltoas & kisa helga-helga ich komme, lykkab teismeline klapid sygavamale kõrva & volyymi põhja. Veidi vanem laps kolib juba ise välja, lihtsalt selle pärast, et olla omaette oma kallimaga (või oma kamraadidega, või oma keemiaõpikuga).

Paljud inimesed saavad rahuldava sugueluga hakkama yldse nii, et kuulmisex või nägemisex peax ikka põhjalikult pingutama. Noh, kui välja arvata see öösel emmet otsiv pyxiteinud sõimeealine, aga hiljemalt algklasside ajax peax kinnisele uxele koputamine selge & voodimärgamine möödas olema.

Nyah, ma endiselt armastan sind 🙂
Uue rasedusega seoses tagasi Perekooli radadel,
Dharma

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oots, võtame rahulikult & ratsionaalselt.

Kui ma pole raske vaimupuudega, siis siinpool 14. eluaastat peax mul selge olema, et mu vanemad on vähemalt kord elus olnud sexuaalvahekorras. Kui mul on õdesid või vendi, siis usutavasti lausa mitu korda.

Kui nad on vanematena yldjoontes hakkama saanud, siis ma armastan neid & soovin neile head. Kaasa arvatud jätkuvalt toimivat abikaasade vahelist suhet.

Kui nende suhtega kaasneb ilgem mydin kõrvaltoas & kisa helga-helga ich komme, lykkab teismeline klapid sygavamale kõrva & volyymi põhja. Veidi vanem laps kolib juba ise välja, lihtsalt selle pärast, et olla omaette oma kallimaga (või oma kamraadidega, või oma keemiaõpikuga).

Paljud inimesed saavad rahuldava sugueluga hakkama yldse nii, et kuulmisex või nägemisex peax ikka põhjalikult pingutama. Noh, kui välja arvata see öösel emmet otsiv pyxiteinud sõimeealine, aga hiljemalt algklasside ajax peax kinnisele uxele koputamine selge & voodimärgamine möödas olema.

Nyah, ma endiselt armastan sind ????

Uue rasedusega seoses tagasi Perekooli radadel,

Dharma

Miks see veidrik peab kirjutama kogu aeg oma y x tähtedega. Jubedalt häirib.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.01 12:33; 29.01 13:24; 30.01 08:29; 01.02 11:30; 11.02 15:31; 12.02 15:24; 20.02 11:16; 07.03 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured täiskasvanud lapsed üldiselt eeldavad, et nende vanemad küll enam ei seksi ja väkk isegi mõelda, et nad üksteist sellise pilguga vaadata võiks.

Normaalse seksuaaleluga täiskasvanu küll seda ei eelda. Nii võivad mõelda ehk teismelised, kes alles täpsemalt teada said, mis seks on (ja kellele see tundub noorte pärusmaa) või tõesti täiskasvanud, kelle seksikogemus väga väheseks jäänud ja mõtlemisega endiselt nonde teismeliste ettekujutuse tasemel.
Miks peaks tavaline täiskasvanud inimene, kes seksi asja elus juba ammu “läbi hammustanud” oma vanematest nii mõtlema?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 08:52; 29.01 22:01; 10.03 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me naisega mõlemad 40ndate esimeses pooles. vahelduva eduga 5-8 korda kuus (20a tagasi, kui tutvusime, juhtus ka, et oli 5-8 korda päevas). me kaks last (poisid, 12 ja 14a) on igati teadlikud, kuidas inimesed paljunevad/siia planeedile tekivad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme abielus olnud 6 aastat ja seksime väga harva (tihti mitmekuuliste vahedega). Juba algusest peale jäi voodielu soiku, kuna klapp voodis oli kehvavõitu. Põhjuseks tema väga kiire seemnepurse ja minu võimetus 3 sekundiga orgasmi saada. Peale tema lõpetamist ongi seks läbi. Ta on selle aja jooksul mulle u 3 korda suuseksi pakkunud, kuid ta ei oska seda ega vaevu ka õppima. Lihtsam on mitte seksida ja teeselda, et meil pole probleemi. Peale esimest lõpetamist ta reeglina teisele ringile minna ei viitsi/jaksa. Tal on algusest peale minust madalam libiido olnud. Algul häiris see mind väga. Nüüd olen olukorraga harjunud ja ega endalgi enam eriti isu pole, kuna seks ei vii minu jaoks kunagi rahulduseni. Rahuldan ennast regulaarselt ise. Kui teie harv seks on vähemalt mõlemale poolele rahuldustpakkuv, siis olete minu mätta otsast vaadatuna õnnega koos. Oleme mehega mõlemad 30+.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pikaaegse suhte lagunemisel oli kindlasti üks olulisi tegureid seksi puudumine.
Mees on 8a vanem kui mina, mina olin kokku saades veel suht noor ja kogenematu. Alguses seksisime 3-4 korda nädalas, mingil hetkel hakkas mees seksist keelduma, tuues vabanduseks stressi, ajapuuduse ja veel mingeid sarnaseid asju. Suhte lõpus olid pausid mitmekuulised, viimane aasta ei seksinud üldse.
Minus tekitas see ühelt maalt depressiooni, kui ma tõesti ei saanud aru, mis mul viga on, et mu oma mees ka mind ei taha. Kadus ka igasugune muu füüsiline lähedus, lõpuks ka emotsionaalne. Käisime ka nõustajate juures prooviga oma suhet päästa, aga ei jõudnud ikka kuskile, sest mina vanuses 30+ olin alles hakanud oma seksuaalsust avastama (üksi, sest muud varianti mul polnud) ja tema 40+ vanuses ei tundnud enam nii suurt vajadust seksida. Mina jällegi ei olnud valmis nii noorena leppima sellega, et ma pean naisena end maha kandma ning olematu seksiga leppima, sest meie ootused on erinevad.

Positiivne kogu selles loos ongi vaid see, et hakaksin ise endaga rohkem tegelema ning avastama, mis mulle meeldib ja mis mitte. Tänu sellele olen täna suhtes, kus tunnen tõesti, et olen saanud lotovõidu mehe näol, kes on täpselt minu inimene nii vaimselt, aga ka füüsiliselt. Seksime ehk paar korda nädalas, aga olles eesmärgiks võtnud kvaliteedi, mitte sageduse. Vahel õnnestub nädalavahetusel terve päev vabaks teha, siis võime vabalt hommikust õhtuni voodis vedeleda ja puhkepausidega korduvalt seksida.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel õnnestub nädalavahetusel terve päev vabaks teha, siis võime vabalt hommikust õhtuni voodis vedeleda ja puhkepausidega korduvalt seksida.

Pilte tahame!
Kui pilte pole, on su jutt vaid algajatele mõeldud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me samuti naise ja lastega umbes samas vanuses ning olnud abielus sama kaua.
Naisel algusest peale libiido üsna madal, ei taha eksperimenteerida. Nii et suu- ja pepuseks jäävadki ilmselt kättesaamatuteks unistusteks.
Mida aeg edasi, seda harvem hakkasime seksima. Vahel võis paus juba kuu ajani venida, mis ajas mind paanikasse, kuna minu libiido drastiliselt kõrgem. Mingi aeg võtsin initsiatiivi ning mingis mõttes kauplesin välja kokkuleppe, et seksime korra nädalas. Üldiselt on õnnestunud seda järgida, kuigi naine on apaatsem ja tihti väsinud. Seksime tavaliselt 15-20 minutit. Vahel suurema isuga seksime 2 korda järjest.
Kaks peamist murepõhjust on. Kardan, et olen vahel liiga taganttorkiv, et kui tal on päevad, et ta siis vähemalt aitaks mind käega rahuldada (selles on ta saanud meistriks!).
Teiseks ei soovi ta ise enam orgasmini jõuda. Tema enda jalge vahele on mul üha harvem õnnestunud oma keelega minna, (eriti) kuna sedasi olen ta kõige kiiremini lõpuni suutnud viia. Ehk siis seks on üldiselt meil miski, mida tema pakub mulle, mitte et me mõlemad naudiksime seda täiel rinnal. Võib-olla on see viimane mingist ajutisest tervisehädast tingitud probleem, aga kes teab.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.05 19:23; 07.05 07:01; 07.05 07:59; 07.05 08:26; 07.05 08:38; 07.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et suu- ja pepuseks jäävadki ilmselt kättesaamatuteks unistusteks.

Miks pepuseksist üldse unistada? Kas sa ise ajaks enda jäigastunud riista suuruse dildo endale pärakusse? Vasta ausalt, palun.
Kui sa selleks valmis ei ole, siis mõtle palun, et naisele on see vähemalt sama ebameeldiv. Ja naistel pole isegi päraku kaudu eesnäärme masseerimise võimalust.
Suuseksi tegemine mehele on mõeldav siis, kui mees ka ise on valmis naisele sama tegema. Hetkel näib, et sinu abieluprobleemid tulevad sellest, et sa seksis mõtled ainult enda naudingu peale.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.01 12:12; 29.01 12:16; 30.01 07:23; 30.01 07:29; 08.02 09:44; 11.02 13:54; 05.05 19:42; 07.05 07:29; 07.05 08:13; 07.05 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et suu- ja pepuseks jäävadki ilmselt kättesaamatuteks unistusteks.

Miks pepuseksist üldse unistada? Kas sa ise ajaks enda jäigastunud riista suuruse dildo endale pärakusse? Vasta ausalt, palun.

Kui sa selleks valmis ei ole, siis mõtle palun, et naisele on see vähemalt sama ebameeldiv. Ja naistel pole isegi päraku kaudu eesnäärme masseerimise võimalust.

Suuseksi tegemine mehele on mõeldav siis, kui mees ka ise on valmis naisele sama tegema. Hetkel näib, et sinu abieluprobleemid tulevad sellest, et sa seksis mõtled ainult enda naudingu peale.

Loe selle mehe postitus uuesti läbi…mees ju ongi teinud naisele suuseksi, et naine orgasmi saaks..naine ise vist mehele mitte. Ja isegi selle vähese seksi pärast, mis mees saab, tunneb ta süümekaid, et naisele selle saamiseks pinda peab käima.
Ausalt öeldes on minul küll sellest mehest veits kahju…peab ikka muus osas väga hea naine olema, kui mees niiviisi oma vajadusi aastaid juba maha surumas on…

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 17:53; 05.05 20:04; 08.05 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me samuti naise ja lastega umbes samas vanuses ning olnud abielus sama kaua.

Naisel algusest peale libiido üsna madal, ei taha eksperimenteerida. Nii et suu- ja pepuseks jäävadki ilmselt kättesaamatuteks unistusteks.

Mida aeg edasi, seda harvem hakkasime seksima. Vahel võis paus juba kuu ajani venida, mis ajas mind paanikasse, kuna minu libiido drastiliselt kõrgem. Mingi aeg võtsin initsiatiivi ning mingis mõttes kauplesin välja kokkuleppe, et seksime korra nädalas. Üldiselt on õnnestunud seda järgida, kuigi naine on apaatsem ja tihti väsinud. Seksime tavaliselt 15-20 minutit. Vahel suurema isuga seksime 2 korda järjest.

Kaks peamist murepõhjust on. Kardan, et olen vahel liiga taganttorkiv, et kui tal on päevad, et ta siis vähemalt aitaks mind käega rahuldada (selles on ta saanud meistriks!).

Teiseks ei soovi ta ise enam orgasmini jõuda. Tema enda jalge vahele on mul üha harvem õnnestunud oma keelega minna, (eriti) kuna sedasi olen ta kõige kiiremini lõpuni suutnud viia. Ehk siis seks on üldiselt meil miski, mida tema pakub mulle, mitte et me mõlemad naudiksime seda täiel rinnal. Võib-olla on see viimane mingist ajutisest tervisehädast tingitud probleem, aga kes teab.

Miks sa üldse tahad sellise naisega seksida? Minu naine on samasugune, kes pole kunagi tahtnudki ise ja üks moment ma lõpetasin küsimise ära. See tunne ei ole hea nagunii kui teine pool seda ise ei taha ja las olgu siis juba tegemata.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 23:08; 13.02 22:32; 18.02 21:05; 19.02 19:42; 20.02 23:18; 26.02 00:43; 06.05 23:25; 07.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei meeldi, et seksuaaleluga selline seis. Aga no minu jaoks pole see kindlasti variant, umbes et “ah olgu siis juba tegemata”. See mõte ajaks küll hulluks, kui peaksin abielus olles seksist päris loobuma. Selgituseks veel niipalju, et enne abielu elaski mu naine aastaid nii, et ta ei olnud seksinud ega tundnud selle järele ka igatsust. Ka ei masturbeerinud ta tol ajal kordagi.

Mind huvitab, mis sinuga edasi sai, kui jätsid küsimise järgi? Kui sageli seksite, või siis tõesti ei seksigi enam? Kuidas iseenda seksuaalsete vajadustega toime tuled?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.05 19:23; 07.05 07:01; 07.05 07:59; 07.05 08:26; 07.05 08:38; 07.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et suu- ja pepuseks jäävadki ilmselt kättesaamatuteks unistusteks.

Miks pepuseksist üldse unistada? Kas sa ise ajaks enda jäigastunud riista suuruse dildo endale pärakusse? Vasta ausalt, palun.

Kui sa selleks valmis ei ole, siis mõtle palun, et naisele on see vähemalt sama ebameeldiv. Ja naistel pole isegi päraku kaudu eesnäärme masseerimise võimalust.

Suuseksi tegemine mehele on mõeldav siis, kui mees ka ise on valmis naisele sama tegema. Hetkel näib, et sinu abieluprobleemid tulevad sellest, et sa seksis mõtled ainult enda naudingu peale.

Loe selle mehe postitus uuesti läbi…mees ju ongi teinud naisele suuseksi, et naine orgasmi saaks..naine ise vist mehele mitte. Ja isegi selle vähese seksi pärast, mis mees saab, tunneb ta süümekaid, et naisele selle saamiseks pinda peab käima.

Ausalt öeldes on minul küll sellest mehest veits kahju…peab ikka muus osas väga hea naine olema, kui mees niiviisi oma vajadusi aastaid juba maha surumas on…

Jah, ma saan aru. Lugesin. Mul võiks ka sellest mehest kahju olla – oma mehega teeme kõike peale anaalseksi, suuseks käib asja juurde, ma olen ise tihti algataja. Aga paraku just see, et ta alustab juttu pepuseksist unistamisega, rikub minu jaoks kogu jutu ära. Minu meelest võrdub see sooviga naist vägistada.
Seepärast ma küsingi – kas see mees, kes tahab oma riista naisele pärakusse ajada, on nõus enda pärakusse sama suure asja toppima? Pärak on nii mehel kui naisel ühesugune. Kui ei, siis sellise enesekeskse inimesega ei tahaks mina ka midagi tegemist teha ja see seletaks minu jaoks üheselt, miks tema naine pirtsutab.
Selgitan: suuseksi on võimalik teha sulle-mulle süsteemis, tavapärasemast seksimise puhul on mõlemalt poolt naudinguks eeldused olemas, aga kui mees paneb naisele pärakusse, siis on rahulduse võimalus ainult mehel.

Mis paneb mehi arvama, et pepuseks on naisele nauditav ja miks nad tahavad teise inimesega seksida nii, et see olukorda ei naudi, tõenäoliselt on tal ka valus?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.01 12:12; 29.01 12:16; 30.01 07:23; 30.01 07:29; 08.02 09:44; 11.02 13:54; 05.05 19:42; 07.05 07:29; 07.05 08:13; 07.05 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan juurde, et lisaks pepuseksile suhtub minu naine samamoodi ka suuseksi. Naised on erinevad. Kui sa aga hangiksid kuskilt rohkem infot, siis avastaksid, et on küllalt ka naisi, kellele kõigest hoolimata pepuseks meeldib.
Ma ei püüa ennast sellega kaitsta. Mulle piisab teadmisest, et konkreetselt minu naisele pepu- ja suuseks ei meeldi. Kirjeldasingi enne võimalikult objektiivselt seda, milline mu seksuaalsuhe naisega on. Ongi ühepoolne, enesekeskne.

Seega nõustun su varasema kriitikaga, et seksuaalsuse osas mõtlen endale. Mulle siiski veidi tundub, et sa päris hästi ei adu, milline roll on seksi jaoks minu naisel ning sa ei hinda seetõttu päris objektiivselt neid põhjusi, miks on seks minu abielus kujunenud tõepoolest üsna ühepoolseks, enesekeskseks tegevuseks.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.05 19:23; 07.05 07:01; 07.05 07:59; 07.05 08:26; 07.05 08:38; 07.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katsu nüüd ette kujutada sellist võimalust, et su naine võtab küll vastu sinu pakutava suuseksi ja isegi nõuab seda aga keeldub järjekindlalt igasugusest tegevusest, mis viiks sinu rahulduseni. Mis tunne oleks? Pidevalt, päevast päeva…
Harrastada seksi ühepoolselt ja enesekeskselt – see on juba tõesti rõve. Olenemata sellest, mis augu kaudu see käib…
Illustratsiooniks võin öelda, et mina saan iga kord keppides mitu orgasmi, mehel aga ei tule nii kergelt.
Sinu moodi mõeldes võiks ma ennast pärast paraja portsu kättesaamist magama keerata, mehe ilma jätta, aga minu jaoks on oluline, et ka partneril oleks hea, niisiis me tavaliselt lõpetamegi suhuvõtmisega. Mis mõte oleks ühepoolsel seksil? No tõsiselt. See on nii fundamentaalne mõtteviisi viga, et… Ma saan su naisest aru. Sinust paraku mitte.
Mul on kunagi selline mees olnud, kelle jaoks seks oli ainult tema nauding ja minu osa teda ei huvitanudki. Enesekeskne oli ta ka igas muus mõttes, teiste inimeste tunded olid tema jaoks põlastusväärsed asjad. Välispidiselt paistis kõik kena, rikas, edukas, pealtnäha viisakas. No nüüd on ta õnneks minu jaoks ammu eks. Fuh. Jube inimene oli.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.01 12:12; 29.01 12:16; 30.01 07:23; 30.01 07:29; 08.02 09:44; 11.02 13:54; 05.05 19:42; 07.05 07:29; 07.05 08:13; 07.05 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle siiski veidi tundub, et sa päris hästi ei adu, milline roll on seksi jaoks minu naisel ning sa ei hinda seetõttu päris objektiivselt neid põhjusi,

Mulle endale tundub, et sa ise ei adu seda – oled sa oma naisega üldse rääkinud asjast? Sa ainult oletad. Arvad, et tead teisest inimesest kõike. Täpselt nagu see minu eks.

Kui naine on olnud põhimõtteliselt võimeline orgasmi saama, siis selle kadumine ei ole tema jaoks tore asi. Et ta ennast maha salgab, ma ei tea, mis põhjused tal selleks on.
Äkki peaksite seksuoloogi poole pöörduma?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.01 12:12; 29.01 12:16; 30.01 07:23; 30.01 07:29; 08.02 09:44; 11.02 13:54; 05.05 19:42; 07.05 07:29; 07.05 08:13; 07.05 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kirjeldus läks küll sul veidi mööda. Asi pole selles, et ma ei püüaks leida viise, mis viiks ka mu naise seksuaalse rahulduseni. Vastupidi. Ainult et mu naine ise pole huvitatud enam orgasmini jõudmisest. Ei ühel ega teisel viisil. Ütleb, et orgasm on liialt intensiivne kogemus ning seetõttu rohkem väsitab kui et pakub talle midagi. On teil äkki mingeid konkreetsemaid, konstruktiivseid ettepanekuid, et “mis nuppu vajutada”, et orgasm omandaks mu naisele positiivsema tähenduse?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.05 19:23; 07.05 07:01; 07.05 07:59; 07.05 08:26; 07.05 08:38; 07.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 134 )


Esileht Pereelu ja suhted kui tihti seksite, pereinimesed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.