Esileht Pereelu ja suhted kui tihti seksite, pereinimesed

Näitan 14 postitust - vahemik 121 kuni 134 (kokku 134 )

Teema: kui tihti seksite, pereinimesed

Postitas:

Mulle endale tundub, et sa ise ei adu seda – oled sa oma naisega üldse rääkinud asjast? Sa ainult oletad. Arvad, et tead teisest inimesest kõike. Täpselt nagu see minu eks. /…/
Äkki peaksite seksuoloogi poole tunni?

Olen rääkinud temaga, aga päris hästi ei mõista teda küll. Ütleb, et tema jaoks on tähtsam hingeline lähedus, mitte seksuaalne. Ka meie seksuaalelu alguses, kui ta lasi end orgasmini viia, siis oli see pigem minu meeleheaks. Seks tervikuna on sedasi meil koguaeg olnud. Niipalju kui temast tean, siis pole tema jaoks kunagi teismoodi ka olnud varasemates seksuaalsuhetes. Seega ma ikkagi jonnin vastu ja ei taha nõustuda, kui annate mulle hukkamõistvaid hinnanguid kõigest paari postituse pinnalt, mida olen siin kirjutanud.
Mida mõtled täpsemalt võime all jõuda orgasmini? Mu naine on ka praegu mingis mõttes võimeline jõudma orgasmini, aga ta teadlikult ei taha, et ma teda selleni viin.
Ja ühe korduva väärtõlgenduse tahan veel ära õiendada. Sellest, et ma oma esimese postituse juures mainisin üsna alguses suu- ja pepuseksi, on tehtud vaat et peateema, kummaline järeldus, et minu peamine mure ongi suu- ja pepuseksi mittesaamine. See pole lihtsalt nii. Nagu tolles postituses ka esile tõin, ongi kaks peamist murekohta eelkõige selles, et seks on kujunenud minu-keskseks ning sellega seotult teine murekoht, et olen ehk teda liialt tagant torkinud. Süüdistada kurja juurena minu suu- ja pepuseksi soovi… Ma ei tea, ei kõla usutavalt.

Olen mõelnud seksuoloogi variandi peale küll.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.05 19:23; 07.05 07:01; 07.05 07:59; 07.05 08:26; 07.05 08:38; 07.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle endale tundub, et sa ise ei adu seda – oled sa oma naisega üldse rääkinud asjast? Sa ainult oletad. Arvad, et tead teisest inimesest kõike. Täpselt nagu see minu eks. /…/

Äkki peaksite seksuoloogi poole tunni?

Olen rääkinud temaga, aga päris hästi ei mõista teda küll. Ütleb, et tema jaoks on tähtsam hingeline lähedus, mitte seksuaalne. Ka meie seksuaalelu alguses, kui ta lasi end orgasmini viia, siis oli see pigem minu meeleheaks. Seks tervikuna on sedasi meil koguaeg olnud. Niipalju kui temast tean, siis pole tema jaoks kunagi teismoodi ka olnud varasemates seksuaalsuhetes. Seega ma ikkagi jonnin vastu ja ei taha nõustuda, kui annate mulle hukkamõistvaid hinnanguid kõigest paari postituse pinnalt, mida olen siin kirjutanud.

Olen mõelnud seksuoloogi variandi peale küll.

Ma arvan, et teist inimest ikka ei muuda, eriti kui ta ise absoluudselt muutuda ei soovi. Võibolla tal on tõepoolest mingi (lapsepõlve)trauma ja vajaks teraapiat, aga kui ta seda ise ei tunnista, siis on see sama nagu traumat polekski. Teisest küljest, võibolla ta ongi lihtsalt selline pea aseksuaalne inimene ja siis on tõesti sinu käitumine tema suhtes sulaselge tüütus ja kergem on tunnistada, et te ei sobi!

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.01 19:04; 28.01 20:37; 07.05 09:07; 08.05 09:47; 08.05 10:05; 08.05 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu naine ise pole huvitatud enam orgasmini jõudmisest. Ei ühel ega teisel viisil. Ütleb, et orgasm on liialt intensiivne kogemus ning seetõttu rohkem väsitab kui et pakub talle midagi.[…] Ütleb, et tema jaoks on tähtsam hingeline lähedus, mitte seksuaalne.

Sinu naine meenutab mulle natuke minu meest. Meil ka seksuaalelu selle sõna otseses tähenduses puudub. Ta pole iial mingi tihe seksija olnud – seks on pigem haruldane ja intensiivne kui regulaarne tegevus tema jaoks. Kuna tal on erektsiooniga probleeme, siis… sõnaga – seis on null.

Mul on võtnud üsna kaua aega, et talle selgeks teha, et seks ei ole ainult peenisega surkimine, vaid silitused, hellitused, suudlused… Ma võin orgasmi endale ise tekitada, selleks mul meest vaja pole, aga armastatud inimese silitusi ja hellitusi endale ise teha ei saa. (Ja seks mittearmastatud partneriga pole minu jaoks “tegutsemist” väärt.) Kuna tema minueelses elus ilmselgelt silitustega suurt ei tegeletud (ta ise on tunnistanud, et see on talle täiesti uus kogemus ja arusaam), siis on minumõtted talle üllatavad, ka ei ole ka ise osanud õrnust ja hellust tahta, kuigi ilmselgelt ta naudib seda, kui mina teda paitan, eriti teatud piirkondadest.See ei eruta, aga on meeldiv.

Hetkel oleme seisus, et ta siiski on taipama hakanud, et kehalisi naudinguid on teisigi kui penetreeriv või suuseks. Kuid see on nõudnud pikka ja järjepidevat tööd, kusjuures eraldi teemaks pole seda saanud võtta, ikka nii, et mingi muu arutelu käigus võib puudutada ka seksuaalsuse tahke ja sealt jälle välja jõuda aruteludeni, mis on seks ja milleks seda elus vaja on peale soojätkamise. Või kui ei ole vaja, siis mis teeb intiimsuhtest intiimsuhte.

Kui seks tavalises mõtteson ühele poolele mittevajalik või mittesobiv, siis tuleb leida viisid, millega või kuidas see on asendatav või kuidas teha nii, et üks pool ei tunneks end ahistajana (pidevalt peale käiv) ja teine ahistatuna (jälle ta tahab…)

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.01 09:32; 31.01 12:21; 12.02 19:56; 13.02 00:11; 07.05 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei meeldi, et seksuaaleluga selline seis. Aga no minu jaoks pole see kindlasti variant, umbes et “ah olgu siis juba tegemata”. See mõte ajaks küll hulluks, kui peaksin abielus olles seksist päris loobuma. Selgituseks veel niipalju, et enne abielu elaski mu naine aastaid nii, et ta ei olnud seksinud ega tundnud selle järele ka igatsust. Ka ei masturbeerinud ta tol ajal kordagi.

Mind huvitab, mis sinuga edasi sai, kui jätsid küsimise järgi? Kui sageli seksite, või siis tõesti ei seksigi enam? Kuidas iseenda seksuaalsete vajadustega toime tuled?

Ei seksi eriti enam jah. Vahel mõned korrad aastas. Sinu jaoks pole see variant, et las olla siis juba tegemata aga sa ju mõistad, et see mida sa teed oma naisega on nagunii eneserahuldamine. Ja mida rohkem sa seda teed, seda vastikumaks see naise jsoks muutub. Loe siin foorumis on teemasid küll kus naine selja keerab ja patja nutab samal ajal. Kas see on ikka see millega sa rahul oled? Ma arvan, et osa sellest, miks mu naine selline on, on minu enda süü aga sinna pole midagi teha. Nii nagu mõni inimene lihtsalt ei oska laulda, ei ole mõni voodis hea ja ma ei ole nii hea, et temal tekiks soov seda teha.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 23:08; 13.02 22:32; 18.02 21:05; 19.02 19:42; 20.02 23:18; 26.02 00:43; 06.05 23:25; 07.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan teid omalt poolt nõuannete ja ideede eest. Enamikes postitustes tundsin ära vähemalt killukese endast ja suhtest oma naisega. Oli muidugi enamikes postituses ka seikasid, mis teevad olukorra pisut teistsuguseks kui minul ning mul on kohati raske hinnata, kas mingi lahendus toimiks minu puhul nende erisuste tõttu sama efektiivselt. Kõiki tahke üksipulgi lahti seletada nõuaks aega ja energiat ja ehk oleks seda mõttekam teha ikkagi siis juba seksuoloogi juures.
Üht asja tahan veel öelda. Keegi teist ütles mingi sellise fraasi, et “peab ikka muus osas väga hea naine olema, kui mees niiviisi oma vajadusi aastaid juba maha surumas on” vms. Ta tabas naelapea pihta. Muus osas olen temaga väga rahul: ta on intelligentne, tasakaalukas, tähelepanelik kuulaja ning kuigi mina teda sageli ei mõista, siis arvan, et tema mõistab mind sageli. Ta on toetav, ei tänita, ei halvusta, ei süüdista.
Probleemid on meie seksuaalelus sellest hoolimata, et minagi ei usu, et mu naine oleks milleski süüdi. Kuidas aga ikkagi tulla toime, kui libiido on kummalgi väga erinev, see on miljoni euro küsimus.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.05 19:23; 07.05 07:01; 07.05 07:59; 07.05 08:26; 07.05 08:38; 07.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Ma ei usu, et mees sellisel juhul just pepuseksist puudust tunneb, vaid pigem nuiaja roll on probleemiks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleemid on meie seksuaalelus sellest hoolimata, et minagi ei usu, et mu naine oleks milleski süüdi.

Alusta sellest, et lõpeta oma “pepuseksi” tekstid. Sest ütlen ausalt, et mina lõpetaksin kohe sellisega suhte. Kui sulle on korra ei öeldud ja aju ei suuda seda vastust omastada, siis tuleb see suhe lõpetada. Naine ei pea end vägistama hakkama. Kui naine hambad ristis teeb midagi, mis talle on vastuvõetamatu, siis hakkab sind südamest vihkama. Las ta parem jääda sõbrana alles. Ilma seksita läheb see suhe niikuinii lõhki.

Mina ei lugenud kuskilt välja, et mees üleüldse kunagi oma naiselt seda pepuseksi küsinudki ongi…..see oli mehe poolt välja toodud lihtsalt näitena, et isegi tavaline seks on nende suhtes midagi nii erakordset ja raskelt tulev, et igasugu salafantaasiad selleks jäävadki…..Jah, ja paljud mehed unistavadki pepuseksist. Suure tõenäosusega ka sinu mees, aga ta ei julge seda fantaasiat sinuga jagada, sest sa jätaksid ta ju kohe maha.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.01 17:53; 05.05 20:04; 08.05 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ikka absoluudselt aru sellest, et miks need, kellele anaal ebameeldiv on või isegi õõvastav ja vastik, on nii sügavalt veendunud, et mitte ühelegi naisele see ei meeldi. Ei pea alati oma tabusid kõigile inimestele üldistama. Ma leian, et kui on konsensus ja üksteise austamine, siis on kõik lubatud. Seksuaalvabadus, ma ütlen küll!

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.01 19:04; 28.01 20:37; 07.05 09:07; 08.05 09:47; 08.05 10:05; 08.05 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leian, et kui on konsensus ja üksteise austamine, siis on kõik lubatud.

Kui on öeldud ei, siis see tähendab ei. Kas oleks normaalne, kui naine hakkaks unistama näiteks sellest, et naabri vello tema meest paneb? Hakkabki peale käima, et naabri vello tuleb ja paneb? Mis siis, et mees ei taha ega naudi, aga saab vello käest naise rõõmuks? Selle peale ütleks mees kohe, et see on haige jne. Konkreetsele naisele on jälle anaal vastuvõetamatu. Samamoodi. On ju ka roojamängud, kuldne vihm. Et mees soovib, et talle peale lastaks. Mina ei suudaks seda puht füüsiliselt teha. Sest see on niivõrd jälk. Aga teine naudib. Oma haigeid fantaasiaid ei tohi teistele peale suruda. See on psühhiline vägivald.

Mul on kahju, kui su elus on kogemusi, et keegi on oma seksuaalfantaasiaid sulle peale surunud ja sinu “ei ” asemel midagi muud kuulnud. Miks muidu siin selliselt üldistavalt ja abtraktselt kirjutad. Mul õnneks sellist kogemust pole ja mulle jätkuvalt meeldib eksperimenteerida.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.01 19:04; 28.01 20:37; 07.05 09:07; 08.05 09:47; 08.05 10:05; 08.05 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lugesin välja, et naine teeb ka päevade ajal mehele käega…ja sain naisest täiesti aru. Seks on vaid mehe pärusmaa ja naine peab meest ka päevade ajal rahuldama.
See mees pakub naisele asju välja vaid nö vahetuskauba raames, mina teen sulle oraali, ehk ma hiljem saan anaali vastu? Ja kyi sa päevadega ei taha seksida, tee vähemalt käega…
Iga naine lõpetakse selle peale seksimise ära.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul õnneks sellist kogemust pole ja mulle jätkuvalt meeldib eksperimenteerida.

Usu, neid anaali pealepressijaid on väga palju. Siin perekooliski kirjutatud. Tean ise üht meest, kes palus mõne nädala eest sünnitanud naiselt asuda vahekorda mehe ja teise naisega. Selline fantaasia oli mehel, et kaks naist voodis. See asi jäi vist ära, aga ainuüksi selline ettepanek on kindlasti väga traumeeriv. Kuidas elada sellise teadmisega, et mehel on sellised soovid? Inimesed võiksid enne kokkukolimist ja abielu oma fantaasiad avaldada. Siis teab, kas ollakse valmis selliseks asjaks.

No seda näidet tood ju ka oma perspektiivist lähtuvalt. Kus on info, et naine ei teadnud juba oma mehe eelistusi? Minu jaoks oleks normaalne naisepoolne vastus olnud: “Pea nüüd veidi hoogu, arst ütles, et pärast sünnitust võiks ikka lasta kehal taastuda enne uuesti seksima hakkamist, muidu on põletiku oht.” (no mina näiteks seda ka enne lapse sündi ei teadnud, kaua aega pärast sünnitust peaks vahet pidama). Või siis: “Unusta ära, minule sellised kombinatsioonid ei sobi”. Miks peaks kohe traumeeritud olema?
Minu meelest ei ole midagi imelikku, et inimesed tahavad end seksuaalselt avastada. Võibolla polegi mehe konkreetselt “sellised soovid”, aga tal on soov katsetada. inimese seksuaalsus ju ka ajas muutub ja kõike ei saa kohe esimesel kohtingul ette kanda, sest sa ise ka ei tea seda. Partnerid võiksid ikka lasta üksteisel kasvada ja areneda. Aga mudugi, kui miski on sulle vastuvõetamatu, siis tuleb seda ka väljendada. See ei tähenda siiski, et su partner seetõttu rõve või väärkas on, kui tal on teistsugused soovid. Soovid pole ka alati toed ja kui tõesti muudmoodi ei saa kui soove tegudeks muuta, siis leiavad kaks inimest selleks kindlasti hea lahenduse. Antud juhul kasvõi lahutuse, kui naisele tõesti ei sobi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.01 19:04; 28.01 20:37; 07.05 09:07; 08.05 09:47; 08.05 10:05; 08.05 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole juba üle 3 nädala saanud, mees pole soovind, ja 2 kuud veel ei saa ???? Algul oli suht piin, aga nüüd nagu harjund, et enam ei saa.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil käib laias laastus ülepäeva. algul olid ajad, kus tegime 10 korda päevas. Nüüd on minimaalne 2 korda nädalas. Koos oleme olnud 25 aastat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole juba üle 3 nädala saanud, mees pole soovind, ja 2 kuud veel ei saa ????

Mis mees ravib suguhaigust või? Vanasti litsmeeste arsenal- kui oled kummita külapeal käinud, siis ära oma naisega maga ca 2 nädalat, kisu kasvõi tüli üles, kui vaja, kui siis mingid kaebusi (kõrvetus pissimisel ja muud toredused) tekib, siis teha suguhaiguste dispanseris ravi läbi ja siis saab minna nagu õige mees jälle oma naise sängi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 17:47; 28.01 17:57; 09.05 10:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 121 kuni 134 (kokku 134 )


Esileht Pereelu ja suhted kui tihti seksite, pereinimesed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.