Esileht Ilu Kui tihti soengumuutus?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kui tihti soengumuutus?

Postitas:
Kägu

Lihtsalt ajaviiteteema. Kui tihti võtate ette suurema soengumuutuse või olete pigem konservatiivne ja jääte kindlaks ühele läbiproovitud lõikele/värvile?
Just mõtlesin, et olen juukseid loomulikku tooni värvinud juba väga pikki aastaid (hallid karvad tulid juba kahekümnendates), mõnikord küll tekib mõte, et prooviks midagi muud, aga need on olnud vaid väikesed toonierinevused.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nooruses tegin igasuguseid imelisi muutumisi, aga nüüd olen üsna konservatiivne. Hea, et juuksed veel peas, ei taha enam neid mingite ekstreemsustega traumeerida ja mõelda, kuidas normaalsemat tooni tagasi saada. Eelistan mingit peaaegu oma tooni (kuna päris loomulikku kartulikoort pole salongivärvidega õnnestunud esile manada) ja soeng on ka tükk aega juba sama, sest ega mul muud ei tulegi pähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldse ei muuda.

Mul on pikad juuksed ja isegi kui natuke lõikust muudan, on nad ikka pikad ja keegi ei märka midagi. Enamuse ajast kannan neid patsis ka. See pidev lõikuse muutmine on teemaks pigem lühematel juustel, kuni õlgadeni juustel, kus tõesti lõikus mõjutab palju ja et üldse on näha, et mingi lõikus on.

Mõnikord küll lasen lõigata veidi rohkem juukseid, nt 10-15 cm, kui on mingil põhjusel otsad väga katki (nt suvi ja lõunamaareis on rikkunud või on k ajuhtunud, et pole lihtsalt vahepeal aega olnud juuksuriks enne, kui asi päris hull jne ehk et ei jäägi muud üle kui korralikult lõigata).

Nooremana ei olnud mul üldse mingit vajadust juukseid värvida. Mind ennast on õnnistatud väga ilusa juuksevärviga ja mul puudus ka igasugune vajadus niisama eksperimenteerida (tõsi, paaril korral siiski sai, aga need ka veensid mind, et ei ole mulle). Nüüd juba värvin halli tõttu, aga ka võimalikul tloomulikku tooni, nii et väljakasvu aimabki ainult siis, kui mõni hall karv sealt turritab.

Kusjuures ma arvasin kunagi, et kui hakkan halli tõttu värvima, et siis ka eksperimenteerin natuke nt punasega jne, aga vot, nüüd kui aeg käes, ei raatsi kuidagi mingit muud tooni värvida kui loomulik.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Ilu Kui tihti soengumuutus?