Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui tihti soetate omale uue arvuti või telefoni?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Kui tihti soetate omale uue arvuti või telefoni?

Postitas:
Kägu

Mul on läpakas 4 aastat vana ja loodan, et püsib veel 10 aastat 😀 veel parem oleks kui 20.
Telefonidega on mul selline lugu, et pea iga kahe aasta tagant vahetan. Mitte sellepärast, et uus ja särav saada, vaid kurat, mul koguaeg juhtub midagi. Mul kõik kaitsed ja asjad peal, ikka kukub sodiks vms. Eriti tobedatel viisidel ka. Seega ma ostan, siis uue, kui vana enam ei tööta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Läpakas 2012 aastast, aga kuna tolle aja üks odavamaid( 279€ vist), siis nüüdseks minu jaoks natuke aeglaseks jäänud. See aasta ostsin uue, kuid samuti ca 400€.
Telefoniga nii ja naa, oleneb kaua vastu peab, üldiselt aasta-kahe tagant ja mitte sellepärast et uus midel tuleb vaid sellepöärast et üldiselt ekraan läheb katki või juhtub midagi 🙂
Ja siis ostan ka mingisuguse maksimum 300€-350€ telefoni.

Mitte, et ma vaene oleks, aga kurrrat kui kahju mul oleks 900+ eurosest telefonist kui see maha kukuks või kuskile(kuigi neil vist tänapäeval mingi kindlustuse võimalus ka).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Läpakas aastast 2015, kasutan päevas tunnikese netis surfamiseks. Kestab veel. Maksis pea 2000.-, las olla veel. Kuigi kahjuks aku tühjeneb päris kiiresti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oma komplekteeritud lauaarvuti aastast 2012. Maksis ca 1000 eurot. Välja olen vahetanud graafikakaardi ja lisanud SSD. Õnneks RAM-i panin sisse juba tol ajal 16GB. Jah, siis tundus ülepingutamisena, aga praegu on hea meel.
Vaikselt hakkavad ühenduskohad ja pordid logisema, nii et vahel pean veits sudima teda. Kahju, kui otsad peaks andma: armas masin mulle.

Telefoni ostan kaamera järgi. Neid vahetan umbes kahe või kolme aasta tagant, sest alati õnnestub ekraanile viga teha ja kui ta ükskord kukub, siis jääbki kukkuma, kuni pilt enam ette ei tule.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pole juba aastaid kodus arvutit kasutanud. Üks ikka pere peale nurgas tuksub, aga vajadus selle järgi on mul ca 2x aastas.
Tahvlit ja telefoni vahetan siis kui vana yles ytleb või enam vajadustele ei vasta.
Mul mees itikas, täiesti tavaline, et tuuakse hooldada 10a vanu masinaid, kõik ei ole ju mängurid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Telefone vahetan umbes iga paari-kolme aasta tagant, enamasti on põhjuseks olnud klaasi purunemine, kus klaasi vahetus pole aegunud mudeli tõttu enam ära tasunud. Isiklikku arvutit mul polegi, kodus kasutan juba aastaid oma tööläpakaid. Neid vahetatakse ka nii umbes iga 3 aasta tagant mõne uuema mudeli vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvutit vahetan umbes iga 5 aasta järel. Telefoni umbes 3 aasta järel.

Midagi katki ei ole, aga lähevad uimaseks, aku ei pea enam nii hästi, ära on tüütanud ja tahaks midagi värskemat. Ei osta kunagi hooaja tippmudelit. Vaatan alati tehnilisi andmeid, tahan head hinna ja kvaliteedi suhet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma komplekteeritud lauaarvuti aastast 2012. Maksis ca 1000 eurot. Välja olen vahetanud graafikakaardi ja lisanud SSD. Õnneks RAM-i panin sisse juba tol ajal 16GB. Jah, siis tundus ülepingutamisena, aga praegu on hea meel.

Vaikselt hakkavad ühenduskohad ja pordid logisema, nii et vahel pean veits sudima teda. Kahju, kui otsad peaks andma: armas masin mulle.

Telefoni ostan kaamera järgi. Neid vahetan umbes kahe või kolme aasta tagant, sest alati õnnestub ekraanile viga teha ja kui ta ükskord kukub, siis jääbki kukkuma, kuni pilt enam ette ei tule.

Sa vead seda lauaarvutit iga päev kaasas või? Misasi seal logisema hakkab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vead seda lauaarvutit iga päev kaasas või? Misasi seal logisema hakkab?

Aastate jooksul olen mitmeid kordi kolinud ja arvutit lahti-kokku võtnud-pannud. Sellest ka logisemine. Lisaks oli mul suvel puhkuse ajal kodus n.ö lillekastja, kes osutus keskmisest veidramaks. Mis sellesse samasse arvutisse puutub, siis ta tegi *minu* süsteemile clean installi xD ja mine tea, mida ta veel võis näppida. No kes nii teeb?
Õppetund oli see.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on iphone 6 ja läheb neljas aasta. Ei näita mingeid väsimuse märke.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui tihti soetate omale uue arvuti või telefoni?