Esileht Ilu ja tervis Kui tihti te ennast kaalute?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Kui tihti te ennast kaalute?

Postitas:

Küsimus pealkirjas. Tervise alagrupist lugesin, et enamus inimesi kaaluvad end igal hommikul ja see ongi normaalne, vastasel juhul oled retuusides vaal, keda kaal ei huvita.

+6
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Küsimus pealkirjas. Tervise alagrupist lugesin, et enamus inimesi käivad kaalul igal hommikul ja see ongi normaalne ja vastasel juhul oled retuusides vaal, keda kaal ei huvita.

Vaalale piisab tuubist, merinritsi saab retuuse kanda.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis, kui huvi tunnen. Umbes kord kuus.
Keha on pigem silgu kui vaala-tüüpi, pole vajadust iga päev kaalu vahtimas käia.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui retuuse ei olegi? Mis siis juhtub? Kas see, mis juhtus eile?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui retuuse ei olegi? Mis siis juhtub? Kas see, mis juhtus eile?

Tervise all teema jõusaal, küsi seda sealt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal hommikul, vahest jääb päev vahele. Läheb healthi kirja ka. Hea vaadata, mis viimasel kümnel aastal toimunud on.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajab ärevusse igapäevane kaalumine, mingil perioodil harrastasin seda. See ajas pigem rohkem stressisööma, näiteks, kui nö tervisliku päeva järgselt oli kaal tõusnud, siis tundus, et mõttetu on end tagasi hoida ja kippusin lohutuseks õgima. Nüüd kaalun ca kord kuus või mitte sedagi. Riiete järgi on nagunii tunda, kui nt kiloke juurde tulnud, siis saab paar päeva natuke toiduga tagasi hoitud ja olen taas tavapärases vormis. Kaal püsib 59-61 vahemikus.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalun igal hommikul, aga trennihundist kaalujälgja ka pole. On lihtsalt jäänud sisse harjumus kaaluda, number pole tegelikult aastaid ei üles ega alla liikunud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt kaalun igal hommikul, vahel harva jääb vahele. Lihtsalt hea teada, mis kehaga toimub, siis ei lähe ka “ootamatult” käest ära. Kusjuures trenni väga sihipäraselt ei tee ning torti söön ka, kui tahan. Kaaluga lihtsalt hoian kätt pulsil nii-öelda.

+13
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus kaalu pole, kaalun vaid paar korda aastas kas sõbranna pool või arsti juures (kui meelde tuleb). Riiete järgi saan kohe aru, kas kiloke on juures või maha läinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iga päev kaalusin end vaid siis kui rase olin, siis oli vaja seda teada.

nüüd enam ei mäletagi, millal end viimati kaalusin, aasta tagasi äkki

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kaalugi. Vaatan peeglist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohhoo, kui paljudele käib närvidele, et osad end kaaluvad. Ohtrasti miinuseid kohe 😀

On ikka probleemid mõnel.

+7
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalun ennast igapäev ja kord nädalas teen kehaanalüüsi, mille tulemused ma üles kirjutan. Kaal on mu kinnisidee.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mul ei ole kodus kaalu. Kord aastas saab vast kaalu peale astutud, nt emal külas käies. Pole põhjust seda nr jälgida, visuaalselt on juba näha, et olen alakaalus, nagu ma kogu oma elu olen olnud. Geenid on sellised.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar korda kuus umbes, siis, kui meelde tuleb. Kuna minu probleemiks on ka alakaal, siis püüan rohkem süüa, kui liiga madalaks läheb.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eesmärk on oma kehamassiga tegeleda, siis iga päev kaalumist ei soovitata, tekitab stressi. Minul läks ka kaalulangus paremini, kui kaal oli katki ja pidin peegliga leppima ???? Tglt ongi peegel parem – kas olen rahul nähtuga või mitte, mitte ei aja mingit numbrit taga.

Praegu 10k peale sünnitust küll kaalun pea iga päev….juba nagu sõltuvus see kaalule astumine. Kaal ikka langeb ka, kuigi aeglaselt – aga see on ok, kuna tegelt KMI on normis, ise tahaks veel paar kilo alla saada, et end paremini tunda ja et saaks ka vahel patustada ilma, et KMI kohe lõhki läheks????

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalun esmaspäeva hommikuti, seega kord nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On perioode, kus kaalun iga päev. On perioode, kus kaalun kord nädalas või lihtsalt aeg-ajalt. On perioode, kus ei kaalu kuid või isegi aastaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal hommikul kaalun end. Mul on mehaaniline kaal, seega gramme taga ei aja.

Ent kuidagi hea on teada, et k6ik on kontrolli all. Mulle on enese välimus ja vormisolek olulised.

Annab hea tunde ja r66msa meele!

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kunagi ei kaalu. Aga jälgin väga, mida suhu pistan ja trenni teen ka. Mulle piisab, kui teksad endiselt jalga mahuvad ja  peegelpilt vastab ootustele.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaal olen – kaalun vahel igal hommikul, vahel nädalas korra. Näiteks kui tean, et eelmisel päeval sai palju söödud, ei kaalu. Milleks teadslikult oma tuju rikkuda. Muidugi targemaks ega ammugi mitte saledamaks ei ole see kaalumine mind kuidagi teinud. Tegelikult ei teagi, mida ma sinna kaalu otsa ronin nii tihedalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohhoo, kui paljudele käib närvidele, et osad end kaaluvad. Ohtrasti miinuseid kohe ????

On ikka probleemid mõnel.

Sul endal on selle teema alusel ju lausa kaks probleemi:

1. 10 aastat iga päev kaalumist ja selle kirjapanemist, et siis oleks ‘hea vaadata’.

2. Liigne miinusetundlikkus Perekoolis.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul endal on selle teema alusel ju lausa kaks probleemi: 1. 10 aastat iga päev kaalumist ja selle kirjapanemist, et siis oleks ‘hea vaadata’. 2. Liigne miinusetundlikkus Perekoolis.

Need pole probleemid. Kirja panen ka treeningud ning kalendrisse tegevused, mis vajavad tegemist koos kellaaegadega. Jälle su jaoks probleem?

Probleemid on miinustajatel ning kommentaaridest teavitajatel. Pole elu vist.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vaal (küll ilma retuusideta),  kes vast korra 2-3 kuu jooksul kaalule astub. Kuna kaal ei ole enam viimased kümmekond aastat minu kinnisideeks olnud,  siis kaalumine lihtsalt ei tule mul igapäevaselt meelde ja ausalt öeldes ei huvita ka. Näen ju peeglist ise,  et olen paks:)

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Langetan kaalu ja kaalun igal hommikul.
Tean, et soovitatakse seda teha korra nädalas, et mitte stressi minna, aga mind hoiab just igapäevane kaalumine paremini joonel. Kui näen, et väikegi langus on eelmise hommikuga võrreldes toimunud, nt 100 grammi, innustab see mind edasi normaalselt toituma.
Muidu ma nädala lõikes mingit vahet endas ilma kaalumata ei tunne ning siis on just käega löömine kergem tulema, sest jääb mulje nagu midagi ei toimu.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole 1.5a ennast kaalunud. Milleks? Saan aru, kui kaalujälgija oleks vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal ei kaalu end mitu aastat. Aga siis, kui tunnen, et asi läheb käest või kui tuleb seoses tööga vaja end med asutusele ette näidata, tuleb jälle kaalule astuda.

Just käisingi töö tervishoiu arsti juures. Ja sealt selgus kaal, mis mulle endale üldse ei meeldi. Minu pikkuse juures igati norm kaal, aga mulle see ei sobi. Seega, hetkel olen dieedil. Juba mitmes päev.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati vist siis kui sünnitama läksin ja see oli 12 aastat tagasi. Kodus kaalu ei ole ja ei näe selleks ka vajadust. Peegel ja mõõdulint on palju realistlikumad. Vaal ei ole, retuuse kannan ka. Riiete suurus M või 38.

Kui homme peaks opile minema, siis oleks küll vaja kaaluda, aga muidu ei näe vajadust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalun ennast paar korda aastas, seega täiesti juhuslikult. Kui mõni riideese on muutunud kitsamaks või keegi tuletab meelde kaalu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )


Esileht Ilu ja tervis Kui tihti te ennast kaalute?