Esileht Ilu ja tervis Kui tihti te ennast kaalute?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: Kui tihti te ennast kaalute?

Postitas:

Viimati vist siis kui sünnitama läksin ja see oli 12 aastat tagasi. Kodus kaalu ei ole ja ei näe selleks ka vajadust. Peegel ja mõõdulint on palju realistlikumad. Vaal ei ole, retuuse kannan ka. Riiete suurus M või 38.

Kui homme peaks opile minema, siis oleks küll vaja kaaluda, aga muidu ei näe vajadust.

Noojh. Eks see on vist selline enesetunde ja -hinnangu küsimus. Mina olen XS-S (väike S) ja 34-36. Paksem olla ei tahaks ja polekski nõus olema. Nii et kui peaksin vajama riideid M (38), siis see oleks mulle täiesti ennekuulmatu ja vastuvõetamatu, ma ei kujuta ette, millise söömisega ma selle saavutaksin ja mida siis teeksin. Sina aga, tundub, oled selle M-ga (38) täitsa rahul. Miks? Lihtsalt küsin. See ei ole ju kuigi sale suurus.

+2
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati vist siis kui sünnitama läksin ja see oli 12 aastat tagasi. Kodus kaalu ei ole ja ei näe selleks ka vajadust. Peegel ja mõõdulint on palju realistlikumad. Vaal ei ole, retuuse kannan ka. Riiete suurus M või 38.

Kui homme peaks opile minema, siis oleks küll vaja kaaluda, aga muidu ei näe vajadust.

Noojh. Eks see on vist selline enesetunde ja -hinnangu küsimus. Mina olen XS-S (väike S) ja 34-36. Paksem olla ei tahaks ja polekski nõus olema. Nii et kui peaksin vajama riideid M (38), siis see oleks mulle täiesti ennekuulmatu ja vastuvõetamatu, ma ei kujuta ette, millise söömisega ma selle saavutaksin ja mida siis teeksin. Sina aga, tundub, oled selle M-ga (38) täitsa rahul. Miks? Lihtsalt küsin. See ei ole ju kuigi sale suurus.

Ma ei ole küll see inimene, kelle käest sa seda küsid, aga mina näiteks olen 177 sentimeetrit pikk ja XS suurust kandes oleksin kaugelt liiga kõhn (20-aastasena olin, sellepärast tean). Praegu kannan ka suurust M. Samas muidugi hetkel minu eesmärk ei ole olla ka võimalikult kõhn, ma püüan lihaseid kasvatada.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati vist siis kui sünnitama läksin ja see oli 12 aastat tagasi. Kodus kaalu ei ole ja ei näe selleks ka vajadust. Peegel ja mõõdulint on palju realistlikumad. Vaal ei ole, retuuse kannan ka. Riiete suurus M või 38.

Kui homme peaks opile minema, siis oleks küll vaja kaaluda, aga muidu ei näe vajadust.

Noojh. Eks see on vist selline enesetunde ja -hinnangu küsimus. Mina olen XS-S (väike S) ja 34-36. Paksem olla ei tahaks ja polekski nõus olema. Nii et kui peaksin vajama riideid M (38), siis see oleks mulle täiesti ennekuulmatu ja vastuvõetamatu, ma ei kujuta ette, millise söömisega ma selle saavutaksin ja mida siis teeksin. Sina aga, tundub, oled selle M-ga (38) täitsa rahul. Miks? Lihtsalt küsin. See ei ole ju kuigi sale suurus.

Ma pole küll see, keda sa tsiteerid, aga naisena ei kujuta ma ennast ette xs-s suuruses. See on rohkem selline plikade suurusnumber, naisel on ikka mingid kumerused ka. Seega minu jaoks on täiesti vastuvõetamatu olla S suuruses pilbas. Sale olla ma ei soovigi, M on täpselt paras, L on jällegi liiga suur.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna langetan kaalu tasapisi, siis igal hommikul. Progressis, miinus kolm kilo minna. Vastasel juhul oleksin distsiplineerimatum ja patustaksin, aga kaal on halastamatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et kui peaksin vajama riideid M (38), siis see oleks mulle täiesti ennekuulmatu ja vastuvõetamatu, ma ei kujuta ette, millise söömisega ma selle saavutaksin ja mida siis teeksin.

Kui selline ennekuulmatu asi peaks juhtuma, siis pead vist nööri kaela panema, ega muud üle ei jää.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kaalun nüüd ca 3x nädalas, sest on tekkinud täiesti harjumatu probleem, milleks on alakaal. jätsin alkoholitarbimise ja kaal on kõvasti kukkunud. viimati vaatas vastu 48 kg 169 cm pikkuse kohta ja mul hakkab juba paha selle numbri peale. aga ega ta ei tõuse, kui ma sellest teadlik pole ja endale meelde ei tuleta, et sööma peab.

väljanägemine on ok, aga riided suured ja see on tüütu. viimati ostsin püksid 32 suuruses ja väiksemaid enam polegi :/. tervis hetkel korras, aga seda riski ei soovi võtta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omal ajal, kui olin väga huvitet oma kilogrammidest, pidin olema ühes teatud kaalus, siis kaalusin end iga päev. Nüüd olen rahunenud ja saanud oma tahtmise, kaalun vaid siis kui see meenub, ehk kord kuus…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi nooremana olin igapäevane kaaluja, sest siis oli miskipärast oluline võtta kehakaal oma kinnisideeks, sellega mitte iial rahul olla jms. Nüüd kaalun end ehk kord kuus või veel harvem. Number on seal koguaeg üks ja sama, niiet see info seal ei anna mulle midagi. Olulisem on, et peegelpildiga rahul olen ja riided seljas ootuspäraselt istuks. Kaaluga pole seal suurt midagi pistmist. Kui kuskiltpoolt trimmi midagi tahan, siis teen mõnda aega trenni kuni tulemusega jälle rahul olen.

Igapäevane kaalumine on veidi arusaamatu. Kas siis tõesti kaal koguaeg aina tõuseb? Kuhu ta siis tõuseb? Ja miks? Ok, saan aru, et kui võetakse eesmärk kaalu langetada, eluviise muuta jms, siis on kaalujälgimine omal kohal. Aga niisama igapäev kaaluda..pidevalt. Miks? Teete selle võrra siis mingeid teisi valikuid päeva jooksul? Okei. Aga miks see kaal siis ikkagi tõueb? 😀 Või jälgitaksegi, et iga päev sama oleks ja siis järeldatakse, et see püsib nii just kaalumise tõttu? 😀  Ma igatahes ei jälgi ja aastaid on ta püsinud. Rasedustega aind käisin 10kg ülevalpool.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi nooremana olin igapäevane kaaluja, sest siis oli miskipärast oluline võtta kehakaal oma kinnisideeks, sellega mitte iial rahul olla jms. Nüüd kaalun end ehk kord kuus või veel harvem. Number on seal koguaeg üks ja sama, niiet see info seal ei anna mulle midagi. Olulisem on, et peegelpildiga rahul olen ja riided seljas ootuspäraselt istuks. Kaaluga pole seal suurt midagi pistmist. Kui kuskiltpoolt trimmi midagi tahan, siis teen mõnda aega trenni kuni tulemusega jälle rahul olen.

Igapäevane kaalumine on veidi arusaamatu. Kas siis tõesti kaal koguaeg aina tõuseb? Kuhui ta siis tõuseb? Ja miks? Ok, saan aru, et kui võetakse eesmärk kaalu langetada, eluviide muuta jms, siis on kaalujälgimine omal kohal. Aga niisama igapäev kaaluda..pidevalt. Miks? Teete selle võrra siis mingeid teisi valikuid päeva jooksul? Okei. Aga miks see kaal siis ikkagi tõueb? ???? Või jälgitaksegi, et iga päev sama oleks ja siis järeldatakse, et see püsib nii just kaalumise tõttu? ???? Ma igatahes ei jälgi ja aastaid on ta püsinud. Rasedustega aind käisin 10kg ülevalpool.

Mina olen see, kes kaalub ennast igapäev ja nagu ma kirjutasin, siis kaal on mu kinnisidee. See on mul täiesti ebaterve käitumine. Eks ma üritan seda kaalu koguaeg langetada ja iga hommik kui ma ennast kaalun, siis loodan, et ma olen mõne grammi ka kaotanud.
Ma võin ausalt tunnistada, et ma olen haige.
Praegu ma olen S suuruses ja ma unistan XS suurusest. Kui ma olen XS suuruses, siis ma unistan XXS suurusest. Lõputu ring, millest ma välja ei saa.
Peas olen ma ikka paks, vahet pole, kas ma kaalun 65 kg või 56 kg.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noojh. Eks see on vist selline enesetunde ja -hinnangu küsimus. Mina olen XS-S (väike S) ja 34-36. Paksem olla ei tahaks ja polekski nõus olema. Nii et kui peaksin vajama riideid M (38), siis see oleks mulle täiesti ennekuulmatu ja vastuvõetamatu, ma ei kujuta ette, millise söömisega ma selle saavutaksin ja mida siis teeksin. Sina aga, tundub, oled selle M-ga (38) täitsa rahul. Miks? Lihtsalt küsin. See ei ole ju kuigi sale suurus.

A sa selle peale ei ole mõelnud, et ehk sõltub see ka pikkusest? Ei kujuta ette, et näiteks 178 cm pikkune naine ja 160 cm pikkune peaksid mõlemad ühte numbrit kandma. XS number 178 cm pikkuse naise seljas…? No ma ei tea, kas siis on ilus kanda pluusi, mis on seljas lühike?

Pikk naine ei peakski samas kaalus olema, mis 20 cm lühem naine. Või sinu mõiste järgi peaksid kõik naised olenemata nende pikkusest kaaluma maksimaalselt 50 kilo?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimati vist siis kui sünnitama läksin ja see oli 12 aastat tagasi. Kodus kaalu ei ole ja ei näe selleks ka vajadust. Peegel ja mõõdulint on palju realistlikumad. Vaal ei ole, retuuse kannan ka. Riiete suurus M või 38.

Kui homme peaks opile minema, siis oleks küll vaja kaaluda, aga muidu ei näe vajadust.

Noojh. Eks see on vist selline enesetunde ja -hinnangu küsimus. Mina olen XS-S (väike S) ja 34-36. Paksem olla ei tahaks ja polekski nõus olema. Nii et kui peaksin vajama riideid M (38), siis see oleks mulle täiesti ennekuulmatu ja vastuvõetamatu, ma ei kujuta ette, millise söömisega ma selle saavutaksin ja mida siis teeksin. Sina aga, tundub, oled selle M-ga (38) täitsa rahul. Miks? Lihtsalt küsin. See ei ole ju kuigi sale suurus.

Kui su kilpnääre läheb, ei küsi keegi su nõusolekut.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noojh. Eks see on vist selline enesetunde ja -hinnangu küsimus. Mina olen XS-S (väike S) ja 34-36. Paksem olla ei tahaks ja polekski nõus olema. Nii et kui peaksin vajama riideid M (38), siis see oleks mulle täiesti ennekuulmatu ja vastuvõetamatu, ma ei kujuta ette, millise söömisega ma selle saavutaksin ja mida siis teeksin. Sina aga, tundub, oled selle M-ga (38) täitsa rahul. Miks? Lihtsalt küsin. See ei ole ju kuigi sale suurus.

Beyonce ja Jennifer Lopez on 38-40 suurus ja on väga kaunid vormikad naised, mitte mingil juhul paksud. Paljudel on kehaehitus selline, et XS nad ei ole mitte kunagi, isegi kui neil pole grammigi rasva. M ei ole paksude suurus, sinu peas on midagi väga nihkes. Kui veel kunagi keskealiseks saad, siis ei ole see XS enam üldse ilus, sest näost oled krimpsus nagu ploom. Ja loomulikult oleneb suurus ka pikkusest. Mul on 180 cm pikk sõbranna, kes kannab L suurust. Ta on treenitud ja väga kauni kehaga, rasva pole tema kehal grammigi. See sinu jutt on lapsik ja rumal.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noojh. Eks see on vist selline enesetunde ja -hinnangu küsimus. Mina olen XS-S (väike S) ja 34-36. Paksem olla ei tahaks ja polekski nõus olema. Nii et kui peaksin vajama riideid M (38), siis see oleks mulle täiesti ennekuulmatu ja vastuvõetamatu, ma ei kujuta ette, millise söömisega ma selle saavutaksin ja mida siis teeksin. Sina aga, tundub, oled selle M-ga (38) täitsa rahul. Miks? Lihtsalt küsin. See ei ole ju kuigi sale suurus.

Beyonce ja Jennifer Lopez on 38-40 suurus ja on väga kaunid vormikad naised, mitte mingil juhul paksud. Paljudel on kehaehitus selline, et XS nad ei ole mitte kunagi, isegi kui neil pole grammigi rasva. M ei ole paksude suurus, sinu peas on midagi väga nihkes. Kui veel kunagi keskealiseks saad, siis ei ole see XS enam üldse ilus, sest näost oled krimpsus nagu ploom. Ja loomulikult oleneb suurus ka pikkusest. Mul on 180 cm pikk sõbranna, kes kannab L suurust. Ta on treenitud ja väga kauni kehaga, rasva pole tema kehal grammigi. See sinu jutt on lapsik ja rumal.

Täiesti nõus eelkõneleja mõtetega!

Minu jaoks on ilusam olla vormikas. No ei taha mehe keha. Ja ei kaalu üldse ennast, rahul enda kehakaaluga. Täiesti piisab peeglist ja enesetundest.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kes kaalub ennast igapäev ja nagu ma kirjutasin, siis kaal on mu kinnisidee. See on mul täiesti ebaterve käitumine. Eks ma üritan seda kaalu koguaeg langetada ja iga hommik kui ma ennast kaalun, siis loodan, et ma olen mõne grammi ka kaotanud.

Ma võin ausalt tunnistada, et ma olen haige.

Praegu ma olen S suuruses ja ma unistan XS suurusest. Kui ma olen XS suuruses, siis ma unistan XXS suurusest. Lõputu ring, millest ma välja ei saa.

Peas olen ma ikka paks, vahet pole, kas ma kaalun 65 kg või 56 kg.

Põdesin ka teismeea lõpus söömishäireid ja ses mõttes see kinnisideeline kaalulangetus on mulle tuttav asi küll. Aga ei arvanud, et nii paljud igapäevaselt oma kehakaalule mõtlevad, ent pidevalt kaaluvad jms.

Nõu ei oska sulle väga anda. Ma ise otsisin küll ka professionaalset habi, viibisin haiglaravil, käisin psühhiaatreid ja psühholooge pidi, võtsin erinevaid ravimeid, aga see kõik siiski ei aidanud mind palju. Ületasin haiguse alles hiljem täiskasvanuna. Justkui kasvasin lihtsalt välja sellest. Kaasa aitas mõtete mujale saamine, energia mujale suunamine, hobidega tegelemine, muude eesmärkide loomine, nendeni jõudmine. Selle teekonna käigus lihtsalt sain piisavalt muud tõestust, et elus on nii palju muud kui see kehakaalu taga ajamine, võimalikult piitspeenike olemine jms. Samas tean, et see jutt ei aita väga palju neid, kes pole oma eluga veel sealmaal, et ebavajalikult lihtsalt lahti julgeda lasta. Loodan vaid, et jõuad sinna pigem varem kui hiljem!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin ka teismeea lõpus söömishäireid ja ses mõttes see kinnisideeline kaalulangetus on mulle tuttav asi küll. Aga ei arvanud, et nii paljud igapäevaselt oma kehakaalule mõtlevad, ent pidevalt kaaluvad jms. Nõu ei oska sulle väga anda. Ma ise otsisin küll ka professionaalset habi, viibisin haiglaravil, käisin psühhiaatreid ja psühholooge pidi, võtsin erinevaid ravimeid, aga see kõik siiski ei aidanud mind palju. Ületasin haiguse alles hiljem täiskasvanuna. Justkui kasvasin lihtsalt välja sellest. Kaasa aitas mõtete mujale saamine, energia mujale suunamine, hobidega tegelemine, muude eesmärkide loomine, nendeni jõudmine. Selle teekonna käigus lihtsalt sain piisavalt muud tõestust, et elus on nii palju muud kui see kehakaalu taga ajamine, võimalikult piitspeenike olemine jms. Samas tean, et see jutt ei aita väga palju neid, kes pole oma eluga veel sealmaal, et ebavajalikult lihtsalt lahti julgeda lasta. Loodan vaid, et jõuad sinna pigem varem kui hiljem!

Selliseid naisi on väga palju. Mina ka teiega ühes paadis. Algas see jama 13-aastaselt ja on läbi elu kestnud vahelduvate perioodidega siiani. Hetkel olen 51. Vahepeal nagu taandub iseenesest ja siis jälle algab.

Olen käinud psühholoogi juures, teraapias, psühhiaatri juures, endokrinoloogide juures… Haiglaravil pole sellepärast olnud, aga pidevalt olen püüdnud abi otsida küll. Siiani pole head abi leidnud ja siis elangi selles rütmis, et vahepeal tuleb “haigus” peale ja siis annab mõne aja pärast natukene järele.

Päriselt ülekaaluline ei ole ma mitte kunagi olnud. Kui välja arvata see, et osade raseduste ajal võtsin normaalsest palju rohkem juurde – üle 30 kilo. Minus tekitab paanikat see, et mul on kilpnäärme alatalitlus ja see takistab kehakaalu langetamast ja/või seda hoidmast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, teemaalgataja, siit teemast näeb tõesti, et kaalumisharjumusi on seinast seina, ei ole nii, et 99% kägusid kaalub ennast iga päev.

Mina olen see, kellel ei ole kodus kaalu, aga ma ei saa nõustuda sellega, et ma oma tervisest ei hooli. Teen kerget trenni, liigun, söön tervislikku toitu (kuigi magusat ka ei väldi). Nii palju, kui oma kaalunumbrit näinud olen (arsti juures, vahel kuskil külas) on see 35 aasta jooksul püsinud 52-55 kilo juures (pikkust 165 ja olen praegu viiekümnene), välja arvatud rasedana. Hetkel on vöökohal ehk pisut rohkem polstrit kui nooremast peast: mõõtsin ära, vöökoht on 72, noorena oli u 65 – kui see peaks suuremaks minema, ei läheks püksinööbid kinni ja ma teaks, et tuleb midagi ette võtta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kellel ei ole kodus kaalu, aga ma ei saa nõustuda sellega, et ma oma tervisest ei hooli.

Kas tõesti on keegi midagi sellist siin öelnud? Samuti ei ole mitte keegi väitnud, et ennast tuleks iga päev kaaluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3974556: Mina olen see, kellel ei ole kodus kaalu, aga ma ei saa nõustuda sellega, et ma oma tervisest ei hooli. Kas tõesti on keegi midagi sellist siin öelnud? Samuti ei ole mitte keegi väitnud, et ennast tuleks iga päev kaaluda.

Nojah, see võis tõesti olla üksainumas kägu:

Postitas:

Kägu

Iga hommik on normaalne kaaluda? Minge ometi ravige ennast!

Loomulikult on normaalne. Enamik naisi ning paljud mehed teevad seda pea terve elu.

Ja siis on teine äärmus muidugi, kellel täiesti ükskõik, milline välja näeb, sest riietuseks on retuusid ja tuunika.

Ja teises kohas lisas, et trenni-inimesed, kes ennast vormis hoiavad, kaaluvadki iga päev; laiskadel ja lohakatel pole kodus kaalu.

Muidugi nägin ma kohe, et ta ei esinda mingit üldlevinud arvamust, aga äkki ta näeb seda nüüd ise ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noojh. Eks see on vist selline enesetunde ja -hinnangu küsimus. Mina olen XS-S (väike S) ja 34-36. Paksem olla ei tahaks ja polekski nõus olema. Nii et kui peaksin vajama riideid M (38), siis see oleks mulle täiesti ennekuulmatu ja vastuvõetamatu, ma ei kujuta ette, millise söömisega ma selle saavutaksin ja mida siis teeksin. Sina aga, tundub, oled selle M-ga (38) täitsa rahul. Miks? Lihtsalt küsin. See ei ole ju kuigi sale suurus.

Beyonce ja Jennifer Lopez on 38-40 suurus ja on väga kaunid vormikad naised, mitte mingil juhul paksud. Paljudel on kehaehitus selline, et XS nad ei ole mitte kunagi, isegi kui neil pole grammigi rasva. M ei ole paksude suurus, sinu peas on midagi väga nihkes. Kui veel kunagi keskealiseks saad, siis ei ole see XS enam üldse ilus, sest näost oled krimpsus nagu ploom. Ja loomulikult oleneb suurus ka pikkusest. Mul on 180 cm pikk sõbranna, kes kannab L suurust. Ta on treenitud ja väga kauni kehaga, rasva pole tema kehal grammigi. See sinu jutt on lapsik ja rumal.

XS suuruses oleks enamus inimesi nagu Buchenwaldi vangid.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on normaalne. Enamik naisi ning paljud mehed teevad seda pea terve elu. Ja siis on teine äärmus muidugi, kellel täiesti ükskõik, milline välja näeb, sest riietuseks on retuusid ja tuunika. Ja teises kohas lisas, et trenni-inimesed, kes ennast vormis hoiavad, kaaluvadki iga päev; laiskadel ja lohakatel pole kodus kaalu.

Jumala õige jutt.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei arva sugugi, et vaid “laiskadel ja lohaketel” pole kodus kaalu. Mul ka polnud nooremas eas, ei käinud kaalul üldse, lähtusin vaid riiete sobivusest. Kui püksid hakkasid kitsaks jääma, pidasin dieeti, kuni need jälle parajaks said. Polnud mul sel ajal ka elusuuruses peeglitki.
Praegu olen mitmekordne vanaema ja oma 173 cm pikkuse juures näen juba kohutav välja, kui alla 65 kg kaalun. Töötan kodus, riietungi enamasti retuusidesse ja tuunikasse, nende järgi küll aru ei saa, kuhu poole kaal liigub.
Olen harjunud end kaaluma saunapäevadel (2-3 korda nädalas). Vahel on kaal langenud, kui pole isu olnud või olen palju aiatöid teinud või matkamas käinud, siis söön järgmisel nädalal midagi jahusemat või rasvasemat.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaal on juba ostetud, siis ikka kaalun end. Näeb kiiresti ära, kas langeb või tõuseb selle eluga nagu mul on. Et siis pärast poleks öelda-märkamatult on tulnud juurde 10 kilo.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ime, et massiliselt mehi ülekaalus on. Kui nende naised juba ei kaalu, mis siis meestestki tahta. Palju on ülekaalus teismelisi. Nende kaalu ka kodus ei jälgita?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ime, et massiliselt mehi ülekaalus on. Kui nende naised juba ei kaalu, mis siis meestestki tahta. Palju on ülekaalus teismelisi. Nende kaalu ka kodus ei jälgita?

Mis selle lolli jutuga nüüd öelda tahad? Kui mees on ülekaalus, jälle naise süü? Teismeline on ülekaalus, jälle naine süüdi?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ime, et massiliselt mehi ülekaalus on. Kui nende naised juba ei kaalu, mis siis meestestki tahta. Palju on ülekaalus teismelisi. Nende kaalu ka kodus ei jälgita?

Mis selle lolli jutuga nüüd öelda tahad? Kui mees on ülekaalus, jälle naise süü? Teismeline on ülekaalus, jälle naine süüdi?

Ja mis sina öelda tahad? Et rasvunud meeste ja ülekaaluliste teismelistega elab samas peres sale, sportlik ja tervislikult toituv naine?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selle lolli jutuga nüüd öelda tahad? Kui mees on ülekaalus, jälle naise süü? Teismeline on ülekaalus, jälle naine süüdi?

Jah, kui naine kokkab kodus, on tema süüdi. Kui mees kokkab, on samuti naine süüdi, kui teismeline laps on paks, sest milline ema laseb lapsel end paksuks õgida?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis sina öelda tahad? Et rasvunud meeste ja ülekaaluliste teismelistega elab samas peres sale, sportlik ja tervislikult toituv naine?

Miks ka mitte, muidugi on selliseid olemas. Naise kaela kõiki maailma hädasid veeretada on ka natuke imelik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ime, et massiliselt mehi ülekaalus on. Kui nende naised juba ei kaalu, mis siis meestestki tahta. Palju on ülekaalus teismelisi. Nende kaalu ka kodus ei jälgita?

Kas ainult kaalumine annab infot, et sissesöödavate toidukoguste või toiduvalikute ja liikumise tasakaal on paigast ära? Peegelpilt või rõivanumbri suurus räägivad ka enda eest päris palju. Või peab olema Einstein, et aru saada?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ime, et massiliselt mehi ülekaalus on. Kui nende naised juba ei kaalu, mis siis meestestki tahta. Palju on ülekaalus teismelisi. Nende kaalu ka kodus ei jälgita?

Kas ainult kaalumine annab infot, et sissesöödavate toidukoguste või toiduvalikute ja liikumise tasakaal on paigast ära? Peegelpilt või rõivanumbri suurus räägivad ka enda eest päris palju. Või peab olema Einstein, et aru saada?

Sellest teemast tuleb nii välja, et peab olema Einstein! Poleks iial arvanud, et Eesti naised nii rumalad on, et ilma kaaluta on mõistus otsas ja põmaki märkamatult 20 kilo juures.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest teemast tuleb nii välja, et peab olema Einstein! Poleks iial arvanud, et Eesti naised nii rumalad on, et ilma kaaluta on mõistus otsas ja põmaki märkamatult 20 kilo juures. Rate this item:Submit Rating+1-1

Olen sama meelt. Ma ka ei saa aru, mis mõttes saab kaalust juurde võtta, ilma sellest aru saamata. Et kas nagu ei tunta numbreid ühest sajani või mis ometi on see põhjus, et kontrollimatult juurde võetakse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )


Esileht Ilu ja tervis Kui tihti te ennast kaalute?