Esileht Ilu ja tervis Kui tihti te ennast kaalute?

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Kui tihti te ennast kaalute?

Postitas:
Kägu

Sellest teemast tuleb nii välja, et peab olema Einstein! Poleks iial arvanud, et Eesti naised nii rumalad on, et ilma kaaluta on mõistus otsas ja põmaki märkamatult 20 kilo juures.

Mina ka enne Perekooli lugemist ei teadnud, et naised astuvad kaalule ja saavad shoki, sest 10-20kg on lisandunud. Normaalne inimene käib regulaarselt kaalul.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes iga päev kaaluvad, kas teete seda enne kakal käimist või pärast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes iga päev kaaluvad, kas teete seda enne kakal käimist või pärast?

Kaalul käiakse hommikul pärast pissit-kakat ning enne söömist, ilmselgelt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka enne Perekooli lugemist ei teadnud, et naised astuvad kaalule ja saavad shoki, sest 10-20kg on lisandunud.

Ma ei kujuta isegi ette, kui võõrdunud nende mehed neist on ja kus ringi põrutatakse, et kodus oma naist korrale ei kutsuta 😀

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta isegi ette, kui võõrdunud nende mehed neist on ja kus ringi põrutatakse, et kodus oma naist korrale ei kutsuta ????

Ise said aru, mida kirjutasid? Mis korrale kutsumine ja mis mehed üldse? Ma kaalun end täiesti oma tarbeks. Peaks mõne mehe leidma, kes pealt vaataks ja andmeid kinnitaks või mis su jutu mõte oli?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise said aru, mida kirjutasid? Mis korrale kutsumine ja mis mehed üldse? Ma kaalun end täiesti oma tarbeks. Peaks mõne mehe leidma, kes pealt vaataks ja andmeid kinnitaks või mis su jutu mõte oli?

Rääkisin naistest, kes ei kaalu ning paksenevad 10-20kg. Kuidas keegi küll pereliikmetest neid korrale ei kutsu, et aitab küll! Võta ennast ometi kokku! Vaata, milline sa oled!

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkisin naistest, kes ei kaalu ning paksenevad 10-20kg. Kuidas keegi küll pereliikmetest neid korrale ei kutsu, et aitab küll! Võta ennast ometi kokku! Vaata, milline sa oled!

Täpselt nii räägivad armastavad inimesed, kes oma lähedastest hoolivad ja soovivad neile toeks olla… ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt nii räägivad armastavad inimesed, kes oma lähedastest hoolivad ja soovivad neile toeks olla… ????

Loomulikult. Inimesed vajavad raputust, mitte tuti-plutit. Ausust, mitte jaanalindu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes iga päev kaaluvad, kas teete seda enne kakal käimist või pärast?

Kaalul käiakse hommikul pärast pissit-kakat ning enne söömist, ilmselgelt.

Aga, kui kaka ei tule enne sööki? Või, kui kaka ei tule mitu päeva?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, kui kaka ei tule enne sööki? Või, kui kaka ei tule mitu päeva?

Siis ei tule. Mõni paks käib korra nädalas kakal.

Kui hommikupissil ära käid, siis kaalutakse. Ka siis, kui kaka tulek on mägede taga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, kui kaka ei tule enne sööki? Või, kui kaka ei tule mitu päeva?

Siis ei tule. Mõni paks käib korra nädalas kakal.

Kui hommikupissil ära käid, siis kaalutakse. Ka siis, kui kaka tulek on mägede taga.

aga kui paks käib kakal paar korda päevas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka enne Perekooli lugemist ei teadnud, et naised astuvad kaalule ja saavad shoki, sest 10-20kg on lisandunud. Normaalne inimene käib regulaarselt kaalul.

Lugesid Perekooli ja said teada, et selliseid naisi on murdu?

Normaalne inimene, kellel on kalduvus süüa rohkem, kui ta ära kulutab, või kelle organism kipub kergesti tagavara koguma, ilmselt jah käib iga päev või kord nädalas regulaarselt kaalul, et olukorral jooksvalt silm peal hoida. Normaalne inimene, kelle kaal püsib stabiilne, käib ka regulaarselt kaalul, võibolla kord aastas.

See, kes sai šoki, et on “äkitselt” 20 kilo juurde võtnud, oli ilmselt jaanalinnu tüüpi, kes juba pikemat aega ignoreeris seda, mida ta peeglist nägi ja trepist käimisel tundis. Ja ei kaalunud ennast meelega, et oma illusiooni mitte rikkuda. Kindlasti on ka selliseid inimesi olemas – üksikuid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaaluvad need, kellel poleks kaaluga nagunii probleeme. Või anoreksikud, buliimikud. Ei kaalu need, kellel on kaalumatagi kaaluprobleemid või tunnetavad ja näevad kaalumatagi, et pole probleeme.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt nii räägivad armastavad inimesed, kes oma lähedastest hoolivad ja soovivad neile toeks olla… ????

Loomulikult. Inimesed vajavad raputust, mitte tuti-plutit. Ausust, mitte jaanalindu.

Ma ei kujuta ette, missugused peresuhted teil on. Ma olen inimest traumeerimata saanud temaga terviseküsimusi arutada nii, et see, kelle kaal on tõusujoones, saab ise aru, mis põhjustas ülesöömist ja planeerib ise, mida ta ette võtab. Kordagi pole pidanud seepärast kedagi vihaseks ajama ega teda maha tegema. Lõhnab kesiste sotsiaalsete oskuste järele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka enne Perekooli lugemist ei teadnud, et naised astuvad kaalule ja saavad shoki, sest 10-20kg on lisandunud. Normaalne inimene käib regulaarselt kaalul.

Lugesid Perekooli ja said teada, et selliseid naisi on murdu?

Normaalne inimene, kellel on kalduvus süüa rohkem, kui ta ära kulutab, või kelle organism kipub kergesti tagavara koguma, ilmselt jah käib iga päev või kord nädalas regulaarselt kaalul, et olukorral jooksvalt silm peal hoida. Normaalne inimene, kelle kaal püsib stabiilne, käib ka regulaarselt kaalul, võibolla kord aastas.

See, kes sai šoki, et on “äkitselt” 20 kilo juurde võtnud, oli ilmselt jaanalinnu tüüpi, kes juba pikemat aega ignoreeris seda, mida ta peeglist nägi ja trepist käimisel tundis. Ja ei kaalunud ennast meelega, et oma illusiooni mitte rikkuda. Kindlasti on ka selliseid inimesi olemas – üksikuid.

Normaalne inimene tunneb oma keha ja tõlgendab oma peegelpilti objektiivselt, mitte ei istu kaalu otsas kinni 24/7. Vaimsete probleemidega, söömishäiretega tegeleb psühhiaater!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga kui paks käib kakal paar korda päevas?

Kui need mitu korda päevas on enne hommikusööki/hommikujooki, siis oodaku ära muidugi ning siis kaalugu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, missugused peresuhted teil on. Ma olen inimest traumeerimata saanud temaga terviseküsimusi arutada nii, et see, kelle kaal on tõusujoones, saab ise aru, mis põhjustas ülesöömist ja planeerib ise, mida ta ette võtab. Kordagi pole pidanud seepärast kedagi vihaseks ajama ega teda maha tegema. Lõhnab kesiste sotsiaalsete oskuste järele.

Minu peresuhted on suurepärased. Polegi vaja vihastada, sest kaaluga tegeletakse enne, kui see endale ja/või kõrvalseisjale probleemiks on. Oleks ennekuulmatu, et mu mees otsustaks lihtsalt laisaks hakata ning 20kg endale selga korjama.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu peresuhted on suurepärased. Polegi vaja vihastada, sest kaaluga tegeletakse enne, kui see endale ja/või kõrvalseisjale probleemiks on. Oleks ennekuulmatu, et mu mees otsustaks lihtsalt laisaks hakata ning 20kg endale selga korjama.

Raske uskuda, et niisuguse kommentaari kirjutanud inimese suhted korras on. Või on lihtsalt suva, sest võõrastele võib igasugust jura kokku ajada. Aga kui olukord on nii, nagu sa räägid, siis ära käi taolisi soovitusi jagamas ja seletamas, kuidas kaaluprobleemiga inimestele tuleb läheneda. Seda teemat saab igati mõistlikult arutada. Ja kui ei saa, siis selle põhjuse alged on juba mujal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )


Esileht Ilu ja tervis Kui tihti te ennast kaalute?