Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui tihti te juukseid kammite?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Kui tihti te juukseid kammite?

Postitas:
Kägu

Tõsiselt, mul kõrini juba. Mul on üsna pikad juuksed, umbes alaseljani. Ma ei jõua neid nii palju kammida, et see lõpuks mingi täielik piin poleks! Ma ei liialda, täielikult läbikammitud juustesse tekib ca 15 minutiga juba mingi õudne pusa, eriti hullusti kukla pealt. Isegi kui iga paari tunni tagant kammida, on pusasid nii palju, et nutt tuleb kurku. Mõned aastad tagasi sama jama läbi tehes lõikasin emotsiooni ajel oma tagumikuni juuksed lõuani maha ja nende lühikeste juustega oli suht sama probleem. Kuidas teie oma juukseid pusavabana hoiate? Kui tihti kammite juukseid, et soeng kena välja näeks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kord päevas, ei teki pusasid. Õlgadeni juuksed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõsiselt, mul kõrini juba. Mul on üsna pikad juuksed, umbes alaseljani. Ma ei jõua neid nii palju kammida, et see lõpuks mingi täielik piin poleks! Ma ei liialda, täielikult läbikammitud juustesse tekib ca 15 minutiga juba mingi õudne pusa, eriti hullusti kukla pealt. Isegi kui iga paari tunni tagant kammida, on pusasid nii palju, et nutt tuleb kurku. Mõned aastad tagasi sama jama läbi tehes lõikasin emotsiooni ajel oma takumikuni lõuani maha ja nende lühikeste juustega oli suht sama probleem. Kuidas teie oma juukseid pusavabana hoiate? Kui tihti kallite juukseid, et soeng kena välja näeks?

Et siis mida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõsiselt, mul kõrini juba. Mul on üsna pikad juuksed, umbes alaseljani. Ma ei jõua neid nii palju kammida, et see lõpuks mingi täielik piin poleks! Ma ei liialda, täielikult läbikammitud juustesse tekib ca 15 minutiga juba mingi õudne pusa, eriti hullusti kukla pealt. Isegi kui iga paari tunni tagant kammida, on pusasid nii palju, et nutt tuleb kurku. Mõned aastad tagasi sama jama läbi tehes lõikasin emotsiooni ajel oma takumikuni lõuani maha ja nende lühikeste juustega oli suht sama probleem. Kuidas teie oma juukseid pusavabana hoiate? Kui tihti kallite juukseid, et soeng kena välja näeks?

Et siis mida?

Sai parem sul või 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki sul juuksed katki/kuivad? Hoia neid kinni, et need paigal oleks, mitte ei lendleks ja pusasid ei tekitaks + vastavad hooldusvahendid ja hoia käed juustest eemal. Mina ainult lahtiste juustega käingi, ka alaseljani pikad ja tõmban pidevalt sõrmedega läbi. Samamoodi natuke pärast kammimist juba sassis, aga mitte hullus pusas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kord päevas, samuti õlgadeni, no veidi vähem kui õlgadeni.
Kui lühikesena ka takku lähevad, siis tuleb ilmselt veel lühemaks lõigata. Aga küsi juuksurilt nõu kõigepealt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on poisipea. Kammin, kui meelde tuleb. Pusasse minemiseks pole juustel piisavalt pikkust. Kas sa blondeerid juukseid? See on üks pusastumise põhjustaja. Muidu arvan ka, et juuksed on liiga kuivad sul, äkki pead korra nädalas juuksemaski tegema ja palsamit muidugi loodetavasti kasutad niigi. Ja üldse- kanna juukseid rohkem kinni, see peaks ka ju pusastumist vältima, tee punupats vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui aus olla, siis mõnikord isegi iga päev ei kammi, kui pole vaja kodust välja minna.

Arvan, et juuste pikkuses pole probleem, peaksid valima õiged hooldusvahendid. Mul oli kunagi stressirohkem periood, ka täiesti võimatud pusad tekkisid pähe, kasutasin juuksemaske, sõi miskeid ränitablette, apteegis müüakse, mine küsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puusadeni juuksed. Kammin kord päevas (hommikul), siis panen kinni ja selleks päevaks mure murtud. Järgmine kord tegelen oma juustega jälle järgmisel hommikul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juuksed umbes abaluudeni, kammin hommikul ja teen kas mingi patsi või panen klambritega kinni. Kui õhtul juukseid pesen siis peale seda kammin ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

igal hommikul kammin, aitab küll.
mu lapsel on ka sellised juuksed, mis kergelt pusasse lähevad – peenike tihe karv. ega siin muu ei aitagi kui tuleb juuksed kinni hoida või lühikeseks lõigata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juukseotsi lõikan üle kuu ja katsetanud olen paljusid erinevaid juuksuri poolt soovitatud tooteid. Hetkel kasutan ka Paul Mitchelli super skinny seerumit, mis teeb esimese pakkumise peale pesu palju paremaks kui varem, kuid lõpptulemus päeva lõpuks ikka sama. Juuksed veits pehmemad vaid. Üks juuksur kunagi rääkis midagi väga peenikesest juuksekarvast, kuid see teooria ei ole kinnitust leidnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaks korda nädalas, enne pesemist. (Pikad lokkis juuksed, neid ei tohigi niisama kammida.)

Soovitan kasutada juukseõli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juuksed abaluudeni. Kammin alati pärast pesu ja tööpäeva hommikuti ka enamasti. Kuna mulle meeldib selline veidi “tuulest viidud” ülespandud soeng, siis nädalavahetustel ei kammi, kui just pead ei pese. Ja ka pärast kammimist katsun juuksed kinni panna nii, et soeng oleks veidi salkus ja segane. Mulle meeldib. Pusasid ei teki üldse, kuna juuksid kunagi ei sirgenda, loki ega muul viisil kuuma rauaga ei kõrveta. Ka ei blondeeri. Ka ei kuivata föööniga, kuivavad õhu käes. Alati. Tooniva šampooniga annan iga 3 nädala tagant toonile sügavust juurde, aegajalt ka loodusliku hennapulbriga kerget punakat läiget.
Äkki sa töötled oma juukseid liiga palju?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pusasid ei teki üldse, kuna juuksid kunagi ei sirgenda, loki ega muul viisil kuuma rauaga ei kõrveta. Ka ei blondeeri

Pusad ei teki sugugi ainult töötlemisest, mõnel inimesel lihtsalt on peenike juuksekarv, mis kergesti pusastub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pusasid ei teki üldse, kuna juuksid kunagi ei sirgenda, loki ega muul viisil kuuma rauaga ei kõrveta. Ka ei blondeeri

Pusad ei teki sugugi ainult töötlemisest, mõnel inimesel lihtsalt on peenike juuksekarv, mis kergesti pusastub.

Jah, seda ka. Ja kui kukal kipub veel higistama või mingid kõrged kaelused või sallid sinnani ulatuvad, siis seda enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kord päevas, siis panen kinni ja ei lähe kuhugi pusasse. Seda, kuidas inimesed suudavad käia pikkade lahtiste juustega, pole ma veel aru saanud, minu meelest keerad korra pead ja ongi vaja jälle kammida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kord päevas, siis panen kinni ja ei lähe kuhugi pusasse. Seda, kuidas inimesed suudavad käia pikkade lahtiste juustega, pole ma veel aru saanud, minu meelest keerad korra pead ja ongi vaja jälle kammida.

Jällegi, mõnel õnnelikul (täitsa kadedaks teeb) on paksud jämedad juuksekarvad, mis hoiavad alati oma kindlat poosi ja ei lähegi sassi.
Endal on väga peenike, nagu tittejuus, ja hoiangi alati patsis või krunnis. Mina´p see krunniga tädi olengi! Alternatiiviks oleks ülilühike soeng, aga seegi läheks kuklast ludusse, seega eelistan kinnipandud juukseid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul abaluudeni ja kammin kui tundub vajalik. Pusad tekivad ühte konkreetsesse kohta taha vasaku küljel(kõlab segaselt aga ehk on arusaadav) ja ilmselt põhjuseks kaelasolevad ketid. Magan sellel küljel palju ja sinna kogunevad juuksed ja kettide lukud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aastaid pole kamminud. Mul on peaaegu õlgadeni väga lokkis ja kohevad juuksed, aga mitte paksud. Pesen iga hommik pead ja palsami peas olles “kammin” juuksed sõrmedega läbi. Päeva jooksul teen mitmeid kordi käed märjaks ja “vajutan” juukseid sõrmede vahel, et kahu ära võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on poolde selga juuksed. kammin või õigemini harjan enamasti ennem pesemist ehk siis paar korda nädalas. muul ajal on nad nagunii kinni ja kammimise vajadus puudub. hommikul tõsen üles, tõmban sõrmedega läbi ja panen kinni. kuklasse mõnikord harva tekib pusa, siis selle harutan sõrmedega lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Abaluudeni, õhukesed juuksed. Paar esimest päeva peale pesu ei kammi üldse. Raputan lihtsalt ja korras. Kasutan ka PaulMitchelli seerumit, mis pool aastat sobib imeliselt ja teise poole aastast seisab niisama, sest ei sobi enam.

Lahtiselt mul kisub ka kukla alt pusasse, kui on mingi kõrgem kaelus, kus siis juuksed vastu nhivad ja kauni pusa moodustavad.

Aga üldiselt ma olen “juuksed kinni” kodanik, püsivad kauem puhtad ja ilusad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õlgadeni üliõhukesed, peened, kuivad, elektrit täis juuksed. Kammin vaid enne kodust lahkumist. Kohe peale kammimist panen juuksed kinni ja nii nad jäävad kas järgmise hommiku või peapesuni. Oleneb kumb enne tuleb.
Lahtiselt pusasse ei lähe ainult siis kui elektrivastast sprepalsamit ja lakki korraga kasutan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt juuksestruktuur selline, mis soodustab. Mul on ka. Lokkis, paksud juuksed, aga väga peenike juuksestruktuur. Käin väga kiidetud juuksuri juures (Hairfactory juuksur Jaanika) ja ta ütles, et see kombinatsioon on katastroof. Juuksed on üle abaluude ca 10cm. Pikemaks neid kunagi ei lasegi, lõikan jälle õlgadeni. Kammin kaks korda nädalas põhjalikult koos juuksemaskiga duši all ja see on paras piin. Lokkis juuksed, tihe kammimine muudab kahuseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka pikad juuksed. Kammin tavaliselt kord päevas, vahel kaks korda (nt enne välja minekut, enne pesema minekut). Mõni päev võib vahele ka jääda kui viibin ainult kodus. Mingeid hirmsaid pusasid ei teki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tugevalt lokkis poolpikad juuksed. Kammin vaid sõrmedega peale pesu korra märjad juuksed läbi, niisutav sprei või lokigeel peale ning seejärel on järgmise peapesuni (enamasti 3 päeva pärast) ainus juuksehooldus märgade käte juustesse kuivatamine. Fööne, lakke ja tugevaid viimistlusvahendeid ei kasuta. Lapsepõlves, kui ainsaks juuksehooldusvahendiks oli shampoon, olin samuti pidevate pusadega hädas ning teismepõlves, kui veel juukseid kammisin, oli mul ehe Tina Turneri sonks,aga tänapäevaste vahenditega on iga päev mul good hair day. Teemaalgatajal soovitan mõne kogenud juuksuriga konsulteerida, kindlasti oskab ta juuksetüübile sobivaid pusavastaseid hooldusvahendeid soovitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui mul olid poolde selga siis kippusid ka kuklas(kus jope krae vms on) päeva jooksul pusa tekkima. Eriti tuulise ilmaga. Isegi kui näiteks tavalises hobusesabas patsis olid.

Kahjustanud juus läheb pusasse. Kuna ma lahtisi juukseid ei kannata ja hobusesabas läks ikka ka ning koguaeg krunni ei tahtnud, lõikasin maha.

Nüüd on õlgadeni ja pusasid pole. Juuksestruktuur on mul libe ja õhuke juus. Ei ole karm ega kahune. Aga hoolimata libedusest(patsikumm ei tahtnud puhastes juustes seista) ju need ikka olid kahjustunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa juukjsed lahti tahad käia, siis tõesti pead mitu korda päevas kammima. Mina näiteks punun hommikul tugeva soengu pähe, kinnitan klambritega kust vaja ja ei pea päeva jooksul rohkem oma soengule mõtlema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Blondeeritud peen juus. Olnud nii lühike kui pikk. Kannan 98% juhul lahtiselt. Pusasid pole elu sees olnud.
Kammin 3-5 korda päevas, sest meeldib korrektne välimus.
Ju on saladus õigeted hooldusvahendites.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Blondeeritud peen juus. Olnud nii lühike kui pikk. Kannan 98% juhul lahtiselt. Pusasid pole elu sees olnud.
Kammin 3-5 korda päevas, sest meeldib korrektne välimus.
Ju on saladus õigeted hooldusvahendites.

Inimeste juuksed on ju nii erineva struktuuriga. Naabritüdrukule on peaaegu võimatu patsi teha, kõik libiseb juustest välja, juuksed on kogu aeg sirged ja siledad. Minu vanemal tütrel püsib pats hästi, pusasid ei teki, keskmisel tütrel aga on laines karedad juuksed ja no pusasid tekib ikka hullu moodi. Mingeid hooldusvahendeid peale šampooni ei kasuta neist keegi.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui tihti te juukseid kammite?