Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui tihti te juukseid kammite?

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Kui tihti te juukseid kammite?

Postitas:
Kägu

Kammin vaid sõrmedega peale pesu korra märjad juuksed läbi, niisutav sprei või lokigeel peale ning seejärel on järgmise peapesuni (enamasti 3 päeva pärast) ainus juuksehooldus märgade käte juustesse kuivatamine

Kui mina nii teeksin, siis näeksin hiljemalt järgmise päeva hommikul välja nagu metsamoori tütar ja samasuguse soenguga nagu Mõhk ja Tölpa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõsiselt, mul kõrini juba. Mul on üsna pikad juuksed, umbes alaseljani. Ma ei jõua neid nii palju kammida, et see lõpuks mingi täielik piin poleks! Ma ei liialda, täielikult läbikammitud juustesse tekib ca 15 minutiga juba mingi õudne pusa, eriti hullusti kukla pealt. Isegi kui iga paari tunni tagant kammida, on pusasid nii palju, et nutt tuleb kurku. Mõned aastad tagasi sama jama läbi tehes lõikasin emotsiooni ajel oma tagumikuni juuksed lõuani maha ja nende lühikeste juustega oli suht sama probleem. Kuidas teie oma juukseid pusavabana hoiate? Kui tihti kammite juukseid, et soeng kena välja näeks?

Kas sa oma juustele sügavniisutavaid maske teed? Palsamit kasutad peale pesu?
Tundub, et sul on juuksed lihtsalt väga kuivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vist kannaks teemaalgataja tüüpi juukseid enamiku aja patsis või krunnis, igal juhul kinni. Tundub peenike ja kuiv juuks olema.
Endal kammin peale pesemist, kui on ära kuivanud või kui tahan patsi panna. Juuksed on poolde selga. Regulaarset kammimist nad ei vaja, sest pusasse nad ei lähe. Aga see-eest on mu juuksed nii libedad, et vähegi peenemaid ja uhkemaid soenguid on raske teha, ei püsi üldse koos. Igatsen vahel juukseid, millega saaks rohkem midagi ette võtta, kui tavaline pats.

Please wait...
Postitas:
Kägu

lühikesed juuksed, harjan pestes-föönitades (ehk siis ca kord nädalas).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on paksud, üle õla värvitud juuksed. Kui juuksed on lahti, on kael enamasti higine ja mingil määral kuklasse pusasid tekib. Kodus olen ainult kinniste juustega, suvel ka väljas. Kammin/harjan 2-3 korda päevas ja alati enne ööunne minemist. Kunagi kusagilt lugesin, et nii tuleb teha – toob head unenäod😁. Toimib!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasuta pusaharja, hea ja kerge läbi kammida juukseid ja valus ka ei ole.

https://www.prokosmeetika.ee/et/product/12414-1887_1901_1910_1919

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kord päevas kammitakse juukseid? Müstika! :O

Või olen ma ise puhta imelik, heh! Ma nimelt kammin juukseid ikka nii 5-6-7 korda kindlasti päeva vältel! 🙂

Juuksed on poolpikad ja peene karvaga, samas pusasse ei lähe (kui just märja peaga magama ei lähe… siis muidugi karvamari hommikul 😀 ). Ja neid karvu on palju ehk siis juuksed on paksud.

Ärgates: esimene kammimine. Ei saa ju muidu nägu ja hambaidki pesta, kui juuksed näole valguvad. Ju kõrvad on liiga pisiksesed- ei pea kinni neid 🙂 Seejärel kerge näo & kaela kreemitamine, mille ajal peavad juuksed samuti taltsad olema. Õhtul sama teema.

Vahepeal siis võib “krokodilli” haardest need vabastada, kui riietumiseks läheb. On sviitrit vähe lihtsam üle pea tõmmata..ja ei takerdu kuhugi kinni.

Mõne aja pärast välja liikudes juuksed kergesse hobusesappa, et oleks mugav olemine jopekaeluses ja selle kapuutsi pähe tõmmates, mida ääristab karusnahk. Taas oli juukseharja tarvis.

Tööle jõudes on pats juba ammu ‘kreeni vajunud’ (juuksed on üsna libedad) ja taas tuleb kamm välja otsida..

Kui ka päev on läbinisti kodune, ikkagi vastavalt tegevustele, tuleb vahepeal juuksed korra või enam kordi kindlasti kinni panna ja iga see tegevus nõuab ka taas piskut harjamist.

Mulle nimelt meeldib kena ja korrektne juuste olek igas olukorras (puhtalt hea enesetunde jaoks)- seda ka koristades ning aiatöid tehes. Seda enam, et see nõua ka erilist vaeva!

Pealegi kamminime pole muud kui peamassaaž. Vbl seetõttu need nii kiiresti mul kasvavadki..

P.s. juukseid pesen u. 4 päeva tagant. Esimesed kaks päeva ongi liiga kohevad (tsipa ebamugav), 3. ja 4. päeval sellised ideaalsed :), 5. ka okei veel ja siis võiks juba hea lõhna ja värskuse neil taastada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma teen punupatsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kammin hommikul ja siis, kui tööle jõuan ja õhtul uuesti. Poolde selga kergelt lokkis juuksed. Pusa on tundmatu nähtus. Vahel juuksur teeb märja loki efektiga soengu ja hoian seda uue pesuni kammimata 3 päeva, lasen siis ainult näpud juustest läbi ja pärast on raske lahti kammida. Aga see vist pole ka pusa, pigem juuksed on viimistlusvahendi tõttu kokku kleepunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hoian ka punupatsis, siis ei teki neid õudseid pusasid. Prantsuse pats ja teised sarnased patsid on parimad. Hobusesaba ei peeta juuste tervise huvides väga heaks lahenduseks, pidi juukseid lõhkuma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ise kodus olles kammin korra hommikul läbi, rohkem pole tarvis, väga suuri pusasid ei teki, õhuke ja peenike karv on. Aga mu 12-a lapsel on väga paksud juuksed (ei kujuta ette, kust need pärit on..) ja tal lähevad ka kohe väga kiiresti pusasse ja on samamoodi hädas, nagu teemaalgataja, ei ole peenike karv ja pole töödeldud juuksed. Aga on selline kerge lokk-lainetus sees, äkki see omapära on pusadega seotud..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tagumikuni juuksed, kammin paar korda päevas. Mingeid pusasid ei teki. Myts ja krae on pusatajad. Kui on palju õues toimetamist ja nyhkimist krae sisse, siis peab ikka kohe tuppa tulles kammima. Aga normaaltingimustes 2 korda päevas. Juukseid kannan lahti enamasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen selle viimatise pika tiraadi autor, heh.

Okei, see 5-6-7 x oli tiba liialdatud (juuste kammimise osas), ent 4-5 korda päeva jooksul küll.

Täna siis punusin ka patsi, nagu heasoovlikud siin arvasid õige olevat (pikajuusteliste puhul). No ei toiminud. Ikka lagunes mõne tunni vältel see pats koost või “lamenes” õhtul kiiresti peale uuesti punumist diivanipatjadel külitades, kukal patja surutud.

Järelikult õhukeste või lühikeste juuste kandjatel on omad plussid: kord päevas või nädala vältel korra VAID tuleb neid kammida.. = mis jätkuvalt on MÜSTIKA minu jaoks! 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mul õlgadeni, no mõni sent rohkem, juuksed. ja mina kammin neid kord nädalas. enamasti on nad mul krunnis kinni ja ei viitsi mina neid kammida. selline segamini soeng on täitsa ok.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on umbes õlgadeni juuksed, peenikesed karvaga ja üsna libedad. Mina kammin neid ainult kord päevas – hommikul, siis kui duši alt tulen ja juukseid kuivatan ning soengu pähe teen. Rohkem päeva jooksul ei kammi kordagi.
Kui ma neid liiga tihti kammiks, siis nad läheks staatilist elektrit täis ja mul on siis nagu aura ümber pea.
Nädalavahetustel, kui ma hommikuti duši all ei käi ja kuhugi välja ei lähe, ei kammi ma juukseid kordagi. Siis piisab sõrmedega läbi juuste lükkamisest.
Suvel maal puhates ka ei kammi eriti. Pole lihtsalt vajadust, juuksed ei lähe sassi isegi magades, pole seda sorti lihtsalt.
Tegelikult see ei ole üldse tore, sest ükski soeng ka selle tõttu eriti kaua peas ei püsi. Näe vaeva, kuidas tahad, natukese aja pärast on ikka kõik karvad kenasti sirged ja omale kohale tagasi vajunud 🙂 Mulle meeldiks väga, kui juuksed natuke rohkem sassis püsiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pikad juuksed. Pesen vene shampoonidega kus pole sps ja muud jama sees (maksavad 1.40 pudel) ja kindlasti peale pesu õli. olen erinevaid proovinud, leia endale sobiv. ilma õlita pole üldse enam nõus. Enda lemmikõli on kaubamajast. Proovin erinevaid, et leida suurema pudeliga ja sobivat aga paljud jätavad juuksed rasvaseks.

https://www.google.com/search?q=juukse%C3%B5li+kaubamaja&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiipvLgou3fAhWD1ywKHcyeBgAQ_AUIDygC&biw=1378&bih=845#imgrc=yej_5h4Dzg7nAM:

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poolde selga paksud ja kergelt lokkis, kahused ja kahjuks ka liigkuivad juuksed.
Pusasid ei teki kuivusele ja lokile vaatamata peaaegu üldse, st juuksed näevad küll enamasti välja kahused, kuid kammida on neid alati väga lihtne olnud. (Samas kui mu õel on siledad, libedad juuksed, millesse alatasa tekivad raskesti lahtiharutatavad pusad. Veider mu meelest.)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul pikad juuksed. Kammin iga tööpäeva hommikul kuna kannan juukseid hobusesabas,sest tööl ei tohi lahtised juuksed olla. Puhkepäevadel kammin vajadusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kiilaspea. Ei kammi, õlitan.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui tihti te juukseid kammite?