Esileht Ilu ja tervis Kui tihti te juukseid üle terve pea värvite?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kui tihti te juukseid üle terve pea värvite?

Postitas:

Küsimus neile, kellel värvitud juuksed, et kui tihti te tervenisti oma juukseid värvite? Värv ikkagi ajaga tuhmub ja mingi aja tagant peaks teda värskendama..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvin kodus ise, pikad paksud juuksed. Kogu väljajasvu värvimisest ülejääva värvi mökerdan ülejäänud juustele, ekstra üle pea peale esimest korda ei värvi. Värv on peaaegu eristamatu loomulikust toonist (peeglis ei saa isegi aru, et värvutud), ja halli pole ka veel nii palju, et ise hakkama ei saaks .

Samas olid ka loomulikult väga käikivad ja siledad-libedad juuksed, pole märganud värvi tuhmumist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes sama nagu eelmine. Üle pea ei värvigi. Ei harrasta nii ekstreemseid värvimuutusi, et peaks üle pea värvima. Mul on õlgadeni juuksed. Värvin ühe pakiga. Enamus läheb juurtele. Mis üle jääb, määrin mujale. Kui viitsin, siis salgukaupa. Kui nii juhuslikult panna, siis satub juhuslikult seda värvi ikka igale poole. Ja kui jääbki natuke kirju, siis ongi huvitavam tulemus mu meelest. Paar päeva tagasi just värvisin esimest korda natuke heledamaks, kui nad mul viimased pool aastat on olnud. Nüüd 4-6 kuud värvin sellega ja siis võtan veel nõksu heledama tooni. Talvel oli šokolaad, plaanis on aasta pärast meeblond olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 00:27; 01.06 22:43; 20.06 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma värvin juuksuris tunduvalt heledamaks oma juuksevärvist. Väljakasvule kasutatakse vesinikuga värvi, aga ülejäänud osale toonivat vesinikuta geeli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 07:45; 02.06 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kunagi, aga ma ka blondeerin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus neile, kellel värvitud juuksed, et kui tihti te tervenisti oma juukseid värvite? Värv ikkagi ajaga tuhmub ja mingi aja tagant peaks teda värskendama..

Mitte kunagi, juuksur värvib väljakasvu ja teeb heledaid triipe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

värvin ainult väljakasvanud osa. juuksuris, mitte ise. ei tuhmu see värv midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb ju mis värv tuhmub. tuhmumise vastu aitavad värvilised palsamid.
värvin iga 5-6ndala tagant juuri. kaks korda aastas lasen juukseid üle toonida kergvärviga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 11:00; 18.06 20:55; 21.06 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2-3 korda aastas. Mul on tumedad juuksed ja tänu sellele, et ma kannan enamuse ajast mütsi, ei ole vaja tihedamini värvima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvin poolpüsivärviga ja paar tooni ikka kulub. Vastuseks siis kord kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on palju halli ja värv tuhmub ruttu, nii et iga 4 nädala tagant värvin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin juuksuri juures umbes iga 6 nädala tagant. Ta värvib väljakasvu ja ülejäänud juustele paneb mingit toonijat, mis vähendab kollasust ja lisab läiget.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vähendab kollasust ja lisab läiget.

Möhh? Mis kollasust? Mina värvin kodus, hetkel kasutan Syossi, aga olen kasutanud ka Garnieri ja ka teisi firmasid. Midagi pole kollane, läigivad nagu plekk-katus päikese käes. Olen olnud mitu aastat meeblond või oli see merevaigublond? Selline küpse vilja toon. Siis olin aasta šokolaad. Siis pool aastat tume šokolaad. Nüüd värvisin ennast pähklitooni, pärast seda u nelja kuu pärast kavas rose pruun. Need on kõik Syossi toonide nimed. Vask on olnud, midagi veel. Mingit kollasust ega läike kadu pole kunagi olnud.
Kas juuksur ütleb, et tule värvi värskendama, muidu lähed kollaseks? Kui ma juuksur oleks, ütleks vist ka. Pappi ju vaja teenida.
Ise olin kunagi pähklipruun, aga nüüd ilmselt puhta hall, kui sentimeetrise väljakasvu järgi otsustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 00:27; 01.06 22:43; 20.06 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Möhh? Mis kollasust? Mina värvin kodus, hetkel kasutan Syossi, aga olen kasutanud ka Garnieri ja ka teisi firmasid. Midagi pole kollane, läigivad nagu plekk-katus päikese käes. Olen olnud mitu aastat meeblond või oli see merevaigublond? Selline küpse vilja toon. Siis olin aasta šokolaad. Siis pool aastat tume šokolaad. Nüüd värvisin ennast pähklitooni, pärast seda u nelja kuu pärast kavas rose pruun. Need on kõik Syossi toonide nimed. Vask on olnud, midagi veel. Mingit kollasust ega läike kadu pole kunagi olnud.
Kas juuksur ütleb, et tule värvi värskendama, muidu lähed kollaseks? Kui ma juuksur oleks, ütleks vist ka. Pappi ju vaja teenida.
Ise olin kunagi pähklipruun, aga nüüd ilmselt puhta hall, kui sentimeetrise väljakasvu järgi otsustada.

Selle peale pole tulnud, et kõigi juuksed pole ühesugused? Sul on äkki siis head juuksed lihtsalt, et kõike seda jama kannatavad ja veel läigivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 07:45; 02.06 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on juuksed tumedamat punast (mahagon) tooni ja seda peab küll aeg-ajalt värskendamiseks üle värvima, kipub pleekima. Juuri värvin ca 6 nädala tagant, ülejäänud juukseid igal kolmandal korral.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksejuuri 2-3 nädala tagant, üle pea umbes 2 kuu tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Möhh? Mis kollasust? Mina värvin kodus, hetkel kasutan Syossi, aga olen kasutanud ka Garnieri ja ka teisi firmasid. Midagi pole kollane, läigivad nagu plekk-katus päikese käes. Olen olnud mitu aastat meeblond või oli see merevaigublond? Selline küpse vilja toon. Siis olin aasta šokolaad. Siis pool aastat tume šokolaad. Nüüd värvisin ennast pähklitooni, pärast seda u nelja kuu pärast kavas rose pruun. Need on kõik Syossi toonide nimed. Vask on olnud, midagi veel. Mingit kollasust ega läike kadu pole kunagi olnud.

Kas juuksur ütleb, et tule värvi värskendama, muidu lähed kollaseks? Kui ma juuksur oleks, ütleks vist ka. Pappi ju vaja teenida.

Ise olin kunagi pähklipruun, aga nüüd ilmselt puhta hall, kui sentimeetrise väljakasvu järgi otsustada.

Selle peale pole tulnud, et kõigi juuksed pole ühesugused? Sul on äkki siis head juuksed lihtsalt, et kõike seda jama kannatavad ja veel läigivad.

Ilmselgelt ei ole ta selle peale tulnud.

Kollasust mõjutab ka kodukoha vee kvaliteet. Rauarikas ja kaevuvesi näiteks teevad nii juuksed kui ka heleda pesu kollaseks/roosteseks.

sa võid oma syossi ja garnieriga edasi värvida!!
kui tahad ikka plaattina blond olla, nn külm blond, siis tulebki paari kuu tagant juukseid üle toonida. kasvõi tooniva maskiga.
sest vee kvaliteet, ravimid ja ka see, millega pead pesed, mõjutavad juukse struktuuri. kuna helestatud juukseid muudmoodi ei saagi, kui ainult helestatult, mis oma korda rikub juuksesoomuskihti, siis läige lähebki kaduma. kui tahta, ilusaid, terveid, läikivaid juukseid, siis tulebki neid toonida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 11:00; 18.06 20:55; 21.06 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvin juuksuris, olen blond. Iga kuu värvib juuri ja toneerib seejärel üleni, siis jääb juustele ilus valge-hallikas toon.

* need poevärvidega värvivad blondid, kes alati ütlevad, et ei tee neil poevärv kollaseks – nad kõik on erandtitult kusipead olnud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvin juuksuris, olen blond. Iga kuu värvib juuri ja toneerib seejärel üleni, siis jääb juustele ilus valge-hallikas toon.

* need poevärvidega värvivad blondid, kes alati ütlevad, et ei tee neil poevärv kollaseks – nad kõik on erandtitult kusipead olnud ????

Einoh blondid kommenteerimas, üks on plaaTTina blond, teine laseb oma juukseid TONEERIDA 😛
Teemaalgataja ei öelnud sõnagi selle kohta, et ta oma juukseid just nimelt heledaks värvib. Võib-olla tõesti, kui olla plaattina blond ja seejuures ennast veel ka krill kanaks küpsetada, siis peab juuksur juukseid toneerima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.05 00:27; 01.06 22:43; 20.06 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasen enda juuste tooni kergvärviga värvida ja minu juuksur vastupidi püüdis mind veenda, et värvime ainult juuri. Mulle see ei meeldinud, sest värv annab juustele ka läiget ja ainult juuri värvides olid juuksed tuhmimad. Nüüd värvib kõigepealt juureosa paksult kokku ja siis tõmbab ka ülejäänud juuksed värviga üle. Värvimas käin umbes 3, suure vaevaga 4 nädala tagant, aga mul on ka üsna palju halli sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvin juuksuris, olen blond. Iga kuu värvib juuri ja toneerib seejärel üleni, siis jääb juustele ilus valge-hallikas toon.

* need poevärvidega värvivad blondid, kes alati ütlevad, et ei tee neil poevärv kollaseks – nad kõik on erandtitult kusipead olnud ????

Einoh blondid kommenteerimas, üks on plaaTTina blond, teine laseb oma juukseid TONEERIDA ????

Teemaalgataja ei öelnud sõnagi selle kohta, et ta oma juukseid just nimelt heledaks värvib. Võib-olla tõesti, kui olla plaattina blond ja seejuures ennast veel ka krill kanaks küpsetada, siis peab juuksur juukseid toneerima.

hakkas kergem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 11:00; 18.06 20:55; 21.06 08:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis Kui tihti te juukseid üle terve pea värvite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.