Esileht Ilu Kui tihti teete näohooldusprotseduure?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kui tihti teete näohooldusprotseduure?

Postitas:

Kas teil on välja kujunenud kindlad iluprotseduurid, mida järjepidevalt teete? Ei mõtle siin igapäevast kreemitamist ja meigi mahavõtmist, vaid koorimist, erinevaid näomaske, näomassaaži, samuti aparaadihooldust kosmeetiku juures jms mitte just päris igapäevaseid toiminguid.

Ise olen kord nädalas kasutanud koorivat maski ja seejärel niisutusmaski, aga vanus ja ilmselt ka praegune palavus on näonaha suht tuksi keeranud, nii et mõtlesin asja tõsisemalt käsile võtta.
Plaanis on minna näohooldusesse ja osta üks korralik öömask. Mida veel?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 14:42; 26.05 12:49; 28.06 12:09; 04.07 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen kord nädalas kasutanud koorivat maski ja seejärel niisutusmaski, aga vanus ja ilmselt ka praegune palavus on näonaha suht tuksi keeranud

Mis nimelt tuksis on? Äkki need kasutatavad tooted lihtsalt ei sobi? Sooja ilmaga just nahk kuidagi leplikum mu meelest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nimelt tuksis on? Äkki need kasutatavad tooted lihtsalt ei sobi? Sooja ilmaga just nahk kuidagi leplikum mu meelest.

Poorid on suurenenud, samas nahk kohati rasune ja tekivad vistrikud. Ja üldmulje on väsinud ja närtsinud – sügavaid kortse ei ole, aga kogu nägi on lihtsalt loppis.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 12:09; 28.06 13:23;
To report this post you need to login first.

Korra kuus käin salongis tegemas 9-etapilist näohooldust, mis paneb naha jälle särama.
Kodus koorin korra v 2 nädalas peel tüüpi kreemiga, sellele lisaks igapäevased kreemitamised ja seerumi mask korra nädalas.
Vanus 42a ja näost ei pakuks küll niipalju (on teised ütelnud).
Kui olete eriti tubli, siis kollageeni söön ka lisaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 12:10; 29.06 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka higistamisest näonahk väga kole praegu. Punnid. Soojad ilmad mõjuvad hästi siis, kui ei ole liighigistamist. Nüüd hakkasin ka päeva keskel näoveega nägu puhastama ja tundub, et natuke aitab. Samas üldjume on muidugi väga ilus, kenasti jumekas, mitte hall ja väsinud 🙂

Aga vastates küsimusele – kui hästi läheb, teen kord nädalas maski, aga pikem 2 ndl vahega, sest ununeb. Natuke panen “#süüd” väikelastele, kellega palju tegemist ja kui magavad, siis tahaks ainult vedeleda 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kujunenud nii, et umbes 2x nädalas teen midagi lisaks tavalisele rutiinile: nt 1x masseerin näopuhastusõliga ning siis raseerin (mu näonahale sobib raseerimine väga hästi, koorib ning eemaldab need pehmed valged karvad) ning 1x nädalas mudamask.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Jääga hõõrumine teeb ka kirkaks näo. Proovi kummeli teed külmutada ja hõõru kaela, dekolteed ja nägu. NB!Ei sobi veenilaiendite korral

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 12:10; 29.06 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka näoga ja üldse nahaga midagi lahti praegu. Ma ei teagi, kas see on päikesest või higistamisest. Otseselt rannast päikest võtmas käinud ei olegi. Ise kahtlustan, et üldse kõige kombo kokku ja päikesekreem ka lisaks. Muidu näos on mul enne päevi vaid mõni üksik punn aga nüüd on neid ka kohtades, kuhu neid iial pole tulnud(selg, käsivarred, rindade vahele).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevad maskid või kerge koorimine 2-3x nädalas, kosmeetikut külastan 1x kuus. Igapäevaselt nii hommikul kui õhtul kindel režiim – näopuhastus, seerum, silmaümbruskreem, niisutav SPF (hommik) või kreem. Näonahk on aknele kalduv ja punetav, kuid sobivate toodete ja sellise kindla näohooldusrežiimiga on naha seisukord 2 kuuga silmnähtavalt paranenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30+ käisin iga kuu kosmeetikul, tegin erinevaid protseduure, hakkasin kasutama n.ö. kalleid kreeme. Nüüd olen 50+, kosmeetikul ei käi, aga hoolitsen kodus – vananedes nahk muutub kuivaks – kasutan häid niisutavaid kreeme sh. dekolteepiirkonnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Kui tihti teete näohooldusprotseduure?