Esileht Imetamine Kui tihti teie 3k laps sööb?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kui tihti teie 3k laps sööb?

Postitas:
Kägu

Tere! Minu 3k laps sööb päeval põhimõtteliselt iga 1h tagant. Söömine võib kesta 15-40min umbes. Vahel jääb  peale söömist magama ja kui ärkab siis ta ei taha kohe ka süüa ehk ma arvan, et tal ei saa minna kõht 1h tühjaks. Ma tõesti ei oska arvata, miks ta nii tihti rinnal tahab olla. Või tal on lihtsalt imemisvajadus. Lutti ta ka ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene laps sõi 3-kuuselt (ja ka veel 10-kuuselt) iga 30min-1h tagant nii öösel kui päeval, teine laps sai just 2,5-kuuseks ja sööb päeval 3-4h tagant ja öösel ärkab/sööb ainult ühe korra niiet see asi on ikka väga erinev

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Minu 3k laps sööb päeval põhimõtteliselt iga 1h tagant. Söömine võib kesta 15-40min umbes. Vahel jääb peale söömist magama ja kui ärkab siis ta ei taha kohe ka süüa ehk ma arvan, et tal ei saa minna kõht 1h tühjaks. Ma tõesti ei oska arvata, miks ta nii tihti rinnal tahab olla. Või tal on lihtsalt imemisvajadus. Lutti ta ka ei soovi.

Ongi lapsi, kes söövad iga tunni aja tagant. Tõenäoliselt sööb koguselt vähe aga tihti. Lapse kasvades on lootust, et söögiaegade vahed muutuvad pikemaks. Võib ka olla lihtsalt lähedusevajadus, imemisvajadus. Või on hetkel kasvuspurt, siis soovib ka tihedamini rinnal olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on koguaeg nii olnud?

Lapse kasvades piima vajadus suureneb, selleks, et kehale teada anda, et tooda rohkem ongi nö piima tellimise ajad, kus ollakse rohkem rinnal.

 

Lisaks, kas sööb (neelatab) või tahabki rohkem lähedust(lutsib). 3-kuuselt on neljas arenguetapp ka, kus kohas lähedusevajadus suureneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sõi ka maru tihti. Esimesed kolm kuud ainult imetasingi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu omal kolm kuud kohe täitumas, ega käest eriti panna ei saa. kadedust nendele, kelle omad 4h vahesid peavad 😀 lohutan end sellega, et ajutine…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul laps ikka vahepeal magas ka 😀 Seega, 2,5-3h päevane uni jäi ikka vahele ja öösel olid samuti umbes sellised pausid. Aga üldiselt peale ärkamist sõi kohe ja kuna ärkvel jaksas maksimum 1-1,5h olla, siis tegelikult saigi tunni pärast uuesti enne uut magamaminekut. Seega, sõltuvalt päevast, aga neid imetamiskordasid päevas tuli ikka umbes kümmekond või isegi rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öise unega ca 2-3 korda. Magama ca 21 (enne seda söök ca 20.30), järgmine söömine vahemikus 01-02, seejärel 04-05 ajal ja järgmine ca 07.30 ajal. Päevasel ajal oleneb kui palju päevaunesid ja kui pikad. Aga ikka sellise 2-3 tunniste vahedega söömine. Kui mõni uni pikem siis 4h söötmise vahe. Aga rinnal lühikest aega 5-15 minutit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on koguaeg nii olnud?

Lapse kasvades piima vajadus suureneb, selleks, et kehale teada anda, et tooda rohkem ongi nö piima tellimise ajad, kus ollakse rohkem rinnal.

Lisaks, kas sööb (neelatab) või tahabki rohkem lähedust(lutsib). 3-kuuselt on neljas arenguetapp ka, kus kohas lähedusevajadus suureneb.

Mul beebil pole arenguhüpped lähedusvajadust suurendanud ehk see ka väga individuaalne. Arenguhüpetel muutus rohkem virinaks ja uinumised olid pikemaajalised, aga süles/rinnal olemise soov ei suurenenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Imetamine Kui tihti teie 3k laps sööb?