Esileht Pereelu ja suhted kui tihti teie mehed oma emaga suhtlevad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: kui tihti teie mehed oma emaga suhtlevad

Postitas:

Elame samas linnas, ämmani umbes 5min autosõitu ja no iga päev on tal seal vaja käia.
Tervis sellel alla 70a, üksi elaval naisel veel täiesti ok, lihtsamate asjadega (söök, koristamine jne) saab ise hakkama, lihtsalt käib ema juures külajutte kuulamas.

Minu silmis on see märk memmepojast ja ta seal passimine hakkab mulle järjest rohkem närvidele käima. Ei, ma ei ole armukade, lihtsalt mis valu see ema järgi pidevalt on. Ühelgi tuttaval ei ole oma mehega sellist teemat, vahel harva käivad perega oma ämma juures. Ekstra sellist asja ju teistelt küsima ei hakka, mõtlesingi küsida siit. Kui tihti teie pere ämmaga lävib ja kas see sagedus OK, vähe või palju?

+3
-40
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 10:47; 10.12 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühelgi tuttaval ei ole oma mehega sellist teemat, vahel harva käivad perega oma ämma juures.

Perekoolis on umbes 12 korda aastas täpselt selline teema.
See teeb keskmiseks esinemissageduseks 1 kord kuus.

Kuna teema on 1 kord kuus üleval, siis on iga korda ka jõudud enam vähem samadele järeldustele, et mees tahab kodust minema saada; mees tahab lastest rahu saada; mees tahab naisest rahu saada; mees ei viitsi kodutöid teha, näine käib kodus pinda jne.

Miks naine sellise memmeka omale valinud on, ei oska tavaliselt mitte ükski sellise teema algataja selgitada.

+26
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.12 10:50; 10.12 11:22; 10.12 11:44; 10.12 13:18; 10.12 14:27; 10.12 15:09; 10.12 16:30; 10.12 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa mõtle sedapidi, et kui ükskord oled 70 lähedal ja poega, kes elab 5 min autosõidu kaugusel, näed paar korda aastas, kui perega külla tullakse?
Hoolivus on selle nimi äkki? Ei ole mitte valu ema järgi, vaid mure ema pärast? Ehk on tal süda rahul, kui veendub oma silmaga, et emaga kõik korras? Ehk hing vaevab, et ema peab üksinda elama – üksindus ei sobi igale inimesele – ja mingit muud võimalust ei näe, sellest on ilmselt ammu aru saanud, et sulle ei maksa hakata rääkima plaanist emaga kokku kolida.
Veider on üldse midagi sellest järeldada, kuidas teistel on. Inimesetevahelised suhted on erinevad, on peresid, kus ollakse emotsionaalselt üksteisega väga seotud, aga on neidki, kus suhted on väga jahedad, ükskõiksed või suisa miinusmärgilised. Loomulikult ei saa nende omavahelist suhtlust laste täiskasvanueas ühe mõõdupuuga võtta.

+36
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ämm on 70, siis mees võib olla 40+, teemaalgataja jutt kõlab aga nii lapsikult, nagu oleks ta keskmiselt 20 a vana. Hm. Sul mehe eksnaise ja lastega ei ole veel probleeme tekkinud?

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No iga päev on tõesti väga palju. Minu vanemad elavad minuga samas linnas, ma küll iga päev neid ei külasta, kuigi nad üle 80 juba. Helistan ülepäeva või nii ja kohal käin 1-2 korda nädalas või kui midagi vaja on. Mees helistab emale kord nädalas umbes, kohal käime 3-4 korda aastas, ta elab teises Eesti otsas.
Kindel, et ta ikka ema juures käib?

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 10.12 11:02; 10.12 11:28; 10.12 11:57; 10.12 13:15; 10.12 13:27; 10.12 15:56; 10.12 16:11; 11.12 13:46; 11.12 15:10; 11.12 16:53; 11.12 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on tal süda rahul, kui veendub oma silmaga, et emaga kõik korras?

Kõik mõtlevad sedapidi. Et 69 aastase naise, kes on igati kõbus ja traksis, peaks tõesti iga päev muretsema ja oma silmaga tõesti veenduma, et kõik oleks korras. See on väga hea mõte.

……..

P.S. Üks asi on veel sellise teema algatajaid ühendav joon:
– mitte ükski neist EI JULGE oma “mehe” käest küsida, et kle, Ants, mis sul viga on ja miks sa seal oma ema juures iga päev pead käima…

Ehk siis selles suhtes (ilmselt ka muus) on kõik teemaalgatajad kodus kõnepuudega.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.12 10:50; 10.12 11:22; 10.12 11:44; 10.12 13:18; 10.12 14:27; 10.12 15:09; 10.12 16:30; 10.12 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline teema hiljuti Perekoolis oli 🙂

Kui mine mehega tutvusin, elasime korteris ja ämm majas. Ämm oli vintske inimene (ikka tegi aiatööd), aga siiski oli märke, et tasakaal (kasvõi ahjupuude tuppa tassimisel) on muutumas viletsamaks. Lavka lõpetas külavahele käimise ning 5km poodi ning kuna ämm enam jalgrattaga/jala seda maad ei läbinud, sõltus ta toidu kättetoomisest. Mees käis iga päev peale tööd ema juurest läbi – viis poest toitu, kui vaja, siis puid tuppa, muidugi ka lihtsalt vestlemas. Mingit sellist küsimust, et MIKS ta käib, mul küll ei tekkinud. Vahel võttis meid, teisi pereliikmeid, ka kaasa, et ämm lapselapsi näeks. Tegelikult plaanisime ämma majja mingi oma köögi tegemist (et kaks perenaist ühes köögis üksteist ei segaks) ning kõik sinna (mees, laps, mina) ülekolimist. Kuid ämma surm jõudis ette.

Igatahes, võimalus põlvkondadel lähestikku elada ja et nooremad saavad lähedal elava vanema põlvkonna esindajaga inimese moodi läbi käia – see on tänapäeva maailmas minumeelest privileeg!

Jubedad on need mitmesaja km või koguni teise riigis elamised, kus kohtutakse 1x aastas. Hea, kes veel suudavad sellises olukorras Skype’i teel või kuidagigi mitte võõrasteks inimesteks muutuda.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga harva. Ema elab teises riigis ja kui ise helistab oma pojale, siis vaid suhtlevad, aga ta räägib ka vaid enda asjadest. Lastelastest ka ei huvitu.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.12 11:24; 10.12 15:19; 10.12 15:33; 10.12 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mine mehega tutvusin, elasime korteris ja ämm majas. Ämm oli vintske inimene (ikka tegi aiatööd), aga siiski oli märke, et tasakaal (kasvõi ahjupuude tuppa tassimisel) on muutumas viletsamaks. Lavka lõpetas külavahele käimise ning 5km poodi ning kuna ämm enam jalgrattaga/jala seda maad ei läbinud, sõltus ta toidu kättetoomisest. Mees käis iga päev peale tööd ema juurest läbi – viis poest toitu, kui vaja, siis puid tuppa, muidugi ka lihtsalt vestlemas. Mingit sellist küsimust, et MIKS ta käib, mul küll ei tekkinud.

Sa ikka saad ju aru, et on vahe, kas tegu on kõbusa linnas elava vanainimesega või sellisega, nagu sinu ämm – tasakaal ja tervis jupsivad, pood on 5 km?

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 10.12 11:02; 10.12 11:28; 10.12 11:57; 10.12 13:15; 10.12 13:27; 10.12 15:56; 10.12 16:11; 11.12 13:46; 11.12 15:10; 11.12 16:53; 11.12 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka saad ju aru, et on vahe, kas tegu on kõbusa linnas elava vanainimesega või sellisega, nagu sinu ämm – tasakaal ja tervis jupsivad, pood on 5 km?

Ja kust sina täpselt tead, kui kõbus see ämm on?! Vahest on tegu sellise inimesega, kellel pole kombeks kurta ja iga pea-või kõhuvalu tervele ilmale kuulutada? 70 on 70 ja täiesti terveid inimesi nende hulgas praktiliselt pole. Kõik, mis liigub, see kulub.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 11:34; 10.12 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsam põhjus (eriti kui imikuid enam majas pole) on see, et naise ving käib närvidele ja ema juures on koht, kus keegi ei tänita ega irise su kallal.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naise ving käib närvidele

See räägib ka selle teooria kasuks, et neil naistel puudub mehega usalduslik suhe, mistõttu nad ka ei suuda küsida, et miks käid seal.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.12 10:50; 10.12 11:22; 10.12 11:44; 10.12 13:18; 10.12 14:27; 10.12 15:09; 10.12 16:30; 10.12 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa teed neid teemasid reguaalrselt, saad kogu aeg samu vastuseid, aga aru ikka ei saa, et miks.
SEST MEES EI TAHA KOJU TULLA.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ämm (ja äi) elavad ka meiega samas linnas. Küll mitte 5-minuti kaugusel, aga no nii 20 minutit autosõitu on vahemaa.

Minu mees jõuab oma vanemate juurde üsna harva – umbes paar korda kuus. Ämma-äia jaoks on see täitsa ok, aga minu silmis on see häbiväärselt harva. Nad on ikkagi mõlemad juba 80 ringis ja kuigi vapralt iseseisvad ja naljalt mingit abi vastu ei võta, olen ma nende pärast mures.
Ja sellepärast helistan ma ise oma ämmale ülepäeviti, lihtsalt niisama. Ja mõnikord õnnestub isegi välja peilida, et tegelikult oleks tarvis abi külmkapi nihutamisel või näiteks äravoolutoru vahetamisel.
Ega nad ju ise ei küsi abi, ei taha segada noori. Sellepärast tulebki muudkui kohal käia, või helistada ja jutu sees välja uurida, uidas olukord TEGELIKULT on.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ikka saad ju aru, et on vahe, kas tegu on kõbusa linnas elava vanainimesega või sellisega, nagu sinu ämm – tasakaal ja tervis jupsivad, pood on 5 km?

Ja kust sina täpselt tead, kui kõbus see ämm on?! Vahest on tegu sellise inimesega, kellel pole kombeks kurta ja iga pea-või kõhuvalu tervele ilmale kuulutada? 70 on 70 ja täiesti terveid inimesi nende hulgas praktiliselt pole. Kõik, mis liigub, see kulub.

Mina ei teagi. Mina lähtun teemaalgataja kirjutatust. Tema vast ikka teab. Üks harilik < 70-aastane siiski ei vaja pidevat igapäevast ülevaatamist.

Ega nad ju ise ei küsi abi, ei taha segada noori. Sellepärast tulebki muudkui kohal käia, või helistada ja jutu sees välja uurida, uidas olukord TEGELIKULT on.

Annaks taevas, et ma sellist miniat ei saaks, kes üle päeva ääri-veeri uurib, kas meil kodus midagi vaja teha pole ja kui saab vähimagi vihje, siis kohe tormavad meeskonnaga peale. Mul on endal suu peas ja suudan otsustada, millal midagi vaja on. Olge normaalsed. Kogu oma kanaemaduse oled lastelt ämmale suunanud?

+6
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 10.12 11:02; 10.12 11:28; 10.12 11:57; 10.12 13:15; 10.12 13:27; 10.12 15:56; 10.12 16:11; 11.12 13:46; 11.12 15:10; 11.12 16:53; 11.12 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mine mehega tutvusin, elasime korteris ja ämm majas. Ämm oli vintske inimene (ikka tegi aiatööd), aga siiski oli märke, et tasakaal (kasvõi ahjupuude tuppa tassimisel) on muutumas viletsamaks. Lavka lõpetas külavahele käimise ning 5km poodi ning kuna ämm enam jalgrattaga/jala seda maad ei läbinud, sõltus ta toidu kättetoomisest. Mees käis iga päev peale tööd ema juurest läbi – viis poest toitu, kui vaja, siis puid tuppa, muidugi ka lihtsalt vestlemas. Mingit sellist küsimust, et MIKS ta käib, mul küll ei tekkinud.

Sa ikka saad ju aru, et on vahe, kas tegu on kõbusa linnas elava vanainimesega või sellisega, nagu sinu ämm – tasakaal ja tervis jupsivad, pood on 5 km?

No kui mina peaksin kirjeldama kõbusat vanainimest, siis ei kasutaks ma kindlasti fraasi “lihtsamate asjadega (söök, koristamine jne) saab ise hakkama”. Minu ämm sai nende asjadega hakkama oma elu viimasel aastal viimases staadiumis vähiga võideldes näiteks – ei saanud vaid viimasel kuul enne surma. Elas ka linnas muide, me ise üürisime talle korteri meie lähedal, nii et mees käis sealt põhimõtteliselt iga päev koduteel läbi, tuues süüa ja veetes niisama aega. Ka teemaalgataja ei maini poole sõnagagi, et ämm saaks poeskäiguga ise hakkama…

Nojah, teemaalgatuse küsimusele vastates, siis käime kogu perega, sealjuures ka siis mees, kord paari-kolm kuu tagant ämma haual – saab seda nüüd suhtlamiseks nimetada või mitte…

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 12:08; 10.12 18:55; 11.12 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tihti minu mees oma emaga suhtleb? ma arvan et igapäevaselt: helistab, saadab smse.
vähemalt korra nädalas sõidab teise linna kohale: toob kuurist puud sisse, käib poes, peseb pesu, koristab tube jne. viib autoga arstile, toob invarust mähkmed jne.
ämm saab varsti 85. jäi mõni aasta tagasi ratastooli. ise üksi kodust välja ei pääse.

muide, ka minu ämm tuleb lihtsamate asjadega hakkama: sõidab ratastooliga kööki, teeb pliidi alla tule, teeb omale süüa, aga kõbusaks teda minu meelest nimetada küll ei saa. kõbus oli ta siis, kui ta 5-10a tagasi veel laulukooris käis, aiamaal tegutses, jalgrattaga turul käis.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on juba pea kõik ära öeldud. Minu ämm elab ka 10 min jalutuse kaugusel. Mees ei käigi nii tihti seal kui mina. Niikuinii käin koeraga jalutamas, käin siis juba ema juurest ka läbi (jah, ma tean, et ta pole minu ema), uurin enne, kas on vaja poest midagi tuua, istun vahel 15 minutit, vahel pool tundi, vahel hõikan lihtsalt ukse vahelt tere, vahel aitan midagi teha (nt õmblusmasinale niiti panna või ülevalt kappe koristada).

Meie 18-aastane poeg käib nädalas kindlasti 2 korda vanaema juurest läbi, tütar käib teises linnas ülikoolis, aga kui on meie juures, ei jäta ka iial läbi hüppamata. Mis see on? No ma ei tea, ju me siis hoolime.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei mõista selliseid mehi. Alla 70 aastane inimene pole ju veel nii vana. Tõenäoliselt on miski muutunud kui ta seal viimasel ajal tihedamini käib. Vanemad, üksi elavad emad võivad muutuda ka teadlikult hädisemaks, et pojakene külla tuleks. Mõned on võimelised isegi manipuleerima. Ju siis ema poputab ja teenindab tead. Tegelikult on raske ette kujutada ja ma ei rägi nendest emadest kes on ratastoolis või tõsiste tervise hädadega.
Meie elame minu mehe emaga ka ühes linnas. Mees ei helista iga päev. Tema ema on peale pensionile jäämist nii aktiivne, et vahel kui jätab kartulit või muid köögivilju meie jaoks, ütleb, et mind pole kodus, jätan trepile, minge võtke.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka teemaalgataja ei maini poole sõnagagi, et ämm saaks poeskäiguga ise hakkama…

Kuulge. Kui teemaalgataja nimetab vanainimest kõbusaks, siis ilmselgelt pole ta ratastoolis ega voodihaige ning alla 70-aastased saavad ikka reeglina kõik ise oma elu elatud, pole vaja neil midagi kätt hoida iga päev. Jah, 80+ või haige 60+, siis on teine asi. Aga mõni abiellub veel 70-selt, käiakse pidudel, lüüakse tantsu, reisitakse. Lähtuge ikka teemaalgataja mõttest – tema hinnangul ei vaja see ämm niisugust hooldust ja sellest tulekski lähtuda, mitte esimese asjana hakata tema hinnangut valeks nimetama ning teda ennast hoolimatuks vms.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 10.12 11:02; 10.12 11:28; 10.12 11:57; 10.12 13:15; 10.12 13:27; 10.12 15:56; 10.12 16:11; 11.12 13:46; 11.12 15:10; 11.12 16:53; 11.12 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teda ennast hoolimatuks

No aga kes ta siis muu on, kui hoolimatu, kui selle asemel, et mehe käest otse küsida, ta teeb perekooli sajanda teema?

Kui teda huvitaks, siis ju küsiks, loogiline eks.
Tegelt teda ei huvitagi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.12 10:50; 10.12 11:22; 10.12 11:44; 10.12 13:18; 10.12 14:27; 10.12 15:09; 10.12 16:30; 10.12 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elame samas linnas, ämmani umbes 5min autosõitu ja no iga päev on tal seal vaja käia.

Tervis sellel alla 70a, üksi elaval naisel veel täiesti ok, lihtsamate asjadega (söök, koristamine jne) saab ise hakkama, lihtsalt käib ema juures külajutte kuulamas.

Minu silmis on see märk memmepojast ja ta seal passimine hakkab mulle järjest rohkem närvidele käima. Ei, ma ei ole armukade, lihtsalt mis valu see ema järgi pidevalt on. Ühelgi tuttaval ei ole oma mehega sellist teemat, vahel harva käivad perega oma ämma juures. Ekstra sellist asja ju teistelt küsima ei hakka, mõtlesingi küsida siit. Kui tihti teie pere ämmaga lävib ja kas see sagedus OK, vähe või palju?

Samas võid kindel olla ,et vähemalt Haavel ehk ei hakka tulevikus seda kinnisvara omama vaid su abikaasa

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kes ta siis muu on, kui hoolimatu, kui selle asemel, et mehe käest otse küsida, ta teeb perekooli sajanda teema?

Tabletid! Tabletid on täna võtmata!

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 10.12 11:02; 10.12 11:28; 10.12 11:57; 10.12 13:15; 10.12 13:27; 10.12 15:56; 10.12 16:11; 11.12 13:46; 11.12 15:10; 11.12 16:53; 11.12 23:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere puhul oleks õigem küsida,kui tihti mehe ema (või vanemad) oma pojaga suhtleb 😀 Minu arust helistavad mehele tema isa või ema või mõlemad pea iga päev. Mina ka ei tea, mis seal nii palju rääkida on. Ma ise suhtlen telefonitsi oma vanematega harva, siis kui on midagi rääkida tõesti. Mu mees ka unistab sellest – vahel ütleb mulle, et vastaksin ise tema ema kõnele, aga ma saadan ta pikalt, sest ega minuga soovita rääkida ju 😀

Ilmselt ma ise ei ole selline suurem asi small-talki inimene. Egama oma sõbrannadega ka niimoodi igapäevaselt niisama tühjast-tähjast ei lobise kuskil chatis jne. Üldiselt lepime aja kokku ja räägime kokku saades.

Mõneti saan aru, kui see mehe igapäevane ema külastamine häirib. Selles mõttes, et kui on pere, siis see tuleb ju pere aja arvelt. Nt selmet, et õhtul kell 18 töölt koju jõuda, veedab veel tunnikese emal külas jne. Kord nädalas ok, aga iga õhtu käiks ka mulle närvidele (kindel, et ema juures?). Mind nt häirib, kui õhtusöögi ajal helistatakse. Eks mehe ema mõtleb, et nüüd tööpäev läbi ja saab rahus rääkida, aga minu jaoks on oluline pere ühine söömaaeg. Ajaga suutsin siiski mehele õpetada, et võtab vastu ja lubab tagasi helistada.

Rääkides telefonist, siis üleüldse mu mehele helistatakse palju ja mind nagu mitte ei häiri see, kellega ta suhtleb, vaid igal õhtul on mingi 4-5 kõnelt kellelt-iganes mis-iganes probleemiga, millega kellegi teise poole ei osata nagu pöörduda (a la ahju probleemiga potsepale halistamise asemel helistatakse mu mehele, kes pole elu sees ühtegi ahju ehitanud ja üleüldse ei ole isegi seotud kuidagi selle alaga) 😀 Ja need kõned natuke häirivad nagu pereelu, kui nagunii on koju jõudmisest laste magamaminemiseni ju ainult mõned tunnid…

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees käis oma ema eluajal tema juures iga päev peale tööd ja veetis seal paar tundi. Kui palju ta seal aitas, ei oska öelda.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 13:33; 10.12 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga päev küll ei ole normaalne. Ütlen emana, kui mu poeg käiks mul iga päev külas, siis see oleks mulle ka tüütu. Minu poeg elab minust 10 min bussisõidu kaugusel, u 5 km. Näeme paar korda kuus, kui teen midagi maitsvat süüa nädalavahetusel ja kutsun poja sööma. Või vahel on tal vaja oma toast midagi võtta. Vahel ta laenab autot. Poeg ei ela enam neli aastat meie juures. Kui ta tuleb, siis mina tunnen, et mul on külaline. Ei saa päris vabalt olla. Ei lähe ju kodunt ära, poodi või asju ajama, kui on külaline. Tunnen, et pean istuma pojaga ja juttu ajama.
Ma arvan, kui mees käib iga päev ema juures ja istub seal, siis tal on oma kodus midagi häda. Võib-olla teie suhted pole kuigi head ja ta ei taha koju tulla. Või siis ta tunnebki ennast ema pool rohkem kodus. Mingi värk on.
Aga otsese küsimuse vastuseks, et minu mees suhtleb oma emaga u korra nädalas telefonitsi, ja u kahe-kolme nädala tagant käime tal külas. Ämm elab 150 km kaugusel. Telefonikõned on tavaliselt pikad jutustamised, mitte “kuidas elad, kõik korras? no head aega siis!”

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 13:44; 10.12 16:32; 10.12 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkides telefonist, siis üleüldse mu mehele helistatakse palju ja mind nagu mitte ei häiri see, kellega ta suhtleb, vaid igal õhtul on mingi 4-5 kõnelt kellelt-iganes mis-iganes probleemiga, millega kellegi teise poole ei osata nagu pöörduda (a la ahju probleemiga potsepale halistamise asemel helistatakse mu mehele, kes pole elu sees ühtegi ahju ehitanud ja üleüldse ei ole isegi seotud kuidagi selle alaga) ???? Ja need kõned natuke häirivad nagu pereelu, kui nagunii on koju jõudmisest laste magamaminemiseni ju ainult mõned tunnid…

siin ei ole küll põhjust nende helistajate peale pahandada, mees on sul selline, kes ei oska end kehtestada. pangu telefon hääletu peale ja vajadusel võtku õhtu jooksul 15 minutit, et neile inimestele tagasi helistada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alati imestan kuidas sellised toredad mehed nagu teemaalgatajal (aga hooliv mees on tore mees) endale sellised vastikud ussid naiseks saavad? Lasevad ennast nö “ära võtta”?
Nojah, eks samas jälle on toredatel naistel tihti vastikud mehed… Harva kui pott kaane leiab, kahjuks.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mõtle siis ise kui igav su jutt võib olla, et isegi suvalised külauudised mehe jaoks huvitavamad on.
vbl on su söök ka halb võrreldes ämma omaga jnejne-ju ta tunneb end seal paremini. vaata ise peeglisse, miks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist eile Kuuuurijat ei vaadanud? Kuni selle teemaalgatuseni ma imestasin, et kuidas on neid vanureid nii palju, kes Liis Haaveli ohvriks langevad. Kuna oma tutvusringkonnas kõik suhtlevad oma pensionieas vanematega ülepäeviti kindlasti. Meil kõigil muidugi on üsna lähedased suhted ka oma vanematega ega pea seda mingiks tüütuks kohustuseks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted kui tihti teie mehed oma emaga suhtlevad