Esileht Pereelu ja suhted Kui tihti teie seksite ja kaua ilma olles, on piin?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kui tihti teie seksite ja kaua ilma olles, on piin?

Postitas:

Mina soovin seksi viimasel ajal päris tihti, mees ei soovi. Pidin mehe arvates olema seks manjakk. Kui kahe,kolme päeva tagant tahan. Vanusega mees enam nii tihti ei soovi. Mind see nii häirib, juba kuus päeva ilma olla, on jube piin???? Mida küll teha? Küsida arstilt rohtu,mis võtaks seksi isu üldse ära? Siis ma ei tunduks mehele enam seksmanjakina.

+3
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui on väärt mees,osta dildo, kui ei, võta armuke v jäta maha, mis siin muud ikka teha

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 00:21; 14.08 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui lapsi pole, ära piinle. Pole vaja oodata. Ajaga läheb ainult halvemaks. Keegi ei muutu ja sa ei pea kellelegi midagi tõestama. On suur hulk mehi, kes tahavadki kas iga päev või üle päeva. Ja on suur hulk naisi, kes ei tahagi pea-aegu kunagi. Kui sina tahad regulaarselt, siis oled lihaturul nõutud kaup. Vali sobiv mees ja aretage mingit asja

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen paar korda nädalas, aga tahaksin paar korda aastas. Üldiselt ei kuulu seks minu vajaduste hulka.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldib seks ja meeldib orgasm, aga millegipärast ei ole mina see algatajapool. Mees tahaks kogu aeg. Niisiis tema algatab. Olen pasiivsem. Saan isegi aru, et kaua see ei kesta, aga nii raske on end sundida. Mulle meeldibki, et mees tuleb ja algatab.
Seksime kuus 2 kuni 31 korda, väga varieerub.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad seksiisu ära võtta, siis mõned rasestumisvastased tabletid on seda osal inimestel teinud. Veel aitab sellele kaasa depressioon, aga depressioonis olemine on hullem piin kui kiimas olemine. Hästi väsinud olemine aitab ka ja mõnel ka rase olemine ja imetamine, aga minu soovitus oleks meest vahetada, kui teie seksisoovid ei sobi, ja sel juhul ei ole mõistlik temaga lapsi tegema asuda.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks iga päev või üle päeva, mees korra kuus. Koos oleme üle 10 aasta. Nagu teemaalgatajalgi kommenteeris mu mees, et sunnin teda, stiilis-alles ju tegime, 2 päeva tagasi näiteks.
Meil jõudis asi nii kaugele, et võtsin armukese kuna lahku minna ei soovinud. Nüüd peale paari aastat topeltelu mõtlen tõsiselt mehe mahajätmise peale. Lõplikku otsust aga väga raske teha kuna lapsed alles üsna väiksed ja mees muidu tubli pereisa.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes siin üritab naiste seksuaalsust tundma õppida (Svingerite klubi jutt jne).
Teisest küljest, kirjanik, naiste seksuaalne rahuldamatus on suur ja reaalne probleem Eesti ühiskonnas (ei räägi endast!), eriti nendes vanusegruppides, mis kasvasid nõuka ajal. Selle probleemi lahendamiseks on pakutud ühiskonnas välja esmajoones lahendust, et naised tegelikult ei tahagi seksi nii palju kui mehed…Õige, kes see ikka halba seksi pidevalt tahab, mõnikord on lihtsam lihtsalt ilma olla…

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes siin üritab naiste seksuaalsust tundma õppida (Svingerite klubi jutt jne).

Teisest küljest, kirjanik, naiste seksuaalne rahuldamatus on suur ja reaalne probleem Eesti ühiskonnas (ei räägi endast!), eriti nendes vanusegruppides, mis kasvasid nõuka ajal. Selle probleemi lahendamiseks on pakutud ühiskonnas välja esmajoones lahendust, et naised tegelikult ei tahagi seksi nii palju kui mehed…Õige, kes see ikka halba seksi pidevalt tahab, mõnikord on lihtsam lihtsalt ilma olla…

seksis siis paremini kui seks on halb, koolita end, õpi seksima. astu sellest titandusest välja nagu keegi teine peab sulle seksi heaks tegema. kaua ikka käid ja virised kui halb on seks.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 10:33; 14.08 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes siin üritab naiste seksuaalsust tundma õppida (Svingerite klubi jutt jne).

Teisest küljest, kirjanik, naiste seksuaalne rahuldamatus on suur ja reaalne probleem Eesti ühiskonnas (ei räägi endast!), eriti nendes vanusegruppides, mis kasvasid nõuka ajal. Selle probleemi lahendamiseks on pakutud ühiskonnas välja esmajoones lahendust, et naised tegelikult ei tahagi seksi nii palju kui mehed…Õige, kes see ikka halba seksi pidevalt tahab, mõnikord on lihtsam lihtsalt ilma olla…

seksis siis paremini kui seks on halb, koolita end, õpi seksima. astu sellest titandusest välja nagu keegi teine peab sulle seksi heaks tegema. kaua ikka käid ja virised kui halb on seks.

kes siin üritab naiste seksuaalsust tundma õppida (Svingerite klubi jutt jne).

Teisest küljest, kirjanik, naiste seksuaalne rahuldamatus on suur ja reaalne probleem Eesti ühiskonnas (ei räägi endast!), eriti nendes vanusegruppides, mis kasvasid nõuka ajal. Selle probleemi lahendamiseks on pakutud ühiskonnas välja esmajoones lahendust, et naised tegelikult ei tahagi seksi nii palju kui mehed…Õige, kes see ikka halba seksi pidevalt tahab, mõnikord on lihtsam lihtsalt ilma olla…

seksis siis paremini kui seks on halb, koolita end, õpi seksima. astu sellest titandusest välja nagu keegi teine peab sulle seksi heaks tegema. kaua ikka käid ja virised kui halb on seks.

Kirjanik, Sa oled suutnud kõikidele naistele, kes kirjeldavad, et nad tahaksid rohkem seksi kui nende mees, laduda miinused ja “passiivsed naised” on saanud plusse… Hmmm…

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes siin üritab naiste seksuaalsust tundma õppida (Svingerite klubi jutt jne).

Teisest küljest, kirjanik, naiste seksuaalne rahuldamatus on suur ja reaalne probleem Eesti ühiskonnas (ei räägi endast!), eriti nendes vanusegruppides, mis kasvasid nõuka ajal. Selle probleemi lahendamiseks on pakutud ühiskonnas välja esmajoones lahendust, et naised tegelikult ei tahagi seksi nii palju kui mehed…Õige, kes see ikka halba seksi pidevalt tahab, mõnikord on lihtsam lihtsalt ilma olla…

seksis siis paremini kui seks on halb, koolita end, õpi seksima. astu sellest titandusest välja nagu keegi teine peab sulle seksi heaks tegema. kaua ikka käid ja virised kui halb on seks.

kes siin üritab naiste seksuaalsust tundma õppida (Svingerite klubi jutt jne).

Teisest küljest, kirjanik, naiste seksuaalne rahuldamatus on suur ja reaalne probleem Eesti ühiskonnas (ei räägi endast!), eriti nendes vanusegruppides, mis kasvasid nõuka ajal. Selle probleemi lahendamiseks on pakutud ühiskonnas välja esmajoones lahendust, et naised tegelikult ei tahagi seksi nii palju kui mehed…Õige, kes see ikka halba seksi pidevalt tahab, mõnikord on lihtsam lihtsalt ilma olla…

seksis siis paremini kui seks on halb, koolita end, õpi seksima. astu sellest titandusest välja nagu keegi teine peab sulle seksi heaks tegema. kaua ikka käid ja virised kui halb on seks.

Kirjanik, Sa oled suutnud kõikidele naistele, kes kirjeldavad, et nad tahaksid rohkem seksi kui nende mees, laduda miinused ja “passiivsed naised” on saanud plusse… Hmmm…

Kuidas sa seda oled suutnud järeldada?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 10:33; 14.08 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks alati nõukaaega näiteks tuua? Tehti sama palju ja rohkemgi veel, lihtsalt seksiteemalist möla oli vähem.
Olen 58, abikaasa 63, seksiga rahul. Paar korda nädalas kindlasti. Kui pk lugeda, siis võiks arvata, et oleme keskmisest seksuaalsemad tüübid. Nooremana sai ikka usinasti nahistatud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad seksiisu ära võtta, siis mõned rasestumisvastased tabletid on seda osal inimestel teinud.

Menopausis nendega alustada on vist hiljavõitu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 11:16; 14.08 12:59; 14.08 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

antidepressandid on seksiisu kaotamiseks väga head. ei mingit orgasmi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

antidepressandid on seksiisu kaotamiseks väga head

Muudavad uimaseks ka – ei kõlba kui tahad midagi teha ja mitte kusagil nurgas uneleda.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 11:16; 14.08 12:59; 14.08 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad seksiisu ära võtta, siis mõned rasestumisvastased tabletid on seda osal inimestel teinud.

Menopausis nendega alustada on vist hiljavõitu.

Ei ole – need aitavad väga hästi menopausiga kaasnevate vaevuste puhul.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

antidepressandid on seksiisu kaotamiseks väga head

Muudavad uimaseks ka – ei kõlba kui tahad midagi teha ja mitte kusagil nurgas uneleda.

ma käin küll eduliselt poksitrennis nendega, ei ole midagi uimane

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 00:21; 14.08 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

need aitavad väga hästi menopausiga kaasnevate vaevuste puhul.

Mul ei ole mingeid suuri vaevusi kui aeg-ajalt esinevad peavalud välja jätta. Eh, äkki tõesti küsin perearstilt – palun libiido langetamiseks vajalikke tabletikesi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 11:16; 14.08 12:59; 14.08 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks liba? Olen 39.ndates ja tahan ka tihti. Ülepäeva võiks kindlasti. 5-6 päeva orgasmi saanud pole siis muust ei mõtlegi enam 😀 Uskumatu aga tõsi.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 18:29; 14.08 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

30.ndates tahtsin öelda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 18:29; 14.08 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

antidepressandid on seksiisu kaotamiseks väga head. ei mingit orgasmi.

Lollus. AD-d võtavad ära masenduse, apaatia ja annavad tagasi energia ja elurõõmu. Ei pea rahusteid ja unerohte sisse sööma, mis nokki löövad, AD-d on hoopis midagi muud kui rahustid. Minu andsid need tagasi tahtmise sporti teha, tantsida ja seksida.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan sinust aru.
Mul kui jääb päev-paar seksiga vahele ja viimasel korral pole ise orgasmi saanud, siis ei suuda kah muust kui seksist mõelda.
Väga raske on tööle keskenduda.
Seepärast saan hästi meestest aru, kes seksinäljas olles ei suuda selge peaga enam millestki muust mõeldagi kui seksist.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2×6 heal juhul. Vanus 50 tuuris. Tingimused ka kehvad, kõrvaltubades teismelised lapsed (need kaua üleval) ja ämm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://sobranna.postimees.ee/6134072/naine-nouab-lahutust-mees-tahab-mind-seksiga-tappa

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel ajal tegime mõned korrad aastas. Seoses sellega on isu täielikult kadunud ja ei ole enam üldse piin olla. Piin oli siis kui korra kuus sai ja järgmist kuud ootama hakkasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord aastas. Teeks iga päev vähemalt korra-paar, aga meest pole võtta:(

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle pole seks üldse oluline, mingit piina ei ole.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tihti teie seksite ja kaua ilma olles, on piin?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.