Esileht Kodunurk kui tihti vahetate voodipesu?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: kui tihti vahetate voodipesu?

Täiskasvanud inimestel, kel ei ole mingeid haigusi ega erivajadusi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 x nädalas vahetan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1-2x kuus. Kõik oleneb aastaajast ja pesemis võimalusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1-2 korda kuus. Oleneb sellest, kui palju oleme kodus maganud. Lisaks vahetan alati suurema koristuse ajal, peale haigust, vana-aasta õhtul. Vahel ka niisama tuleb tuju, aga keskmiselt ikkagi 1-2 korda kuus. Kui mul oleks kuivati või koht, kus lugematul hulgal pesu kuivatada, siis ma võiks iga nädal ka vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iga kahe nädala tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poolteist, kaks nädalat.

Pisut sõltub aastaajast kah – palavaga oli ikka kord nädalas. Põhiliselt seisab asi triikimise taga. Kui keegi triigiks kuhilad ära, siis vahetaks tihemini. Triikimata voodipesus ka ei maga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle nädala laupäeviti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tundub, et on vaja. Või kui tuleb meelde. Või kui tuleb tuju vahetada nt suurema koristuse käigus. Üldiselt kuna me alasti ei maga ja eriti tihti ei tee ka pesumäärivaid toiminguid, siis üle 2 korra kuus mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 nädala tagant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2-3 nädala tagant. Tihedamini pole vajadust, sest voodisse lähevad puhtad pestud inimesed. Kui oli pikalt 30 kraadi, siis vahetasin korra nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogu pere voodipesu vahetan iga 2 nädala tagant, suvel palavaga 1 kord nädalas. Pesu pesen ja kuivatan kodus, siis viin pesumajja, kus triigitakse 🙂 Ma ei jõua lihtsalt seda pesuhunnikut triikida, mis tekib. Tahaks nädalavahetusel perega olla ja midagi koos põnevat teha, mitte triikida. Ja minu kiiks-voodipesu peab olema triigitud, siis on mõnus pugeda puhtasse pessa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2x kuus, suviti elame maal, käime rohkem ära – siis on see süsteem ikka väga sassis. ei triigi ammu voodipesu – hommikul masinasse, kui ilus ilm õue, kui ilma ei ole – siis kuivatan toas ja õhtul jälle sama pesu voodisse tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord nädalas, tavaliselt laupäeviti peale saunatamist. Ei ole raske ega tülikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt 1x nädalas, vahel harva kui ei ole jõudnud nädalavahetusel vahetada, siis on aeg pikenenud. Üle kahe nädala ei ole vahetamata olnud, pesu värskus kaob ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linad vahetan 1x nädalas ja tekikotid 2x kuus, ehk siis üks nädal vahetan linad ja teisel nädalal vahetan kogu komplekti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra kuus.Mustust ja haigusi pole ei näe põhjust iga kahe nädala tagant vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal laupäeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal nädalal. Mulle meeldib värskete linade lõhn ja kuidgi aastaid on olnud nii, et igal laupäeval teeme majas koristamise koos põrandate pesemisega ning vahetan voodipesu. Saun on ka igal laupäeval. Mina sauna ei armasta kuid du¨i all käin. Ise puhas, kodu puhas ja ka voodis puhas pesu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 16:08; 27.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Igal nädalal. Mulle meeldib värskete linade lõhn ja kuidgi aastaid on olnud nii, et igal laupäeval teeme majas koristamise koos põrandate pesemisega ning vahetan voodipesu. Saun on ka igal laupäeval. Mina sauna ei armasta kuid du¨i all käin. Ise puhas, kodu puhas ja ka voodis puhas pesu[/tsitaat]

kas sa nädalavahetustel kodust ära üldse ei käi?

Mina vahetan viieliikmelise pere voodipesusid u. 1x kuus. Nädalavahetustel enamasti koristamiseks aega ei jää, seda tuleb teha tööpäeva õhtuti. Nädalavahetustel rändame ringi või võtame külalisi vastu või võtame mõne suurema töö ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kas sa nädalavahetustel kodust ära üldse ei käi?

Mina vahetan viieliikmelise pere voodipesusid u. 1x kuus. Nädalavahetustel enamasti koristamiseks aega ei jää, seda tuleb teha tööpäeva õhtuti. Nädalavahetustel rändame ringi või võtame külalisi vastu või võtame mõne suurema töö ette.[/tsitaat]

Vahel käime. Üldjuhul kõik sünnipäevad, külas käimised on ikka õhtuti ja päeval jääb aega koristamiseks. Mul lapsed aitavad. Kokku võtab kogu maja koristamine ca tund. Tolmuimejaga elutoa, köögi ja esiku koristan iga päev.
Kui on väljasõidud, siis loomulikult jääb kõik mõnele teisele päevale.
Voodipesu vahetan ikka iga nädal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 16:08; 27.08 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paar korda kuus vast, ei ole kindlat graafikut, oleneb. Kui kassid on kuskil võsas aelenud ja siis voodisse mõnulema läinud, tuleb tihedamini vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga nädal ikka, vōiks ka tihedamini, oleks mönusam ja värskem, aga ei viitsi/pesu palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iga nädal tavaliselt laupäeval

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pühapäeviti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2x kuus, aga ma näiteks ei triigi üldse. 800 tsentrifuugiga ja raputan sirgeks ning kohe pesumasina lõppedes kuivama. Kuiva pesu panen ilusti sirgelt kokku. Kui ma triikima peaks ka veel, siis vist vahetaks kord kuus 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt kord nädalas, vahel võib vahe minna kauemaks, padjapüüre vahetan ehk tihedamini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Kodunurk kui tihti vahetate voodipesu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.