Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui tihti värvite juuste väljakasvu?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kui tihti värvite juuste väljakasvu?

Postitas:
Kägu

???

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kui tihti värvite juuste väljakasvu?

Värvisin umbes 3 nädala tagant, olenes ka sellest, kas oli mõnd olulisemat üritust tulemas, kus tahtsin kindlasti hea välja näha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siis kui välja on kasvanud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna mul on juuksevärvi põhitoon üsna sarnane mu loomuliku juuksevärvusega, peale selle veel salgud-triibud, siis kannatab üsna rahulikult 6-8 nädalat vahet pidada. Kui värvin, siis juuksuri juures ja ikka terve pea, mitte ainult juuksejuuri. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pooleteist – paari kuu takka.

Kasutan teemat ja küsin…
Värvisin lolli peaga juuksed tumemustaks. Kas on lootust tagasi heledaks blondiks värvida? Või aitab siin ainult käärid – juuksuritädi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pooleteist – paari kuu takka.

Kasutan teemat ja küsin…
Värvisin lolli peaga juuksed tumemustaks. Kas on lootust tagasi heledaks blondiks värvida? Või aitab siin ainult käärid – juuksuritädi?[/tsitaat]

See on pikk tee. Ütleme nii, et vaadates oma pilte, siis 2010 kevadel olin tumemust ja nüüd heleblond. Seega päris võimatu see pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on pikk tee. Ütleme nii, et vaadates oma pilte, siis 2010 kevadel olin tumemust ja nüüd heleblond. Seega päris võimatu see pole.[/tsitaat]
Ehhh… Tähendab, võib veel asja saada.
Kui sagedasti värvid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ehhh… Tähendab, võib veel asja saada.
Kui sagedasti värvid?[/tsitaat]

Alates sellest 2010 kevadest olen siis teinud nii: algul lasin musta peale teha triipe. Siis mingi aja pärast olid sellised punakaspruunid üleni (kuna olen värvinud vanasti punaseks, siis punane pigment oli ikka väga sees ja välja ei saanud ega saanud), siis eelmise aasta märtsis, mäletan et juuksur värvis miskipärast ühtlaselt tumepruuniks (jube kole oli, ausalt:D), pärast seda sai pruunist villand ja soov oli ikka heledamaks ja heledamaks, teine juuksur tegi siis hästi palju ja laiu triipe järgmine kord (maikuus vist). Siis olid sellised kergelt pruunikas-oranzikad juuksed natuke aega:D Juulis kuskil tegi ta veel lisaks laiu triipe, nii et üldmulje hakkas juba ühtlustuma ja olingi selline oranzikas juulis. Aga see tüütas ära ja tegin ekstreemsuse, värvisin ise selle oranzi blondi värviga üle:) Usun et keegi seda ei soovita, aga tõesti, mul ei lõhkunud see juukseid. Ju oli kasu ka sellest, et natuke varem olin kõik katkised otsad lasnud ära lõigata. Ja tollest peale siis olen teinud veel blondiga paar korda, jäid sellised üsna heledad. Ja praegu ka üsna heledad, tume juur kasvab küll välja, aga nüüd värvin kas ise või lasen juuksuril ainult juuri korra kuus värvida. Sest pidevalt siiski üle terve pea värvida ei riski.
Selline juuksesaaga 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võin vastata sellele, kes mustaks värvitud juuste heledaks saamise kohta küsis.

Ei soovita järele teha, aga infoks olgu teada, et mul võttis 13 blondeerimist (ise kodus). Aastajagu vist läks, tahtsin ju, et juuksed ka pähe jääks. Tol ajal olid lühikesed juuksed, kasvatasin poisipead välja. Pikemate juustega ei oleks niimoodi retsima hakanud.

Oma toon on mul blond ja värvitud olin sinimustaks. Õnneks mul looduse poolt tugevad ja paksud juuksed ja kannatasid kõik välja.

Aga vahepeal oli ikka jube – perekond kutsus mind rebaseks. Tuli jah selline oran¸ toon ja ei jõudnud ära oodata, et juba normaalsemaks saaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on juuksevärv tumepruun ja enda loomulik värv on kartulikoore pruun siis maksimaalne aeg on 4 nädalat. Kauem ei kannata küll värvimata olla 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tumedast blondiks ekstreemsusi veel. Ma kunagi ammu, nii 12 aastat tagasi ehk, otsustasin üks hetk, et kui praktikalt kooli tagasi tulen, siis enam ei ole tumepruun, vaid blond. Aega misiooni täitmiseks täpselt 6 nädalat. Järgnevat ei soovita ühelegi täie mõistuse juures olevale inimesel. Hakkasin ise kodus blondeerima kõige odavamate vene värvidega, mis poest leida suutsin, sõbrannade pealt oli teada, et need annavad värvi osas parima tulemuse. Esimese nädala jooksul värvisin kaks korda, esimese raksuga läksid pruunikaks, teise korraga oran¨iks, edasi värvisin korra nädalas ja kooli eksamile jõudes olin bond, mis blond. Värvimiste vahele uhasin kõvasti juuksemaske teha ja suureks üllatuseks ei olnudki päris takud peas, kamm käis vabalt läbi. Aga no siis oli mul tegelikult päris savi, kas juukseid pähe jääb ka, ma oleks võinud vabalt kiilakas olla. Poole aasta pärast lõikasin juuksed siiski lühikeseks ja paar kuud hiljem värvisin taas tumedaks. Enam nii ei teeks, nüüd olen naturaalses tumedas toonis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka kuskil 6 nädalat – hallid karvad tulevad välja, muidu peaks kõvasti kauem vastu (värv suht sarnane enda omale)

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma värvin loomulikust toonist halli välja. ca 2,5 kuu tagant. tõsi- viimastel nädalatel seitlit kanda ei kannata 🙂

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui tihti värvite juuste väljakasvu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.