Esileht Beebi ja mitmikud kui tihti võib?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: kui tihti võib?

Postitas:
Kägu

kas vastab tõele,et rpa peal olevad lapsed ei või süüa tihemini kui 3 h . tagant.meie härra tahab küll palju tihemini süüa. suure hädaga venitan vahed 2,5 tunni peale,aga mitte alati. tihti tahab süüa ka 1,5 h. vahedega. Ja kogus ka 130 ml. harva,kui vähem sööb.päevaseks koguseks meil ca 1000 ml.kui tihti söövad teie sama vanad (3-4 näd.) beebid, kes on rpa. peal

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: kui tihti võib?

Kui ta sööb 1,5h tagant, siis järelikult tal kõht ei saagi kunagi tühjaks ja ta tahab, et kõht oleks alati pungil täis. Proovi vahed hoida 3h peal kui tahab tihedamini, siis anna, aga mitte varem kui 2h möödudes.
1000ml on 3-kuuse päevanorm. Ühekuune peaks sööma keskmiselt 500-600ml ööpäevas.
Ma soovitaks perearsti või lastearstiga nõu pidada, mida täpsemalt tuleks teha. Kas päevakogust vähendada andes lapsele vett või anda lapsele süüa nii palju kui tal hing ihkab.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Härrad võiks ikka endale ise toitu valmistada või restoranis söömas käia.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu poiss sõi ka alguses 2h vahedega, arst küll ütles, et 3h peaks olema, ma siis üritasin läbi kisa seda aega pikendada, aga ei õnnestunud, alles 3-kuuselt hakkas 2,5-3h vahedega sööma, nüüd on 4k ja enamasti vahe 3h, mõnikord harva ka 2,5 või 4h, magamamineks kell 21, söök 06-07 vahel viimased paar nädalat.
Ja ei ole mul paks laps, suur küll, aga ta juba sündides ligi 4,5kg, praegu üle 4k ja kaalub u 8kg, aga nagu ütlesin, paks pole, ajab juba istukile ennast toe najalt, maast veel päris üles ei jaksa, aga paistab, et hiljemalt kuu pärast.

0
0
Please wait...

Postitas:
ellu16

Minul sõi 3-4nädalane iga 3h tagant 90ml. Kuna mul tahtis ta ainult magada, siis panin isegi ööseks kella, et ta söödud saaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki tal lihtsalt imemisvjadus? Kas lutti ka tõmbab?

0
0
Please wait...

Postitas:
teale

olen üritanud lutti pakkuda, et äkki aitab. Algul võtab suure hurraaga suhu luti,kui aga aru saab, et sealt miskit ei tule, ajab kohe välja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

olen pakkunud lutti, kohe ajab välja, kui taipab ,et sealt miskit ei tule

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

rpa, kahe kuu vanune poiss, 3-4 tunni tagant 150 ml. 4 tundi tegelt harva, aegajalt lasen tal lihtsalt joriseda ja pisut nutta, et 4 tundi vahele jääks. siiani nälginud pole, parajalt priske tegelane. Ja härra kritiseerijale- pisikeste tüdrukute kohta öeldakse sageli preili, miks siis poegade emmed ei või naljatavalt härratada? tean paljusid, kes nii teevad…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kas oled proovinud pakkuda mingit tegevust talle äkki (võimlemine, massaas, silitamine vms), või vett vahepalaks – päris palju sööb küll, kui koguseid vaadata… samas võibolla alati ei olegi kõht tühi vaid on janu lihtsalt, kuna RPA lapsed peavad ju vett ka jooma lisaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen pakkunud lutti, kohe ajab välja, kui taipab ,et sealt miskit ei tule[/tsitaat]
Tal on siis lihtsalt imemisvajadus. Kindlasti võiks ta natuke vett juua ööpäevas, aga kui ta lutti ei võta, siis äkki on ta nõus lutsutama su sõrme? Mul ka laps selles vanuses lutti ei tahtnud, aga sõrme lutsutas usinalt. Ma tahtsin selle kombe temalt lahti harjutada ja hakkasin järjekindlalt lutti pakkuma. Ostsin poest kõige tavalisema kujuga luti, MAMi. Muudkui ajas seda välja, aga ma ka ei jätnud jonni. Mõtlesin, et püüan kõigest väest saada teda lutti imema, sest oma sõrmi ei tahtnud lõputult pakkuda ja rinnast ta mul tervislikel põhjustel ei söönud. Ka ei tahtnud ma, et ta hakkaks oma pöialt imema, seda kommet on veel raskem ära saada.

Kindlasti ära hakka lutti harjutades tegema seda magusaks vms. Lutiga harjuta kui ta unine ja kohe magama jäämas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei pea rpa laps vett lisaks jooma. Ma just küsisin kui rpa-le üle läksin, ja öeldi, et pole vaja mingit vett lisaks anda. Kui, siis ainult väga kuuma ilmaga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

issand jumal, andke ometi oma lastele süüa!
ja vett nii väiksele küll ei ole mõtet anda.. see lihtsalt täidab tema magu ning kasu sellest talle pole. vett hakatakse andma siis, kui laps saab juba tahket toitu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

härra ja sööb rpa-d? oo my god!

0
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Beebi ja mitmikud kui tihti võib?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.