Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui tõhusad on levodonna tabletid?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kui tõhusad on levodonna tabletid?

Postitas:

Paki peal on jah see % ära toodud, aga sooviks teada reaalselt, kes neid kunagi võtnud on, kas need on toiminud. Hetkel on väike paanika, sest üks päev üle läinud ning kardan, et need ei tominud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on ju üliraske hinnata.

Kui võtad Levodonnat ja rasedaks jääd, siis võid küll kindel olla, et ei toiminud.
Aga kui võtad Levodonnat ja ei jää rasedaks, siis ei saa ju kindel olla, kas põhjuseks oli Levadonna, või hoopis “vale” ajastus või tähtede seis vm. Paraku isegi nendel, kes soovivad lapsi, ei õnnestu ka tihti kohe ühe korraga rasestuda. Ehk siis vb poleks ka ilma Levodonnata rasedaks jäänud.

Olen ühe korra elus võtnud ka ise Levodonnat ja rasedaks ei jäänud. Kas põhjuseks oli see, et võtsingi Levadonnat või oli põhjuseks see, et ikkagi polnud ajastus nii või naa õige või sada muud põhjust – kes seda teab. Hetkel olen üritanud hoopiski rasestuda juba aasta aega ilma igasuguste õnnestumisteta. Võib olla polnud ka tol hetkel (tänaseks ligi 5 aastat tagasi) rasestumine minu puhul võimalik. Või siis tegi siiski Levodonna oma töö ära? Eks otsusta ise. Mõne kogemuse põhjal on seda nagunii raske hinnata, kas toimib või mitte.

Küll aga võid jalutada poodi rasedustesti järgi ja igaks juhuks selle ära teha – ma arvan, et see annab sulle palju rohkem informatsiooni kui inimeste arvamused/kogemused Levodonna kohta 😉

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin 6 tundi peale vahekorda ja jäin rasedaks. Rasedus katkes 5+6 ja arst arvas, et tänu sellele, et võtsin Sospilli.
Samas võib ledonna lüüa tsükli paigast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui süveneda veidi levodonna ja muude selliste pillide toimemehhanismi, siis läheb asi tglt väga lihtsaks ja loogiliseks. Nende peamine toime on see, et nad lükkavad edasi ovulatsiooni toimumise ja seega päästavad rasedusest ainult siis, kui vahekord ja pilli võtmine toimuvad enne ovulatsiooni.
Näiteks kui vahekord on reedel aga ovulatsioon peaks olema laupäeval ja nüüd siis võtta see pill reedel kohe ära, siis ta lükkab ovulatsiooni edasi ja naise kehasse jõudnud sperma suren enne seda ära ning ongi rasedus välditud. Kui aga jääd pilli võtmisega hetkesse, kui ovulatsioon on juba ära toimunud, siis ta enam ei mõju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui tõhusad on levodonna tabletid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.