Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui tööandja ei kinnita minu dekreedilehte? Õigused?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kui tööandja ei kinnita minu dekreedilehte? Õigused?

Postitas:

Hetkel seis selline, et alates 05.07 on mu leht kinnitamata. Raamatupidaja on super käkkija ja saamatu.
Olen korduvalt kirjutanud, alguses oli asi selles, et unustas mu lhp(eelmise lapsega) ikkagi lõpetada, tegi selle tagant järgi, aga ei mingit kinnitamist siiani.
Kuna ma sinna firmasse nagunii ei naase, mis on minu seaduslikud õigused? Mida saan ise ära teha/kuhu pöörduda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa soovid Haigekassalt saada 140p eest sünnitushüvitist(dekreediraha), siis sa seda teisiti ei saa, kui tööandja lehte ei kinnita. Saadki pöörduda ikka samasse st tööandja poole- kas juhataja/direktori (kes ilmselt suunab raamatupidaja juurde) või raamatupidaja poole ja nõuda lehe kinnitamist (NB! sinna tuleb kindlasti sisestada ka sinu põhipalga nr!)- lähedki kohale ja füüsiliselt seisad kõrval kuni tehtud, kui helistamine jms ei aita.

Muidugi on võimalik pöörduda kohtusse ja nõuda tööandjalt tema tegevusetuse tõttu saamata jäänu st dekreediraha sisse aga seda alles kuid hiljem, kui nõue Haigekassale on tühiseks muutunud st aegunud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui tööandja ei kinnita minu dekreedilehte? Õigused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.