Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui töövaidluskomisjon on langetanud otsuse…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui töövaidluskomisjon on langetanud otsuse…

Postitas:

…siis kui kaua läheb aega, et rahad üle kantakse või kuidas asi üldse edasi käib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Firma peab raha maksma, seega oleneb firma suhtumisest. Minu tuttav pidi raha kätte saamiseks veel omakord akohtusse pöörduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kuu aja jooksul ei esita teine pool hagi, siis jõustubki. seega saada umbes kuu pärast e-kiri ja küsi kas otsus jõustus. kui jah – siis saada teisele poole e-kiri, et seoses___otsuse jõustumisega palun kanda minule väljamõistetud summa__eurot minu arveldusarvele hiljemalt 01.03.2012
kui selleks ajaks ei kanta või ühendust ei võeta pakutakse näiteks hilisemat aega vms – siis jõustumismärkega (saad selle töövaidluskomjsnilt) otsusega mine täituri juurde

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuu aja jooksul üldiselt ei kanta reeglina, sest selle aja jooksul võib emb-kumb pool otsuse kohtus vaidlustada, ka tööandja. normaalne tööandja maksab kuu möödudes ise, mitte normaalsele tuleb meelde tuletada ja vajadusel ka jõustumismärke ja täituriga mässata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see täituriga mässamine maksab mulle, kui rahanõudjale midagi? Kas täituri otsin ise või annab selle mulle töövaidluskomisjon? Mis juhtub üldse ellele firmale, kui ta lihtsalt ei maksa? Ei kaeba töövaidlusasja edasi aga ei maksa ka. isegi täituri peale ei reageeri. Mis siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui töövaidluskomisjon on langetanud otsuse…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.