Esileht Pereelu ja suhted Kui tuttav uurib mehe kohta.

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kui tuttav uurib mehe kohta.

Postitas:

Miks peaks uurima üks naine teise naise mehe kohta kõiksugu küsimusi?Olen tähele pannud,et ta hakkab särama minu meest nähes.Itsitab ja edvistab ja püüab igati naeratada.Iga kord,kui seda naist näen,siis küsib ta minu mehe kohta-kus,millal,kas jne.Sellel naisel on mees olemas,kuid tema mehe kohta ma küll ei uuri,pole vajadust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka endale ihaldab, mis muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, enamus naisi lähevad särama, kui vähegi nende jaoks meest kusagil näevad.
Aga tasakaalu mõttes võiksid ikka huvi tunda. Ära kohe lase esitadagi ühtegi küsimust enda mehe kohta, päri tema mehe kohta. ega enne ei teata, mida teine kogeb, kui endal sama kogemus käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma hakkaks kohe vastuküsimusi esitama – ehk siis nagu parim kaitse on rünnak.
Kus su mees käis – kohe küsiks vastu, et noh mis oleksid ise tahtnud ka kaasa minna vä? Millal su mees tegi seda või teist – noh mis tahtsid ise ka siis seda või teist koos mu mehega teha? Kas su mehele meeldib see või teine – noh uurid et kas teile meeldivad ühesugused asjad vä?

Usus mind, ta lõpetab su mehe kohta küsimise kohe ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma hakkaks kohe vastuküsimusi esitama – ehk siis nagu parim kaitse on rünnak.
Kus su mees käis – kohe küsiks vastu, et noh mis oleksid ise tahtnud ka kaasa minna vä? Millal su mees tegi seda või teist – noh mis tahtsid ise ka siis seda või teist koos mu mehega teha? Kas su mehele meeldib see või teine – noh uurid et kas teile meeldivad ühesugused asjad vä?

Usus mind, ta lõpetab su mehe kohta küsimise kohe ära.

[/tsitaat]

üks lapsikumaid soovitusi, mida ma üle pika aja kohanud olen…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, jälgi litsitermomeetrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks peaks uurima üks naine teise naise mehe kohta kõiksugu küsimusi?Olen tähele pannud,et ta hakkab särama minu meest nähes.Itsitab ja edvistab ja püüab igati naeratada.Iga kord,kui seda naist näen,siis küsib ta minu mehe kohta-kus,millal,kas jne.Sellel naisel on mees olemas,kuid tema mehe kohta ma küll ei uuri,pole vajadust.[/tsitaat]

On ka võimalus, et sina pole suurem asi vestluspartner, sinu mees aga just on. Paljude oma mehe sõprade naistega ei leia mina kah ühist keelt, oleme lihtsalt nii erinevad. Minule nt meeldibki istuda meestega kamina ees ja mekkida konjakit, rääkida normaalsetest teemadest ja vaielda…vot siis ma säran ja olen omas teemasm (vb liialdad veidi ja kujutad ette, et see on edvistamine?). Aga no krt…kui pean ikka kuulama tundide viisi vatramist viimasest shopingureisit Londonist, siis mul polegi midagi kaasa rääkida. Sest mina shoppamas ei käinud, muusikali \”Ghost\” käisin kuulamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil muid jututeemasid pole peale meeste? Minul jätkub oma sõbrannadega muud juttu nii palju, et kellegi mees või laps ei tule meeldegi. Arutame läbi kõik teemad alates kultuurist, religioonist, erinevatest rahvustest, kellega igapäevaselt kokku puutume, tervishoid, poliitika ja erinevad ideed maailmakorralduse kohta, raamatud, reisid ja käimised-seiklused. Keegi ei uuri ega puuri abielupaaride eraelu kohta. Vaid vallalised sõbrannad poetavad vahel midagi vaimukat oma deitide või uute meestuttavate teemadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks peaks uurima üks naine teise naise mehe kohta kõiksugu küsimusi?[/tsitaat]Usu või mitte, aga on kohe üks tüüp naisi, kellele meeldib teisi kiusata. Ja mis oleks kiusamiseks parem, kui teise nõrk koht? Ühesõnaga ta on ära tajunud, et selline pärimine ja \”säramine\” sind sisimas ärritab (isegi kui sa usud, et sa välja ei näita), ja seepärast ta teeb seda kohe mõnuga. Ta nagu saab sellest mingit vaimset toitu. Sisuliselt sama värk mis koolikiusamine – ega see ju ei lõpe koos lõputunnistuse saamisega.
Seega võib tal isegi puududa otsene huvi sinu mehe suhtes, kuid talle pakub sadistlikku lõbu sinu kräunutamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina arvan,et tal on sisemised tunded sinu mehe vastu. Ole valvas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi otse:\” Miks mu mehe tegemised sulle nii korda lähevad?\”. Vaata, mis vastab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, küsi otse. Välistada ei saa ka nende kahepoolset keemiat. Jälgi mängu;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui tuttav uurib mehe kohta.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.