Esileht Pereelu ja suhted Kui üks partneritest petab

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Kui üks partneritest petab

Postitas:
Kägu

On teid suhtes petetud või olete ise petnud? Miks?

Rääkige, kas suhe lõppes peale petmist, kuidas see lõppes või saite üle ja liikusite edasi.

Erinevad huvitavad lood on eriti oodatud.

+3
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ikka on petetud.
21 aastasena leidsin oma kallima (1,5 aastat suhet) teise tüdrukuga voodist. Päris füüsiliselt. 24 aastasena leidsin poissõbra ( 1 aasta ja 2 kuud suhet) teise naisega voodist. Ka kohe päris sattusin peale. Need lood muidugi sealsamas ka oma lõpu leidsid.

Esimene abikaasa pettis mind korra, tunnistas ise üles, jäime kokku. Aastaid hiljem läksime küll lahku, aga see polnud petmise pärast. Ta ei petnud mind enam kunagi.

Ise enda südamesse vaadates petnud ei ole, nooruses üks kutt arvas, et oleme paar, aga minu meelest polnud. Ma ei tulnud selle pealegi, et ei tohi enam ringi vaadata tema meelest. Seega – mina teda ei petnud, kuna minu arvates me polnud suhtes, aga tema arvab, et olime suhtes ja petsin. Tegelikult olime jalutanud, kinos käinud päris kaua ja suudelnud vaid.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah. Konkreetset põhjust on raske sõnastada. Tagantjärgi võiks öelda, et tunded kaaslasega olid jahtunud, mis võimaldas huvi tekkimise kellegi teise vastu.
Vana suhe lõppes, aga mitte petmise pärast.
Ei kirjuta kogu lugu, miks peaks.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka on petetud.

21 aastasena leidsin oma kallima (1,5 aastat suhet) teise tüdrukuga voodist. Päris füüsiliselt. 24 aastasena leidsin poissõbra ( 1 aasta ja 2 kuud suhet) teise naisega voodist. Ka kohe päris sattusin peale. Need lood muidugi sealsamas ka oma lõpu leidsid.

Esimene abikaasa pettis mind korra, tunnistas ise üles, jäime kokku. Aastaid hiljem läksime küll lahku, aga see polnud petmise pärast. Ta ei petnud mind enam kunagi.

Ise enda südamesse vaadates petnud ei ole, nooruses üks kutt arvas, et oleme paar, aga minu meelest polnud. Ma ei tulnud selle pealegi, et ei tohi enam ringi vaadata tema meelest. Seega – mina teda ei petnud, kuna minu arvates me polnud suhtes, aga tema arvab, et olime suhtes ja petsin. Tegelikult olime jalutanud, kinos käinud päris kaua ja suudelnud vaid.

Kas nad tõid midagi ka põhjuseks, miks nad petsid?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevad huvitavad lood on eriti oodatud.

Mingi ajakirjanik õngitseb artikli teemat jälle?

Mulle käivad õudselt pinda sellised postitajad, kes küsivad midagi millegi kohta ja siis iseenda puhul ei ava samal teemal mitte midagi. Sel juhul on esimene mõte, et mingi lapsajakirjanik tegutseb.

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka on petetud.

21 aastasena leidsin oma kallima (1,5 aastat suhet) teise tüdrukuga voodist. Päris füüsiliselt. 24 aastasena leidsin poissõbra ( 1 aasta ja 2 kuud suhet) teise naisega voodist. Ka kohe päris sattusin peale. Need lood muidugi sealsamas ka oma lõpu leidsid.

Esimene abikaasa pettis mind korra, tunnistas ise üles, jäime kokku. Aastaid hiljem läksime küll lahku, aga see polnud petmise pärast. Ta ei petnud mind enam kunagi.

Ise enda südamesse vaadates petnud ei ole, nooruses üks kutt arvas, et oleme paar, aga minu meelest polnud. Ma ei tulnud selle pealegi, et ei tohi enam ringi vaadata tema meelest. Seega – mina teda ei petnud, kuna minu arvates me polnud suhtes, aga tema arvab, et olime suhtes ja petsin. Tegelikult olime jalutanud, kinos käinud päris kaua ja suudelnud vaid.

Kas nad tõid midagi ka põhjuseks, miks nad petsid?

No nende kahe esimesega ma ei vahetanud pärast seda loomulikult mitte ühtegi sõna. Keerasin kannalt ringi ja läksin ära. Pole kumbagi pärast kohanud, minule sellist vestlust vaja ei ole. Ilmselgelt neile ka mitte.
Abikaasa ütles küll – et oli purjus, oli võõrastes oludes ja neiu oli intensiivne. Mina ei küsinud, ta ise rääkis. Palus andestust, lubas enam mitte kunagi petta ja ei petnud ka.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei ole petetud, aga tean tutvusringkonnast petjaid ja petetuid. Kõik on alles otsingutel või pleigirlid, pleiboid olnud, pikkades kooslustes petmistest kuulnud pole. Ühe puhul tean, et suhe läheb vist edasi. Mees on suhteliselt lihtsal tööl ja tal on kahe erineva naisega laps alla 30aastaselt. Petmisi põhjusi ei tea, aga selja taga räägib kodusest naisest üht, kodus teist. Olen kuulnud noormehest, kes oma naise keha räigelt arvustas, aga lahku ei läinud. Lapsi polnud, olid väga noored, naine ei teandnud. Ei tea, kas on veel koos. Tean ka naisi, kes on paljaks tehtud, kuigi neilt polegi eriti midagi võtta. Kõik on olnud noored ja alles ellu astuvad.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevad huvitavad lood on eriti oodatud.

Mingi ajakirjanik õngitseb artikli teemat jälle?

Mulle käivad õudselt pinda sellised postitajad, kes küsivad midagi millegi kohta ja siis iseenda puhul ei ava samal teemal mitte midagi. Sel juhul on esimene mõte, et mingi lapsajakirjanik tegutseb.

Imelik teema jah. Võiks ju endast ka midagi rääkida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole kedagi petnud. Minuga on kaks meest oma kaaslasi petnud, ütleme nii.

Väga vanad lood ja kunagi hiljem on nad neist kaaslastest nagunii lahku läinud. Üks oli oma naisega siiski ligi 16 aastat koos.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole kedagi petnud. Minuga on kaks meest oma kaaslasi petnud, ütleme nii.

Tundud nagu uhke olevat selle üle. Mina isiklikult ei taha meest, kes seksib peale minu veel ka teisega, seega ei soovi küll kellegi armukeseks hakata.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole kedagi petnud. Minuga on kaks meest oma kaaslasi petnud, ütleme nii.

Tundud nagu uhke olevat selle üle. Mina isiklikult ei taha meest, kes seksib peale minu veel ka teisega, seega ei soovi küll kellegi armukeseks hakata.

Uhke ei ole ja vahel elu juhtub.

Vahel on elu kirglikumad kogemused inimesega, kes juba on seotud jne jne. Keegi ei “hakka” armukeseks (vanamoodne sõna, pigem kõrvalsuhe vmt), sellist asja pole olemas.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei “hakka” armukeseks (vanamoodne sõna, pigem kõrvalsuhe vmt), sellist asja pole olemas.

Asja sisu see ju ei muuda, kuidas midagi nimetada. Elu ei lähe kuskile “nii”, kuhu sa ise seda ei lükka. Iseenesest ei juhtu mitte midagi, selle taga on inimese otsused.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei “hakka” armukeseks (vanamoodne sõna, pigem kõrvalsuhe vmt), sellist asja pole olemas.

Asja sisu see ju ei muuda, kuidas midagi nimetada. Elu ei lähe kuskile “nii”, kuhu sa ise seda ei lükka. Iseenesest ei juhtu mitte midagi, selle taga on inimese otsused.

Väga hästi öeldud

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevad huvitavad lood on eriti oodatud.

Mingi ajakirjanik õngitseb artikli teemat jälle?

Mulle käivad õudselt pinda sellised postitajad, kes küsivad midagi millegi kohta ja siis iseenda puhul ei ava samal teemal mitte midagi. Sel juhul on esimene mõte, et mingi lapsajakirjanik tegutseb.

Imelik teema jah. Võiks ju endast ka midagi rääkida.

Mind ei ole petetud ja ka mina ei ole petnud.

Lihtsalt hiljuti sai sõbranna teada, et mees, kellega nad läksid lahku pool aastat tagasi, sebis juba nende suhte ajal teise naisega, pettis. Teada sai ta seda sellesama “armukese” käest.

Siis tekkiski huvi, et millised lood võivad olla petmisega seoses.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asja sisu see ju ei muuda, kuidas midagi nimetada. Elu ei lähe kuskile “nii”, kuhu sa ise seda ei lükka. Iseenesest ei juhtu mitte midagi, selle taga on inimese otsused.

No muudab ikka, teine ju seletas – armuke on pikem kõrvalsuhe, tema rääkis lihtsalt ühekordsest seksist ju.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahel on elu kirglikumad kogemused inimesega, kes juba on seotud jne jne. Keegi ei “hakka” armukeseks (vanamoodne sõna, pigem kõrvalsuhe vmt), sellist asja pole olemas.

Kirglikud kogemused tekivad, kui ei näe vigu ja lihtsalt ei tüüta ära. Atraktiivnegi naine võib ära tüütada, kui pidevalt koos olla. Igavaks muutub, etteaimatavaks. Ei seo raha, lapsed, pole peresõpru ja ei pea käima sugulastega läbi. Ühel jääb pere alles, või ka mõlemil. 50:50 kasulik. Selliseid inimesi on väga palju, kes on suhtes, aga soovivad endiselt kohtamas käia.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väidetavalt pettis Pique Shakirat. Shakira on atraktiivne naine ja neil on lapsed, nad on ka kaua koos olnud.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingil põhjusel otsitakse sellele ajastuülesele küsimusele alati vastust – miks petetakse?

Kui suhtes ollakse olnud ca 1 aasta, siis ma ei räägiks petmisest, kui selle aja jooksul nö kõrvale veel vaadatakse, siis käib endiselt otsimine või poldud suhtes üldse veel kindel. Aga räägime 10+, 20+ aastasest kooseludest.

Minu tutvusringkonnas on erinevaid näiteid (kõigil pered):

– väga tubli kena ja hea naine, mees on petnud;

– väga edukas ja positsioonikas naine, mees on petnud;

– tavaline hall kodukana, aga muidu tore inimene, mees pole petnud (no 99% nagu ikka eks)

– super tore, sharmantne perearmastav mees, naine on petnud;

– kõrgel positsioonil olev mees, kõiki võimalusi pakkuv, naine on petnud;

– keskpärane, pigem joodik mees, naine ei peta, sest armastab nii palju oma sõnutsi jne.

Et siis mingi vastust, miks keegi petab, pole. Vahel on see arusaamatu kirg, justnimelt kel olnud, see saab aru, meestel lihtsalt kergem – võtmise, enesehinnangu küsimus. Naised on kavalamad, nende petmise põhjusest ei saagi lõpuni kunagi aru. Aga põhiteema on kirg.

Ehk siis vastut sinu teemapüstitusele – pole!

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga põhiteema on kirg.

Minu arust on põhiteema igavus või siis endas kahtlemine, et kas olen ikka atraktiivne veel ka teistele.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga põhiteema on kirg.

Minu arust on põhiteema igavus või siis endas kahtlemine, et kas olen ikka atraktiivne veel ka teistele.

Atraktiivsuse hindamist saab teha ju ka läbi komplimentide, mida saad ja tähelepanu, mitte ei pea kohe voodisse hüppama.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga põhiteema on kirg.

Minu arust on põhiteema igavus või siis endas kahtlemine, et kas olen ikka atraktiivne veel ka teistele.

Pigem äkki võimaluste loomine. Kui ei peta, oled truu, siis ei oska ka tutvuda kui suhe läheb nässu. Sest pole kogemus, ei oska suhteid uuesti luua, jäädakse üksikuks. Need kes petavad rohkem, nemad vähem üksikud. Mõned inimesed taluvad rutiini rohkem, töötavad ühes töökohas terve elu, elavad ühes elukohas terve elu. Teised peavad koguaeg midagi uut tegema, töökohti vahetama, elama siin ja seal. Tegelikult need aktiivsemad pakuvad ka passiivsetele uusi suhteid, sest nad soovivad tutvuda. Passiivsed isegi ei ürita tutvuda, sest nad ei oska, on ette juba negatiivselt meelestatud.

+5
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Asja sisu see ju ei muuda, kuidas midagi nimetada. Elu ei lähe kuskile “nii”, kuhu sa ise seda ei lükka. Iseenesest ei juhtu mitte midagi, selle taga on inimese otsused.

No muudab ikka, teine ju seletas – armuke on pikem kõrvalsuhe, tema rääkis lihtsalt ühekordsest seksist ju.

Oh ei, see ikka kestis ja kestis ja mmitte vähe. Ju siis meeldis mulle. Suht selge, et kui oma elukaaslast paari ndl jooksul maha ei jäeta, siis seda ei juhtugi.

Lihtsalt sõna “armuke” ise tundub nii ajast ja arust, et ma ise küll seda ei kasuta.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutage aga veel ja palun rohkem detailidesse laskuda. Järgmine nädal lugege ühtlasi ka ajalehte Nelli Teataja:)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutage aga veel ja palun rohkem detailidesse laskuda. Järgmine nädal lugege ühtlasi ka ajalehte Nelli Teataja:)

Sinu tegevus on julm ja ebaeetiline. Petmine on karm isiklik trauma ja sa tuled ja oled valmis need traumad üleskorjama ja lehte panema. Ja veel irvitad ka selle üle. Kes sa oled ? Mis su nimi on? Pane oma nimi ka siia kui juba nii julge oled. Petmine on karm kogemus. Mida sa irvitad teiste traumade üle.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Petavad mehed ja petavad naised.

Tean päris pikka lugu, kus mõlemad abieluinimesed, olid üksteisele kõrvalsuhteks, on vist siiani. Kusjuures väga veider on seda kõrvalt vaadata, nii elatakse aastaid ja arvatakse, et keegi ei saa aru. Puru silma aetakse ilusate perepiltidega Facebookis ja juttudega oma muretust pereelust. Vaata et jää või uskuma kui ei teaks, mis toimub.

Lapsed on katki selle tulemusena kuid asjaosalised ei tunnista midagi, miks kokkuvõttes inimesed oma elud keerulisteks elavad- vastust ei ole.

Või miks siis mitte minna lahku abielust ja alustada koos uuesti. Jälle ei mõista, kui ikka aastaid on kõrvalsuhe, siis peaks ju seal olema midagi muud kui kirg, ikka ühine eluvaade ja koos meeldib ju olla.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Atraktiivsuse hindamist saab teha ju ka läbi komplimentide, mida saad ja tähelepanu, mitte ei pea kohe voodisse hüppama.

No näed, mõni peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kahte tüüpi inimesi. Ühed on sellised, et ükskõik kui halvasti ka kodus ei ole, nad lihtsalt ei lähe petma. Ja teised on sellised, et ükskõik kui hästi ka kodus ei oleks, ikka petavad.

Põhjust ei tasu kunagi otsida petetavast, vaid asi on ainult petjas endas.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga põhiteema on kirg.

Minu arust on põhiteema igavus või siis endas kahtlemine, et kas olen ikka atraktiivne veel ka teistele.

Või teravuste puudumine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kahte tüüpi inimesi. Ühed on sellised, et ükskõik kui halvasti ka kodus ei ole, nad lihtsalt ei lähe petma. Ja teised on sellised, et ükskõik kui hästi ka kodus ei oleks, ikka petavad.

Põhjust ei tasu kunagi otsida petetavast, vaid asi on ainult petjas endas.

Need kes ei peta, nad ei ole atraktiivsed eks. Kui keegi külge, ei löö, on raske petta.

+1
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui keegi külge, ei löö, on raske petta.

Tohoh. Siiralt arvad, et mees saab petta vaid, kui keegi naine tale külge lööb?

Prostituudi külastamiseks ei pea prostituut enne su mehele külge lööma. Olgu su mees nii ebaatraktiivne kui tahes, ikka teenindatakse.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui üks partneritest petab