Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui ülemus mõtleb koguaeg ümber

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kui ülemus mõtleb koguaeg ümber

Postitas:
Kägu

Mul on juba kopp ees, sest mu ülemus mõtleb pidevalt ümber. Me istume koosolekul, otsustame, et hinnalisa on 30 %, enne oli 20%. Muudan hinnad ära ja asi töötab 4 kuud. Siis tuleb uus hinnamuudatus, mina arvutan hinnad ümber põhihind + 30% ja siis ütleb mu ülemus, et ooot miks sa 30% panid, 20% pidi ju olema…. ma vastan, et me ju koos otsustasime et on 30%. Ei, see on vale, 20% peab olema. Otsin siis koosoleku protokolli üles ja viskan talle nina alla, näe, seal on kirjas 30%….Ja siis hakkab minu ignoneerimine Ja selliselt on asi olnud juba 3-4 teemaga…. lihtsalt kuul pähe ausalt…

Teine teema on töötajate kaasamisega. Ülemus üritab mega kaasaegne olla ja ajab teemat, et ikka kaasame töötajaid otsustesse jne. Samal ajal ise otsustab üksinda ja otsustest teisi ei teavita ja kui ma julgen öelda, et millal selline otsus tehtud sai ilma minuga arutamata – järgneb ignoreerimine

Sellised toredad mõtted täna 😀

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palud kõik ülesandend kirjalikult e-kirjaga.

Aga üldiselt otsiks ma juba ammu uut tööd.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olengi hakanud kõike kirjalikult küsima, kui peaks juhtuma, et ta jälle ei mäleta, pärast seda, kui minu palgatõusu lubaduse “ära unustas”….

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

aaa muideks, ma otsingi uut tööd juba 3 kuud, kahjuks lihtsalt ei ole nii, et lähed ja lööd uue töö ukse jalaga lahti 🙂

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliseid on palju. Mulle ka lubab ülemus kaks aastat juba lisatasu, pole sentigi maksnud. Muude asjadega samamoodi, et lepime midagi kokku, jälle unustab või ütleb, et mina ajasin segi. Lisaks paneb veel tanki, keerab käki ise kokku, aga siis ajab minu peale, et mina eksisin, et mis teha. Ega meeldiv ei ole.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellised ülemused ei muutu mitte kunagi. Ongi tegelased, kes kellegi kintsu kraapides karjääri teevad ja alluvate närve rikuvad. Mulle öeldi ka kunagi, et ühte asja ei ole võimalik muuta. Kui siis mingi aja pärast lahkumisavaldusega tulin, oli kohe võimalik see muidu võimatu asi ära muuta. Loomulikult ma seda ootama ei jäänud. Ei kahetse.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ka lubab ülemus kaks aastat juba lisatasu, pole sentigi maksnud. Muude asjadega samamoodi, et lepime midagi kokku, jälle unustab või ütleb, et mina ajasin segi. Lisaks paneb veel tanki, keerab käki ise kokku, aga siis ajab minu peale, et mina eksisin, et mis teha.

Taevas halasta, kas see on ainuke töökoht sinu ringkonnas?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliseid on palju. Mulle ka lubab ülemus kaks aastat juba lisatasu, pole sentigi maksnud. Muude asjadega samamoodi, et lepime midagi kokku, jälle unustab või ütleb, et mina ajasin segi. Lisaks paneb veel tanki, keerab käki ise kokku, aga siis ajab minu peale, et mina eksisin, et mis teha. Ega meeldiv ei ole.

Olen teemaalgataja – kusjuures üks asi, milles mu ülemus ümber otsustas oli ka minu palgatõus. Ülemus lubas, et kui kõik pingutavad ja tulemus on hea, saavad kõik palgatõusu. Kõik said, peale minu…. väitis, et ma sain valesti aru temast… no eks ole onju…sellest päevast hakkasin uut tööd otsima…

+2
0
Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui ülemus mõtleb koguaeg ümber