Esileht Pereelu ja suhted Kui unenäod muutuvad reaalsuseks.

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kui unenäod muutuvad reaalsuseks.

Postitas:

Äkki leidub siin veel inimesi, kellel sama situatsioon. Nimelt igal öösel näen ma unenägusid, mis tunduvad nii reaalsed. Hommikul ma mäletan kõike, mida ma unes olen näinud. Ja siis tekib kõhe tunne nagu ma oleks päriselt seal olnud.
Alles eile nägin unes väikest blondi tüdrukut, kes ära tapeti. Ta rääkis minuga, ütles oma vanuse ka seda kes ta tappis. Nägin seda hetke, kui ta ema nuttis ja täiesti endast väljas oli.
Pidevalt näen unes, et jooksen koos lapsega pahade eest ära. Lõpuks leian vana mahajäetud maja, kuhu me peitu läheme. Siis ma seletan lapsele, et ta peab hästi vaikselt olema, muidu nad leiavad meid ülesse.
Need on ainult pisikesed näited. Ma saan sellest aru, et inimesed näevad und aga miks need nii reaalsed tunduvad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 13:36; 07.02 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sööd mingeid tablette? Ei tösiselt ka. Tean, et mingitel unerohtudel pidi selliseid körvalmöjusid olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina näen ka igasugust saasta unes, tablette ei söö. õnneks enamus neist on naljakad, aga on ka nö õudusunenägusid, kus mind aetakse taga, keegi lähedane sureb ära vms

viimane unenägu oli selline: tallinnas olid top geari võtted ja mina olin ka kuidagi filmimisega seotud. ühel hetkel olime jeremy clarksoniga paar 😀 kui võtted läbi said, siis ütles jeremy mulle, et ma ei saa sind inglismaale kaasa võtta, sa räägid inglise keelt nii tugeva aktsendiga 😀
järgmisel hetkel olime juba sõpradega hiinas ja üritasime riigipõllule köögiviljaraksu minna… ausaõna, ma ei võta tablette..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ma ei söö tablette. Ilma nendetagi unenäomaailm liialt kirju.
Ja see Top Geari värk ajas küll südamest naerma 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 13:36; 07.02 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina tunnen aeg-ajalt mingis olukorras (viimati juhtus see suvel pulmas viibides, õhtul peopaiga terrassil küünalde valguses ja võõrastest koosnevas toredas seltskonnas) sellist tunnet, et \”ma tean ju seda situatsiooni, ma olen selles olnud, unes\”. Seal nt olid täpselt need inimesed, õhustik ja tunne, nagu minu kunagises unenäos. Selliseid hetki kogen ma aeg-ajalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tüdruk ütles sulle nime, siis googelda seda nime paar nädalat, vaata kas leiad midagi .. Vast ikka ei leia muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nägin täna ka sellist imelikku und. Et olin kusagil maakohas, ilus suvepäev oli ja läheduses talu. Maantee jooksis üsna talu lähedalt mööda ja ma olin teiselpool teed. Nägin, kuidas lähedalt metsatukast halli ilusa karvaga priske ¨aakal välja lonkis, suure rebase moodi. Lähenes talule ja ronis telefoniposti juurde platvormile ootele, luuras kana õuel. Samas sõitis auto sealt mööda ja riivas seda platvormi esiküljega, platvorm murdus ja ¨aakal kukkus auto alla, mõlemad paremapoolsed rattad sõitsid üle, auto vuras peatumatult edasi. Läksin looma vaatama, loom oli suht lapikuks muljutud, kuid hingas kähinal. Korjasin ta sülle ja vaatasin teda, sureb vist kohe ära. Ei surnud, jäi ellu, kuigi nägi nüüd lapikuna ikka väga hale ja lahja välja. Otsustasin veterinaari külastada, selleks oli vene vanamutt, kes aga looma läbivaatamise asemel külanaiste seltsis pläras ja viina teeklaasidest tinistas. Tulin sealt tühjalt tulema ja viisin ¨aakali tagasi ööseks metsa, panin talle kampsuni peale. Lootsin hommikul uuesti veterinaari jutule minna, ehk on siis adekvaatsem ja abivalmim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nägin unes et Marko Matvere kukkus aknast alla näoga vastu maad.
Proovisin karjuda ja pead sellelt pildilt ära pöörata aga keha ei liikunud.

Unenägude seletajas näitas et see on pärandus ja sugulastega kokkusaamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles unest võiks järeldada, et su igapäeva elus on olnud mingi sündmus, mis on hingele kui tapmine ja turvatunne on kadunud. Midagi on lõplikult kadumaläinud ja üks osa nutab seda lohutamatult taga. Miski on tapnud su siira lapseliku usu. Tunned end mahajäetuna ja üksikuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma näen pidevalt igasugu jubedusi unes ja kusjuures unenäos tunduvad need täiesti loomulikud asjad.
Peab igasugu jõletiste eest põgenema tavaliselt. Zombid ja korisevad tegelased.
Viimati nägin, kuidas olin kuskil kinnipidamisasutuses ja pidin \”Tuulepealse maa\” lahinguväljalt mädanenud laipu riita tassima.
Minu valvur mõtles, et põgeneb ise vanglast ära ja peitis end sinna riida sisse ning lämbus laipade vahele ära.
Täitsa jube, kui kirjeldama hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on pigem see probleem, et und näen harva, aga kui näen, siis see on nagu ilmutus st.-enamasti see mu ellu tulebki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud selliseid unenägusi ,mis osutuvadki reaalsuses tõeks. Näiteks kunagise mehe majas nägin korduvalt unes,et seal kummitab ja sain aru ,et anti mulle märku,et aeg lahkuda. Muidugi oli see kooselu ka paras põrgu. Nüüd on teada,et seal majas ongi midagi. Mingis ajast nägin mitu korda unes saatanat.Ta lihtsalt vaatas mulle otsa.algul kartsin,aga siis tuli mingi võimas respekt ta vastu.ma ise miskipärast tõlgendasin asja nii,et ta hoiatas mind vale otsust mitte tegema ja ta kaitseb mind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 20:08; 07.02 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud selliseid unenägusi ,mis osutuvadki reaalsuses tõeks. Näiteks kunagise mehe majas nägin korduvalt unes,et seal kummitab ja sain aru ,et anti mulle märku,et aeg lahkuda. Muidugi oli see kooselu ka paras põrgu. Nüüd on teada,et seal majas ongi midagi. Mingis ajast nägin mitu korda unes saatanat.Ta lihtsalt vaatas mulle otsa.algul kartsin,aga siis tuli mingi võimas respekt ta vastu.ma ise miskipärast tõlgendasin asja nii,et ta hoiatas mind vale otsust mitte tegema ja ta kaitseb mind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 20:08; 07.02 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma näen ka filmilikke unenägusid, põnevaid, sürrealistlikke jne. Mu õde seevastu näeb lihtsaid ja igavaid, et ta saab vanalt ja unustatud lapsepõlvetuttavalt x-lt kirja. Ja siis tegelikkuses samal päeval saabki. Või et sugulane Y jääb haigeks ja nii läheb ka reaalsuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nägin täna unes kardinapoes käimist. Oli vaja uusi kardinaid. Kuidagi suutis müüja mulle maha müüa soovitust hoopis teist värvi ja palju väiksemad kardinad. Poest välju jalutasin juba mustade kardinatega ja kui kodus ette hakkasin panema, olid need äkki kortsus, vanaroosalillelised ja kolm korda vajalikust väiksemad.

Ilma veebisaitidelt uurimata kahtlustan, et sellel oli midagi pistmist mõne päeva taguse pereliiget puudutava suure avalikustamisega – kardina ülesanne on ju varjata ja kui kardin on liiga väike, siis järelikult ei täida ta enam oma funktsiooni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen ka palju unenägusid, enamasti teemad seotud sellega, mis parasjagu käsil on. Kuna kõik tundub nii tõeline, on mul ka selliseid hetki olnud, et ei tea, kas oli nüüd päriselt see situatsioon või ainult unes.

Viimane näide – pidin tegema ettekande konverentsil, aga unustaisn korraldajatelt küsida, kas neil on laserkiirt. Endal ka polnud, et kaasa võtta. Öö enne aga nägin unes et viimases reas vasakul istuval keskealisel hallipäisel onul oli laserpulk olemas ja oli nõus seda lahkesti mulle laenama. Konverentsil hakkasin enne oma ettekannet (see oli suht hiline, nii et olin pikast päevast juba väsinud) otsima seda härrasmeest, kes pidi (unes küll) mulle laserkiirt laenama – oh imet, istuski vasakul viimases reas keskealine ja hallipäine härra. Peaaegu oleks juba küsima läinud seda lubatud laserpulka, aga hakkasin kahtlustama, et äkki ma ikka nägin seda unes. Ta tegi muide ettekannet peale mind ja oli sama probleemiga hädas, et pole laserkiirt.

Vahel ajavad mind ka segadusse need unenäod, mis nii tõelised, aga pole seda siiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen samuti unenägusid, mis on väga reaalsed. Kui lõpuks enam ei jaksanud, siis läksin psühhiaatri juurde. Liiga õudsad olid viimasel ajal. Arst kirjutas ravimeid, mingid skisofreenikute rohtu imepisikeses annuses. Ja muideks mul ei ole skisofreeniat:), no võtsin mingi kuu aega, uni on normaalne ja siiamaani pole hullu midagi olnud! Mõnus on magada kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui unenäod muutuvad reaalsuseks.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.