Esileht Pereelu ja suhted Kui väimees on minust vanem

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kui väimees on minust vanem

Postitas:

Kuidas suhtuksite, kui tütar abielluks oma isast vanema mehega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 10:53; 29.01 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et tüdruk soovib kah lõppude lõpuks endale ise saada.

Need, kes lapsena nö. “issi tütred” on olnud, vaevalt nii käituvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:00; 29.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb mehest. Kui tytar ise on õnnelik, mis minul ikka arvata. Hoiataxin kyll vast, et suure tõenäosusega peab ta juba keskeas põetajat mängima & seejärel uut meest otsima või yxikux jääma, aga ega tea sedagi, millal või kellel purikas kukub, veresoon lõhkeb või narkar vastu roolib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et tüdruk soovib kah lõppude lõpuks endale ise saada.

Need, kes lapsena nö. “issi tütred” on olnud, vaevalt nii käituvad.

Just on väga issi tütar olnud, siiamaani istub süles hea meelega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 10:53; 29.01 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mida sa ikka teha saad? Oota ja vaata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldiks rohkem, kui tütar ja ta mees ühest vanusegrupist on.

Aga eks palju sõltub ikka konkreetsest vanusevahest – nt vanema tütre sünni ajal olime 19-aastased ja noorema tütre sündides olime 42. Kui mu praegu 23-aastane vanem tütar abielluks nt 44-45-aastase mehega, siis sellest ehk saaksin veel kuidagi aru. Kui aga noorem tütar peaks kunagi 25-selt tahtma abielluda endast 42+ aastat vanema 70 ringis papiga, siis sellele oleksin küll vastu:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 13:09; 02.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siiamaani istub süles hea meelega.

See selgitab kõik…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:00; 29.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks igasugu asju juhtub. minu uus mees on jällegi minust 15 aastat noorem-sama vana kui mu tütre mees:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sinu negatiivne hinnang solvab vaid su tütart, siis pole mõtet seda välja öelda. Tean enda pealt kuidas vanemate kriitika tekitab lihtsalt pingeid ja rikub suhteid, ega selle pärast keegi oma elus midagi ei muuda või meest maha jäta. Tõenäosus, et see suhe püsima jääb, on nagunii väike. Las plika saab oma elu õppetunni ja teeb tulevikus parema valiku. Elu paneb ise asjad paika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuttav käis pulmas, kuis ämm ja väimees olid ühes vanuses, aga mis teha, kui keskeakriisi mees kooliplika kosib. tuttav abiellus ka endast ca 20 a vanema mehega.. Mis öelda, oleme nüüd 40+ – tunnen ennast veel noore ja reipana, käin trennis, reisime perega, lapski alles 1 klassis. Tuttav aga on sõnaotseses mõttes vanaks jäänud, mees küll alla 70, aga tervis on kehv, ei ole mees kunagi teab, mis sportlik olnud, ülekaaluline ka. Nüüd tema räägib oma mehe vererõhust ja pensionist, mina aga sellest, et läheme perega rabasse matkale. Vana mees muudab ka naise vanaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 22:08; 30.01 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu vennal on oma naisega kõigest 5a vanusevahe, aga vend on meie pere noorim, vennanaine oma pere vanim laps. Venna ämm on minust umbes sama palju vanem kui vend oma naisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selliseid paarikesi palju näinud ja naljakas on küll. Ükskord hotellis oli paar, mees üle 60, naine kolmekümne ümber, neil kaks väikest last ja lapsehoidjaks kaasas ämm, kes oli nii 50. Kõik pidasid paariks neid vanemaid inimesi, kui papi noorele naisele käe ümber pani, kõik vaatasid imelikult. Seda ämma koheldi kui teenijat, kantseldas seal lapsi, ei saanud kordagi maha istuda seni kui paarike kenasti basseini ääres peesitas. Ei olnud just kena vaatepilt. Samasugune kooslus oli kord kaubanduskeskuses Oolode perekonnaga, seal ka vanamees tundus vanem kui kaasasolev ämm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda olen ise ka kogenud, kui istusime restoranis ja vaatasime, kui tore pere – vanaisa, siis laps kaasaga ja lapselaps. Kui aga vanaisa lapselast tantsu ajal käperdama hakkas, saime ka aru, et hoopis paar on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 22:08; 30.01 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eeem . . . issi syles istuval tirtsul on veel veidi vara mehele minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõelge hoopis, kuidas siis oleks, kui minia on teist vanem? Ma ei hakka üldse salgamagi, et minu jaoks oleks see õudusunenägu. Mul poleks midagi teise nahavärvi või samasoolise elukaaslasee vastu, kuid veel üks mutt kodus juures – ei taha mõeldagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi siis tütrelt, et miks ta selliseid koorikuid vaatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi, kui rikas papi on, kes kõik üle kuldab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtuda võib nii ja naa, aga oma suhtumine tuleb endale hoida, emme ütlemise peale tütar sellest vanemast mehest lahku nagunii ei lähe, aga sinuga on suhted rikutud pikaks ajaks, vähemalt niikaua kui nemad koos on ja võimalik, et kauemgi. Neid suure vanusevahega paare pole mitte nii vähe, mis siis, kui inimesed ise rahul on. Kui enam ei ole rahul, eks ta siis otsib uue, aga niikaua pole mõtetki talle halada “miks sa oma nooruse aastad sellise vanamehega veedad” jne, tema meelest pole see hoopiski nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 10:26; 02.02 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin väga õnnetu. Tõesti ei usu, et sealt head nahka tuleb.
Mu enda esimene mees oli minust 10 a vanem. Kuigi mu vanematest oli ta siiski 20 a noorem, siis tegelikult juba see 10 a vanusevahe oli ka juba liiga suur kui tagantjärele seda suhet analüüsin.
Põhjused? Mulle kohe meeldisid 20-aastaselt vanemad mehed. Isa on olemas, kuid isaga ei ole kunagi mitte mingit lähedust olnud. Me pole isegi malet koos mänginud. Võibolla tõesti otsisin isafiguuri.
Mis mulle veel endast vanemate meeste juures meeldis, oli see ökonoomiline turvalisus ja oma kodu, mis neil juba olemas oli. Noorena ei mõelnud, et need hüved ei kuulu ju tegelikult mulle. Aga kihvt oli reisida ja ilusaid riideid shopata ja ilusas kodus elada kui mu kaastudengid käisid kooli kõrvalt tööl, et oma viletsa ühika üüri maksta. Tagantjärele on mu valik mulle muidugi piinlik. Loomulikult mulle meeldiks rohkem kui mu tütar rabab tööl, et ühika üüri maksta ja ei koli mingi sugardaddy juurde.
Mul läks isegi hästi oma esimese mehega, et ta minust vaid 10 a vanem oli. Hullem on muidugi kui on 20-aastane vanusevahe ja mehel eelnevalt paar pesakonda lapsi ka juba valmis tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõelge hoopis, kuidas siis oleks, kui minia on teist vanem? Ma ei hakka üldse salgamagi, et minu jaoks oleks see õudusunenägu. Mul poleks midagi teise nahavärvi või samasoolise elukaaslasee vastu, kuid veel üks mutt kodus juures – ei taha mõeldagi!

Naabritel oli nii, et naine oli mehest 27 aastat vanem. Olid koos kindlalt üle viie aasta, siis hakkas naisel tervis halvenema ja mees veel hoolitses palju suutis, aga selgus, et vähk ja naine oli peagi läinud… Mees on nüüd pisut üle 30.
Kusjuures, tundus, et neil oli tõesti armastus omavahel ja mingit rahateemat ka ei saanud olla, sest naine oli suhteliselt vaene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa vanuse osas oli kuri isa, kes mind kasvatanud pole. Ema sai ehmatusest üle.
Minu abikaasa on praegu küll tervem kui ma vaatan nii mõndagi tuttavat sama vana. Ju on tal vedanud, ta vanemad on mõlemad elus ja üle 80sed, kellel on probleemid vaid ületöötamisest, mitte vähk, süda või neerud jne. Mina ise pigem mitte ei vanane välimuselt vaid kipun noorem näima. Meeski pingutab välimuselt. Praegu saame hakkama. Eks ikka veidi hirmutab. Praegu tuleb nautida kõike seda, mida antud on. Mõnel on lihstlat selline elu ettenähtud ja las olla, kui meie tunneme end hästi, siis ei saa teiste arvamus segada meie elu. Ka vanematel pole midagi kosta. Peate leppima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise pigem mitte ei vanane välimuselt vaid kipun noorem näima.

Kas alkoholi ostes passi ka jälle küsitakse:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 13:09; 02.02 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga on kellelgi nii ka olnud, et teie isa tutvustab uut elukaaslast või lihtsalt teeb tuttavaks siis uue kaaslasega, kes on teist noorem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtuksite, kui tütar abielluks oma isast vanema mehega?

Sinu probleem, saa üle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehtib suht sama- teise täiskasvanud inimese valikute üle pole kobiseda, sinu luba ta selleks nagunii ei vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 10:26; 02.02 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just on väga issi tütar olnud, siiamaani istub süles hea meelega.

Miks täiskasvanud tütar veel isa süles istub? Käib veel isaga vannis ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki ma peaksin enne endast noorema ämma välja valima ja siis tema tütart kosima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi osa naiste puhul pean seda veel normaalseks. Tean ise 2 sellist naist, kes abiellusid isavanuse mehega, mõlemad olid varakult küpsed, nägid 16aastaselt juba täiskasvanu ja mitte teismelise moodi välja ning 20ndate alguses olid tugeva kehaehitusega, 35+ keskealise naise moodi välimusega. Kusjuures, tugeva kehaehituse all ei mõtle paksu, vaid sellist tugevate käsivarte, suurema luustiku ja suuremate rindadega tüüpi. Nagu viljakas maaema ennemuiste. Tütarlapselikku muljet nad küll ei jätnud, ka jutt oli selline, nagu räägiks endast tunduvalt vanema inimesega, täiskasvanu ja keskealisega, mitte noorega. Noorus oli neil kuskil 13-14aastaselt läbi elatud, kui joosti poistega ringi ja prooviti alkoholi, kuskil 12aastaselt oli juba emalik naisefiguur ja noore naise nägu olemas.

Ka iseloomult olid nad mõlemad juba 18aastaselt karjäärile ja perele orienteeritud, üks sai lapse keskkooli ajal ja läks siis IT-d õppima ning poole kursuse pealt töötas osaliselt juba seal. Teine sai lapse bakalaureuse viimasel kursusel ja lõpetas hiljem veel laste kõrvalt magistri reaalalal. Mõlemad olid väga asjalikud ja täiskasvanulikud inimesed. Juba keskkooli ajal olid nad joomisest ja niisama hängimisest välja kasvanud.

Tegelikult on sellised inimesed väga haruldased ja kindlasti mitte Yxikmehe tüüpi ambitsioonitud naised, kes on rahul pereema rolliga ning väga saledad. Pedofiili tüüpi nad ka pole. Need, keda pedofiilid tavaliselt jahivad, on ikka õrnakesed ja tütarlapselikud. Aga on väike osa naisi, kelle puberteet lõppeb kuskil 15aastaselt ja 20aastaselt käituvad ja näevad välja, nagu keskealised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui väimees on minust vanem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.