Esileht Pereelu ja suhted Kui väljaspoole kodu on kadedad inimesed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Kui väljaspoole kodu on kadedad inimesed

Postitas:
Kägu

Kas suudad jääda neutraalseks või annab edukas sõber, tuttav,  kolleeg põhjust keelepeksus ja laimuks? Kas hakkad päriselt jalga ette panema, ei talu teise inimese edu?

0
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas suudad jääda neutraalseks või annab edukas sõber, tuttav, kolleeg põhjust keelepeksus ja laimuks? Kas hakkad päriselt jalga ette panema, ei talu teise inimese edu?

Sõnasta edu mõiste.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult tunnen ise oma nahal, et isegi mõni lähim sõber ei suuda taluda seda, et meil järjest paremini läheb. Tegelikult kadeduseks pole nagu põhjust, sest see inimene ise on heal järjel. Kurvaks teeb lihtsalt.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absoluutselt pole kade – omal ju ka asjad üsna kenasti. Muidugi on sõprade-tuttavate hulgas neid kes rikkamad (aga nad teevad ka palju rohkem tööd, me palju laisemad), kes on andekamad, kellel pereasjad idüllilisemad – aga teisest küljest ilmselt on meie elus ka palju kadestamisväärset.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõnasta edu mõiste.

Edu on seekord inimese enda individuaalne tunne, et ta teeb nagu enda arvates kõike endast sõltuva, aga tunneb, et teisel läheb ikka paremini. Ja siis hakkab kas kituma, jalga ette panema või keeltpeksma. Midagi sellist nagu spordimaailmas praegu toimub. Aga ma ei tahaks sellest teemast praegu rääkida, vaid reaalsest elust. Kas organisatsioonide juhtkonnad on tänapäeval neutraalsed, või saabki tulla iga juku oma X- väitega ja elu hakkab elama hoopis x-väite alusel.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Edu on seekord inimese enda individuaalne tunne, et ta teeb nagu enda arvates kõike endast sõltuva, aga tunneb, et teisel läheb ikka paremini. Ja siis hakkab kas kituma, jalga ette panema või keeltpeksma. Midagi sellist nagu spordimaailmas praegu toimub. Aga ma ei tahaks sellest teemast praegu rääkida, vaid reaalsest elust. Kas organisatsioonide juhtkonnad on tänapäeval neutraalsed, või saabki tulla iga juku oma X- väitega ja elu hakkab elama hoopis x-väite alusel.

Ma olen sinu käest seda juba küsinud, aga küsin veel korra: kas see jutt tundub sulle endale täiesti adekvaatne? Saan aru, et sul on vaimne häire, aga kas sa ise üldse ei saa aru, millal su jutt kaotab igasuguse sisu?

+15
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma olen sinu käest seda juba küsinud, aga küsin veel korra: kas see jutt tundub sulle endale täiesti adekvaatne? Saan aru, et sul on vaimne häire, aga kas sa ise üldse ei saa aru, millal su jutt kaotab igasuguse sisu?

Jah, see on igapäevane elu! Vaata nüüd ennastki, sa ei küsi, kas sul on, vaid oma peaga väidada et sul on. Paratamatult tekib küsimus, kas sinu enda peaga on kõik hästi!? Mõtle selle peale.

+1
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas suudad jääda neutraalseks või annab edukas sõber, tuttav, kolleeg põhjust keelepeksus ja laimuks? Kas hakkad päriselt jalga ette panema, ei talu teise inimese edu?

Sa ikka suudad neid teemasid toota. Tuleb nagu Vändrast saelaudu. Anult selle vahega, et saelauad on inimestele kasulikud ja toredad. Sinu teemaalgatused on normintellektiga inimesi kahjustavad ja tobedad.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas suudad jääda neutraalseks või annab edukas sõber, tuttav, kolleeg põhjust keelepeksus ja laimuks? Kas hakkad päriselt jalga ette panema, ei talu teise inimese edu?

Minu tähelepanek on, et kes ise kade pole, see teiste kadedust ei näe. Ainult ise kade olles on võimalik märgata, kas teised on kadedad. Edukal inimesel ei ole aega jälgida, kes tema peale kade on ja mida temast räägitakse. Eduka inimese kogu aeg läheb edu loomiseks. Nii et kes märkab kadestajaid, see pole ka edukas.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas suudad jääda neutraalseks või annab edukas sõber, tuttav, kolleeg põhjust keelepeksus ja laimuks? Kas hakkad päriselt jalga ette panema, ei talu teise inimese edu?

Sa oma eelmises teemas “Pikalt vaatamine” ei saanud seda teada? Millal teed uue teema? Ja kas teed uue teema iga kord, kui tekib uus küsimus?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kas teed uue teema iga kord, kui tekib uus küsimus?

Jah, iga kord, kui mingi mõtteuid pähe tuleb, teeb uue segase teema. Ja seda juhtub päevas ikka kümme korda kindlasti.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, iga kord, kui mingi mõtteuid pähe tuleb, teeb uue segase teema. Ja seda juhtub päevas ikka kümme korda kindlasti.

Kui sa nii täis oled kõike, ära jumala pärast ozempicut sellepärast rohkem manusta. Aitab foorumist eemaldumine. Edu sulle!

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui sa nii täis oled kõike, ära jumala pärast ozempicut sellepärast rohkem manusta. Aitab foorumist eemaldumine. Edu sulle!

Kuidas palun? Mingi salajane kood tulnukatele?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas palun? Mingi salajane kood tulnukatele?

Kui sinu maailm on alles dildo tasandil, siis püsi seal, ära edasi liigu.

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kadedus ja selle märkamine edust küll ei sõltu, vaid inimese loomusest. On kadedad ja mitte( v.vähem)kadedad inimesed. Kade võib olla kuningas või miljardär ja mitte olla saamatu või kerjus. “Jalga ette panevaid” inimesi pole mina oma elus veel kohanud, ei endale (pole vb põhjust kade olla, ok) ega kellelegi teisele. Ei kujuta ettegi kui halb iseloom peab olema, et kadedusest teisele “jalga ete panna” või käru keerama hakata… Õnneks nii kadedaid ei tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas suudad jääda neutraalseks või annab edukas sõber, tuttav,  kolleeg põhjust keelepeksus ja laimuks? Kas hakkad päriselt jalga ette panema, ei talu teise inimese edu?

Arvata on, et teemaalgataja “edu kadestajad”  os samasugune imaginaarne klass nagu need, kes teda pidevalt vahtima jäävat… see inimene ei ole ju adekvaatne.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvata on, et teemaalgataja “edu kadestajad”  os samasugune imaginaarne klass nagu need, kes teda pidevalt vahtima jäävat… see inimene ei ole ju adekvaatne.

Kas sina tahad, et sinu elu arutatakse avalikult foorumis? Mis haigus neil inimestel on, et nad Silviat avalikult arutavad? Adekvaatsed kommenteerijad nad kindlasti ei ole.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Edu on seekord inimese enda individuaalne tunne, et ta teeb nagu enda arvates kõike endast sõltuva, aga tunneb, et teisel läheb ikka paremini. Ja siis hakkab kas kituma, jalga ette panema või keeltpeksma. Midagi sellist nagu spordimaailmas praegu toimub. Aga ma ei tahaks sellest teemast praegu rääkida, vaid reaalsest elust. Kas organisatsioonide juhtkonnad on tänapäeval neutraalsed, või saabki tulla iga juku oma X- väitega ja elu hakkab elama hoopis x-väite alusel.

Nüüd sain aru. Ka minul on sportlasest kahju. Nii noorelt sellised uudised esilehekülgedel. Mis aga üldiselt puutub ellu, siis tõsi, eriti eestlane sööb teist eestlast.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis aga üldiselt puutub ellu, siis tõsi, eriti eestlane sööb teist eestlast.

Eestlane on samas ääretult abivalmis. Rehvivahetuses abi saamiseks ei ole vaja muud kui auto turvaliselt teepervele saada ja juba on mitmed abistajad aitamas.  Ise ka ju pead kinni ja küsid, kas vajad abi. Eestlane kui tuleb tasuta esemeid ära viima, alati toob tänutäheks midagi (seda ei ole küll vaja, aga see on selline komme), külmik tuuakse tuppa, kuigi lepingus oli toome ainult maja ette.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestlane on samas ääretult abivalmis. Rehvivahetuses abi saamiseks ei ole vaja muud kui auto turvaliselt teepervele saada ja juba on mitmed abistajad aitamas.  Ise ka ju pead kinni ja küsid, kas vajad abi. Eestlane kui tuleb tasuta esemeid ära viima, alati toob tänutäheks midagi (seda ei ole küll vaja, aga see on selline komme), külmik tuuakse tuppa, kuigi lepingus oli toome ainult maja ette.

Väga paljud rahvused on abivalmis ja külalislahked. Näiteks mina ei saa samuti aru, miks oli vaja sportlase nime sisse tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

miks oli vaja sportlase nime sisse tuua.

Ei tead, mõni sai äkki sellest siis kasu. Igal alal on konkurents, võimalik, et hakkas teisi siis ka kadedus närima, ülihead tulemus ja hea läbisaamine noortega.  Vähestel õnnestub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tead, mõni sai äkki sellest siis kasu. Igal alal on konkurents, võimalik, et hakkas teisi siis ka kadedus närima, ülihead tulemus ja hea läbisaamine noortega.  Vähestel õnnestub.

Treener treeneriks, kui mõtled läbisaamist ”noortega”. Mina pean silmas sportlast. Oleks võinud mitte nime avalikustada. Sportlasel on nii tohutu ilu kui andekus, sellega olen nõus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Treener treeneriks, kui mõtled läbisaamist ”noortega”. Mina pean silmas sportlast. Oleks võinud mitte nime avalikustada. Sportlasel on nii tohutu ilu kui andekus, sellega olen nõus.

Noorele inimesele panna peale selline koormus ja süüdistus. Hirmus!

Samas, kui mõtlema hakata, kas perekooli kommenteerijad julgeksid tulla kohale ja esineda oma nime ja näoga ja julgeksid vastutada iga oma kommentaari eest. Mina arvan, et enamus ei näita oma nägu. Isegi see ei ole nii jube, mis selle noore sportlasega ära tehti.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi see ei ole nii jube, mis selle noore sportlasega ära tehti.

Mis temaga tehti siis? Kui ta ei pidanud imelikuks teisete ees abielus treeneriga kudrutada, järelikult ta ei arva, et toimunu oleks imelik. Mis siis häda on?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sõbral või pereliikmel läheb hästi, siis neutraalseks küll ei jää, vaid olen nende üle õnnelik. Eks mingid olukorrad tekitavad mõnikord heas mõttes nö kadedust või seda tunnet ikka, et tahaks isegi sama kogeda, aga lähedaste edu ja õnne üle olen ikka koos nendega rõõmus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis temaga tehti siis? Kui ta ei pidanud imelikuks teisete ees abielus treeneriga kudrutada, järelikult ta ei arva, et toimunu oleks imelik. Mis siis häda on?

Kui masendunud peab olema, et näha kõiges ainult seksi.  Kas inimesed ei taipa, et  inimesed räägivad omavahel ka tööalaselt, naeravad jne, ilma seksita. Rõveduse tipp, et igas liigutuses ainult seksi nähakse. Abielus ja abielus, kas naine ostab mehe, ja siis ei tohi mehega enam mitte keegi rääkida, sest ühiskonna abielunaistel tuleb sellest paha tuju. Kui sa midagi sellist väidad, siis kirjuta seda oma täisnimega,  kõik soovivad selle loo kohtumõistjaid nimepidi tunda. Jään neutraalseks, kolleegide kadedusel ei ole piire.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abielus ja abielus, kas naine ostab mehe, ja siis ei tohi mehega enam mitte keegi rääkida, sest ühiskonna abielunaistel tuleb sellest paha tuju.

Kes rääkimisest on kirjutanud? Vähemalt üks treenitav on ju tunnistanud, et oli treeneriga korduvalt vahekorras. Ka see sinu kaitstav neiu pole kordagi öelnud, et suhet ei ole olnud, ta lihtsalt väitis, et ta pole tundnud end ahistatuna. Mina arvan tõesti, et abielumehel ei ole teiste naistega seksimine sobiv tegevus, eriti kui need naised on alaealised või vaevu täisikka jõudnud treenitavad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis temaga tehti siis? Kui ta ei pidanud imelikuks teisete ees abielus treeneriga kudrutada, järelikult ta ei arva, et toimunu oleks imelik. Mis siis häda on?

Ma arvan, et päris paljud kudrutavad kellegagi, aga ei taha sellega avalikult leheveergudele jõuda. Kui asi on vabatahtlik, mis iganes nende vahel oli, isegi, kui ei olnud vabatahtlik, siis selline avalik tähelepanu kindlasti NIIVÕRD NOORELE hästi ei mõju, arvan ma. Küsimus pole isegi mingi spordi lõpetamises, äkki ongi hea, ei riku tervist ära, tippsport pidi ju laastama keha. küsimus on selles, et kõik, mis läheb netti, sinna ka jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes rääkimisest on kirjutanud? Vähemalt üks treenitav on ju tunnistanud, et oli treeneriga korduvalt vahekorras. Ka see sinu kaitstav neiu pole kordagi öelnud, et suhet ei ole olnud, ta lihtsalt väitis, et ta pole tundnud end ahistatuna. Mina arvan tõesti, et abielumehel ei ole teiste naistega seksimine sobiv tegevus, eriti kui need naised on alaealised või vaevu täisikka jõudnud treenitavad.

Sõltub mis kokkulepped kodus on sõlmitud. Ei ole ju teiste arutada. Kõik mis toimub üle 16 on nagunii seadusega ju lubatud või kuidas?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis läheb netti, sinna ka jääb.

Nii palju peab elutarkust olema, me ei tea iialgi, mis tegelikult oli, on, tuleb olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui väljaspoole kodu on kadedad inimesed