Esileht Pereelu ja suhted Kui väljaspoole kodu on kadedad inimesed

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Kui väljaspoole kodu on kadedad inimesed

Postitas:
Kägu

Sõltub mis kokkulepped kodus on sõlmitud. Ei ole ju teiste arutada. Kõik mis toimub üle 16 on nagunii seadusega ju lubatud või kuidas?

Kes otsustab lehte kõik paisata? Ajakirjanik saab valida, ei?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes otsustab lehte kõik paisata? Ajakirjanik saab valida, ei?

Mida räpasem ja salapärasem lugu, seda paremini müüb. Visatakse õhku küsimusi, peab kriitikat olema, ei tea mis tegelikult on või ei ole. Ja miks see peaks  huvitama kui seadusega kõik lubatud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes otsustab lehte kõik paisata? Ajakirjanik saab valida, ei?

Mina lugesin, et suurem osa treeneri tegudest polegi ajakirjanduses üldse ilmunud, seega on ajakirjandus ikka väga delikaatne selle juhtumi osas olnud. Et treener ise kavatseb asja edasi kaevata, siis tuleb neid seikasid ajakirjandusse veel ja veel. Ja selles pole süüdi ajakirjandus, vaid see treener, kes on oma hoolealustega ebasobivalt käitunud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida räpasem ja salapärasem lugu, seda paremini müüb. Visatakse õhku küsimusi, peab kriitikat olema, ei tea mis tegelikult on või ei ole. Ja miks see peaks  huvitama kui seadusega kõik lubatud.

Ma ei tea, ikka kahju.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lugesin, et suurem osa treeneri tegudest polegi ajakirjanduses üldse ilmunud, seega on ajakirjandus ikka väga delikaatne selle juhtumi osas olnud. Et treener ise kavatseb asja edasi kaevata, siis tuleb neid seikasid ajakirjandusse veel ja veel. Ja selles pole süüdi ajakirjandus, vaid see treener, kes on oma hoolealustega ebasobivalt käitunud.

Siis peaks kõik inimesed võtma vastavaid loenguid ajakirjanduse teemadel. Ei mõju sellised uudised hästi tulevikus noorele naisele, arvan ma. Kõike ei pea teadma ja nime teadmine ei ütle meile midagi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui treener oleks 10aastat vanem mees olnud? Kas sel juhul oleks ka olnud ebasobiv see lugu?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui treener oleks 10aastat vanem mees olnud? Kas sel juhul oleks ka olnud ebasobiv see lugu?

Jah, oleks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, ikka kahju.

Muidugi on kahju, noor inimene. Eks mõtlematust ole kolepalju. Kuidas treenergi oma naisele kodus otsa vaatab. Rumal lugu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõike ei pea teadma ja nime teadmine ei ütle meile midagi.

Sellist asja, et treenerile meeldib oma hoolealuseid nii vaimselt kui füüsiliselt ahistada, peaks küll ikka teada olema, et aina uued ja uued noored tema orki ei langeks. Ka praegusel juhul on ju kirjutatud, et seda lugu varjati aastaid, keegi ei võtnud midagi ette, kuigi teati juba ammu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks K.Sildarut võib treenida ta poiss-sõber?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellist asja, et treenerile meeldib oma hoolealuseid nii vaimselt kui füüsiliselt ahistada, peaks küll ikka teada olema, et aina uued ja uued noored tema orki ei langeks. Ka praegusel juhul on ju kirjutatud, et seda lugu varjati aastaid, keegi ei võtnud midagi ette, kuigi teati juba ammu.

Seda peaks teadma, aga tüdrukute nimesid ei peaks teadma. Erinevalt treenerist on naisel palju elu ees, ta on ikka väga palju noorem ja tal on sellevõrra rohkem aastaid ees.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis peaks kõik inimesed võtma vastavaid loenguid ajakirjanduse teemadel. Ei mõju sellised uudised hästi tulevikus noorele naisele, arvan ma. Kõike ei pea teadma ja nime teadmine ei ütle meile midagi.

Tänu noorusele saab enamuse andeks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks K.Sildarut võib treenida ta poiss-sõber?

Teda ka pärast neid skandaale ja peredraamasid ei näe enam tõsiseltvõetava sportlasena. Kahjuks. Draama tuleb lahus hoida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks K.Sildarut võib treenida ta poiss-sõber?

Teda ka pärast neid skandaale ja peredraamasid ei näe enam tõsiseltvõetava sportlasena. Kahjuks. Draama tuleb lahus hoida.

Miks siis nii? Sportlased ja nende pered on ka ju inimesed. Oma suguvõsas ei kannata keegi neid hukkamõistjaid ja targutaja su elu üle. Kui oled aga nt sportlane oled nagu kõigi arutada su elu üle.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks siis nii? Sportlased ja nende pered on ka ju inimesed. Oma suguvõsas ei kannata keegi neid hukkamõistjaid ja targutaja su elu üle. Kui oled aga nt sportlane oled nagu kõigi arutada su elu üle.

Ei kannata kellegi puhul lisainfot. Inimene peab olema oma kõrguste tasemel. Minul on ükskõik, kellega ta koos või kellega tülid. Jätame mudijad kõrvale, enamik lugusid arvan mina PR olevat, et teha reklaami ühele või teisele ja kogu komplektile inimestele. Siniverelised ilmselt küll võiks hambusse võtta, sest nende eesmärk ongi olla esinduspere, tuleb meelde kohe Suurbritannia, kus kõik on kõigil hambus, aga see ongi nagu osa elust.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kade kui kurat. Ok, no tegelikult ma ei täida oma päevi kibestumise ja kurjade plaanide haudumisega. Aga mul on rikas sugulane, kes aeg-ajalt vajab mu abi mingite rahaasjade korraldamisel. Vot selles punktis tunnen küll, et miks ma peaks raiskama oma aega ja energiat, et rikkal inimesel rikkused kenasti hallatud oleksid? Minu tulevik on vaese pensionäri oma, vaadaku rikkad ise, kuidas saavad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tähelepanek on, et kes ise kade pole, see teiste kadedust ei näe. Ainult ise kade olles on võimalik märgata, kas teised on kadedad.

Minul puudub selline kadedusevorm, mis tekib teiste edu või mille iganes suhtes. Aga märkan kõrvalt vaatajana sellist kadedust küll ja küll. Ise olen tundnud mingil määral armukadedust ja sedagi noorena. Sinu väide on absoluutselt vale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa nii täis oled kõike, ära jumala pärast ozempicut sellepärast rohkem manusta. Aitab foorumist eemaldumine. Edu sulle!

Kuidas palun? Mingi salajane kood tulnukatele?

Ozempic on suhkrutõve ravim. Aitab ka kaalu langetada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks K.Sildarut võib treenida ta poiss-sõber?

Aga tegu pole ju KB poiss-sõbraga – vähemalt tema enda, tema vanemate ja treeneri väitel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ozempic on suhkrutõve ravim. Aitab ka kaalu langetada.

Aga mis see siia teemasse puutub?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ozempic on suhkrutõve ravim. Aitab ka kaalu langetada.

Aga mis see siia teemasse puutub?

Ei puutugi. Seepärast imestasingi, miks (eeldatavalt) teemaalgataja talle mittemeeldinud kommentaari autorile seda võtta soovitas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei puutugi. Seepärast imestasingi, miks (eeldatavalt) teemaalgataja talle mittemeeldinud kommentaari autorile seda võtta soovitas.

Sest teemaalgataja on ju vaimse häirega, miks peaks tema puhul millegi üle imestama? Suurem osa tema jutust ongi täielik soga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei puutugi. Seepärast imestasingi, miks (eeldatavalt) teemaalgataja talle mittemeeldinud kommentaari autorile seda võtta soovitas.

Sest teemaalgataja on ju vaimse häirega, miks peaks tema puhul millegi üle imestama? Suurem osa tema jutust ongi täielik soga.

Okei siis. Ma ei teadnud seda. Rahune nüüd maha või võta sedasamust… Ozempicut.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas see on üks ja sama hull, kes neid ülisegaseid ja ebaadekvaatseid teemasid vorbib, või on siia neid rohkem tekkinud?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas see on üks ja sama hull, kes neid ülisegaseid ja ebaadekvaatseid teemasid vorbib, või on siia neid rohkem tekkinud?

Enamasti seesama. Lisaks ka küsib ja vastab iseendale. Kirjutab kümme erinevat vastust järjest.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamasti seesama. Lisaks ka küsib ja vastab iseendale. Kirjutab kümme erinevat vastust järjest.

Tundub, et tal on ka mitu erinevat kontot, mille all siin miinustamas käia.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid vanamehi ja verinoori neide vaadates ei saa ju kellelgi kahtlust olla, kellele vari langeb ja kes süüdi on. Mitte iial ei ole alaealine või ka täisealine noor neid süüdi, kui tal oma treeneriga suhe tekib. Noored ikka armuvad, vanamehed on need, kes neid noori ära kasutavad. Julmalt, egoistlikult, noore inimese mainet ja tulevikku rikkudes.

Ammu oleks meil aeg kriminaliseerida alluva-ülemuse suhe, kui vanusevahe on üüratu. Aga ei üha uusi noori ahistatakse ja muserdatakse ja kaitsele viskuvad veel endised ärakasutatudki ja nende vanemad… Mis toimub meie ühiskonnas? Millal see lõpeb? Tüdrukust on julmalt kahju, läheb ilmselt aastaid, enne kui ta aru saab, mis toimus ja et see ebanormaalne oli. Ja muster aina jätkub, välismaalt peab tulema kaebus, meil keegi ei näe ega kuule…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid vanamehi ja verinoori neide vaadates ei saa ju kellelgi kahtlust olla, kellele vari langeb ja kes süüdi on. Mitte iial ei ole alaealine või ka täisealine noor neid süüdi, kui tal oma treeneriga suhe tekib. Noored ikka armuvad, vanamehed on need, kes neid noori ära kasutavad. Julmalt, egoistlikult, noore inimese mainet ja tulevikku rikkudes.

Ta ei olegi süüdi, aga mõnda aega see maine jälitab. Kahjuks. Nimi on seotud selle mehega. Poleks pidanud naise nime avaldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas see on üks ja sama hull, kes neid ülisegaseid ja ebaadekvaatseid teemasid vorbib, või on siia neid rohkem tekkinud?

See, kes HIVist räägib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olla kade ja rääkida sellest, siis kas rääkimine on iga kord laim ja keelepeks? Et kui inimene räägib, et naaber ostis uue kalli auto või maja ja nimetab sellr margi ja hinna ja ütleb, et vaata kus ikka rahamees, ma tahaks ka, kust ta niipalju sai….kas see on laim?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui väljaspoole kodu on kadedad inimesed