Esileht Väikelaps Kui vana lapse olete üksi koju jätnud..

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kui vana lapse olete üksi koju jätnud..

Postitas:

..terveks päevaks, kuna ise peab tööl olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5,5 umbes. 6 läks kooli ja oli põhimõtteliselt kogu aeg uksi,kuigi vaga kahju oli teda jätta.laps ise armastas uksi olla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 5a5k küll kindlasti ei julge üksi koju jääda. Seaduse järgi võib vist alles koolilast üksi koju jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

terveks päevaks- vanemad lapsed jäid kusagil kooliajal alles.
praegu 5a kutt oli septembris üksi 1-1,5h kuni 1.kl piigal vastas käisin, tüdruk praktiliselt polegi olnud- pole nagu erilist vajadust olnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuu enne 7a saamist haigusest kosuma. Lõuna ajal käisin vaatamas. Laps ise väga tahtis, oli 4 päeva kodus. Põhjuseta koju ei jäta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 12:07; 21.01 12:48; 21.01 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seitsme aastaselt terveks päevaks.
Tunnikeste kaupa hakkas üksi olema kuueselt.

Pisema olen jätnud 20-30 minutiks seitsmesega koos koju kahese aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Norah30 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu 5a5k küll kindlasti ei julge üksi koju jääda. Seaduse järgi võib vist alles koolilast üksi koju jätta.[/tsitaat]
Eestis sellist seadust ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 12:07; 21.01 12:48; 21.01 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.naine24.ee/708608/lastekaitsja-koolieelikut-ei-tohiks-uksi-koju-jatta/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te lastekaitset ei karda selga saada? 😮

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huhhh….aasta pärast läheb tüdruk kooli, ja siis hakkabki nii kaua üksi kodus olema, kui me töölt jõume. ilmselt 3 tundi peab ta kindlasti üksi olema. Kohutav on selle juures see et elame maal keset põlde ja metsa ja lapsel vaja kilomeeter maad jala käia koolibussi pealt koju, Ja mõte sellest et toad on külmad ja sooja toitu saab alles siis kui ma koju jõuan ja seda tegema hakkab on lausa jube. Aga usun et kui see aeg kätte jõuab siis ehk laabub kõik kuidagi iseenesest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]huhhh….aasta pärast läheb tüdruk kooli, ja siis hakkabki nii kaua üksi kodus olema, kui me töölt jõume. ilmselt 3 tundi peab ta kindlasti üksi olema. Kohutav on selle juures see et elame maal keset põlde ja metsa ja lapsel vaja kilomeeter maad jala käia koolibussi pealt koju, Ja mõte sellest et toad on külmad ja sooja toitu saab alles siis kui ma koju jõuan ja seda tegema hakkab on lausa jube. Aga usun et kui see aeg kätte jõuab siis ehk laabub kõik kuidagi iseenesest.[/tsitaat]
Kas koolis pikapäevarühma ei ole? Või leiate mõne trenni, et hiljem koos koju tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 12:07; 21.01 12:48; 21.01 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]huhhh….aasta pärast läheb tüdruk kooli, ja siis hakkabki nii kaua üksi kodus olema, kui me töölt jõume. ilmselt 3 tundi peab ta kindlasti üksi olema. Kohutav on selle juures see et elame maal keset põlde ja metsa ja lapsel vaja kilomeeter maad jala käia koolibussi pealt koju, Ja mõte sellest et toad on külmad ja sooja toitu saab alles siis kui ma koju jõuan ja seda tegema hakkab on lausa jube. Aga usun et kui see aeg kätte jõuab siis ehk laabub kõik kuidagi iseenesest.[/tsitaat]

Mh, mis seal nii kohutavat on? Minul oli ka esimesse klassi minnes sarnane olukord, kuigi kooli mindi sellel ajal veel aasta nooremalt kui praegu. Kui maja nii hõre ja tõesti toad nii ruttu külmaks lähevad, siis ühes toas võib laps selleks ajaks ju elektriradika ise sisse panna. Teises klassis (7 aastaselt) kütsin juba ise ahjud koju jõudes ära. Ja eelmise õhtu toitu suutsin endale samuti ilusti soojendada. Saate hakkama küll :)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on 4.5a praegu. Üksi koju olen jätnud 10 min ja ühe korra siiani. Panin multika käima talle selleks ajaks ja ta ise oli väga rahul. Tahaks veel üksi koju jääda.

Jätsin ta koju sellepärast, et ta ei kardaks üksi kodus olla. Põhimõtteliselt katsetus oli see, et ega ta nt hüsteeriliselt nutma ei hakka vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps Kui vana lapse olete üksi koju jätnud..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.