Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui vana sa oleksid kui oma vanust ei teaks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Kui vana sa oleksid kui oma vanust ei teaks?

Postitas:
Kägu

Ehk siis kui vanana end tunned? Alla pane kirja ka oma tegelik vanus ja sugu. Teen tee lahti:
12
47
N

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

80
46
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

40
63
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

42
42
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

32
38
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja tunneb ennast ikka tõesti 12, muidu nii vanana nii lapsikut teemat ei teeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

35
51
N

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja tunneb ennast ikka tõesti 12, muidu nii vanana nii lapsikut teemat ei teeks.

Mingi eelpubekate värk ilmselt.
VÕI siis tugevas keskeakriisis juba kanasupp, kes kujutab ette, et ta on siiani tibu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi eelpubekate värk ilmselt.

VÕI siis tugevas keskeakriisis juba kanasupp, kes kujutab ette, et ta on siiani tibu.

🙂 🙂 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oli kunagi kuskil selline test ja selle järgi mõtlemiselt olen vanainimene. Täpset numbrit ei mäleta, aga üle 70 tuli. Tervise suhtes ilmselt 90. Muidu olen 36.

Please wait...
Postitas:
Kägu

30
29
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

mõtlemiselt olen vanainimene. Täpset numbrit ei mäleta, aga üle 70 tuli. Tervise suhtes ilmselt 90. Muidu olen 36.

Rohkem liikuda, vähem ülesüüa, vähem alkoholi juua ja suitsetada ja ehk saadki pisut oma tervise vanust allapoole tõmmata?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mõtlemiselt olen vanainimene. Täpset numbrit ei mäleta, aga üle 70 tuli. Tervise suhtes ilmselt 90. Muidu olen 36.

Rohkem liikuda, vähem ülesüüa, vähem alkoholi juua ja suitsetada ja ehk saadki pisut oma tervise vanust allapoole tõmmata?

Ei joo ja oman mitut füüsilise koormusega tööd, liigun ka palju veel lisaks. Süüa polegi alati aega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

30
22
Olen ema ja perenaine maamajas, hobideks on põllutööd, kasvuhoone, metsas marjul käimine, kudumine ja lugemine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellises eas, kus soliidseid riideid kandes on hakatud prouaks hüüdma ja suvises riietuses hüütakse preiliks. Ehk siis neljakümpine. Viimati kutsus preiliks noormees, kes tõenäoliselt minust 20 aastat noorem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Toetan sind, teemaalgataja.
Tunnen end sageli ka ise üsna lapsena, ühte kindlat vanust ei oska esile tuua, emotsioonid on varieeruvad.

Aga eks ma siiski tean, millal kuidas käituda, ega sisetunne ja tegelik elus toimimine ju ei kattu. Kui olen omaette, siis vaatan maailma sageli lapse pilguga, palju värskem ja helgem on niimoodi elada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei joo ja oman mitut füüsilise koormusega tööd, liigun ka palju veel lisaks. Süüa polegi alati aega.

Sellisel peaks ju eriti “hundi” tervis olema?

Kas see “90a vana ja kõik on kehas läbi kulunud” on siis peas kinni?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mingis vanuses peab teatud tunne tekkima? Jah, keha hakkab rohkem tunda andma ja paneb piirangud, aga mina ei tunne, et sisu nii väga täiskasvanu eas muutuks. Olen rääkinud väga eakate inimestega, kes ütlevad, et pekki kuidas see lõpu ots nii kiiresti kätte jõudis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõne juhul küll. Tahe teha erinevaid asju on võib olla väga suur, aga keha ei tule enam järgi. Üks tuttav 90-aastane kurtis, et arst keelas rattasõidu ära, sest kondid olla kulunud. Tema tahaks hirmsasti sadulasse hüpata, aga va kondid jäävad ette.

Please wait...
Postitas:
Kägu

35 (nooruslikku särtsu ja elevust enam ei ole, aga muidu veel täitsa kõbus ja tegus)
tegelik vanus 42 (N)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kuulun sellesse kategooriasse, kes väljast paistab noorem, aga seest vana ja kulunud. Peas pole midagi kinni, ongi konkreetselt palju hädasid tervisega ja mõned jupid kulunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan komplimendi eest! 🙂

“Grown-ups don’t look like grown-ups on the inside either. Outside, they’re big and thoughtless and they always know what they’re doing. Inside, they look just like they always have. Like they did when they were your age. Truth is, there aren’t any grown-ups. Not one, in the whole wide world.”
— Neil Gaiman

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Olen synnist saati umbes viis tuhat aastat vana. Täpselt selline iga, kui liivakastis mängimine & liigesevalu on juba yhtviisi okei.

Please wait...
Postitas:
Kägu

28
37
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 59, tunnen ed ka muidugi sama vanalt. Näen välja fotodel ja siis, kui ma ei liiguta ega räägi nagu 66. Nägu, kael, käed jms. Käitun nagu 30 ja hääl on nagu 30. Figuurilt mahun ma oma pulmakleiti ja sinna on ca 40 aastat. Ehk siis ma mõjun väga ehmatavalt, kuna minu sportlikkus, elujõud ja joviaalsus, suhtlemistahe ja huumor pole kooskõlas minu välimusega. Palju selle kohta kommentaare saanud.

Kuigi ma minit ei kanna ja pikki juukseid ei ole, ma olen tüüpiline: “tagant gümnaasium, eest muuseum”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sõltub see kontekstist: ülikoolis õppetegevuses osaledes tunnen end umbes 25-aastasena, kodus aga 35 a ja natuke pealegi. Mujal olen umbes 25-30 vahel.
Tegelikult 34.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Püsigem teemas! Teema polnud sellest kui vana keegi välja näeb, vaid kui vanana end sisemiselt tunned.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Püsigem teemas! Teema polnud sellest kui vana keegi välja näeb, vaid kui vanana end sisemiselt tunned.

Püsi ise oma teemas. Ülejäänud püsivad täpselt seal, kus tahavad.
Senikaua, kui sa kõiki vastajaid kinni pole maksnud. (et siin kaagutama kukud)

Please wait...
Postitas:
Kägu

30
45
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

16
34
N

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui vana sa oleksid kui oma vanust ei teaks?