Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui vana sa oleksid kui oma vanust ei teaks?

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Kui vana sa oleksid kui oma vanust ei teaks?

Postitas:
Kägu

16
50
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

15
51
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reaalselt olen 52, naine.

Peeglist vaatab vastu ligi 60-aastane, aga endast mõeldes või siis, kui vanusest juttu, elan hetke läbi 27-aastasena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

35
59
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

u. 30-35
49
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahel 17, aga sagedamini 24-35
41
N

Enne 24-ndat eluaastat oli ka tore, aga just selles vanuses toimus mingi murrang, maailma tuli hästi palju värve juurde ja nii see kestab tänase päevani, toogu elu mis tahes ootamatusi.
Aga viimasel ajal oma vanuse peale mõeldes, tabab vahel paras ehmatus: “kuidas see küll juhtus, et ma juba 41 olen? Alles alustasin elamist ju!”
Praeguseks olen aru saanud, et kuigi pool elu on veel ees, siis minu kõrgaeg ongi juba läbi. Kui noore plikana paljajalu ja kleidikeses läbi vihmaveelompide tantsisin, siis oli see armas ja lustlik, praegu seda niisama tehes oleksin lihtsalt veider ja arvataks, et olen joobes. Väikelapse kattevari lubab mul õnneks veel avalikult lompides karelda 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

34
34

Veel viis aastat tagasi tundsin end nagu 21, aga halvas mõttes. Tundsin end infantiilsena. Et olen nagu suureks kasvamise rongist maha jäänud.
Siis ostsin kodu ja auto, läksin mehele, sain lapsed ja muutusin omavanuseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunnen ennast 35, tegelik vanus on 51.
See, kes peeglist vastu vaatab lihtsalt ei saa olla mina :(.

Please wait...
Postitas:
Kägu

50 olen ja tunnen end füüsiliselt vast nagu tavaline, ebasportlik 30aastane. sest kui olin 30, ei teinud ma mingit trenni ja polnud seda ka lapsena teinud. nüüd 50aastasena käin rühmatrennides või teen iga päev mingit tervisespordi tegevust. jooksen, aga mitte kiiresti. kõnnin palju, aga ka enamasti mitte väga kiiresti.
oma lastele tundun ma muidugi vana. vana selles suhtes et ma olen alalhoidlik ja ei taha muutusi. ja vahel on hea tuua vanust ka laiskuse vabanduseks juba.
omavanustega suheldes aga tundub, et ma ei saagi täiskasvanuks. mu mõtted ja teod pole veel jõudnud sinna ikka ja mulle ei meeldi kohustused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

32
52

Please wait...
Postitas:
Kägu

88 – mul on tunne, et olen kõike juba näinud. Tekitab heatahtlikku muiet. Ajalugu kordub farsina. Nooremate suhteprobleme vaadata on eriti naljakas. Poliitikas on tunne, nagu oleks tegelased veelgi idiootsemateks muutunud. Silmakirjalikkus on tappev – litsid mehed ja naised muutuvad minevikku varjates vooruserüütliteks, liberaalid konservatiivideks, ainuke ühendav asi on saamahimu. Vahel on tunne, nagu oleksin iidvana. A tegelikult:
44
n
Pereema, tippspetsialist, abielus elu armastusega, üks lahutus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

20
35
N

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen viimseid päevi 59.

minus on taas tärganud idealism, ma tahaks uuesti õppima minna jmt.
juurdlengi siis nüüd, et kuidas seda sisemist tunnet defineerida, kas lapsemeelsusena nagu teemaalgataja arvab tundvat või hoopis esimesed sammud teel seniilsusesse?
või kas sel üldse ongi sisulist vahet?

niisiis 15 või 90, sõltub kustpoolt vaadata. 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Püsigem teemas! Teema polnud sellest kui vana keegi välja näeb, vaid kui vanana end sisemiselt tunned.

ja jah, see kähvatus näitab, et sa ehk tõesti oledki seesmiselt 12, st istud alles koolipingis ja teed kuulekalt nii nagu õpetaja ütleb ja vabal ajal tahad ise õpetajat mängida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen viimaseid päevi 39.

Huvitav küsimus, ei teagi, koguaeg nagu sama tunne. Lapsi pole, suuri kohustusi peale töö pole. Selles mõttes on elustiil ehk viimased 20 a suht sama. Ainult vanemate asemel elan koos mehega ja ööklubides ntks ei käi, on rahulikumad hobid.

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui vana sa oleksid kui oma vanust ei teaks?