Esileht Koolilaps Kui vanal poisil oma tüdruk?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kui vanal poisil oma tüdruk?

Postitas:

Kuidas olete täheldanud, millal teie pojale on tekkinud nn oma tüdruk, kellega käivad koos kinos, veedavad koos aega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 15:45; 23.08 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

17 aastasel pojal on nüüd 6 kuud oma tüdruk olnud. Õnneks on tegemist väga armsa ja toreda tüdrukuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli 17-aastane, kui tekkis esimene tütarlaps. 20-aastasena abiellus sellesama neiuga. Lapsed sündisid, kui mõlemal oli ülikool läbi, poeg siis vastavalt vanema lapse sündimise ajal 23 aastat ja noorema sündimise ajal 25 aastat. Praegu on poeg 32-aastane, ikka sama naisega koos – pole nende aastate jooksul mingeid tülisid ega probleeme kuulda olnud, ka meie suhted miniaga on igati head. Mul on vähemalt siiani väga vedanud. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nooremal ei ole kunagi olnud, vanus 19 ja vanemal oli nii 19aastaselt pool aastat üks neiu.

Küll aga tean, et mõnel on juba 12-13aastaselt nn oma tüdruk, kellega koos kinos ja jalutamas käiakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

poiss 18a, kindlat tüdrukut ei ole, teatris, kinos, väljas käib vaheldumisi erinevatega, nii 1:1 variandis kui ka mitmega korraga 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss 14 ja oma tüdruk pool aastat olnud, tüdruk sama vana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise kooliajal olnud pool aastat 14 poisi tüdruk, ise olin sama vana. Tantsisime klassiõhtutel ja tegime paar musi ka 🙂 Pärast seda poissi oli 3a teise poisiga, kes oli tutvumise ajal 16a. Oli päris tõsine armastus, kuid piirdusime siiski kino, tantsupidude ning suudlustega, kuni olime juba 17-18a. Kahjuks viis elu meid lahku, kuigi armastame teineteist vist siiani – oleme nüüd juba üle 30a vanad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 00:18; 23.08 09:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool aastat 14 poisi tüdruk?
Kuidas sa küll jäksasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pool aastat 14 poisi tüdruk?
Kuidas sa küll jäksasid?[/tsitaat]

jÄksasid?
A ja Ä klaviatuuril piisavalt kaugel, et näpukas oleks…

Enda kohe-kohe 14-aastasel pojal veel oma tüdrukut ei ole, kuigi tüdrukud piiravad teda üsna agaralt.
Samas on paaril tema sõbral nn oma tüdrukud olemas, kelledega koos igal pool käiakse.
11-aastasel ka ei miskit.
Ja 9-aastasel pojal on paar viimast aastat sõbranna. Tüdruk on pidevalt meil ja teda võetakse poiste poolt ka kinno ja mujale kaasa.
Vanemad vennad aeg-ajalt üritavad väiksemat narrida ja tüdrukut tema pruudiks kutsuda, kuid väike tegelane ei lase sellest ennast morjendada ning võtab asja rahulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen täheldanud et minu 12a tüdrukul on küll 1 poiss. kuivõird oma poisiks teda nimetada saab, aga käivad kinos, batuudikeskuses ja mänguväljakutel, rattaga sõitmas, ja tütar ütleb et ta on nii armas poiss. aga selliseid poistega käimisi on tal olnud juba ammu. ta on jutukas ja julge türduk. teeb kaasa kõike asju, mida poisid, ronib, mängib jalkat, sõidab rula ja lumelauaga jookseb kiiresti. seepärast ta poistele meeldib. aga vahel paneb seeliku selga ja on kohe ilus tüdruk, mitte rüblik-tüdruk.
14a tüdrukul pole veel kedagi olnud. ta on vaiksem ja tagasihoidlikum. ei ole rüblik kunagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tütar hakkas oma poisiga 13 aastaselt käima, nüüd on ligikaudu pool aastat suhtes olnud ja tüdruk ise 14 saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et tüdrukud on suhtes varem ja poisid hiljem? Kas 13-aastasel tüdrukul on oma poiss vanuselt sama või vanem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 15:45; 23.08 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pool aastat 14 poisi tüdruk?
Kuidas sa küll jäksasid?[/tsitaat]

Sorry, 14a poisi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 00:18; 23.08 09:00;
To report this post you need to login first.

Poisil tekkis tüdruk 14-aastaselt, tüdruk sama vana. Nüüd juba 2 aastat koos. Ausalt ega mul selle üle väga hea meel ei ole küll. Nii noorelt võiks ikka erinevate inimestega suhelda, ennast otsida. No ei ole ju 14 ega 16 aastased tõsiseks suhteks valmis. Kuid tõsiseks on juba suhe kujunenud kui 2 aastat koos oldud. Noored on küll tublid, aga oleks võinud pigem 20 aastasena kohtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Poisil tekkis tüdruk 14-aastaselt, tüdruk sama vana. Nüüd juba 2 aastat koos. Ausalt ega mul selle üle väga hea meel ei ole küll. Nii noorelt võiks ikka erinevate inimestega suhelda, ennast otsida. No ei ole ju 14 ega 16 aastased tõsiseks suhteks valmis. Kuid tõsiseks on juba suhe kujunenud kui 2 aastat koos oldud. Noored on küll tublid, aga oleks võinud pigem 20 aastasena kohtuda. [/tsitaat]

ole mureta nad jõuavad veel kokku-lahku minna ja teisi vaadata 🙂 verinoored ju, mis siin muretsed. olgu või 5 aastat koos

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oli 17-aastane, kui tekkis esimene tütarlaps. 20-aastasena abiellus sellesama neiuga. Lapsed sündisid, kui mõlemal oli ülikool läbi, poeg siis vastavalt vanema lapse sündimise ajal 23 aastat ja noorema sündimise ajal 25 aastat. Praegu on poeg 32-aastane, ikka sama naisega koos – pole nende aastate jooksul mingeid tülisid ega probleeme kuulda olnud, ka meie suhted miniaga on igati head. Mul on vähemalt siiani väga vedanud. :)[/tsitaat]
Vot kui vahva, et selliseid juhtumeid on. Mul on ka üks koolivend, kes siiani elab koos oma keskkooli kümnendas klassis leitud tütarlapsega, nüüd siis juba 15 aastat, lapsi neil vist 3… Sellepärast ei tohigi noortesse 16-17 aastastesse armunutesse nii suhtuda, et \”niikuinii lähevad varsti lahku\”, eriti mitte veel seda välja näidata. Eriti hirmsad on minu meelest selles osas just mõned vanaemad, kes enda meelest on hirmus elutargad ja otsesõnu noortele äsja-armunutele sellisied asju näkku ütlevad — niikuinii on veel liiga vara; niikuinii pole veel Sinu jaoks see õige; oh, küll Sa jõuad veel paljusid tüdrukuid/poisse suudelda jne jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oli 17-aastane, kui tekkis esimene tütarlaps. 20-aastasena abiellus sellesama neiuga. Lapsed sündisid, kui mõlemal oli ülikool läbi, poeg siis vastavalt vanema lapse sündimise ajal 23 aastat ja noorema sündimise ajal 25 aastat. Praegu on poeg 32-aastane, ikka sama naisega koos – pole nende aastate jooksul mingeid tülisid ega probleeme kuulda olnud, ka meie suhted miniaga on igati head. Mul on vähemalt siiani väga vedanud. :)[/tsitaat]

Noh pole mõtet hõisata enne õhtut. Ma tean ka selliseid paare, kes koolist alates koos on olnud ja siis peale 15 aastast kooselu lahku läinud. Kolmekümnendates eluaastates mees leidis noore naise 🙂 Ja keegi sugulastest ei osanud sellist asja isegi oma halvemates unenägudes näha.
Ole vaikselt õnnelik ja ära kekuta. Kes teab kuna su pojake uusi jahimaid avastama tõttab või siis minia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps Kui vanal poisil oma tüdruk?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.