Esileht Koolilaps kui vanale lapsele päris oma arvuti?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kui vanale lapsele päris oma arvuti?

Mis klassist alates seda reaalselt koolitöös vaja läheb tänapäeval?
Vanem laps sai u 14-aastaselt oma arvuti. Siis oli igatepidi vaja juba.
Nüüd väiksem kooli minemas ja lihtsalt tuli mõte, et ei tea kas juba algklassides läheb arvutit ka tarvis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeg-ajalt on läinud arvutit vaja juba ka 3. klassi õpilasel. Samas eraldi arvutit neile osta ei plaani. On nö. laste arvuti, kus nemad saavad ise omi töid teha. Isikliku arvuti vajadust ei näe veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida kaugemale suudate lükata isikliku arvuti ostu, seda parem.

arvutiga kaasneb automaatselt ka selle taga non-stop istumine. ja ärge tulge mulle rääkima arvuti arendavast mõjust. muidugi kui on koolilapsed peab majapidamises ikka üks korralik arvuti olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka väga selle isikliku arvuti vastu. Meil terve 5- liikmelise pere peale 1 lauaarvuti ja saame väga hästi hakkama(kusjuures veel perekonnas olemas arvuti ja telekavabad päevad) Arvuti tõepoolest on kahjuks pidur mitmes mõttes meie laste arengule. mõelgem kasvõi sellele KUI VÄHE liiguvad lapsed ÕUES VÄRSKES ÕHUS. Tegin selle üle veidi väikest \”inventuuri2 ja missugune avastus-appi!!! Muidugi on see juba järgmine teema:) Aga eks see oma arvuti soosib jah seda omatoas facebookis istumist või mingite mängude mängimist ja suurema osa aja veetmist just nimelt halvas kehaasendis jne arvuti taga.
Mina ütlesin oma 13- aastasele, et ostan kindlasti talle oma läpaka, aga me ostame asju vastavalt vajadustele. Kui tekib vajadus-siis ostangi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli lapsel oma arvuti , aga mängib ikkagi n.ö. perearvutiga, mis on võimsam. Seegas on hetkel kodus 1 lauaarvuti + mehega kummalgi töö jaoks läpakas, mida lapsed ei puutu. ‘
Arvuti on kabinetis ja siis on lihtsam silma peal pidada, kui kaua keegi arvutis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul juba üks laps täiskasvanuks saanud ja kooli ajal ei saanudki oma arvutit. Nüüd alles täiskasvanuna ise ostis endale. Ka järgmistele ei planeeri osta. Saame kõikühega hakkama. Siis ongi hea, et kui mitmel on vaja, ollakse seal ainult vajaliku asja pärast ja niisama pole naljalt aega. Hetkel mul kaks last kooliealised, kaks lasteaia omad ja oleme väga kenasti hakkama saanud. Kui igaühel oma arvuti, siis ilmselt ainult seal istuksidki. Peale selle õpivad teistega arvestama ja aega otstarbekalt kasutama.
Keegi pole ka endale arvutit nõudnud. Asi pole selles, et ei jõuaks seda osta vaid põhimõtteliselt ei näe vajadust.[/tsitaat]

Väga minu mõtteviis. Meil telekaga sama põhimõte. Pooldan jagamise õpetamist ja igas toas ei peagi olema igal oma telekas ja arvuti, lisaks veel köögis jne.
Oma laps alles 1.klassis. Praegu arvuti puudub (hetkel külalise oma) ja olen rahul, sest muidu istusime ikka päris palju selle taga. Ostame, kui tunneme, et vajadus tekib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kõik sõltub ka lapse iseloomust. Poeg kolmandas klassis. Minu vana sülearvuti sai lasteaia viimases rühmas. Sellega õppis kirjutama, käis lastekas.ee-s, nüüd harjutavad inglise keele teste(õpetaja ise teinud), otsib materjali, aga muidugi ka mängib. Feisbooki pole. Aga armastab olla ka õues. Paar päeva on ehitanud maja ette sõpradega kindlust ja tänagi läks juba kell 9 õue, et kindlust edasi ehitada. Tahan ütelda, et alati ei tähenda oma arvuti olemasolu seda, et sellega veedetakse tunde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinkisime lapsele 10.a. sünnipäevaks oma sülearvuti. Kamba peale, nö kogu aktiivselt suhtleva suguvõsaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kui laps käima hakkab, siis tuleb ikka kohe lasteläpakas osta. kusagil 4 aastaselt selline korralikum ja kooli minnes juba näitajate pooles tõsine püss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris oma läpaka 16 aastasele. Lisaks oli (ja on) nö. pereläpakas mida siis kõik vastavalt vajadusele kasutavad. Peres on 5 liiget.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps kui vanale lapsele päris oma arvuti?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.