Esileht Ilu Kui vanalt alustasite täitesüstisega?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Kui vanalt alustasite täitesüstisega?

Postitas:

Näole. Kas 36a on selleks liiga noor?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui instat vaadata, siis sa oled lootusetult hiljaks jäänud

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitesüstid moonutavad väljanägemise ära. Tegija ise ei saa sellest aru, aga teised küll. Ja kui tegema hakkad pead ju iga mõne kuu tagant tegema, muidu on veelgi hullem tulemus. Täitesüste tegema hakkates oled nagu nõela otsas, et paned elulõpuni. Vaata parem oma toitumine üle, eluviis üle, maga öösel ja liigu palju päevas. Sellises vanuses lähevad veel kõik kortsud “ära” kui hakkad tervislikult elama.

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis probleem näoga on. Ma sama vana. Näonahk on pooriline ja ebaühtlane. Alustasin happekoorimisest. Näonahk siledam ja kenam, pisemad kortsud on siledamad. Täitesüstid jätaksin viimaseks variandiks.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 17:14; 18.08 19:22; 18.08 21:21; 19.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis probleem näoga on. Ma sama vana. Näonahk on pooriline ja ebaühtlane. Alustasin happekoorimisest. Näonahk siledam ja kenam, pisemad kortsud on siledamad. Täitesüstid jätaksin viimaseks variandiks.

Kus sa seda teed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 16:56; 18.08 17:17; 18.08 22:49; 19.08 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 52 ja ei ole veel alustanud. Ega ma äkki kuhugi hiljaks ei ole jäänud, täitsa mure nüüd kohe?

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 53 ja pole veel alustanud. Ei kavatse ka. Piisav ööuni ja õnnelik elu (well fucked woman) tuunivad paremini misiganes süstidest.

+7
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 18:17; 18.08 22:58; 18.08 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

45 ja pole isegi sellise võimaluse peale mõelnud. Nagu keegi siin juba mainis, siis on tegelt kohe näha, kui nägu on süstitud. Võib ju olla siledam ja kortsuvabam, aga samas ka ebaloomulikum, nagu mask oleks ees. Proovi parem näojoogat või jaapani näomassaaži. Youtubes on väga palju erinevaid videosid, vaata ja katseta. Need töötavad, päriselt ka. Ja naerukortsud ainult kaunistavad naist!

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 18:34; 18.08 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina konsulteerisin arstiga, kes muuhulgas ka botoxit ja täitesüste teeb. Tema ütles, et nii noorelt ei ole täitesüste vaja (need on ka kallimad), piisab botoxist. Ühtlasi tõi välja, et botoxiga võib alustada juba 30ndates, sest sel juhul hoiab botox ära uute kortsude tekke. Kui need juba tekkinud ja sügavad on, ei jäägi üle muud kui täitesüstid. Minul tõmbas botox ka olemasolevad kortsud “pehmemaks”.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis probleem näoga on. Ma sama vana. Näonahk on pooriline ja ebaühtlane. Alustasin happekoorimisest. Näonahk siledam ja kenam, pisemad kortsud on siledamad. Täitesüstid jätaksin viimaseks variandiks.

Kus sa seda teed?

Ilukliinikutes on see teenus saadaval. Ma ei hakka kliiniku nime kirjutama, et mind ei süüdistataks reklaamis. Kirjuta googlesse “happekoorimine” ja saad palju infot ning võimalus valida endale sobiv kliinik.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 17:14; 18.08 19:22; 18.08 21:21; 19.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 53 ja pole veel alustanud. Ei kavatse ka. Piisav ööuni ja õnnelik elu (well fucked woman) tuunivad paremini misiganes süstidest.

Eks eitada sa ju võid oma kortse.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

52, ei eita kortse – see on loomulik, miks pean oma vanust varjama? Nuumama kliinikuid – selle 200-300 eurot oskan ka mujale kulutada, kui ühele süstile. Eks see ole enesehinnangu küsimus – olen nooruses palju meeste tähelepanu saanud ja ei tunne puudust. Oma mees teab täpselt, kui vana ma olen, teised ei lähe aga korda.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 21:05; 19.08 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on siiralt hea meel inimeste üle, kes näevad viiekümneselt nagu kolmekümnesed, kellel on paksud ja ilusad juuksed, säravvalged hambad, sale keha jne. Kahjuks kõigil ei ole nii hästi läinud. Milleks siin teemas ennast ülistada ja teistele nina alla hõõruda, kui täiuslikud nad on? Hakkas parem? Olete ilusad ja ei vaja iluprotseduure. Good for you.

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 17:14; 18.08 19:22; 18.08 21:21; 19.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin 39-selt, hetkel 43 ja umbes kord aastas teen midagi. Süstidega üle ei pinguta ja täielikku siledust taga ei aja, aga püüan hinnata näos paari kõige kehvemat kohta/sügavamat kortsu ja siis tegelen nendega. Ikka väga palju ilusam on ja olen rahul. Tulemus on ka ülimalt loomulik, vähemalt mu mees kiidab pidevalt mu häid geene ega aimagi, mis tegelikult mu hea välimuse taga on. Süstid muudavad tema sõnul naise koledaks ja ebaloomulikuks, nagu siit eelpoolgi lugeda sai….

Üldiselt soovitan praeguse kogemuse põhjal alustada pigem varem, sest olemasolevat säilitada on märksa lihtsam ja odavam, kui juba loppi vajunud nägu turgutama hakata. Tulemus ka loomulikum.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 21:58; 19.08 06:15; 19.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 53 ja pole veel alustanud. Ei kavatse ka. Piisav ööuni ja õnnelik elu (well fucked woman) tuunivad paremini misiganes süstidest.

Paks äkki? Paksudel polegi eriti kortse.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.08 22:01; 19.08 10:07; 19.08 19:20; 20.08 19:17; 28.08 13:44; 29.08 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära raiska raha, neid peab liiga tihti tegema ja löpuks oled nagu vahanukk. Parem lase ylemised silmalaud löigata kui selleks aeg tuleb, see teeb kyll aastaid nooremaks.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on siiralt hea meel inimeste üle, kes näevad viiekümneselt nagu kolmekümnesed, kellel on paksud ja ilusad juuksed, säravvalged hambad, sale keha jne. Kahjuks kõigil ei ole nii hästi läinud. Milleks siin teemas ennast ülistada ja teistele nina alla hõõruda, kui täiuslikud nad on? Hakkas parem? Olete ilusad ja ei vaja iluprotseduure. Good for you.

Mina oma 45 aastaga ei näe kohe kindlasti välja nagu 30…heal juhul näen välja 43. Mul pole säravvalgeid hambaid, õigupoolest on pooled hambad kunstmaterjalist. Mul pole ka saledat keha, kõht on kõige koledam kehaosa mul üldse. OK, juuksed on peale järjekindlat takjajuureõli kasutamist tõesti kenaks läinud, palju kenamaks, kui kolmekümnendates olid.
Aga ometi leian ma, et täitesüstid ei muuda mind ilusamaks ja ei taga suurt õnne ja täiuslikkust. Ilusamaks muudab mind rahu meeles ja südames ja head suhted. Või on asi lihtsalt selles, et ma tõesti ei karda kortse.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 18:34; 18.08 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

44a olin ja 1 väike ampull. maksimaalselt olen teinud 1x aastas ja mingit ebaloomulikkust küll pole tekkinud. Happekoorimist ja fotonoorendust olen ka teinud.
Noorena kasutasin kalleid näokreeme ka , kuid nüüd ostan ca 10.-euroseid. Päikesekreem näole spf50.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 22:36; 19.08 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

44a olin ja 1 väike ampull. maksimaalselt olen teinud 1x aastas ja mingit ebaloomulikkust küll pole tekkinud. Happekoorimist ja fotonoorendust olen ka teinud.

Noorena kasutasin kalleid näokreeme ka , kuid nüüd ostan ca 10.-euroseid. Päikesekreem näole spf50.

1 ampullist jätkub siis kogu näo turgutamiseks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 16:56; 18.08 17:17; 18.08 22:49; 19.08 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole väitnud, et mul ûhtegi kortsu pole. Õnnelikud naerukurrud. Ja sigahead geenid.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 18:17; 18.08 22:58; 18.08 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean kommijat kurvastama, aga ma pole paks. Kannan number väiksemaid rõivaid, kui mu 30-ne tütar. Debüüdi pesumodellina tegin paar aastat tagasi. Ja seda heategevuslikku üritust näitas ERR õhtustes uudistes kogu eestile. On küll kortse. Need isikupärastavad, kaunistavad ja teevad huvitavamaks. Ei soovi neid peita või varjata.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 18:17; 18.08 22:58; 18.08 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ometi leian ma, et täitesüstid ei muuda mind ilusamaks ja ei taga suurt õnne ja täiuslikkust.

Õnne ja täiuslikkust muidugi ei taga (kas peaks?), aga veidi ilusamaks muudaks kindlasti. Ei ole veel näinud naist, keda kortsud kaunistaksid.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 21:58; 19.08 06:15; 19.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean kommijat kurvastama, aga ma pole paks. Kannan number väiksemaid rõivaid, kui mu 30-ne tütar. Debüüdi pesumodellina tegin paar aastat tagasi. Ja seda heategevuslikku üritust näitas ERR õhtustes uudistes kogu eestile. On küll kortse. Need isikupärastavad, kaunistavad ja teevad huvitavamaks. Ei soovi neid peita või varjata.

Kortsud ei kaunista MITTE KEDAGI!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 53 ja pole veel alustanud. Ei kavatse ka. Piisav ööuni ja õnnelik elu (well fucked woman) tuunivad paremini misiganes süstidest.

Paks äkki? Paksudel polegi eriti kortse.

Appi kui hästi öledud “well fucked woman”, (lucky you) ma ütlen sulle!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma 53 ja pole veel alustanud. Ei kavatse ka. Piisav ööuni ja õnnelik elu (well fucked woman) tuunivad paremini misiganes süstidest.

Paks äkki? Paksudel polegi eriti kortse.

Appi kui hästi öledud “well fucked woman”, (lucky you) ma ütlen sulle!

Tänapäeva ühiskonnas on seda hästi moodne ütelda. Naiste peamine eksistentsi mõte on, et keegi neid panna tahab ja seda tuleb igal pool kuulutada.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olengi paks ja mis siis? Ma ei jookse selle hulluse järgi, et 50+ naine peab noor välja nägema. Ei pea. Armastan ja mind armastatakse, sellest piisab.
Liigun palju, raha muret ei ole ja mis siis, et on ülekaal ja korts näos, see on ju loomulik. Vananege väärikalt.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 21:05; 19.08 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loen ja imestan et ongi naised kelle juures KÕIK pärast 30t alla hakkab käima.
0-14 – laps
15-30 – ilus noor naine
31-99 – vana mõrd kes peaks proovima välja näha nagu 15-30aastane

elu peab ikka kurb olema selle mustri järgi.
kas teil natukenegi sisemist austust enda vastu ei ole et selga sirgu lüüa ja öelda et 55ne naine on ja võib välja näha nagu 55ne?

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära raiska raha, neid peab liiga tihti tegema ja löpuks oled nagu vahanukk. Parem lase ylemised silmalaud löigata kui selleks aeg tuleb, see teeb kyll aastaid nooremaks.

Sa ilmselgelt ei tea, mida täitesüst tähendab. Täitesüsti “häda” ongi see,et selle mõju kaob 6 kuu kuni aastaga ja mingi ülesüstimine pole võimalik. Siin ei räägita botoxist või naha kõrvade taha tõmbamisest.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olengi paks ja mis siis? Ma ei jookse selle hulluse järgi, et 50+ naine peab noor välja nägema. Ei pea. Armastan ja mind armastatakse, sellest piisab.

Liigun palju, raha muret ei ole ja mis siis, et on ülekaal ja korts näos, see on ju loomulik. Vananege väärikalt.

No aga ole siis paks ja kortsus vanainimene. Miks avad selle teema?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 16:56; 18.08 17:17; 18.08 22:49; 19.08 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olengi paks ja mis siis? Ma ei jookse selle hulluse järgi, et 50+ naine peab noor välja nägema. Ei pea. Armastan ja mind armastatakse, sellest piisab.
Liigun palju, raha muret ei ole ja mis siis, et on ülekaal ja korts näos, see on ju loomulik. Vananege väärikalt.

Miks sa paks oled, kui ennast armastad?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.08 22:01; 19.08 10:07; 19.08 19:20; 20.08 19:17; 28.08 13:44; 29.08 17:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Ilu Kui vanalt alustasite täitesüstisega?