Esileht Ilu Kui vanalt alustasite täitesüstisega?

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Kui vanalt alustasite täitesüstisega?

Postitas:

Vabandust! Teema on siiski täitesüstidest ja näohooldusest, mitte kes on paks, ilus või kes ei kasuta täitesüste. Kui soovite üksteisele ära panna, tehke uus teema.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 17:14; 18.08 19:22; 18.08 21:21; 19.08 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

44a olin ja 1 väike ampull. maksimaalselt olen teinud 1x aastas ja mingit ebaloomulikkust küll pole tekkinud. Happekoorimist ja fotonoorendust olen ka teinud.

Noorena kasutasin kalleid näokreeme ka , kuid nüüd ostan ca 10.-euroseid. Päikesekreem näole spf50.

1 ampullist jätkub siis kogu näo turgutamiseks?

Nüüd olen kohe 50a ja jrg kord peaks 2 ampulli panema. Ma ei aja taga kortsuvaba nägu ka, kulmude vahele ja suunurkadesse pandi.
Jane Fonda põhjendas seda süstimist nii, “ma ei taha näha väsinud välja kui ma pole väsinud”
Minul sama soov, et teeb ilme erksamaks kuidagi.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 22:36; 19.08 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teil natukenegi sisemist austust enda vastu ei ole et selga sirgu lüüa ja öelda et 55ne naine on ja võib välja näha nagu 55ne?

Võib küll, aga tahaks seejuures olla ilus 55a.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 21:58; 19.08 06:15; 19.08 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas teil natukenegi sisemist austust enda vastu ei ole et selga sirgu lüüa ja öelda et 55ne naine on ja võib välja näha nagu 55ne?

Kui see 55-ne on nii hästi hoolitsetud, kui Saagim, siis küll. 50+ on veel nii noor naine, et vara ennast käest lasta.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.08 22:01; 19.08 10:07; 19.08 19:20; 20.08 19:17; 28.08 13:44; 29.08 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kord oli 20-aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem lase ylemised silmalaud löigata kui selleks aeg tuleb, see teeb kyll aastaid nooremaks.

Paljud ei raatsi selleks kulutada, ülemised ja alumised kokku 2500.-

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.08 22:01; 19.08 10:07; 19.08 19:20; 20.08 19:17; 28.08 13:44; 29.08 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 38 ja mõtle kaugeltki veel süstidele ja botoxile. On küll ja küll näohooldusi mis teevad head tööd ja tulemuslikud. Ja muidugi tuleb ka kodus head koostööd teha näoga. Ehk koduselt hoolitseda ka, mitte loota et ah salongis käidud nüüd wauuu, rohkem polegi vaja, on ikka küll.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 41 kui tehti esimene Botox kurjusekortsu.
43-aastaselt tehti täitsüst suunurkadesse, olin näost väga kõhn ja see tegi ilme kurjaks.
45-aastaselt tehti täitesüst põsesarnadesse, see on nüüdseks kestnud 1,5 aastat ja olen tulemusega ülimalt rahul.
Isegi mu kolleegid, terava keelega naised, ei saa aru miks ma nii hea välja näen (nende sõnad, mitte minu), sest tulemus on nii loomulik 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40- aastaselt alustasin. Praegu lasen 2x aastas teha botoxit ja 1-2x täitesüsti. 1ml on see ampull ja jaguneb näo erinevate piirkondade vahel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et kõik sõltub ju inimesest. Mul on õde lasknud endal mitu korda süstida nö kurjusekortsu, alustas ka 35selt – kahjuks see ei küsi vanust, mõnel tekib juba 25-selt. Vaadake kasvõi Grete Lõbu nägu, noor naine, aga otsaesine täitsa “kuri” – no ei saa ju midagi parata sinna, et selline nägu on.

Tean ka, et mul sõbranna on juba enne 35. eluaastat silmanurkades kanavarbaid lasknud süstida. Kuna me elame kaugel ja silmast silma kohtume harva, siis ma ei oska tulemust ega ka vajadust kommenteerida – minuarust olid need rohkem eluaegsed miimikakortsud, mis olid juba 20selt tal olemas 😀

Samas olen ka kuulnud, et kui väga sügavad vaod veel pole, et väga hästi pidi tõesti kas siis happekoorimine või mesoteraapia mõjuma. ise julgeksin soovitada ka regulaarset näomassaaži – ma küll kuskil salongis ei käia, kuid ise olen oma kurjusekortsu just mudimisega kontrolli alla saanud. Alguses arvasin, et mingi ime-kortude-vastane-pulk toimib, aga siis käis klikk läbi, et toimib ju massaaž, mitte see toode (nagu tselluliidi puhulgi)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake kasvõi Grete Lõbu nägu, noor naine, aga otsaesine täitsa “kuri” – no ei saa ju midagi parata sinna,

Vot tema puhul olen küll mõelnud, miks ta seda ära ei kaota. Nii kole! Üks täitesüst ning oleks mure lahendatud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.08 22:01; 19.08 10:07; 19.08 19:20; 20.08 19:17; 28.08 13:44; 29.08 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake kasvõi Grete Lõbu nägu, noor naine, aga otsaesine täitsa “kuri” – no ei saa ju midagi parata sinna,

Vot tema puhul olen küll mõelnud, miks ta seda ära ei kaota. Nii kole! Üks täitesüst ning oleks mure lahendatud.

No ei ole ju lahendatud ühe süstiga – süsti mõju kaob ja tuleb teha uus süst, siis jälle uus ja jälle uus.

Ehk siis inimene peab valmis olema süste tegema jäämagi. Kui mõte regulaarsest süstimisest tundub tundub vastumeelne (“kas ma siis peangi jääma endale elu lõpuni mingit keemiat naha alla süstima”) – siis ei tasu ju alustadagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole ju lahendatud ühe süstiga – süsti mõju kaob ja tuleb teha uus süst, siis jälle uus ja jälle uus.

Ehk siis inimene peab valmis olema süste tegema jäämagi. Kui mõte regulaarsest süstimisest tundub tundub vastumeelne (“kas ma siis peangi jääma endale elu lõpuni mingit keemiat naha alla süstima”) – siis ei tasu ju alustadagi.

Süsti mõju on kuni 2 aastat. Mul isiklikult kestis kurjusekortsu süst 8 aastat.
See ei ole keemia, see on kehaomane hüaluroonhape.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.08 22:01; 19.08 10:07; 19.08 19:20; 20.08 19:17; 28.08 13:44; 29.08 17:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Ilu Kui vanalt alustasite täitesüstisega?