Esileht Koolilaps Kui vanalt higipulka?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kui vanalt higipulka?

Postitas:

Tütar tegelikult alles väga noor, käib iga õhtu dusiall, kuid higilõhn tekib ikka väga kergelt. Tuleb poolest päevast koju, ja juba tunnen, et lõhn küljes.
Kas pöörduda arstile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9-aastaselt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul poiss 9 aastane ja ostsin talle ka juba higipulga. Sokke peaks ka kindlasti iga päev vahetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga millised sobivad esimesteks higipulkadeks? Ja laiendan teemat – kui juba karvad kaenla alla tekivad, kas peaks kohe raseerima hakkama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka u 9a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin 6 aastasele Selverist, made in USA;), loodusliku. Vähemalt loodan.

Igapäevaselt ei kasuta, vaid võistlustantsuvõistlustel või lasteaiapidudel, kui on lahtine kleit.

Ma konsulteerisin ka ühe lastearstiga ja midagi imelikku see polevat, et nii varakult juba higihais.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin 10-sele, ka loodusliku. Kui ikka lõhn, siis on vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

püstitasin just eespool teema et 8 aastane tüdruk hakkas üle öö higistama ja higijärgi haisema. et siis ongi norm, et nii vara see juhtub. loen siin et ka kasutate lastel juba higipulka. apteegis vast õrnatoimelisi, et lapse nahale sobiks. tal ikka päris korralik higihais nagu suurtel, ikka tuntav kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Arvan, et määrav ongi asja juures see, et lapsel higi haiseb, mitte vanus. Iga päev tuleb üle keha pesta ja sokke (sukkpükse), aluspesu ning pluusi vahetada. Tervad toiduained ja ravimid tekitavad ka tugevamat higihaisu. Aga ostke võimalikult neutraalse lõhnaga ja kindlasti sellise lõhnaga, mis lapsele endale meeldib, siis on ka tõenäolisem, et ta tahab seda kasutada. Enda puhtuse eest hoolitseda pole kunagi liiga vara. Mäletan enda kooliajast, et nö keskastme klassides oli mõnel lapsel nii higihais kui ka musta soki hais juures. Keskkoolis oli asi juba parem,ju osati enda eest juba paremini hoolitseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Kui vanalt higipulka?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.