Esileht Pereelu ja suhted Kui vanalt kaotasid süütuse?

Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )

Teema: Kui vanalt kaotasid süütuse?

Postitas:

N 27 ja 17-aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine 30, olin 14 (kuu aja pärast 15), ei kahetse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 14, praegu 31.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

22aastaselt kaotasin süütuse. Millestki erilisest polnud ilma jäänud, sest orgasme osaksin endale teha juba 15aastaselt. Rahuldustpakkuv seks saabus alles 26aastaselt koos praeguse abikaasaga. Hetkel 33aastane ja endiselt seksimaias. Nii mõnigi noorelt alustanu on selleks ajaks juba tüdinenud seksist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan et nii mõnigi, kes hiljem süütuse kaotanud, ütleb, et orgasmi oskas ta mehetagi saavutada ja seda juba teismeliselt. Sama siin. Võibolla need, kes väga vara seksuaaleluga (ja laste saamise ning suguhaiguste riskiga) alustavad, suhtuvad miskipärast mastrubeerimisse halvasti, või ei tulnud teismelisena selle peale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 10:12; 20.04 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

17-aastaselt
praegu 28-aastane
naine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

N42, 22a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naine-35, süütuse jagasin ära 25-aastaselt
Kusjuures eelnevalt pakutud variant eneserahuldamisest peab minu puhul vist paika. Oskasin seda, nautisin ja see lubas ilmselt pikemalt venitada selle ÕIGE mehe leidmisega. Ja ka tänasel päeval pole orgasmiks meest vaja. Mehel aga on kindlasti mind ka vaja, et MINA orgasmi saaks. Ilma minu otsese osaluseta ei mängi kahjuks välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30 praegu ja esimene vahekord 18 kuigi olukordi oli aastaid varem, kus poisid tahtsid. aga ei tundunud enne õige olevat. peale esimest elukaaslast ja süütuse kaotamist on olnud igasuguseid seikasid elus ja ei kahetse mitte ühtegi neist.
tunnen, et see esimese ootamine andis just juurde elule ja oskan nautida vahekorda, et see ole lihtsalt asjaajamine, na arvan, et noorematel võib juhtuda. mees tahab ja peab tegema. ikka nii, et mina naisena tahan ja siis ka saan 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15- aastaselt. Oma boyfriend, kellega käisime 2 aastat. Oli hästi suur armastus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20-aastaselt kaotasin süütuse oma elu armastusele, kellest läksin 2 aastat hiljem lahku ja 8 aastat hiljem saime jälle kokku:-)
tuleb välja, et 20 ei olegi kõrge vanus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

18 olin, 25 olen. ooleks olnud võimalusi seksida ja palju varem aga ütlesin rangelt EI, sest polnud valmis selleks. Naine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaatan et nii mõnigi, kes hiljem süütuse kaotanud, ütleb, et orgasmi oskas ta mehetagi saavutada ja seda juba teismeliselt. Sama siin. Võibolla need, kes väga vara seksuaaleluga (ja laste saamise ning suguhaiguste riskiga) alustavad, suhtuvad miskipärast mastrubeerimisse halvasti, või ei tulnud teismelisena selle peale?[/tsitaat]

Sugueluga alustasin 14a, planeeritud lapse sünnitasin 17, eneserahuldamisega alustasin 14a(mõned kuud enne vahekorda). Saadud orgasmid tekitasid just sellise isu päriselt seksida et oioi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 22:07; 24.04 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo: 6 aastaselt tegin algust vahest eneserahuldamisega (äärmiselt piinlik), 15 aastaselt süütus ja 23-selt esimene laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine,33, esimest korda seksisin, kui olin 16.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine olen. 14-aastaselt kaotasin süütuse, praegu olen 27.

Oli veidi vara, pidasin aastakese vahet ning siis pikemas suhtes olles proovisin uuesti. Sõprusringkonnas olid paljud juba \”süüdi\” ja oli nagu mingi surve. Süütus oli nagu häbiasi.

Tagantjärele mõeldes ikka lauslollus. Oma lapsele kavatsen küll pidevalt kinnitada, et ei ole vaja kiirustada. Enesekindluse värk.

Aga kui 25-aastane veel süütu on, tundub see küll natuke imelik juba. Aga see on vaid minu isiklik tagasihoidlik mõtteke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel 23a, kaduma läks 15a.
Oleks vöinud oodata.

Kusjuures mul on parim sõbranna sama vana ja süütu, ta kadestab mind ja ma kadestan teda. Mujal on ikka parem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noo: 6 aastaselt tegin algust vahest eneserahuldamisega [/tsitaat]

huvitav, kuidas nii väike laps sellise asja peale üldse tuleb (perekooli lugemas selline ju veel ei käi) ja kuidas ta sellest mõnu tundma võimeline on? nojah, eks imelapsi leidub igal alal…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu 32a naine. Süütusest sain lahti vist 16-17a (mäletan, et oli sünnipäeva paiku, aga kas suts enne või pärast, on aastatega ununenud). Olin küll tol ajal üsna noor, kuid samas olen kogu oma elu jooksul olnud vaid 3 mehega, kellest kahega olid pikad püsisuhted (3-5a korraga ikka) ja viimasega olen abielus ja kasvatame last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine 37, siis olin 19.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15 aastaselt. hetkel olen 18

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sugueluga alustasin 14a, planeeritud lapse sünnitasin 17, eneserahuldamisega alustasin 14a(mõned kuud enne vahekorda). Saadud orgasmid tekitasid just sellise isu päriselt seksida et oioi.[/tsitaat]

Suht sama siin, suguelu alustasin kui olin just 15 saanud,planeeritud laps 17, aga eneserahuldamine tuli juba 12 aastaselt vist:d

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25 aastaselt
naine, praegu 37

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui vanalt kaotasid süütuse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.