Esileht Koolilaps Kui vanalt laps oma tuppa?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kui vanalt laps oma tuppa?

Postitas:

Kui vanalt läks teie laps oma tuppa magama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 19:29; 02.06 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

igatahes mitte koolilapse-eas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabandust,läks valesti, tahtsingi kirjutada väikelapse rubriiki(:

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.06 19:29; 02.06 19:35;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]igatahes mitte koolilapse-eas.[/tsitaat]

mis sa kohe plõksid. vastata võiks ju ikka. ilmselt on sul koolilaps(i), kui siin rubriigis käid ja võiksid siis ju inimesele avaldada ka teda huvitava info.

minu omad (4 last) on kõik eraldi tuppa magama kolinud umbes 1-1,5 aasta vanuselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läks kolme pooleselt minu voodist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4-5-aastaselt, täpselt ei mäleta. Oma tuba oli tal olemas, aga ta ei tahtnud seal magada, nii ma reisisin kas tema juurde või tema minu juurde. Ta oli väga halb magaja, röökis iga öö.
Nüüd juba aastaid probleem magamatusega lahenenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 5-aastane uinub küll oma voodis, aga poole öö pealt kolib ikka meie juurde. Aga nüüd juba hakkavad mõned ööd ka vahele jääma. Loodetavasti järgmisel aastal püsib juba täiesti oma voodis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.6 aastaselt läks oma tuppa ja suurde piiretega voodisse. Praegu on 2.3aastane ja ikka magab seal. On olnud ka tagasilööke aga mitte eriti, rohkem nagu moe pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma peaksin vist silmad peast välja häbenema aga poeg saab suvel 6 ja magab meiega ühes toas.Küll oma voodis ja seda sünnist saati.
Oma tuba tal hetkel pole kuid on võimalik teha.Arutanud oleme aga ta lihtsalt keeldub sellest mõttest.Hakkab nutma ja ei taha seda kuuldagi.Naljatame küll, et abiellub ja magab ikka meiega ühes toas:)
Oleme otsustanud, et kooliminekuks saab oma toa, tahab või ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdruk alles 4selt vist, poisiga olime targemad ja kolis 1a8k oma tuppa kohe suurde voodisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1-aastaselt läks esimene laps. Nüüd teine (
10-kuune ) on ka kohe-varsti minemas õega ühte tuppa, seda siis just suure õe tungival soovil. Magavad mõlemad oma ööunesid väga hästi ja nõnda ei näegi probleemi, miks ei saaks seda juba nüüd teha. Öösiti monitor abiks.
Suure tüdruku puhul oli ikka neid aeg-ajalt meie juurde käimisi öösiti, pigem oli see ikkagi erand ja armas meie jaoks.
See teema jälle vajab lapsest lähtumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sobib küll siia alajaotusesse. minu laps läheb sügisel kooli ja magab ikka meie toas välivoodis. oma toas kõik olemas, aga kuna tema tuba asub teisel korrusel, siis pimeduse kartuses hiilib ikka meie juurde. ma ei hakka ära ajama ega traumeerima ka, las ta siis olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kolm on läinud oma tuppa vanuses 1-1,5 aastat. Meie magamistuba asub 2 lastetoa vahel ning kõigil on olnud mugavam kui saavad rahulikult endale sobivatel kellaaegadel välja magada. Miks peaks laps veel 4 aastaselt vanemate toas magama kui tal oma tuba olemas on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tütar hetkel 6 aastane, saab kohe-kohe 7 ja magab ikka vahelduva eduga meie kaisus:) Ja meie pärast las magab… meil ruumi on ja ta on niii armas kui ta kaissu ronib ja keskel laiutab, kallistab:) Varsti on pubekas, siis vaevalt, et kaissu enam tuleb, seni aga – tulgu julgesti kuni tahab.

Tal on olemas alates 2 eluaastast oma tuba, kus mängib päevad läbi ja eks ta ka seal magab päris tihti. Eriti siis kui ilmad kuumad või ka näiteks talvel kui päkapikud käivad, siis läheb oma tuppa magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4a2k, magab siiani samas toas, sest ongi vaid 1 tuba. Eeldatavalt läheb oma tuppa 4a10k.

Kui oleks olnud rohkem tubasid, siis ca 3,5a, aga kindlasti mitte alla 3a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahelduva eduga, aastaselt, ma arvan. 2,5-aastaselt sai oma narivoodi ja oli sellega väga rahul. Meie voodis magas kuni toitmise lõppemiseni, 7 kuud. Meie vahel meie voodis on 8 aasta jooksul maganud 3 korda, ei meeldi talle väga, palav ja kitsas :). Pigem, kui vaja, olen ise tema kõrval tema voodis maganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõik kolm on läinud oma tuppa vanuses 1-1,5 aastat. Meie magamistuba asub 2 lastetoa vahel ning kõigil on olnud mugavam kui saavad rahulikult endale sobivatel kellaaegadel välja magada. Miks peaks laps veel 4 aastaselt vanemate toas magama kui tal oma tuba olemas on?[/tsitaat]
Põhjuseid võib mitmeid olla. Minu laps näiteks kartis, kuigi tema tuba oli kohe magamistoa kõrval. Sai korduvalt proovitud ka varem, aga kui ööd lõppevad sellega, et laps nutab ja ma pean teda lohutamas käima ja lõpptulemusena enda kaissu viima, siis ei näinud ma sel harjutamisel erilist mõtet. Minu jaoks oli olulisem, et kõik end välja magada saaks. Kui laps oli neli ja mõned kuud peale, siis kolis ta valutult oma tuppa magama. Ju ta siis polnud enne valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene laps läks siis, kui kolides sai oma toa 🙂 5-aastaselt. teise lapse plaanin eraldi tuppa panna 2-aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps Kui vanalt laps oma tuppa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.