Esileht Pereelu ja suhted Kui vanalt/noorelt alustasid vibraatori kasutamist?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Kui vanalt/noorelt alustasid vibraatori kasutamist?

Postitas:

Kui vanalt/noorelt alustasid vibraatori kasutamist?

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 06:51; 26.10 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise?

Ära aja hullu, nagunii söbra/mehe poolest kysib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50selt.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 11:11; 27.10 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eneserahuldamisega alustasin seitsmeselt, kogemata avastasin sellise tegevuse, vibraatorit pole kunagi kasutanud, sest ei vaja seda. Olen 38.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen neid alati kasutanud. Paar tükki on esikuseinas – jopesid hoiame seal. Üks on kurgitünni kaane peal vajutiseks. Koer on neid õue peal oma viis tükki läbi pidanud,lapsed loobivad neid talle. Vanemaid vibraatoreid oleme lihtsalt aidaukse külge ritta löönud, hea tööroobasid ja hekikääre ja suitsikut riputada. Nii et ma ei tea, kui vanalt. Mis tähtsust sellel ongi.
Aga miks sa küsid?

+18
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 13:21; 24.07 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See peaks olema asi, mida kõik kasutavad? Huvitav, et inimkond varasemal ajal välja ei surnud ilma selleta.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See peaks olema asi, mida kõik kasutavad? Huvitav, et inimkond varasemal ajal välja ei surnud ilma selleta.

Vestsid endale puust dildod.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No miks te nüüd kõik haugute teemaalgataja kallal?

Teine tegi teema ja lootis, et vähemalt mõnigi vastab, et “umbes kümneselt” vms, nagu tema, aga ei midagi.

Ainult irisete.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eneserahuldamisega alustasin seitsmeselt, kogemata avastasin sellise tegevuse, vibraatorit pole kunagi kasutanud, sest ei vaja seda. Olen 38.

Üks juba asuski kirjeldama. No katsu natuke täpsemalt, see vaene õnnetu vaevu jõudis nühkima hakata. Kirjelda ikka veel!

+10
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 13:21; 24.07 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, las ma mõtlen. Maja ostsin ma kahekümneviieselt ja killustikku oli vaja kinni tampida umbes aasta pärast. Ju ma siis 26 olin.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

18.sünnipäevaks kingiti dildo. 25’sünnipäevaks sõbrannad kinkisid vibraatori.Sealt maalt olen ikka vibraatorit kodus pidanud ja kasutanud.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma kasutan ainult teise ringi asju ja keegi pole veel oma vibraatorit vist raatsinud ära annetada. Järelikult on väärt kraam.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 35 ja ei ole siiani seda kasutama hakanud. Milleks mehed maailma loodi?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

12

Päris huvitab, kust sai 12-aastane vibraatori. Ema kinkis sünnipäevaks või tõi jõuluvana?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See peaks olema asi, mida kõik kasutavad? Huvitav, et inimkond varasemal ajal välja ei surnud ilma selleta.

Pühad õed kasutasid küünlaid, juba “Viimsest reliikviast” on näha.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 21:17; 06.08 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 35 ja ei ole siiani seda kasutama hakanud. Milleks mehed maailma loodi?

Küsiks just vastupidi, mis mõttega meest vaja on, kui vibraator on olemas?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 21:17; 06.08 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samal ajal, kui hommikust konjakijoomistki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See peaks olema asi, mida kõik kasutavad? Huvitav, et inimkond varasemal ajal välja ei surnud ilma selleta.

Ma ei tea. Aga küsin. Kui küsin näiteks, et kui vanalt said juhiload, siis ei pea ka tundma alaväärsena, kui endal juhilube pole. See on samuti OK. Kõigil ei pea juhilube olema. Või küsimus, et millal tarbisid esimest korda kanepit. Seda küsides veel ei järeldu, et pean ise kanepi tarbimist normaalseks ega ka see, et pean seda taunitavaks. Need küsimused on adresseeritud kindlale sihtgrupile (resp. juhilubade omajad, kanepitarbijad).
Ehk siis küsin neilt, kes kasutavad vibraatorit – kui vanalt hakkasite seda kasutama?
Kui sa pole vibraatorit kasutanud, palun ära vasta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 06:51; 26.10 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eneserahuldamisega alustasin minagi kuskil 7-aastaselt. Samuti kogemata avastasin ja jäingi tegema. Ega selles vanuses millegi seksuaalsega seda ei seostanud, lihtsalt kuna oli probleeme ärevusega, siis see rahustas. Avalikult seda muidugi ei teinud.

Dildod ja vibraatorid tulid juba 20ndates sest enne seda mingit internetikaubandust veel ei olnud ja sekspoed olid ka sellised imelikud urkad, kuhu pidi spetsiaalselt teise linna otsa sõitma ja seda ma ju tegema ei hakanud. Nii kui sai normaalselt netist tellida seda uudishimust tegingi.

Dildo ei meeldi mulle siiani, päris mees on ikka midagi muud. Ka vaginaalne vibraatoriga tegutsemine nii väga suurt rahuldust ei paku kui kliitori stimuleerimine. Vaginaalse orgasmi saavutamisega probleeme ei ole. Aga kliitor on alati hea ja kiire lahendus omaette orgasmini jõudmiseks. Lelo Sona on imeline, täiesti teistsugune kogemus kui lihtsalt tavaline kliitorivibraator.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina olen siis hiliselt küpsenud – eneserahuldamise avastasin (ja selle läbi esimest korda kogesin, mis on orgasm), ca 26-27 aastaselt, olles juba mitu aastat püsisuhtes olnud.
Vibraatori ostsin, kui olin 32.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab soovitada head ja vaikset kliitorvibrat? Satisifyer Pro 2 on muidu hea, aga suriseb ikkagi liialt valjult.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 11:11; 27.10 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minu noorus jääb sellesse aega, kui alles tekkisid ajalehekioskitesse esimesed Maajad jmt ajakirjad, kaabeltelevisioonist näitas aeg-ajal erootilist filmi ja elu oli nagu oli, siis 20ndates eluaastates ei oleks osanudki vibraatorist mõelda. Praegu olen 40+ ja vibraator on olemas, mees kinkis esimese u 10 aastat tagasi. Mulle meeldib, kasutame teinekord seksides, hea vahelduseks, mõnikord olen ka üksi kodus olles kiire rahulduse saamiseks kasutanud. Võib ju öelda, et milleks mehed, aga miks peaks ühe võimalusega piirduma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks ära anda 2 vibraatorit, ise ei kasuta, saadud kingitusteks. Üks veidi hobuseraua kuju meenutav g punkti vibraator patareidega ja üks mikrofoni kuju meenutav kliitorivibraator laetava akuga. Kui on huvi, jäta kontakt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dildod ja vibraatorid tulid juba 20ndates sest enne seda mingit internetikaubandust veel ei olnud ja sekspoed olid ka sellised imelikud urkad, kuhu pidi spetsiaalselt teise linna otsa sõitma

Hahhaaa, kuskil 20. eluaastate alguses sellisest keldripoest hankisingi. Kartsin esimest vahekorda ning lootsin, kui olen vibraatorit kasutanud, siis pole nii valus, kui mehega selle asjani jõuame.

Noortel naistel ikka raske elu, kõik (nii päevade algus, esimene vahekord) võib ärevust tekitada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan varsti 50, olen 30 aastat abielus olnud ja veel kordagi pole vibraatorit kasutanud.
Pole isegi selle peale tulnud, et peaks selle hankima.
Milleks?
Kui meest pole saadaval ja hirmus isu peal, siis mul on ju endal ka näpud küljes.
Ma ei kujuta ette, millises olukorras peaks masinat eelistama üldse. See on ju lärmakas, kunstmaterjalist, kohmakas, kehvasti juhitav jne jne jne. Igal võimalikul juhul olen ma ise osavam ja tulemuslikum.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noortel naistel ikka raske elu, kõik (nii päevade algus, esimene vahekord) võib ärevust tekitada.

Loomulikult on raske elu, kui ema on suu pale kukkunud ja tütrega isegi päevade algusest mitte, ei räägi…
Rääkimata vahekorras olemisest.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma esimese 18 aastaselt. Minu tollane noormees kinkis mulle, et lisada ka see meie seksi. Seda konkreetset mul alles pole, mul on uued, aga neid ma kasutan ainult oma elukaaslasega.
Ma ei kasuta neid üksi, ma olen proovinud, aga ma ei saa mitte midagi. Tähendab, ma ei ole kunagi orgasmi saanud, ma olen ainult teeselnud. Mul pole aimugi mis tunne see on.
Veits nukker, peaks mainima, sest see pidi tore olema 😀 Ja ma olen 28.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan varsti 50, olen 30 aastat abielus olnud ja veel kordagi pole vibraatorit kasutanud.

Pole isegi selle peale tulnud, et peaks selle hankima.

Milleks?

Kui meest pole saadaval ja hirmus isu peal, siis mul on ju endal ka näpud küljes.

Ma ei kujuta ette, millises olukorras peaks masinat eelistama üldse. See on ju lärmakas, kunstmaterjalist, kohmakas, kehvasti juhitav jne jne jne. Igal võimalikul juhul olen ma ise osavam ja tulemuslikum.

Ise pole kunagi kasutanud, aga teab täpselt, et jube halb on…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustasin kasutamist 33-aastaselt ühe ägeda, hea fantaasiaga ja pigem dominantse mehe palvel (või noh tungival soovitusel).

Ma ei tea, miks ma varem pole vibraatoreid kasutanud, ausalt kohe.

Mina kasutan ka Lelo Sona’t – sellega lihtsalt pole võimalik mitte orgasmini jõuda (kellel siin oli probleeme, siis tõesti soovitan proovida). Lihtsalt ilmestamaks eileõhtuse kogemuse pinnalt – 23 minutit ja 9 orgasmi 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui vanalt/noorelt alustasid vibraatori kasutamist?