Esileht Pereelu ja suhted Kui vanalt sai teie mees viimast korda isaks?

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: Kui vanalt sai teie mees viimast korda isaks?

Postitas:

minu mees sai 29a viimast, kolmandat korda isaks.
ma loodan et see nii ka jääb. mina talle rohkem võimalusi isaks saada ei anna :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees oli 44 ja mina olin 32.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

36 oli,rohkem ei soovi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pole imelik: meeste puhul peetakse normaalseks, kui saavad veel 50-selt isaks, aga kui naine 40-selt sünnitab, arvab enamus, et liiga vana. Ja ometi on meeste eluiga lühem kui naiste oma. Mina aru ei saa…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naised võivad peale 40a sünnitada küll, kui loomulikult rasestuvad ja tervis lubab. Ma ei pea 40+ aastastast sugugi vanaks sünnitamiseks. Samas aga võib olla nii, et nt 45 aastase tervis lapse kandmise ja sünnitusega saab päris palju kannatada (oleneb siis naise vormist, lihtsalt selles eas on suurem tõenäosus). Meeste puhul seda muret pole.

Meeste puhul tuleks aga jälgida nende üldist tervist. Ma ilmselgelt ei muretseks last 50 aastase mehega, kel on kõrgvererõhutõbi (või kalduvus kõrgele vererõhule), südame -ja veresoonkonna jamad, kalduvus alkoholismile vms. Kui mees on terve ja sportlik ning kannab enda tervise eest hoolt, küll ta siis näeb oma last ka täiskasvanuna ja ehk selle lapse lapsigi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.09 06:47; 03.09 11:54; 05.09 07:04; 07.09 07:31; 07.09 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen peret, kus mees sai 73-selt isaks (naine oli 37). Oli ikka õudne vaadata, kui ta 75-selt 2-aastasele lapsele ütles, tule tütreke issi sülle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nüüd siin mingid noored , kullakaevajatest libud siristavad, kuidas nende tegijad (loe- rahakad) mehed – mingid ühe jalaga hauas raugad, lapse neile tegid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa oli 45 kui mina sündisin ja 50 kui sündis minu õde. Mõlemad oleme täiesti terved. Esimene lapselaps on minu õest aasta noorem.
Lapse seisukohast vaadates ütleks, et minul ei olnud \”liiga vana isa,\” kuid mu õel oli. Noorim laps võiks ikkagi keskkooli lõpetada enne pensioniea saabumist. See on minu arvamus minu perekonna põhjal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane laps on alles plaanis, aga mees mul oli 44, kui meie esimene laps syndis, ja 47, kui teine laps syndis. Arvan, et ta ka 49-50, kui viimane synnib. (Enne pole ta abielus olnud ja lapsi ka mitte).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 06:14; 07.09 13:58; 08.09 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

issand, viimane kägu (06.14), teil siis täpselt nii nagu meil. Mu mees oli ka 44, kui esimene laps sündis meil, 47, kui teine sündis ja praegu treime kolmandat nö. Loodetavasti sünnib siis järgmine aasta, kui mees saab 50.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.09 06:47; 03.09 11:54; 05.09 07:04; 07.09 07:31; 07.09 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase pesamuna sündimise ajal oli 38.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli 47. Meie suuretel lastel pole siiamaani lapsi ja õige ongi – käigu koolid läbi, seadku elu sisse. Mehe kursakaaslastest (tol ajal tehti ülikooli ajal kaks last valmis, sest siis ei pidanud mees Vene kroonusse minema) olid selleks ajaks õige mitmed vanaisaks saanud. Ja mis siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]issand, viimane kägu (06.14), teil siis täpselt nii nagu meil. Mu mees oli ka 44, kui esimene laps sündis meil, 47, kui teine sündis ja praegu treime kolmandat nö. Loodetavasti sünnib siis järgmine aasta, kui mees saab 50.[/tsitaat]

Ma soovin teile edu! Kui vana sa ise oled, kui voib kysida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 06:14; 07.09 13:58; 08.09 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh ! Samuti teile edu! ma ise olen 35a, 14a noorem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.09 06:47; 03.09 11:54; 05.09 07:04; 07.09 07:31; 07.09 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]issand, viimane kägu (06.14), teil siis täpselt nii nagu meil. Mu mees oli ka 44, kui esimene laps sündis meil, 47, kui teine sündis ja praegu treime kolmandat nö. Loodetavasti sünnib siis järgmine aasta, kui mees saab 50.[/tsitaat]

Julged naised! Pole midagi öelda. Ligi 50-sega kolm väikest last, päris suur tõenäosus neid lapsi aastaid enne täisealisteks saamiseni üksi kasvatada! Kas meestel kopsakad elukindlustused ikka on?

Endal pesamuna tulemas mehe 40 juubeli kandis. Ise umbes sama vana – rohkem lapsi ei taha. Suuremad lapsed varsti kõik kooliealised õnneks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on hetkel 37 ja saab veelkord isaks kui on 38, mina rohkem laps ei too. Ei ole ta sellist tüüpi mees, kes peret jätaks – truu põhimõtteliselt ja eelkõige iseendale – seega jääb vastus 38.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkab ka aeg otsa lõppema,sellepärast see 2,5a ongi mul seatud.
Kui selle ajaga naist ei leia,kellega peret luua,siis aidaa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

38 oli, kui meie neljas laps sündis. Planeeritult viimane laps 🙂
Esimene laps oli siis 19 (nüüd 24, aga vanavanemateks ta meid ikkagi veel ei ole teinud, varsti võiks küll juba;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Julged naised! Pole midagi öelda. Ligi 50-sega kolm väikest last, päris suur tõenäosus neid lapsi aastaid enne täisealisteks saamiseni üksi kasvatada! Kas meestel kopsakad elukindlustused ikka on?

Endal pesamuna tulemas mehe 40 juubeli kandis. Ise umbes sama vana – rohkem lapsi ei taha. Suuremad lapsed varsti kõik kooliealised õnneks. [/tsitaat]

Julge selles mottes, et julgesin abielluda mehega, kellega kokku sobisin ja keda armastan ja austan? Mulle jalle vaga meeldib, et ta on elu nainud ja kogenud ja teab, mis tahab. Pole just vaga ohtu, et noorema juurde ka laheb-mina olengi see noorem:)

Eks sobrad ka ohhetasid ja ahhetasid, kui abiellusime, et motle sureb varsti ara ja jaad yksi. Ermm…ma ei tea, palju mulle neid elupaevi on antud-voi kui palju on antud sellele mehele, kel viimane laps syndis, kui ta oli 30.

10 aastat oleme koos olnud ja hetkel pole naha koos olemise loppu. Iial ara ytle iial-nii et ei ytle minagi. Aga eks elu ongi selline. Ei tea me seda ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 06:14; 07.09 13:58; 08.09 01:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui vanalt sai teie mees viimast korda isaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.