Esileht Pereelu ja suhted Kui vanalt siis võib?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kui vanalt siis võib?

Postitas:
Kägu

12 aastaselt tegelesin ma juba igapäevaselt eneserahuldamisega ja seejuures fantaseerisin seksist. Esimene seksuaalvahekord 19 aastaselt.

Eneserahuldamise osas täpselt sama. Tean mõne lähedase eakaaslase käest, et ka nemad alustasid umbes samas vanuses eneserahuldamisega.

Esimene seks oli 16-aastaselt. See oli mehega, kellega abiellusin ning kellega olen siiani koos.

Mina alustasin juba lasteaiaealisena, arvan, et olin umbes 5-aastane. Siis ma muidugi ei teadnud, mis asi see on üldse, lihtsalt oli mõnus. Kui sain vanemaks, nii umbes 12-13 aastaseks, siis lugesin kuskilt noortelehest, et eneserahuldamine on vale ja lõpetasin selle ära, tundsin süümepiinu isegi.

Aga esimest korda hakkas mulle üks poiss meeldima samuti lasteaias. Samuti mäletan algklassidest ühte klassivenda, kes mulle meeldis mitu aastat. Samas esimese suudluse ja poiss-sõbrani jõudsin 15-aastaselt, süütuse kaotasin 16-aastaselt. 12-aastaselt olin ilmselt üsna lapsik veel, aga nukkudega ka ei mänginud enam.

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul oli esimene poiss-sõber 12-aastaselt. Poiss ise oli sama vana. See oli selline armas aeg minu meelest, mingist seksist ei olnud meil kummalgi ilmselt halli aimugi, aga üle aasta käisime niisama jalutamas ja hoidsime käest kinni enne esimest suudlust. Seda hetke mäletan küll väga hästi, tundsin, et terve maailm käib ringi, liblikad olid kõhus ja mõttes ketrasin seda hetke nädalaid peas ringi. Kogu aeg üksteist ei näinud, tema elas maal, mina linnas, vahemaa oli umber 45km. Kui 14 sain, siis vajus see lõpmatu armastus kuidagi soiku, kuigi arvasin täitsa kindlalt, et see ongi see elu armastus ja kunagi abiellume. Aga jah, mitte midagi seksuaalset kindlasti ei olnud, selline lapselik kallistamine ja musitamine ja enamjaolt me ka sellega ei tegelenud, joonistasime koos ja käisime loodust avastamas, mida veel joonistada saaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

12 aastaselt tegelesin ma juba igapäevaselt eneserahuldamisega ja seejuures fantaseerisin seksist. Esimene seksuaalvahekord 19 aastaselt.

Eneserahuldamise osas täpselt sama. Tean mõne lähedase eakaaslase käest, et ka nemad alustasid umbes samas vanuses eneserahuldamisega.

Esimene seks oli 16-aastaselt. See oli mehega, kellega abiellusin ning kellega olen siiani koos.

Mina alustasin juba lasteaiaealisena, arvan, et olin umbes 5-aastane. Siis ma muidugi ei teadnud, mis asi see on üldse, lihtsalt oli mõnus. Kui sain vanemaks, nii umbes 12-13 aastaseks, siis lugesin kuskilt noortelehest, et eneserahuldamine on vale ja lõpetasin selle ära, tundsin süümepiinu isegi.

Aga esimest korda hakkas mulle üks poiss meeldima samuti lasteaias. Samuti mäletan algklassidest ühte klassivenda, kes mulle meeldis mitu aastat. Samas esimese suudluse ja poiss-sõbrani jõudsin 15-aastaselt, süütuse kaotasin 16-aastaselt. 12-aastaselt olin ilmselt üsna lapsik veel, aga nukkudega ka ei mänginud enam.

Mina avastasin ka mõnutunde juba lasteaias. Selle eest häbistati mind korralikult. Orgasmini oskasin jõuda 12-aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mängisin 12-aastasena veel vahetevahel Barbiedega. Õmblesime nukkudele riideid, aga mängisime ka ikkagi nisama vahepeal. Samal ajal oli mul ka esimene peika, kellega käisime õhtuti pargis jutustamas, käest kinni hoidmas ja ka esimest korda elus suudlesin. Mul oli huvi seksi ja sellega seonduva vastu, tegelesin ka eneserahuldamisega, aga seksida selles vanuses küll veel päriselt ei tahtnud. Esimene vahekord oli 16-aastaselt kuigi võimalusi ja poisssõpru oli varemgi, aga siis ei olnud ise selleks veel valmis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui vanalt siis võib?