Esileht Väikelaps kui vanalt teha lapsele kõrvaaugud????

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: kui vanalt teha lapsele kõrvaaugud????

Postitas:

seline küsimus siis kui vanalt oleks paras teha??mul plika saab nelja aastaseks ja juba pikemat aega on see teema õhus, et tema tahab kaa endale kõrvarõngaid…kui vanalt teie lasite lapsele või lastele kõrvaaugud teha??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin oma plikale 5a, sünnipäevakingitus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teem on meil juba suvest saata õhus..üks päev hakkas rääkima ja siis küsis kord mamma käest ja siis jälle minu ja issi käest, et kas teeme ja et tema tahab ja tahab..siis jõudsid jõulud kätte ja siis küsis kas jõuluvane teeb talle…sai siis sellest teemast kõrvale hiilitud ja ütlesime kui oled hea laps, et siis vaatame..nüüd siis hakkas sünnipäev tulema ja jälle on teema õhus, et kas nüüd saab..samas olin juba otsustanud, et saab siis sünnipäevaks, aga siis mõtlesin jälle sellele, et kas lasteaias see häirima ei hakka..patse tehes, pead kannides,või siis juhtub nii et riidesse pannes võib riiete taha kinni jääda…samas ma ise olin 6aastane kui mulle tehti ja siis ma ei mäletaks et mind oleks see kuidagi häirinud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lubaksin teha pärast kooliminekut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8 aastaselt sai augud.Esimese kl lõpetamise puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kui nabarõngast tahab? kas siis on 5a ok?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 6-aastasel pole ja niipea veel ei saa. Paar korda on jutuks tulnud ka. Olen talle klõpsudega kõrvarõngaid ostnud mõned. Mina leian, et esiteks on lihtsalt vara, aga ma ei ole ka kindel, et kõrvarõngad väiksel lapsel päris ohutud on. Võivad juuksed või riided nende taha kinni jääda. Õnneks neil lasteaias vist ainult ühel lapsel on kõrvarõngad. Praegu arvan, et u. 10-aastaselt võiks saada. Aga eks paistab. Enne kooli kindlasti ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene tütar sai 4 aastaselt, teine 8 aastaselt. Otsustavaks sai lapse enese soov, mitte esimene huvi vaid ikka pikem pealekäimine. Enne ikka arutasime põhjalikult ka puhastamise ja võimaliku kõrvade valutamise teemal.
Kõrvadesse aukude tegemine ei ole minu arust küll seoses sellega kui vanalt hakkab laps naba- või muud rõngast tahtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige varem, mis ma lubaks teha, on ka kas lasteaia lõpetamiseks v esimene klass. Lasteaeda lõpetades on hea soe aeg ka, pole vaja muretseda, et kuhugi riietesse kinni jääb…sallid-mütsid kõik see jääb ju ära….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi..ma ei saa aru, miks on vaja kõrvaauke 4-5-6 aastastel. Ainuke ehe võiks sellises vanuses olla kaelakett.
Mina oma türel enne 10 a ei luba, ja kui ta on praegu tahtnud, siis olen seletanud, et see ei ole sobilik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis, kui 16 saab. Varem ei teki mingit teemat õhku, konkreetne ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 19:31; 22.01 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pika saii 3asunnipaevaks.ei name ooh just miks mitte teha.kaelaehe segas .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie pika saii 3asunnipaevaks.ei name ooh just miks mitte teha.kaelaehe segas .[/tsitaat]
Sellise kirjapildiga ema puhul pole kahtlustki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 19:31; 22.01 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kokkulepe, et 10-aastaselt, kui ta siis veel tahab. Minu meelest eestlaste hulgas pole väikelaste augustamine traditsiooniliselt kombeks olnud. Mäletan oma lapsepõlvest, et kui väikesel tüdrukul olid kõrvarõngad, oli raudselt mitte-eestlasega tegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis kui on võimeline ise nende eest hoolitsema- vanemad piigad said 14-15, noorem on 7a ja ei ole plaanis ka talle varem teha.
mul muidugi ka see häda, et mu suhted vere jms on suht kahtlased 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu tüdruk 11 ja auke pole kõrvas. Milleks talle need vajalikud on? Et ilusam oleks? Ta on ka niisama ilus laps. Et lihtsalt tahab, et ehtida saaks? Nii väike laps ei pea ennast veel ehtima, piisab kaelaehetest ja omatehtud käevõrudest. Kannab meeleldi kulonitega hõbekette. Ma ei tea, miks peavad lapsel olema kõrvarõngad lihtsalt olemise pärast. Laps on soovinud, siis jälle soov üle läinud ja siis jälle soovinud. Arvan, et selleks kulub mitu aastat veel, enne kui teha luban. Minu jaoks pole põhjendus, et ma niiiiii väga tahan, eriti veel 5-aastase puhul. Emad on selleks, et lapsed maa peale tagasi tuua ja seletada, kas see on vajalik või mitte. Või sis tõesti lapse tahtmistele järele anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin teha lapsele 3 kuuseks saamise päeval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 20:57; 24.01 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti mitte enne 10a. Siis kui suudab ise nende aukude eest enamvähem hoolitseda ja hakkab juba neiu nime väärima. Ei poolda pisikeste laste \”ära rikkumist\” ja täiskasvanutele mõeldud atribuutika toomist laste maailma.
Siis tulebki varsti see küsimus, et \”kas teie 10-aastased tütred juba värvivad end kooliminekuks\” ja seksikad riided jms. No milleks. Väiksed lapsed on niisamagi armsad, las nad olla lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte enne 13 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis kui endal aru peas on, ehk see ei saa olla 5.a, ja ilmselt mitte ka 10.a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no minu arust ,et miks ei või eestlane oma lapsele kõrvaaugud teha,et nüüd juba väikelaste kõrvarõngad olemas ja lausa plastmassist ,mis on täiesti ohutud,et mina tegin oma ühele tüdrukule 1aastaselt ja teisele 2aastaselt ja minu meelest väga nunnud.et see kaela ehe on palju ohtlikum,kui keegi sellest tõmbab kas läheb katki või saab väga haiget ja jääb juustesse kinni jms.et mina küll seal midagi imelikku ega silma häirivat ei näe,kui kellegi pisikesel augud kõrvas,et iga lapsevanem otsustab ise millal lubab ja jutul lõpp.ja mul sõbranna tegi kohe kui laps sündis ja täitsa eestlane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]jepikajep kirjutas:[/small]
[tsitaat]no minu arust ,et miks ei või eestlane oma lapsele kõrvaaugud teha,et nüüd juba väikelaste kõrvarõngad olemas ja lausa plastmassist ,mis on täiesti ohutud,et mina tegin oma ühele tüdrukule 1aastaselt ja teisele 2aastaselt ja minu meelest väga nunnud.et see kaela ehe on palju ohtlikum,kui keegi sellest tõmbab kas läheb katki või saab väga haiget ja jääb juustesse kinni jms.et mina küll seal midagi imelikku ega silma häirivat ei näe,kui kellegi pisikesel augud kõrvas,et iga lapsevanem otsustab ise millal lubab ja jutul lõpp.ja mul sõbranna tegi kohe kui laps sündis ja täitsa eestlane.[/tsitaat]
Sõbranna tegi ka nüüd oma 2 nädalasele lapsele ja pani ikka kullast kõrvarõngad. Ise ma ei julgeks elu sees vastsündinule sellist valu ja ehmatust teha. Ennastki ju ehmatab kui see ,, püssipauk ,, käib ja päris hullult hakkab ka kipitama peale seda. Mul siin üks tuttav kes lasi oma 3 kuusele beebile teha ja ostis ikka kallis kõrvarõngad väikeste teemantitega. 3x juba uued ostnud, kuna laps kisub neid. Ilusad on küll lapsel kõrvas aga minu meelest koguaeg 200¤ uuesti ja uuesti välja käia on ka suht pointless. Aga noh- ega siis rikkust ei anna ju häbeneda 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 20:57; 24.01 11:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Väikelaps kui vanalt teha lapsele kõrvaaugud????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.