Esileht Beebi ja mitmikud Kui vanalt teie lapsed pöörama hakkasid?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kui vanalt teie lapsed pöörama hakkasid?

Postitas:
Kägu

Mul on 4.5kuune poeg, kes veel ei pööra ega keera ka külili. Mina olen mures aga perearst ei paista olevat.

Mis vanuses teie lapsed seljalt kõhule pöörama hakkasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal vahet on, millal meie omad hakkasid 🙂 Muidugi võib liigutust ette näidata (õrnalt õlast ja puusast toetades), mööda enda käsi ja jalgu veeretada, mänguasju küljele asetada jne, et keerama hakkamist stimuleerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga kui sa ise teda põlvest keerad, kas tuleb kaasa, selg tugev?

On suur vahe, kas laps nö lödi või lihtsalt huvi puudus, aga pead hoiab ja selg tugev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkas 2,5-kuuselt, aga tegin temaga iga päev harjutusi ja võimlemist. Teine hakkas u 4-kuuselt, võimlemiseks polnud aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene laps 4k 1p. Teine laps 4k 19p. Kolmas laps 5k 9p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed kaks(poisid) hakkasid 4,5k keerama ja kolmas (tüdruk) nädal enne 3k. Viimasega ei teinud selleks varajaseks keeramiseks küll mitte midagi, ise kuidagi hakkas ja ega kätt ette ei pane ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul keeras esimest korda viie kuuseks saades. Paar päeva tegi seda mõned korrad ja siis 2 kuud üldse peaaegu mitte. Aktiivselt hakkas uuesti tegema 7-kuuselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tütar 3,5-kuune ja juba mõnda aega väga usin pööraja. Täna füsioterapeut ütles, et see on niiöelda normi kiiremas otsas, kuid ka 5-kuuselt on täitesti normaalne.

Kui perearst ei suuna, on võimalik ka oma raha eest füsioterapeudi juures käia, et harjutusi õppida. Meie käime ise makstes beebit ujutamas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkas pöörama päev enne 3-kuuseks saamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mäleta täpselt. Pehmes voodis “keeras” kiiremini , aga kõvale põrandale pannes ei keeranud. Pehme voodi oli nii pehme, et kui käega lapse kõrvale toetasin, siis ta veeres suht ise ümber 😀 ning põrandal oli laps ise ka natuke närvis, et seal ei õnnestunud ümber keeramini nii lihtsalt, kui voodis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib äkki netist 3-4-5 kuuste beebide võimlemisvideoid otsida või beebivõimlemises käia. Ma käisin võimlemas, kuigi juhendajad ütlesid, et pole põhjust.

Mu beebil juhtus esimene keeramine 3 kuuselt, siis oli pikk vahe sees ja rohkem hakkas uuesti keeramisega tegelema umbes 4,5 kuuselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

7-kuuselt umbes. Aga olime ka ise selle vea teinud, et ei lasknud tal piisavalt palju kõhuli olla, vaid palju lamamistoolis. Roomas, kusjuures, edasi-tagasi juba enne keeramist. Siiski kogu ülejäänud areng oli normipärane ja pärast keeramist tulid kõik muud oskused (käputamine, püstiajamine, käimine) juba ülikiirelt riburadapidi järgi. Meie nõks oli ka see, et põlv üle teise jala üle tõsta. Kui laps selle nõksu kätte sai, siis hakkas järgmine päev keerama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kui vanalt teie lapsed pöörama hakkasid?