Esileht Koolilaps Kui vanalt teie tüdrukutel päevad algasid

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kui vanalt teie tüdrukutel päevad algasid

Postitas:

Kui vanalt hakkasid teie tüdrukutel päevad?Minu tüdruk on 12 ja algasid.
Kelle lastel nii noorelt hakkasid ,milliseid hügeenisidemeid kasutate?Ja kas kehalise tunnist võib küsida vabastust?

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui sa pole see PK tuntud päevade- ja karvadepervert (kuigi ilmselt oled) siis siit sa vastust ei saa. Üks haige inimene on heietab sel teemal siin vähemalt kord kvartalis.
Guugelda kui tahad vastuseid. Uusi ideud haigete fantaasiate rahuldamiseks ei maksaks kellelgi siia kirjutada.

+8
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:46; 21.01 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa selle teadmisega peale hakkad kui vanalt kellelgi teisel hakkasid? 12-aastaselt päevade algamises ei ole midagi imelikku, aga pole ka imelikku kui algavad 16-aastaselt. Kõik sõltub geenidest, kellel rohkem lõunamaa verd suguvõsas, neil algab varem. Sõltub ka lapse pikkusest ja kaalust.

Hügieenisidemete osas peaks siiski laps ise valiku tegema, mis kõige enam sobib, eks see katse-eksituse meetodil selgub. Need libresse omad on normaalsed, õhukesed ja ei ole nagu vakstu. Alwaysi valikust sensitive versioonid.

Selles mõttes on tõesti veider, et kes sa sellele “oma tütrele” oled? Kui sa oled ema, siis peaksid ju ise ka olema hügieenisidemete valikuga kursis?

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:55; 20.01 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta erinevad sidemed, las proovib. Kehalisest võib vabastada. Kui laps tunneb end halvasti, kõht valutab, võid ka päevaks koju jätta.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti pole vaja sellele veidrale huvitundjale vastata. Ema, naisterahvas teaks ju ometi ise sidemetest midagi.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 22:54; 21.01 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

12 on täiesti harilik aeg. Osadel algavad varemgi.
Sidemed vali ikka iseenda kogemuse ja tütre verehulga järgi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 00:24; 21.01 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

12-aastane ja “nii noorelt”?
see on kahtlane postitus jah.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tütar 13 ja veidi peale – midagi ei ole alanud.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10a11k 🙁
11a6k

Tulid üsna vara, aga ega mitte midagi teha pole.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 23:55; 20.01 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõunamaa veri ei loe siin küll midagi. Päevad algavad, kui tüdruk ületab teatud kehakaalu. Samamoodi pole päevi, kui kaal jääb alla selle kaalu.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõunamaa veri ei loe siin küll midagi. Päevad algavad, kui tüdruk ületab teatud kehakaalu. Samamoodi pole päevi, kui kaal jääb alla selle kaalu.

Mis “see teatud” kehakaal siis on, kui saladus pole?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõunamaa veri ei loe siin küll midagi. Päevad algavad, kui tüdruk ületab teatud kehakaalu. Samamoodi pole päevi, kui kaal jääb alla selle kaalu.

Olen ka nii arvanud, aga tüdruk 13 ja 54kg, päevadeta. Endal algasid 16a ja kaalusin alla 50kg.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõunamaa veri ei loe siin küll midagi. Päevad algavad, kui tüdruk ületab teatud kehakaalu. Samamoodi pole päevi, kui kaal jääb alla selle kaalu.

Mis “see teatud” kehakaal siis on, kui saladus pole?

Arstid väidavad, et ca 47 kilo.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad algavad, kui tüdruk ületab teatud kehakaalu. Samamoodi pole päevi, kui kaal jääb alla selle kaalu.

päris nii see siiski ei ole, et üksnes kehakaal loeb, loevad ka pikkus ja geenid ehk siis see, kui kiiresti kehaline küpsus suguvõsas üldiselt toimub. Kui vanalt naabritel see käib, selle järgi ei ole küll vaja mõelda enda pere kohta, et midagi on liiga vara või liiga hilja. Ikka omaenda suguvõsaga saab võrrelda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:55; 20.01 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tütar oli 11 ja kaalus täpselt 30 kg kui päevad algasid. Ei kaalu muide praegu täiskasvanunagi üle 50 kg.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

10a11k ????

11a6k

Tulid üsna vara, aga ega mitte midagi teha pole.

Kehtib meil ~45-47kg reegel.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 23:55; 20.01 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin üheksa kui hakkasid. Õde, kes paar aastat vanem, hakkasid hoopis 14 aastaselt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin üheksa kui hakkasid

See ei ole ületrumpamise teema, et kel varem algasid on nagu võidumees. Kehalisest ei vabastata, aga näiteks ujumistrenni ei pea päevade ajal minema.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad algavad, kui tüdruk ületab teatud kehakaalu. Samamoodi pole päevi, kui kaal jääb alla selle kaalu.

Jah, muidugi – rasedaks jääb ka alles siis, kui kaal üle 70kg läheb.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tütar oli 11 ja kaalus täpselt 30 kg kui päevad algasid. Ei kaalu muide praegu täiskasvanunagi üle 50 kg.

Mina kaalusin ka 30 kg, kui päevad hakkasid, kuid olin hoopis 12. Praegu täiskasvanuna kaalun 48 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12 ei ole väga vara. mina mäletan (olen 40+), et lugesin 10-11-aastasena praeguseks vist pool sajandit vana raamatut ja ja seal oli kirjas, et (vist eestis) hakkavad tüdrukutel päevad keskmiselt 13. eluaasta suvel. minul täpselt nii algasidki.
minu tütrel algasid vanuseliselt täpselt samal ajal – 13. aastaselt.
12. aastaselt ei ole väga vara.
vahenditest – ise teab, mida kasutab. ma püüdsin omast kogemusest midagi soovitada aga üldiselt taheti mind ikka puu taha selle jutuga saata.
mis puutub kehalise tundi – ma küll ei leia, et vabastus kuidagi vajalik oleks. võib-olla mingi mega veritsuse korral aga no ma pole sellise asjaga küll kokku puutunud.
küll olin ma päevade ajal kõva kõhuvalutaja – selle jaoks on valuvaigistid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõunamaa veri ei loe siin küll midagi. Päevad algavad, kui tüdruk ületab teatud kehakaalu. Samamoodi pole päevi, kui kaal jääb alla selle kaalu.

Mis “see teatud” kehakaal siis on, kui saladus pole?

Arstid väidavad, et ca 47 kilo.

Pigem vist kehamassiindeksi jõudmine üle 17 on see piir.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 00:24; 21.01 00:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid kui olin 13 ja pool. Sidemed tundusid väga ebamugavad, mõned aastad hiljem sain tampoonide kasutamise selgeks. Kehalisest vabastuse küsimus on igati põhjendatud, eks tütar ise vaatab, kuidas enesetunne on. Aga sidemeid (ja tampoone) osta talle lihtsalt ports erinevaid ja küll ta ise otsustab, millised kõige rohkem meeldivad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehalisest vabastamiie propagerimine on täiesti vale suund. Igasugune liigutamine teeb olemise palju paremaks, mitte vastupidi. Oli minulgi kombeks diivanile kerra tõmmata ja kannatada, aga siis olid päevad väga raske mägimatka ajal ja valutud ning lühemad! Edaspidi suurendasin füüslist koormust päevade ajal ja suured valud kadusid. Nii et õpetage parem tütreid kasutama näiteks tampooni ja sidet korraga, sest verejooks liigutades muidugi suureneb. See ongi valu vähenemise põhjus, sest survet avaldav emaka limaskest irdub rutem.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõunamaa veri ei loe siin küll midagi. Päevad algavad, kui tüdruk ületab teatud kehakaalu. Samamoodi pole päevi, kui kaal jääb alla selle kaalu.

Mis “see teatud” kehakaal siis on, kui saladus pole?

Arstid väidavad, et ca 47 kilo.

Pigem vist kehamassiindeksi jõudmine üle 17 on see piir.

Ka jama jutt. Olin 1. klassis (6-aastaselt) 124cm pikk ja kaalusin 28kg. Oleksid pidanud päevad hakkama? Tegelikult hakkasid 14-aastaselt. KMI on mul kogu aeg olnud “normi” ülemises ääres või isegi üle (ehk kogu aeg üle 17) – tegin lapsena korralikku trenni ja olin lihastes.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head kommenteerijad, kes te lahkelt iseenda ja oma noorte tütarde intiimseid detailse jagate. Teemaalgataja pole enam kordagi kommenteerinud. Tehke omad järeldused.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 22:54; 21.01 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head kommenteerijad, kes te lahkelt iseenda ja oma noorte tütarde intiimseid detailse jagate. Teemaalgataja pole enam kordagi kommenteerinud. Tehke omad järeldused.

Tal pole aega lisaküsimusi esitada, mõnuleb oma fantaasiates, milleks käod kõvasti ainest andsid.
Varsti tuleb teema- Kui vanalt teie tütardel karvad kasvama hakkasid ja kuidas neid eemaldada?

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:46; 21.01 10:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Koolilaps Kui vanalt teie tüdrukutel päevad algasid