Esileht Väikelaps kui vanalt viisite lapse lasteaeda?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: kui vanalt viisite lapse lasteaeda?

Postitas:

2a4k läks lasteaeda, kuna kauem polnud enam majanduslikult võimalik kodus olla. Harjumine võttis aega 1,5 kuud, nüüd läheb rõõmuga. Käib üldiselt 4-5 päeva nädalas, haiguseid on olnud minimaalselt. Suvel teeme pikema puhkuse – jaanipäevast augusti lõpuni on kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuulge, USAs pannake 3-kuused sõime. kasvavad vägagi normaalsed ja enesekindlad, pere hoidvad inimesed.[/tsitaat]

Mitu päeva nädalas ja mitu tundi päevas? Mitu last täiskasvanu kohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem mõtlesin, et ei pane oma last alla 3-aastasena aeda, nüüd mõtlen, et isegi vist alla 4-sena ei tahaks eriti teda lasteaeda saata. Miks? Sest mulle tundub kuidagi, et kodus on turvalisem. Siis on kindel, et ma ise jälgin teda, lasteaias peab kasvataja jälgima paljusid lapsi korraga ja vb ei panegi siis tähele kui mu laps kuhugi ronib või kuskilt kukub võim mõne väikse asja omale suhu topib vms. Ja mis veel teine oluline asi – ma vihkan seda kui mu laps haige on! Need haige-olemised on väga suured katsumused tervele perele, sest kui laps saab mingi nakkuse, on üsna suur tõenäosus, et ta nakatab ka mind ja siis oleme korraga haiged ja ei tundu just kuigi ahvatlev mõte olla koos lapsega korraga näiteks okseviiruses :S Tegelikult on see minu õudusunenägu. Aga kui mu 2-aastane käiks lasteaias siis oleks tõenäosus üsna suur, et talve jooksul tuleks vähemalt paar sellist õudusunenägu üle elada. Pealegi saab ta kodus olles rahulikult magada niikaua kui soovib, süüa minu arvates tervislikku ja e-vaba toitu, käime õues vastavalt ilmale (väga kehva ilmaga vägisi ei trügi õue üldse, aga hea ilmaga olin isegi sügisel temaga 4 tundi päevas õues, suvel tahaks järgmine aasta juba olla enamuse päevast õues temaga kui ilm võimaldab)….pealegi pole siis sundust elada ühes kohas..meil on mitu kodu ja kui laps ei käi lasteaias siis saame vabalt rännata siia ja sinna ning elada omas rütmis ilma mingite kohustavate piiranguteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega see asi nii hull ka ei ole, nagu Kiisu arvab… Minu plika läks aeda 3,5-aastaselt, armastab oma õpetajaid, kallistab neid tihti ja joonistab neile ka kodus pilte jmt. Tal on seal oma sõbrad, kellega mängimist juba nädalavahetusel ootab, söögid on lasteaias isegi mitmekesisemad kui meil kodus, kuigi sööme ka üsna valitud toitu. Kõik lapsed ei kohe hirmus haigeks, mu plika on 5 kuu jooksul olnud korra nohus ja korra köhas, ei midagi hullu. Kui kuhugi minek, siis lasteaeda ei lähe (nt läheme varsti reisile, lasteaed ei ole ju takistuseks).
Laps käib kohal iga päev 4h. Lasteaed võib olla ka päris tore.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 20:45; 13.01 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osaajaga 1a5k- sobis
täiskohaga 2a10k- vara

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arglikud ja \”emmekad\” lapsed- kuidas on lasteaiaga leppinud?Kaua läks aega kui hakkasid vabatahtlikult käima?

Tegin alguses avalduse et läheb 2a aeda aga lükkasime edasi. Septembris saab 3 ja läheb lasteaeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja miks siis USas on kõige rohke kuritegusid maailmas 1 in kohta ja miks seal on kõige rohkem psühhopaate?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuulge, USAs pannake 3-kuused sõime. kasvavad vägagi normaalsed ja enesekindlad, pere hoidvad inimesed.[/tsitamat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 18:44; 14.01 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun viidet sellele statistikale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 21:42; 13.01 02:24; 14.01 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen usas lapsehoidjana aasta töötanud ja näinud kõrvalt rikaste inimeste elu- pere,kus töötasin, teiste au-pairide oma ja peretuttavad.
julgen väita, et heal järjel olevad pered ei pane seal sugugi oma võsukesi kolme kuuselt lasteaeda. meie pere kaksikutest tüdrukud läksid lasteaeda 3,5 aastaselt ja sedagi mõnusasse väikesesse hubasesse kohta, mis toimis kella kaheksast keskpäevani. ülejäänud aja olin nendega mina.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.01 18:44; 12.01 18:49; 12.01 19:25; 12.01 19:47; 14.01 16:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Väikelaps kui vanalt viisite lapse lasteaeda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.